Bitcoin Forum
June 15, 2024, 02:43:37 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kriz öncesi tamamen fiata geçen var mı ?  (Read 491 times)
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
February 07, 2018, 03:45:34 AM

Tecrübeli de olsak tecrübesizde olsak fark etmiyor bazen,  piyasaya öyle gaz verdiler ki dört koldan inanmak istedik, gelebilecek kârdan olmamak için tamamen fiyata geçen sayı çok azdır kişi olarak  bana alırsa.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 07, 2018, 04:11:51 AM

kriz kendini çok önceden belli etti bende kendimi korumak için %20-25 fiata geçmiştim. buna rağmen kriz öncesine göre baya zarardayım parasal değerin yarısı uçtu gitti resmen. yapacak bir şey yok buna da şükür.
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
February 07, 2018, 09:37:06 AM

Eğer yapabilen varsa helal olsun. Ben de yapamadım maalesef. hep biraz daha artsın biraz daha artsın derken kafamıza vurdular. Şu anda beklemekten başka çaremiz kalmadı. Bundan sonra yeni yıl sonrası fiata geçmek gerektiğini öğrenmiş olduk.

turn the page
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 07, 2018, 09:40:14 AM

bunu kestirmek çok zor anında düşebiliyor ve elimizdeki bir ton coin için stoploss yapamayacağımıza göre ve düştükten sonrada satmanın manasız olacağından dolayı cok nadirdir çıkış yapan
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
February 07, 2018, 09:45:50 AM

Bitcoin tam 17k civarlarında bu düşecek gibi çıkayım dedim fakat piyasadaki olumlu haberler aklımı çeldi, şimdi düşünüyorumda çıksaydım dip diyerek toplayacağım nokta yine 10k civarları olurdu.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 07, 2018, 09:48:31 AM

Bence çok nadirdir muhakkak vardır sırf btc ticareti yapan arkadaşlar var altcoinlere girmiyorlar ve sürekli ekran başındalar onların arasından becerenler çıkmıştır
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 07, 2018, 10:03:32 AM

BTC de ki bu volatile ile sadece btc ile al/sat yapılarak oldukça güzel şeyler yapılabilir ama terste de kalınabilir kendimi o kadar şanslı ve yetenekli görmüyorum o sebeple böyle hızlı hareketli olan döenmlerde elimi ayağımı çekiyorum piyasadan.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 07, 2018, 10:08:10 AM

Bu piyasada tecrübe çok önemli birşey olsa dahi bazen gözümüzden kaçabiliyor böyle fırsatlar. Şuanda ettiğim zararın haddi hesabı yok düşünüyorum düşünüyorum bir çıkış yoluda bulamıyorum bende kendimce düşükten toplarım dedim. Elimdekiler duruyor hala düşükten alabildiğim kadar sağlam olarak gördüğüm alt coin ve coin alıyorum. Uzun vadede zaten kazandıracağını düşünüyorum kısa vadede bir kaç alt coine pump yerse satıp başka coinlere yönelebilirim kafam biraz karmaşık.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
February 07, 2018, 12:45:26 PM

Dün öğlen saati arkadaşlarla bu konuyu konuşuyorduk.  yemekten sonra 6 bin dolar civarındaydı alma zamanı dedim ama almadık tabiki Smiley keşke alsaydık Sad
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 07, 2018, 02:01:02 PM

Dün tam alım firsati gibiydi sanki tabi bunu yükseldiği için söylüyorum. Ama o değerlere fazla durmayacagi belliydi sanki.6-7k dan alanlar bence güzel birşey yaptilar.Ben hiç gecmedim alt coinlere yatırım yaptım hep.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 07, 2018, 02:03:40 PM

Birçok kişi tamamen fiata geçememiştir. Karı realize etme konusunda genel olarak sıkıntımız var.
Dün gece itibariyle birkaç borsada alım emirleri girmiştim. Gerçekleşenler iyi kazandırmış.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
February 07, 2018, 02:23:43 PM

Dolar bazında %30 düşüş yaşadım az miktar usdt geçmiştim şimdi bu gün herşeyden karma bir sepet yaptım 3 ay önceki fiyatlar tam da istediğim yerdeler artık yükselir umuyorum bu kadar düşüşten sonra.
suukool
Full Member

Activity: 413

View Profile
February 07, 2018, 02:39:01 PM

Çıkış yapmam gerektiğini düşündüğüm halde basiretim bağlandı açıkçası. Her şey fazla yolunda gidiyordu ve herkes kazanıyordu, fiyatlar fazla yükselmişti. Kısa vade yatırımcıların çıkış yapacağı belliydi. Ben bu düşüşten önce tecrübesiz kısa vade yatırımcıların çıkış yaptıklarını ve kar ettiklerini düşünüyorum. Benim gibi uzun vade yatırımcıları genelde fiyata değil süreye odaklı oluyor diye düşünüyorum. Karımızı alıp çıkmayı akıl edemiyoruz.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
February 07, 2018, 02:41:33 PM

bende  çıkış yapanlar vardır diye düşnüyorum ama açgözlülüğümüz yüzünden benim gibi çıkmayan birçok arkadaş tanıyorum.zaten rüya gibiydi amk o kadar parayı görünce çeksene amk yok dahada gider diyerek bekledik hodl yapalım kazanalım dedik elimize verdiler yani.o yüzden bundan sonra sevinçten tavan yaptığım kar görünce en azından yarısını satıp nakite döneceğim.bi daha krizden önceki seviyeye ne zaman döneriz allah bilir artık

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 07, 2018, 02:51:09 PM

Nerede geçelim hocam fiyat 100k olacak diye diye gecmedik. Şimdi geçmiş olsak alttan iyi alacakmışız.Yapacak bir şey yok artık seneye yapacağız.

mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 07, 2018, 02:58:34 PM

Yükseliş trendine girmiş bulunuyoruz gibi görünüyor. Ben bu kadar erken beklemiyordum ama tabii ki bir itirazım da yok  Smiley

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
February 07, 2018, 03:05:37 PM

1 Şubatta telegramda bir arkadaş satın dedi.
Bekledim biraz, ilk %3-4 düştü, elimdekileri sattım(mine ettiklerim hariç) ve 7000-8000 civarlarından tekrar topladım.

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 07, 2018, 03:08:53 PM

kriz öncesi değil ancak btc 17.000 dolardan aşağı gitmeye başlamadan önceki gün özel harcalamar gereği portföyün önemli bir miktarını çekmiş bulundum. ertesi gün 12bine düştü ve sonra bugünlere kadar geldik.

dün ve 10 bin civarlarından tekrar alım yaptım.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 07, 2018, 03:44:54 PM

İyi noktalardan çıkış yapmışsınız aslında. Eğer şuan alttan aldıysanız   o değerlere tekrar çıkmasa bile kara gecersiniz her turlu. Ben hiç çıkış yapmadım btc vardı elimde onunla alt coinler aldim al sat yaparak elimdeki btc yi artırdım.

soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 07, 2018, 03:50:05 PM

Kriz anında fiata geçen ve hatta 20k dan bitcoin satan olmuştur ama bu piyasada devam ediyorsa 13-14k larda tekrar bitcoin almıştır şu anda terstedir. Bu piyasada dibin dibi vardır ve bu dip hiçbir zaman tam bilinemiyor.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: