Bitcoin Forum
July 05, 2024, 03:18:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Tekrar Yükselişte peki Kabus Bitti mi ?  (Read 1700 times)
eyupcan1994 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
February 07, 2018, 06:11:33 AM

Yatırımcılarına Çok zorlu günler yaşatan Bitcoin ve diğer kripto paralarda Son birkaç gündür yaşanan akıl almaz düşüşün geri dönüş sinyalleri gelmeye başladı. 7 şubat itibariyle tüm kripto paralarda göstergeler tekrar yeşile dönerek yatırımcılara derin bir nefes aldırdı. Bitcoin %24 artışla tekrar 7,500 doların üzerine çıkarken Ethereum ise %30 artışla 760 dolar bandına yükseldi..

Bu sabaha kadar Her gün %20-%30 lara varan değer kaybı yaşayan kripto paralar Büyük yatırımcıların da satışa geçmesi sonucu daha da düşmeye başlamış, Pek çok analist ve uzman Bitcoin balonunun artık patladığı yorumunu yapmaya başlamışlardı. 2017'de 20 bin dolar seviyelerine kadar yükselen Bitcoin Büyük düşüşle 6 bin dolara tutunmaya çalışırıken Ethereum başta olmak üzere diğer altcoinler de kervana katılmış ve deyim yerindeyse yerle bir olmuşlardı. Çin ve Güney kore hükümetlerinin Baskıcı tutumlarının fitilini ateşlediği bu düşüş sanki planlanmışçasına domino taşı gibi arka arkaya yapılan olumsuz açıklamalarla desteklenmişti.

Kaynak Ve Analizin Devamı : http://www.bitcoinkazanc.com/hb?i=217/yatirimcilara-kabus-yasatan-bitcoin-tekrar-yukselise-gecti

Peki Sizce Düşüş Bitti mi yoksa Sadece biraz mola mı verdi ?
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 07, 2018, 06:16:21 AM

Şu son iki hafta baktığım zaman sabahları genel olarak bir yükselişle başlıyor . Gün içinde ciddi düşüşler yaşanıyor . Yani sadece bunun kabusu o kadar kolay bitirecegini o kadar da kolay bir gözle görmüyorum . Biraz daha sabır .
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 07, 2018, 06:55:09 AM

kripto para piyasası çok yeni bir piyasa .farklı bir yatırım aracı.bu piyasaya giren yatırımcılar daha önceki bilgi ve birikimlerine göre hareket ediyorlar.fakat bilmedikleri gerçek kripto para piyasası farklı bir piyasa.bu piyasa dinmikleri yavaş yavaş oturacak.bu nedenle bitcoin artacak azalacak yorumlarının doğru olup olmadığı konusunda kimsenin net bir bilgisi yok.biraz zaman lazım öğreniyoruz.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161
Merit: 1

View Profile
February 07, 2018, 07:07:16 AM

kripto para piyasası çok yeni bir piyasa .farklı bir yatırım aracı.bu piyasaya giren yatırımcılar daha önceki bilgi ve birikimlerine göre hareket ediyorlar.fakat bilmedikleri gerçek kripto para piyasası farklı bir piyasa.bu piyasa dinmikleri yavaş yavaş oturacak.bu nedenle bitcoin artacak azalacak yorumlarının doğru olup olmadığı konusunda kimsenin net bir bilgisi yok.biraz zaman lazım öğreniyoruz.

Aynen katılıyorum hocam, 2017'nin son çeyreğinde keşfetti çoğu kişi blockhain teknolojisini, hep çılgın gibi artacak zannetti saldırdı ama sonuç ortada, artık herkes daha dikkatli davranacak ve zamanla oturacak sistem yerine düşüncesindeyim...
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 07, 2018, 07:22:33 AM

Konuşmak için henüz çok erken. Bu kadar sert bir hareketin belli bir süre sindirilmesi gerekir diye düşünmekteyim. Önümüzdeki günlerde belli bir aralıkta yatay hareket yapıp güç toplayabilir.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 07, 2018, 07:24:37 AM

Şu son iki hafta baktığım zaman sabahları genel olarak bir yükselişle başlıyor . Gün içinde ciddi düşüşler yaşanıyor . Yani sadece bunun kabusu o kadar kolay bitirecegini o kadar da kolay bir gözle görmüyorum . Biraz daha sabır .

daha sakin, yavaş gerileme olsaydı eğer bir umut evet derdim ama insan aklı temkinli olmamız gerektiğini söyler. düşüş tam olarak bitmemiş olabilir. şu anda çok güçlü bir desteğe geldi. diğer taraftan düşüş operasyonunun sonlarında olduğumuz daha güçlü geliyor bana.

Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 07, 2018, 08:37:37 AM

Ufak bir duraklama döneminde su anda ki bu bundan bir hafta önce de olmuştu ki o zaman dan sonra da yakalsik 2000usd düşüş gerçekleşti . Bu düşüş hala olabilir aceleci olmamak lazım . Belki su son 1ayda acele edenler fazla zarardan kurtardı ama benim düşüncem bitcoin öyle ya da böyle uzun vadede kazandıran olacak .
CoinErdem
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
February 07, 2018, 10:28:51 AM

En fazla btc sahip olan kişi accsi btc 13.000 dolar iken 60.000 adet almış yaklaşık 750 milyon dolar. Demek ki balina 13.000 dolar seviyesi düşük bir seviye görmüş ben 13.000 seviyesine geleceğini ve sonra yatay hareketle toplanıp yukarı yapacağını düşünüyorum.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
February 07, 2018, 10:44:40 AM

bu dönemi maalesef kolay atlatmayacak çünkü çok fazla bilinçsiz yatırımcı var. yani oldukça fazla panik satışlar görüyoruz. umarım daha önce de olduğu gibi bir şekilde bu günleri de atlatacaktır.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
February 07, 2018, 11:57:16 AM

Bitcoin çıkan çok fazla olumsuz haberin etkisiyle bir düşüş trendi kaşadı bu düşüş ivme kazanıp gereğinden fazla değer kaybı yaşattı ve  şimdi toparlanma ve normale dönme sürecindeyiz  umarim bu süreçte tether konusuyla ilgili olumsuzluklarda gider ve piyasa sorunsuz yoluna devam eder.
earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 08, 2018, 12:20:18 PM

sanırım biraz daha sürecek bu durum. derin nefes aldırsada istenilen seviyelere çıkmadı henüz. bir süre daha yatırımcıların canını yakıcağa benziyo. tabiki de yükseliş önemliydi. biraz daha düşüş yaşasaydı altından kalkması çok daha uzun sürebilirdi. ama şimdi biraz daha olumlu bakabiliyoruz yükseleceğine dair. 5 kripto para biriminin yükselişe geçmesi güzel bir durum. ve bence tesadüf değil bundan sonra da ufak ufak artmaya devam edicekler.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
February 08, 2018, 02:50:35 PM

bu ara için yükseliş ya aniden olacak yada biraz yükselip satış gelecek biraz düşüp tekrar yükselicek fiyat bekleyenler sata sata eski fiyatlara çıkacak.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 08, 2018, 04:33:17 PM

Yatırımcılarına Çok zorlu günler yaşatan Bitcoin ve diğer kripto paralarda Son birkaç gündür yaşanan akıl almaz düşüşün geri dönüş sinyalleri gelmeye başladı. 7 şubat itibariyle tüm kripto paralarda göstergeler tekrar yeşile dönerek yatırımcılara derin bir nefes aldırdı. Bitcoin %24 artışla tekrar 7,500 doların üzerine çıkarken Ethereum ise %30 artışla 760 dolar bandına yükseldi..

Bu sabaha kadar Her gün %20-%30 lara varan değer kaybı yaşayan kripto paralar Büyük yatırımcıların da satışa geçmesi sonucu daha da düşmeye başlamış, Pek çok analist ve uzman Bitcoin balonunun artık patladığı yorumunu yapmaya başlamışlardı. 2017'de 20 bin dolar seviyelerine kadar yükselen Bitcoin Büyük düşüşle 6 bin dolara tutunmaya çalışırıken Ethereum başta olmak üzere diğer altcoinler de kervana katılmış ve deyim yerindeyse yerle bir olmuşlardı. Çin ve Güney kore hükümetlerinin Baskıcı tutumlarının fitilini ateşlediği bu düşüş sanki planlanmışçasına domino taşı gibi arka arkaya yapılan olumsuz açıklamalarla desteklenmişti.

Kaynak Ve Analizin Devamı : http://www.bitcoinkazanc.com/hb?i=217/yatirimcilara-kabus-yasatan-bitcoin-tekrar-yukselise-gecti

Peki Sizce Düşüş Bitti mi yoksa Sadece biraz mola mı verdi ?

hayır kesinlikle kabusun bitmedi. daha öncede bazı postlara eklemiştim. 9400 doları geçer de bu noktaya tutunur ise nefes almaya başlayacak. 9400'e yaklaşır kafa atar, oradan kendisini aşağılara doğru salarsa o zaman 6 bin doları yeniden test edebilir. Bunu yapması pek iyi değildir. yeterince tepede direnç var ve ufaktan bir, iki derken kırması gerekir. yapamıyorsa o zaman kötü bir gelişme yaşanabilir. ama şu andaki durumu ortada.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 08, 2018, 06:12:53 PM

Bu akıl almaz düşüş tanımlamalarını benim aklım almıyor. Yükselişler akıl almaz olmuyor ama düşüşler hep akıl alıyor.
Akıl oyunları işte hep bunlar...
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 08, 2018, 06:57:05 PM

Gönül ister sürekli artan bir piyasa olsun ama bazen böyle gerçeklerle yüz yüze kalmak da zorundayız. Eminim şimdilik düşüş son bulmuştur ama her daim temkinli olmalıyız

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Sampix
Member
**

Activity: 98

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
February 08, 2018, 07:42:35 PM

Gönül ister sürekli artan bir piyasa olsun ama bazen böyle gerçeklerle yüz yüze kalmak da zorundayız. Eminim şimdilik düşüş son bulmuştur ama her daim temkinli olmalıyız

Herkesin temennisi sürekli artması yönünde. Zaman gösterecek artık neler olacağını

clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 07:58:17 PM

Henüz sürekli artış sürecini göremedik. Bugünlerde olanlar kafanızı karıştırabilir. Tabii ki bütün yatırımcıların istediği artışın devamlı olması ama öyle bir görüntü yok, tedbirli yatırım yapmamız gerekiyor.
dammedonut
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 08, 2018, 08:21:53 PM

Henüz daha başlamadı bence yükseliş. Yükseliş trendi 2018 yılının 6. ayından sonra başlayacaktır. O zamana kadar ufak çıkışlar ve düşüşler olacaktır. Ufak bir harekette heyecanlanmamak lazım. Bitcoin birkaç ay daha yatışta kalacak diye tahmin ediyorum. Tabi bu benim fikrim ve analizim.

matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
February 08, 2018, 09:38:31 PM

Benece btc taban fiyatını oluşturdu. 6k nın altını görmeyecektir. Marttan itibaren yavaş yavaş tekrar yükselişe geçecektir. Yıl sonuna doğru 50k nın üstünde olacaktır.
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 08, 2018, 10:08:27 PM

ben hala ortada büyük bir olumlu gelişme görmüyorum.ayrıca artık herkesin sütten ağzı yandı, o yüzden gelecek yatırımlar daha dikkatli gelecektir.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: