Bitcoin Forum
May 27, 2024, 02:42:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: RİSE ve FUN Bittrexte Delist olmuş  (Read 353 times)
HighLine (OP)
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 03, 2018, 12:09:51 AM

5500 den almış olduğum Riseleri  3000 den verip çıktım..Bu kadar Btc sıkıntısının üzerine birde Borsaların anlık delist durumları zarar ettiriyor..İyice tiksindim valla hacktı delistti hiç güvenli deil bu kripto piyasası..
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 03, 2018, 12:14:56 AM

kripto piyasası böyle.Panik yapıp zararına sattığın anda zarar kaçınılmaz.Birde coin delist olduğunda zarar ikiye katlanır.Piyasayı iyi takip etmek gerekir.Ekibi
 projesi gelecek vaad ediyor mu etmiyor mu.Merkezsiz olması manipülasyona çok açık olması anlamına gelir.Bir haberle inip bir haberle çıkabiliyor.Genelde panik satışlar tetikliyor bunu.Pusuda bekleyenlerde karlarını katlıyorlar.İyi bir takiple güzel kazanımlar elde edilebilir.Böyle kriz anlarında en güzeli ekrandan uzaklaşmak.Herşey normale döndüğünde kalındığı yerden devam.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
February 03, 2018, 12:49:15 AM

Rise tek bitrexte işlem görüyordu ciddi manada.Şimdi tamamen bitmiş oldu zaten şu an fiyat sıfıra doğru gidiyor.Durduk yere neden borsadan atıyorlar anlamadım gitti..
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 03, 2018, 12:51:30 AM

Rise tek bitrexte işlem görüyordu ciddi manada.Şimdi tamamen bitmiş oldu zaten şu an fiyat sıfıra doğru gidiyor.Durduk yere neden borsadan atıyorlar anlamadım gitti..

Durduk yere bi coini veya tokenı borsadan atmazlar ya hacimi yoktur yada scam gibi bişeydir ondan şutlamışlardır borsadan veya başka bişeyden
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 03:44:51 AM

Scam olma olasılığından delist olmuş olabilirler. Bittrexin ve diğer borsaların bir kripto parayı listesine alırken daha seçici olması gerekmez mi?  Borsalar bir icoyu listelerken hangi kriterlere bakıyor veya bir bedel karşılığımı listeye dahil ediyorlar? İnsanlar sırf borsada listeleniyor diye bir çok kripto paraya güvenip yatırım yapabiliyor. Artık yatırım yaparken daha fazla seçici olmalıyız.
silentbook
Newbie
*

Activity: 85
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 05:15:59 AM

Upbit borsasında 3 m dolar hacimleri var adamların bu ciddi gelmiyor mu size?
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
February 03, 2018, 05:24:59 AM

biz bazen duyuyoruz projesi olamayan aldığınız her coinin projesi nasıldır nedir araştırmak lazım yoksa bazen işte bu dur coinler elimizde patlayabilir
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 03, 2018, 07:41:28 AM

Bittrex iyiden iyiye temizliğe başladı . Tamamen eskisi gibi token / coin eklemeye başladığı zaman estirecek düşüncesindeyim . Geçen ay da MTL ' i çıkartmışlardı . MTL şu an için benim bildiğim kadarıyla SCAM ' lik bir durumu yoktu . Binance de işlem görüyor .
Sobe038
Full Member

Merit: 103

View Profile
February 03, 2018, 07:51:26 AM

dostum bu piyasada panik herşeyi kaybettirir bitcoin her seferinde düştü ama yeniden çıktı bu piyasada dolaştıkça tekrar çıkaçağını öğreniyosun keşke zararına çıkmasaydın ilaki geri yükselecektir
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 03, 2018, 08:14:35 AM

dostum bu piyasada panik herşeyi kaybettirir bitcoin her seferinde düştü ama yeniden çıktı bu piyasada dolaştıkça tekrar çıkaçağını öğreniyosun keşke zararına çıkmasaydın ilaki geri yükselecektir

Delist olacak koinden illaki çıkmak gerekmiyor ama düşeceği kesinse çıkmak en doğrusu. Hele ki başka bir borsa da işlem görmüyorsa. Bu sebeple yatırım yaptığınız koini iyi takip etmeniz gerek.
kasperdolberg
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
February 03, 2018, 09:12:49 AM

RISE cok sevdiğim hatta geçen haftalarda almayı düşündüğüm bir coin'di. yazın 3k satoshi civarında geziyordu, Bitcoin'in inanılmaz yükselişine rağmen BTC bazında değerini koruyan nadir coinlerdendi. Hiç bir maddi bağım olmamasına rağmen çok üzüldüm, inşallah fiyatları tekrar yükselir.
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
February 03, 2018, 09:25:47 AM

Bu delist olan coinlerin neden delist olduğuna dair bir açıklama yapılıyor mu bittrexten. Fun bildiğim kadarıyla kumar oynanan bir sitemin coiniydi ve orada para olarak kullanılıyordu hacmi düşük değildi ve scam değildi diye biliyorum.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 03, 2018, 09:30:03 AM

bu delist işleri cidden çok can sıkıcı. icx, zrx gibi projesi sağlam yada bnb gibi arkası sağlam coinlere yatırım yapmakta fayda var.
yani neo su var eth si var  oğlu var pump dump coinlerinden uzak durmak lazım herzaman delist ihtimalleri var.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 03, 2018, 10:29:39 AM

En korktuğum şey şu delist olayı. Bir coin alıp hodl bekletiyorsun hatta sakin kalıp satış yapmamak için borsalardan uzak kalayım diyorsun , sonrasında aylar sonra bir girmişsin delist olmuş aldığın fiyattan %75 zarar etmişsin.
Sync485
Full Member

View Profile
February 03, 2018, 10:34:41 AM

Bittrex iyiden iyiye temizliğe başladı . Tamamen eskisi gibi token / coin eklemeye başladığı zaman estirecek düşüncesindeyim . Geçen ay da MTL ' i çıkartmışlardı . MTL şu an için benim bildiğim kadarıyla SCAM ' lik bir durumu yoktu . Binance de işlem görüyor .

MTL'in visa ile anlaşması boş çıktı diye spekülasyonlar dönüyordu ondan olabilir.

yalnız coinlerinçoğu delistten sonra önceki değerlerini geri kazanıyor. mtl'i bittrex delist yapcağını açıkladığında fiyatı 48k idi 35e kadar düştü delistten sonra değerini tekrar kazandı diğer borsalarda
L0rd
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
February 03, 2018, 10:54:41 PM

madem çıkarıyorlar niye ekliyorlar  Huh
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 03, 2018, 10:58:33 PM

bu piyasadan ekmek yiyebilmek için gereken en olmazsa olmaz olay sabırdır. sabretmeyi başarabilirseniz kazanır, başaramazsanız kaybeder yada az kazanırsınız. bence sabırla beklemeye devam edin. bir noktada kara geçeceksiniz. proje ölü değil.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 03, 2018, 11:10:33 PM

Benim dikkatimi çeken bir diğer şey delist değil ama yobitteki 2 gün önce binanceye giren CHAT coininin fiyatı. Yobitte değeri çok düşük.Cüzdan onarımda görünüyor ama 3-4 kat fark var binancedeki ile. Elbet aynı fiyata gelir diye düşünüp bir miktar alım yaptım.
2 gün önce coinmarketcapta borsalar kısmında chat yobitte vardı ama şimdi yok.

https://yobit.net/en/trade/CHAT/BTC

https://www.binance.com/trade.html?symbol=CHAT_BTC

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 03, 2018, 11:44:32 PM

RISE gecenlerde bir airdrop yapacaklarini duyurmustu, bu yüzden bittrex delist karari aldi. Bitaraflari tutusan RISE ekibi bu delist durumundan sonra airdroptan vazgectiler ve simdi afil afil delist olmamak icin bittrex ile anlasmayi umuyor. Delist olmus bir coini tekrar list eder mi bittrex? bilemem... Ne diye airdrop yapacagiz dersin, zaten kizil kirmizisi olmus piyasada insanlari huzursuz edersin ki...

Bende RISE yok. Belki bir gazla degisik bisey yapar ekip ve degerini toparlar. Böyle seyler hic belli olmuyor. Herkes portföyündeki coinlar hakkinda cikan haberleri dikkatlice takip etsin; bilgi en büyük zenginligimizdir... Ne kadar bilgi, o kadar köfte - ve o kadar zamaninda hamle yapabiliriz...
silentbook
Newbie
*

Activity: 85

View Profile
February 04, 2018, 04:20:07 AM

Benim dikkatimi çeken bir diğer şey delist değil ama yobitteki 2 gün önce binanceye giren CHAT coininin fiyatı. Yobitte değeri çok düşük.Cüzdan onarımda görünüyor ama 3-4 kat fark var binancedeki ile. Elbet aynı fiyata gelir diye düşünüp bir miktar alım yaptım.
2 gün önce coinmarketcapta borsalar kısmında chat yobitte vardı ama şimdi yok.

https://yobit.net/en/trade/CHAT/BTC

https://www.binance.com/trade.html?symbol=CHAT_BTC

Yobit çöplük biliyorsunuz farklı bir coin olmasın oradaki chat iyi araştırın elinizde patlamasın.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: