Bitcoin Forum
May 25, 2024, 12:28:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Bir Gecede %30 Eridi ,6 Bin Dolara Tutunmaya Çalışıyor !  (Read 443 times)
eyupcan1994 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
February 06, 2018, 05:41:45 AM

Bitcoin fiyatını bir gecede 1000 dolardan fazla düşürerek 6 bin dolar seviyelerine getirdi. Bitcoin'i izleyen altcoinlerde de % 30 ' a varan Düşüş yaşandı . Ethereum %32 düşüşle 576 dolara, Litecoin %28 Düşüşle 108 dolar, Ripple %28 düşüşle 0,59 Dolar ve IOTA %29 Düşerek 1,28 Dolar seviyelerine kadar inerek Büyük değer kaybı yaşamış durumda

Sizce Maceranın Sonu mu geldi Yoksa Geçici Bir düşüşmü ?

Haber Ve Analiz Linki http://www.bitcoinkazanc.com/hb?i=216/bitcoin-bir-gecede-0-dustu-6-bin-dolara-tutunmaya-calisiyor
aba1959
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 06, 2018, 06:17:25 AM

aynı zamanlarda amerikan borsalarıda son yılların günlük bazda en fazla kaybettiği anları yaşadı.bununla alakası varmı bilmem .ancak kripto para piyasaları gerçek değerini bulana kadar bir ileri bir geri bazen hep geri bazen hep ileri bu tür hareketler yapacaktır.sakin kalmakta fayda var.şahsi kanaatim spekülatif bir piyasadayız .aman dikkat

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 06, 2018, 06:49:33 AM

Bitcoin artık tutunamiyor . Aşağı sallandı gidiyor . Elinden tutan kimse yok ki böyle gittikçe herkes satış yapıyor ve gittikçe sonu mu geliyor diyorum . Çünkü çok fazla altcoin çıktıkça insanlar yatırımını oraya taşıyor .
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 06, 2018, 06:50:20 AM

Bir günde 1000 USD düşüş sabırla bekleyen yatırımcıları tedirgin etmeye devam ediyor. 5000 USD'nin altıns ineceğine ihtimal vermiyorum. Bu fiyatın altında kimse Bitcoin satmaz, 5000 US' den alışlar başlar.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 06, 2018, 10:08:31 AM

Bitcoin artık tutunamiyor . Aşağı sallandı gidiyor . Elinden tutan kimse yok ki böyle gittikçe herkes satış yapıyor ve gittikçe sonu mu geliyor diyorum . Çünkü çok fazla altcoin çıktıkça insanlar yatırımını oraya taşıyor .

6k dan 7'ye kadar az önce biraz yükseldi ama pek yeterli olacağını zannetmem. Birkaç gün önce benzer hareket yapmıştı. 6'nın altı özellikle 5'in altı 3'e kadar sarkıtabilir belki. Artık kripto paraların kağıt paralar ile alınamayacağı sistem kurmaları gerekli. Kripto paraların dolar ile karşılığı olmaması lazım. Olunca durumu görüyorsunuz. Bankalar ile hiçbir işlemimiz olmamalı. Nasıl yaparlar bilmem. Ben ether gönderip, litecoin alabilirim. Ama sırf 2-3 ether ile toplama bilgisayar satan firmalar oluşturulursa dolar karşılığı da olmadığı için belki işleyebilir.

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 06, 2018, 10:39:27 AM

5000inin altini gorurse hic hos olmaz ama sanmiyorum. Bu degerlerden yukseliste pek hizli olmayacakmis gibi gorunuyor toparlanmasi uzun surer cunku zararina satanlar korkar almaya
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 06, 2018, 11:14:08 AM

Bir ay önce 10.000 altı mümkün değil diyenler vardı. Sonra 8.000 mümkün değil dendi. Şimdi de 5.000 olmaz artık diyenler var. Olmaz denen her şey olabiliyor maalesef. O yüzden de kesin konuşmamak ve alım-satım yapacakları etkilememek lazım bence. Su akıp yolunu bulur zaten. Bir gün 20.000 seviyelerine tekrar ulaşıp daha yukarı rakamları test etme imkanı bulabilir. Bitcoin'in geleceği olduğunu düşünen ve inananlar da ufaktan alım yapabilirler. İnanmayanlar da doğru belirledikleri yerden çıkabilirler.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
February 06, 2018, 11:33:54 AM

aynı zamanlarda amerikan borsalarıda son yılların günlük bazda en fazla kaybettiği anları yaşadı.bununla alakası varmı bilmem .ancak kripto para piyasaları gerçek değerini bulana kadar bir ileri bir geri bazen hep geri bazen hep ileri bu tür hareketler yapacaktır.sakin kalmakta fayda var.şahsi kanaatim spekülatif bir piyasadayız .aman dikkat

BIST'de düşüşler içinde bu günlerde. 28 Kasımdan bu yana en büyük düşüşü yaşamış

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
February 06, 2018, 11:43:20 AM

İmkansız gibi degerlerdi 20bin den 6 bine düşmesi herkes güveniyordu . Çok para kazandıracak diyorduk ama aynı şekilde değeri o kadar azken bile çok fazla katladı kendisini . Kripto paralar için artık bunları normal görüyorum . Peki sebebi ne ? Niçin bu kadar düştü ? Ne zamana kadar devam edecek ?
Bu sorularla kafamda kurduğum senaryar o kadar çok korkutuyor ki beni
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
February 06, 2018, 12:15:45 PM

Piyasanın çoğunluğu bence halen bekleme pozisyonunda duruyor kalanların çıkış yapması ilede düşüyor eski dirençli günlerine döneceği yönünde umut edenlerin sayısı azımsanmayacak rakamda ve hareketsiz kaldıkları için piyasada olumsuz durumlar ön plana çıkmaya devam ediyor

yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 06, 2018, 12:49:15 PM

bitcoin işine bizde girelim dedik.
ben girdimya dibi gördü..
hay şansıma...
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 06, 2018, 12:54:21 PM

Şirketlerin bu tip kötü yönlü politikalari devam ettiği sürece  düşüşün sonu gelmez gibi geliyor . Ayrıca bu kadar hızlı artış olduysa değer kaybetmesi de normal gibi duruyor sanki
ay-x
Newbie
*

Activity: 153

View Profile
February 06, 2018, 12:59:31 PM

bitcoin işine bizde girelim dedik.
ben girdimya dibi gördü..
hay şansıma...

kardeş bitcoinleri bozdursana bir şey deneyeceğiz  Grin
jourban
Member
**

Activity: 94

View Profile WWW
February 06, 2018, 01:01:22 PM

Şimdi yeni başlayanlar hemen hayal kırıklığına uğramasın. Sene sonunu bekleyin. Tonla spekülasyon döndü. Yukarı fiyatları gören balinalar elbirliği ile regülasyon yaptı.
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155

View Profile WWW
February 06, 2018, 01:04:42 PM

Bitcoin işine girelim demiş bir arkadaş. Bitcoin bir iş değildir, blockchainde bir iş değildir binaenaleyh blockchain sadece bitcoin de değildir. O yüzden blockchain sistemini kullanan projeleri kullanarak hayatımıza entegre etmek şeklinde bakmalıyız bu olaya. Sadece yatırım aracı olarak baktığımız, koyayım parayı 10a katlasın 1000e katlasın şeklinde düşünürsek daha çok eririz, daha çok çakılırız. Projeleri araştırıp, ulan ben bunu kullanırım gerçek hayatta, baya da kolaylık sağlar bana bu dediğimiz projelere yatırım yapmalı, yatırım yaptığımız gibi de sistemi kullanmalıyız.
coinkeke
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
February 06, 2018, 08:07:38 PM

6000 mi vay bee  daha buralara düşmez eskiden almalıydık bu tren kaçtı falan deniyordu eğer şimdi düşüş durur da biraz öyle seyrederse tekrar almaya çalışacaklar bu sefer geç olmasın diyecekler
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 06, 2018, 08:18:06 PM

Sanki ufaktan bir kımıldanma var gibi, bu süreçte kripto paraların arkasında duranlar kazanan taraftakiler olacaklar.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
ziya1981
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
February 07, 2018, 08:25:58 AM

yeni yeni başlayan yükseliş trendinin devam etmesini delerim taki aya varana kadar :9
labouroflove
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
February 07, 2018, 03:06:21 PM

ölümüne HODL (:
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
February 07, 2018, 03:54:28 PM

Şu anki düşüşü gayet normal karşılıyorum.O kadar olay üzerine böyle bir düşüş beklenirdi zaten.Bir süre bu seviyelerde devam eder daha sonra eski kimliğine tekrar kavuşur.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: