Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:51:08 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Monero Gold Çöktü  (Read 513 times)
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 05, 2018, 10:02:11 PM

Çok geçmiş olsun. Yani yaptıkları tam anlamıyla namuzsuzluk. Çok güven vermeyen, çakma olan projelerden kaçmak lazım. hani airdrop ile gelen olur da satın almak işte böyle ortada bırakıyor.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 05, 2018, 10:23:09 PM

Airdropların bir çoğunun amacı bunların yaptıklarını yapmak. Degerlendigi an satıp tüymek. Para yatırıp alınacak coin değil hiç biri.

electronic981
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
February 05, 2018, 10:28:14 PM

Güçlü projelerin airdrop yaparak token dağıtmaya ihtiyacı yok. Hayatında hiç para görmemiş ekipteki insanların milyon dolarlık coinleri olunca amacıma ulaştım çekileyim demesi normal bir durum.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
February 06, 2018, 10:03:20 AM

Airdroptan bana 500 tane geldi. Bir ara tanesi 10 cente kadar çıktı satmadım. Sonra dolandırıcılık olduğu ortaya çıktı. Yatırım yapanlar varsa yazık olmuş baya.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 06, 2018, 11:10:28 AM

Gerçekten çok geçmiş olsun yatırım yapanlara. Sırf bu tarz durumlar yüzünden ico'lara yatırım yapmaya korkar hale geldim. Her piyasa da olduğu gibi kripto para piyasasında da milleti düdüklemeye çalışan çakallar(!) mevcut
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 06, 2018, 11:29:28 AM

Yatırımı olan arkadaşlara geçmiş olsun bu piyasanın da böyle riskleri var malesef. Kurumsallaşma ve bir yere bağlılık olmadığı için bunları görmemiz her zaman ihtimaller içerisinde.

kulis0
Member
**

Activity: 132

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
February 06, 2018, 11:48:18 AM

bunun gibi projeler yüzünden insanlar bu piyasaya girmeye çekiniyor sizin gibi insanlar herşeyi hakediyor doğrusu yatırımcılarınada geçmiş olsun yazık bukadar insanın emeğini boşa çıkarıyosunuz

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 06, 2018, 11:51:49 AM

airdropuna girilen coine yatırım yapılma. hele ki ismi böyle çakmaysa hiç yatırım yapılmaz. airdrop gördüğünde katıl. gelenei 3-5 neyse sat yoluna bak. kazandığın parayla birlikte cebinden para yatırmanın ne alemi var
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 06, 2018, 02:40:46 PM

Airdrop'du falan ama umarım aramızda parayla alan arkadaş yoktur . Geçmiş olsun varsa .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 06, 2018, 03:59:24 PM

ben de airdrop tan kazandığım monero gold olmuştu ama yatırım yapmadım umarım yatırım yapanların çok zararı yoktur

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
February 06, 2018, 04:34:29 PM

bu nalet olası dolandırıcılıktan kurtulamadık gitti nereye gitsek manpile edilen bir şeyler ile karşılaşıyoruz yazık emeğimize yazık

alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
February 06, 2018, 04:55:17 PM

Büyük coinlerin adını kullanıp airdrop fork ico vb yatırım isteyenlere itibar etmeyiniz. Adamlar tası tarağı toplayıp tüymüşler şimdi maldivlerde kokteyl yudumlayıp denize giriyorlardır Smiley

tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
February 06, 2018, 05:58:21 PM

adamlar kaçıp gitmişler inşalah fazla kişi yatırım yapmamıştır insanların haklarını emeklerini çalıyolar sonra bide bu paralarla eğleniyorlar nası içleri rahat ediyor çözmüş değilim dikatli olalım arkadaşlar yatırım yaparken piyasadaki hırsız sayısı birhayli çoğaldı

Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 06, 2018, 06:09:16 PM

Yatırım yapmadıysanız satmayın.Ethereumcash gibi ne zaman pompalanacağını bilemezsiniz.Herkesin elinden topladıktan sonra göğe çıkarabilirler.Ben satmıyorum.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
February 06, 2018, 06:54:05 PM

Çöker tabi. Neye hizmet ediyordu ki sağlıklı şekilde işlesin? Airdrop ayağına buz dağının üstündeki kar katmanını dağıttılar, komple dağı alıp yok olup gitti ekip. Sanıyorum ki türklerden yatırım yapan yoktur. O yüzden pek üzülmedim

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 06, 2018, 08:36:29 PM

bu gold tokenlerı gerçekten aynı hareketler yapıyor sahıplerının aynı oldugundan suphelıyım ve yatırımcılarını uzmekte hem ısrarcı davranıyorlar ne yazıkki.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 06, 2018, 08:44:01 PM

Yanlız coinexchange in hareketi ayakta alkışlanacak cinsten. listeleme için ekipten aldıkları 2 BTC , Monero Gold transferlerinden elde edilen fee gelirleri ve Ekibin hesabındaki 24.xxx btc ile alım duvarı koymuşlar. Büyüğüz diye geçicen borsalara selam olsun.

+1
yalnız CoinExchange in bile 2btc listeleme ücreti alması beni şaşırttı.

Artık borsalar bu çöp airdrop coinlerine karşı daha dikkatli olurlar.

Alucardo
Newbie
*

Activity: 155
Merit: 0

View Profile WWW
February 07, 2018, 12:12:31 PM

Banada airdroptan gelmişti 500 adet. Para yatırmadım ama yatıran kişilere geçmiş olsun. O yüzden tamamen Amerikanın ICOlar için düzenleme ve denetim getirmesini destekliyorum. Ayrıca ether adresi tespit edilmiş. Şuan 134 ethereumu bittrexe göndermiş. Bittrexten yardım talep ediyorlar. İşe yarar mı bilemem ama denemekte fayda var. Retweet yapabilirsiniz bu linki.

https://twitter.com/EthereumBlue/status/961131428594487297
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
February 07, 2018, 12:23:08 PM

Yanlız coinexchange in hareketi ayakta alkışlanacak cinsten. listeleme için ekipten aldıkları 2 BTC , Monero Gold transferlerinden elde edilen fee gelirleri ve Ekibin hesabındaki 24.xxx btc ile alım duvarı koymuşlar. Büyüğüz diye geçicen borsalara selam olsun.

+1
yalnız CoinExchange in bile 2btc listeleme ücreti alması beni şaşırttı.

Artık borsalar bu çöp airdrop coinlerine karşı daha dikkatli olurlar.

Aynı şeyi ben de düşündüm 2 BTC Nedir ya? Bu şekilde her önüne gelen borsaya kolay bir şekilde girerek milleti tokatlayıp kaçar.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 07, 2018, 12:27:12 PM

Öncelikle yatırım yapan arkadaşlara geçmiş olsun. Airdrop değil miydi zaten monero gold? Neden yatırım yaparsınız hala anlmış değilim airdrop tokenlerine. Umarım fazla bir zarar çıkmaz Türk kullanıcılarından.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: