Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:36:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 1'ay onceki athlere bence tekrar ulasilamayacak  (Read 1247 times)
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 07, 2018, 04:50:34 AM

katılmamak elde değil piyasada olan coinlerin en fazla %10u o athleri tekrar görecek ya da geçecek geri kalan %90ın holderları da keşke satsaydım diye dövünüp duracaklar.
devotional (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 14, 2018, 01:00:12 PM

gecen sefer zirveden satmadim diye elimdeki koinleri satmaya kiyamiyorum. hicbir koine baglanmamak lazim ama takintiliyim ben galiba.
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 14, 2018, 01:09:59 PM

Bu sektörde Hodl yapıcaksanız paranız x3 x4 gördüğü anda çıkacaksınız bence. Benim düşündüğüm bu sektör önce kaşık ile veriyor sonra bi ara kepçeyle verip 2 kepçeyle geri alıyor verdiğini. İşte o kepçeyi yakalamak lazım.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 01:11:51 PM

Maksimum 3-4 ay içinde onların üstünde de görüceksiniz muhtemelen, boşuna moralinizi bozmayın arkadaşlar, moralinizi iyi tutun btc de altlar da her türlü çok daha yukarılara çıkıcak zaten.

zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 01:13:25 PM

cok erken pes etmeye başladınız bence x50 yapmıs daha sonra %50 düştü diye piyasayı kötülemek olmaz sonucta kazananlar kazandı sonradan duyup gelenler kötü durumda sadece.
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
February 14, 2018, 01:20:14 PM

Abi işte hep daha fazla daha fazla kazanayim diye şuan satamiyorsun demi. Sen satsan kesin yükselir o koinler. Genelde bende hep öyle okuyor bi koin alıyorum. Satıyorum bi bakıyorum ben sattıktan sonra fırlamış uçuyor. Olsun yinede kar ediyorum sonuçta.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 14, 2018, 01:29:58 PM

Bu sektörde Hodl yapıcaksanız paranız x3 x4 gördüğü anda çıkacaksınız bence. Benim düşündüğüm bu sektör önce kaşık ile veriyor sonra bi ara kepçeyle verip 2 kepçeyle geri alıyor verdiğini. İşte o kepçeyi yakalamak lazım.

Kesinlikle katılıyorum, 3-4 aylık periyotlarda sepette 3x-4x yakalanıyor.
Burada karı realize edip geri alışta acele etmemek lazım.
devotional (OP)
Member
**

View Profile
February 14, 2018, 01:33:49 PM

gunler sonra bugun kipirdama var.
devotional (OP)
Member
**

View Profile
February 14, 2018, 01:35:02 PM

ben bunlari zaten biliyordum da uygulamaya gelince duygular mi agir basiyor ne oluyor bilmiyorum.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
February 14, 2018, 01:43:52 PM

görülmeyeceğini değilde yine sonradan geleceğini düşünüyorum.btc önce tek başına bir fırlama yapacak yine sonra kendine yer edinip beklerken diğerleri takip edecek her zamanki gibi.btc ufak ufak hareket edince tüm piyasa takip ediyor ama birden hızlanınca ne yazık ki btcye  bir kaçı hariç ayak uyduramıyor buna ethde dahil.sanki btc bir hareket yapacak gibi yine
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 01:49:38 PM

ne yazıkki herkesin yüklendiği bi dönemdi ve herkes alıyordu ve durmadan yükseliyordu bundan sonra böyle olmayacak ve herkes herşeyini yatırmayacak bence...

devotional (OP)
Member
**

View Profile
February 14, 2018, 01:53:11 PM

bitcoine en cok ilginin oldugu donem forklar donemiydi. piyasayi bilmeyen insanlar forku soyle saniyor. 3000 bin liralik btc alirsam 3000 liralik cash gelecek vs bunu boyle sanip giren cok oldu. medya da fork haberleriyle cok adam cekti buraya.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 14, 2018, 03:34:38 PM

Yavaş yavaş BTC'de hareketlenme başladı.Sağlam altcoinlerde yükselişe geçti.Marta kadar bu yükseliş yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerler.Şimdi bizim bundan çıkaracağımız ders ne olmalı.x5 yaptın paranı 5'e katladın kar revizyonu yapman lazım.Tehlike çanları çalıyor demektir.Ya bir düzeltme gelecek yada piyasa bu fiyatları kaldıramayıp toptan bugün yaşadığımız gibi çökecek.Buda bize 3-4 ay gibi bir zaman kaybına yol açacak.Yarısı ile dolara geçmek diğer yarısı ile ETH gibi bu krizleri fırsata çeviren coinlere yönelmek bir çözüm olabilir gibi.Diğer altların düşüşü katlayarak inme oluyor maalesef.
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 03:46:45 PM

Kötümser bir bakış açısına sahip bir yorum olmuş. Kasım ayından sonra fiyatların zıplamasına sebep olan şartlar ortadan kalkmadı. Talebiz azlığı süreci yakında kırılacaktır. Eski ath ler tekrar görülecek.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
February 14, 2018, 03:50:46 PM

Yavaş yavaş BTC'de hareketlenme başladı.Sağlam altcoinlerde yükselişe geçti.Marta kadar bu yükseliş yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerler.Şimdi bizim bundan çıkaracağımız ders ne olmalı.x5 yaptın paranı 5'e katladın kar revizyonu yapman lazım.Tehlike çanları çalıyor demektir.Ya bir düzeltme gelecek yada piyasa bu fiyatları kaldıramayıp toptan bugün yaşadığımız gibi çökecek.Buda bize 3-4 ay gibi bir zaman kaybına yol açacak.Yarısı ile dolara geçmek diğer yarısı ile ETH gibi bu krizleri fırsata çeviren coinlere yönelmek bir çözüm olabilir gibi.Diğer altların düşüşü katlayarak inme oluyor maalesef.

hocam zaten önemli olanda ne zaman dolara gecmek degil mi zaten ? ben artik yüzde 50 oraninda kara gectigim zaman , yüzde 30 ile dolara cikicam ve düzeltmeyi bekleyip tekrar giricem , ancak tek korkum ben dolara gectikten sonra yükselisin devam etmesi ve 3-4 aylik bir sürec beklemek Sad sanirim bu riski alan insanlar zengin oluyor.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
February 14, 2018, 04:09:12 PM

Projesi tutulan, iş gören ve geleceğe yönelik her coin token elbet katlıycaktır kendini. Piyasa çok kızgın şu dönemlerde, o zaman 10k tokenle çıkan şimdi 20k-25k token geri alıyo. Sadece beklemek gerekiyor bazen yapacak bir şey yok Smiley
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 14, 2018, 04:15:23 PM

btc' deki hareketlenmeyi yatırımcıyı ters köşe yapmak için kullanacaklar. benim hislerim bu yönde. yeniden çakacaklar fiyatları aşağıya. 2018 bizim umut beslediğimiz bir yıldı ama sanırım sonu gelmeden yüzümüz gülmeyecek.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 14, 2018, 05:41:09 PM

btc' deki hareketlenmeyi yatırımcıyı ters köşe yapmak için kullanacaklar. benim hislerim bu yönde. yeniden çakacaklar fiyatları aşağıya. 2018 bizim umut beslediğimiz bir yıldı ama sanırım sonu gelmeden yüzümüz gülmeyecek.

Bozma moralini hocam. Herşey güzel olacak. Özellikle Mart ayının sonlarına doğru çok güzel hareketler göreceğiz diye düşünüyorum.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 14, 2018, 06:13:01 PM

Hocam vallahi %100 haklısın fakat kim bilebilirdi böyle olacağını. Şimdi tek çaremiz beklemek ve piyasanın yeniden toparlanması için sabretmek.

foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
February 14, 2018, 06:32:51 PM

Neye göre yapılıyor bu yorum hocam? Dünyada bir tane adam var mı btc yıl sonu 20bin dolar olabilceni öngörebilen, veya bu yıl sonu 50 bin dolar olucak veya olamayacak diyebilen. Bence btcyi akışına bırakalım da davranışlarına göre tether, btc, altlar şeklinde geçiş üçlüsü kuralım, düşeceğini hissedince tethere geçelim çıkacağı zaman altlara girelim. Bunu hiçkimse %100 yapamaz ama yarım da olsa yapsak karlar çok büyük olucaktır.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: