Bitcoin Forum
May 03, 2024, 09:07:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: PivX Coin - 2018  (Read 268 times)
Katsumoto (OP)
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
February 04, 2018, 06:30:30 PM

Merhaba arkadaşlar,

Bu coin yabancı forumdan dikkatimi çekti ve incelemeye başladım. Alt yapısı tam gözüküyor, MAC, Linux, Windows, Android uygulamaları var, sadece IOS cüzdan kalmış ki o da revizyonda olduğu için bir kaç haftaya yayına gireceğini belirtmişler. Türkçe forumda dev ekibinin çalışmadığı yazılmış ama adamlar cayır cayır çalışmışlar ve çalışmaya devam ediyorlar... Kafama tek takılan soru bu coin nasıl $6'dan ucuz? Bu coini araştırın zaten pivx.org sayfasında yeterince TÜRKÇE bilgi var.. özellikleri gerçekten bomba.. Bitcoin ile dash'in birleşimi gibi birşey.. Fakat fiyat neden bu kadar uygun ve Türkçe forumda niye öyle pek ilgilenen çıkmamış? Pivx bir token değil, kendi dev ekibi olan bir coin.. Circulating supply'ı 1 milyar olan tokenlar bile 3-5 dolar iken, 55 milyon olan pivx'in bu fiyatı bana iyi gibi geldi. USDT'de durmaya tırsmaya başladım, BTC ise lightning network'ü oturtana kadar süründüreceğe benziyor.. Böyle bir ortamda bu coin radarıma takıldı ve yatırım yapma kararı aldım... BTC $8K altına sarkmadığı sürece sıkıntı yok gibi. 6500-7000 satoshi arası almak bana mantıklı geldi.
Enjin'i de 1200 satoshi iken tavsiye ettiğimde alanlar en az %100 kar yapmıştı. İnşAllah PivX'den de iyi performans bekliyorum.
1714727263
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714727263
Reply with quote  #2

1714727263
Report to moderator
1714727263
Hero Member
*

Ignore
1714727263
Reply with quote  #2

1714727263
Report to moderator
1714727263
Hero Member
*

Ignore
1714727263
Reply with quote  #2

1714727263
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
February 04, 2018, 06:33:16 PM

Bilegiler icin tesekkurler ben de arastirip girebilirim, fiyati bana da mantiksiz geldi de cok fazla oldugundan gerilerde kalmis olabilir, dikkat cekmeye basladiysa degerlenir bence

L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
February 04, 2018, 06:43:52 PM

livecoinde bir miktar almıştım, sonra bir sabah binance girip coşmuştu o yükselişi kaçırdım. Ondan öte gizlilik vadediyor. Monero, dash, verge gibi...  ne kadar değerlenir zaman gösterecek.
SecurityShark
Member
**

View Profile
February 04, 2018, 07:14:39 PM

Dostum paylasimin için çok teşekkürler. 55 000 000 adet gerçekten çok iyi bir rakam. Takip edeceğim.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 04, 2018, 09:04:27 PM

Güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
February 04, 2018, 09:18:09 PM

sanki biraz fiyatlanmış gibi geldi ama diğer coinlere nazaran tabi değerlendirme için güzel olabilir
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 04, 2018, 09:29:52 PM

biraz araştırma yapayım bakalım nasıl. geleceği parlak ise bir girişimde bulunurum yoksa hiç bulaşmam

BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
February 05, 2018, 12:53:37 AM

PivX'te masternode var tutucularin büyük bir kısmını masternode kullanicilari oluşturuyor. Bundan dolayi masternode yapacak parasi olmayanlar pek yanaşmıyor, uzun vadede değerlenebilir.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 05, 2018, 05:24:10 AM

Bir hafta öncesinde pump yemişti yanlış hatırlamıyorsam. Yükselişe geçtiğinde biraz almıştım kârımı yaptım geri sattim ama şimdi yeniden alınabilir gibi geliyor. Ama şu aralar pek hiçbirine bulasamiyorum ortamın ne olacağı belli değil.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Katsumoto (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 06:14:39 AM

12 saat önce tavsiyemi dikkate alan olduysa, şimdiden %25 kazandı demektir. Az önce 8500 satoshiye kadar gördü. Ben 8000-8100 satoshiden çıkış yaptım.
Allah'a hamd olsun ki, alarm olmadan tam pump sırasında uyanmamı sağladı. Şuan 7600 seviyelerinde.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
February 05, 2018, 02:13:07 PM

pivx güzel bir coindir bence ben aldım satım ve bugunden itibaren gene aldım 30 dolar olunca gene satarım alın ve bekleyin
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 02:35:34 PM

Pivx waves gibi hocam aynı tavırları sergiliyorlar grafiksel olarak, benim gözlemlerim kadarıyla, gelecekte çok fazla değerleneceğini düşündüğüm bir proje pivx benim. 4 dolara falan düşerse kaçırmamak lazım

Katsumoto (OP)
Member
**

View Profile
February 19, 2018, 06:04:37 PM

Şu an tekrardan çok iyi alım noktasına geldi. Buradan alacak olanlar pişman olmaz diye düşünüyorum.
Gündüz olsa direk btc alıp şu 5515'deki 7786 pivx'i alırdım. Yarına kalmaz. Yukarıdan baskılayıp aşağıdan toplayan aynı kişiler bence.
Araya çaktırmadan, ufak ufak alış emirleri verip alın derim. Bir an da %20-30 yapabilir.
Tavsiyem şöyle;
USD'de olanlar btc'nin düşeceğini düşünüyorsa beklesin.
BTC'de olanlar, elindeki btc sayısını artırmak için alabilir.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 19, 2018, 06:27:22 PM

ben tamamen içgüdüsel olarak söylüyorum ki bu coin bir aya kalmaz 40-50 dolar a gelir. Binance de bu supply de böyle coin bulmak zor. Bir şekilde fiyatları artıyor.
Katsumoto (OP)
Member
**

View Profile
February 19, 2018, 11:26:06 PM

ben tamamen içgüdüsel olarak söylüyorum ki bu coin bir aya kalmaz 40-50 dolar a gelir. Binance de bu supply de böyle coin bulmak zor. Bir şekilde fiyatları artıyor.
İç güdülere güvenirim. İç güdülere  mantık çerçevesinde destek olması amacıyla şöyle bir önemli bilgi de paylaşalım;
Pivx, gizlilik güden coinler arasında en çok geliştirme yapan ekibe sahip. Zcash ve Monero'dan bile öndeler. Verge ve Phore zaten çöp.
Aşağıdaki bağlantıdaki grafiklerde 2018 Ocak ayına kadar ki commits değerleri mevcut.

https://imgur.com/gallery/oNHYw

How Privacy Coins Compare on GitHub (Compare Frequency & Y-Axis)
https://www.reddit.com/r/zec/comments/7ogbkj/comparing_github_activity_for_privacy_coins/
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 19, 2018, 11:32:42 PM

masterneode kurulduğu için herkesin görüşü değerleneceği yönünde ama bana fiyatı yüksek gibi geliyor.geçen sene bu zamanlarda 0,02 cent şuan ise 6 doların üzerinde yani 300 kat değer kazanmış 1 yılda .o yüzden fiyatı yüksek geliyor izlemekle yetineceğim sadece.umarım dediğiniz gibi yükselirde yatırım yapanlar olarak kazanırsınız
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 19, 2018, 11:51:34 PM

Düşük supply ı olan coinler hiçbirşey yapmasalar bile değerleri marketcapın artmasıyla artıyor.

Pivx e ben yatırım yapmadım param kalmadı ama çok dikkatimi çeken bir coin.

Kesinlikle çok değerleneceğini düşünüyorum uzun vadede.

Twitterda bu işin ustalarından bir arkadaşda daha bugün pivx den bahsetmişdi sanırım...

akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
February 20, 2018, 03:03:12 AM

Hocam güzel bir derleme olmuş, meritim olsaydı merit veriridim size, meriti olan arkadaşlardan ricamdır. 1-2 merit yollar mısınız arkadışımıza, böyle böyle desteklememiz gerekiyor..
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 20, 2018, 06:58:45 PM

Hocam bilgilendirme için teşekkür edeirm valla makbule geçti. Şuanda cmc'de kuru 6$ civarında belki bir miktar daha düşüş yaşarsa alım yapabilirim umarım ki 5$ falan düşer bizde rahat rahat alım yaparız. Bu arada bu coin 5$ düüşsün ben alımı yapayım 1 saat sonra 3.5$ falan olur uzun bir sürede 5$ geçmez Cheesy

kulis0
Member
**

Activity: 132

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
February 20, 2018, 07:05:31 PM

Merhaba arkadaşlar,

Bu coin yabancı forumdan dikkatimi çekti ve incelemeye başladım. Alt yapısı tam gözüküyor, MAC, Linux, Windows, Android uygulamaları var, sadece IOS cüzdan kalmış ki o da revizyonda olduğu için bir kaç haftaya yayına gireceğini belirtmişler. Türkçe forumda dev ekibinin çalışmadığı yazılmış ama adamlar cayır cayır çalışmışlar ve çalışmaya devam ediyorlar... Kafama tek takılan soru bu coin nasıl $6'dan ucuz? Bu coini araştırın zaten pivx.org sayfasında yeterince TÜRKÇE bilgi var.. özellikleri gerçekten bomba.. Bitcoin ile dash'in birleşimi gibi birşey.. Fakat fiyat neden bu kadar uygun ve Türkçe forumda niye öyle pek ilgilenen çıkmamış? Pivx bir token değil, kendi dev ekibi olan bir coin.. Circulating supply'ı 1 milyar olan tokenlar bile 3-5 dolar iken, 55 milyon olan pivx'in bu fiyatı bana iyi gibi geldi. USDT'de durmaya tırsmaya başladım, BTC ise lightning network'ü oturtana kadar süründüreceğe benziyor.. Böyle bir ortamda bu coin radarıma takıldı ve yatırım yapma kararı aldım... BTC $8K altına sarkmadığı sürece sıkıntı yok gibi. 6500-7000 satoshi arası almak bana mantıklı geldi.
Enjin'i de 1200 satoshi iken tavsiye ettiğimde alanlar en az %100 kar yapmıştı. İnşAllah PivX'den de iyi performans bekliyorum.

arkadaşım adamlar piyasaya fazla coin sürüyorlar buda coinin birim fiyatını düşürüyor buda fazla ytırımcı çekiyor tabiki en başta çünkü bu coin yükselicek imajı veriyorlar işte coinin düşük olmasının sebebi bu ama bencede bu coin daha artıcak tabi uzun vadede

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: