Bitcoin Forum
June 03, 2024, 02:48:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: BABB - Banka Hesap Tabanlı Blockchain  (Read 14181 times)
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 13, 2018, 12:47:11 PM

gözlem olarak bir ico için hard cap 50M'den yüksekse, borsayı beklemek ve orada ico altında almak daha uygun oluyor.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
February 13, 2018, 10:49:48 PM

Herkesin bir banka olma fikri beni heyecanlandırıyor, içimi kıpır kıpır yapıyor adeta. reza zarrab gibilere gün doğmaz umarım bu minvalde.
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 14, 2018, 08:57:04 AM

Herkesin bir banka olma fikri beni heyecanlandırıyor, içimi kıpır kıpır yapıyor adeta. reza zarrab gibilere gün doğmaz umarım bu minvalde.

Bakalım nerelere gidecek
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 11:43:23 AM

totalde 17 milyon çok iyi bir para babb gibi hypesi düşük bir proje bu parayı nasıl topladı şaşırmamak elde değil
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
February 14, 2018, 11:53:56 AM

gözlem olarak bir ico için hard cap 50M'den yüksekse, borsayı beklemek ve orada ico altında almak daha uygun oluyor.
Burda 50 milyon hardcap durumu vesaire yok ki neden böyle bir yorumda bulundunuz anlayamadım. Ucunda 3 milyon kaldı toplasa da hardcap yapsa ya bekleticek yoksa daha bisüre.
xiaoyum
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

Blockchain with solar energy

View Profile
February 14, 2018, 11:58:26 AM

İyi bir projeye benziyor. Herkes hype tan söz etmiş ama sırf hype için satın alınan coinler sonra ripple gibi digibyte gibi hatta iota gibi patlıyor. Şahsen bu icoyu beğendim maaşımdan çok cüzi bi miktar atacağım.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 14, 2018, 01:08:33 PM

İyi bir projeye benziyor. Herkes hype tan söz etmiş ama sırf hype için satın alınan coinler sonra ripple gibi digibyte gibi hatta iota gibi patlıyor. Şahsen bu icoyu beğendim maaşımdan çok cüzi bi miktar atacağım.

Küçük yatırım da iyidir
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
May 05, 2018, 10:23:12 PM

Bu başlığı canlandırma vakti geldi. Benim telegram grubunda sürekli takip ettiğim coinlerimin başında geliyor. Takım sağlam, proje sağlam, adminler sağlam. 7 Mayısta Dubaide tanıtım yapacaklar. %30 gibi bir artış bekleniyor. Şu an alımın tam vakti.

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
May 05, 2018, 11:39:04 PM

everyone is a bank sloganı ile yola çıkan, bu yıl tokenların bir kısmının satışı ile kripto para piyasasına yeni adım atmış bir token. web sitesi https://getbabb.com olup ethereum altyapısı ile ingiltere ve ab ülkelerinde bankacılık lisans başvurusunu yapmış olup bu yıl sonunda aplikasyonlarını piyasaya sürmeyi planlıyorlar.

bu aplikasyon üzerinden patentini aldıkları yüz ve ses tanıma altyapısı ile dünyanın herhangi bir yerinden banka hesabı açıp gerek reel para birimlerine hızlı ve ucuz şekilde convert edebilmenize hem de kripto paraları exchange etmenize olanak sağlayacaklarını iddia ediyorlar. (graphixiel)

roadmapleri

https://getbabb.com/roadmap
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
May 05, 2018, 11:47:44 PM

Babb güzel bir başlangıç yaptı ve her gün yeni bir ico çıktığı dönemde ve piyasanın düşüşte olduğu bir süreçte başarılı bir ico süreci geçirdi. Bountysine katılmıştım ve iyi ki katılmışım dediğim bir icoydu. Yatırımcıların incelemesini tavsiye ederim, güzel yerlere gelebilir.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 05, 2018, 11:56:27 PM

Babb güzel bir başlangıç yaptı ve her gün yeni bir ico çıktığı dönemde ve piyasanın düşüşte olduğu bir süreçte başarılı bir ico süreci geçirdi. Bountysine katılmıştım ve iyi ki katılmışım dediğim bir icoydu. Yatırımcıların incelemesini tavsiye ederim, güzel yerlere gelebilir.

hocam sorması ayıp sattınız mı, BAX ları yoksa duruyor mu?   ben de zamanında borsadan satın almıştım, ama sonra geri sattım, sizce artar mı?
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 06, 2018, 12:13:39 AM

Proje baya güzel ekipte sağlam ve çalışkan. 2-3 hafta öncesine kadar x3-4 yapmıştı ama bu aralar dususteydi. Takibi bıraktım pumptan sonra. Yukarda arkadaş yazmış 7 mayısta Dubai de  tanıtım var diye bu bir hareketlilik getirecektir.daha yolun başında lar bence.

coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
May 06, 2018, 12:36:19 AM

Proje gayet güzeldi, gelecek de vaad ediyordu bence. Zaten gördük, yanıltmadı diyebiliriz. İmzasında olan arkadaşlar ödüllerden memnun diye duymuştum. Henüz satıp satmadıklarını ben de merak ediyorum aslında Smiley
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 06, 2018, 12:46:33 AM

ben istiyorum ki borsada bozduğum dolara geçirdiğim parayı bankamatikten direk çekeyim
 bunu yapabilen proje benim gözümde 1 numaradır.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 06, 2018, 06:57:18 AM

.... Bireylere ve işletmelere, BlockChain teknolojisi ile güçlendirilmiş, bir Birleşik Krallık banka hesabı sağlar. Hesap, bir akıllı telefon uygulamasıyla yönetilir ve merkezi olmayan bir ödeme kartına erişim sağlar...

İngiltere, IBAN Numarası mı dağıtacakmış? İngiltere'de banka hesabı açmak için neler gerekiyor, önce onu araştıralım yatırım yapmadan isterseniz. "Bireylere ve işletmelere, BlockChain teknolojisi ile güçlendirilmiş, bir Birleşik Krallık banka hesabı sağlar" demek İngiltere'nin tüm dünyaya IBAN numarası sağlaması demek ki, şahsım adına buna olasılık vermiyorum.

Aynen katılıyorum İngiltere'de tanıdıklarım var, banka hesabı açtırmak gerçekten çok zor. Burdaki gibi önüne gelene hesap açmıyorlar, tok satıcı muhabbeti var.
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 09:32:07 AM

Proje kötü bir piyasada çıkmış olmasına rağmen iyi yükseliş yaşadı. Bountyden kazandığım için hiç al sat bile yapmadım. Birkaç güzel borsaya girdiğinde çok daha değerli olacağını düşünüyorum
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 06, 2018, 09:33:47 AM

Güzel yükseldi bende takip ettim ama aynı şekilde geri geldi. Yol haritalarındaki temel yapı taşlarını oturttuklarında ikinci bir ico yapacaklar
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 06, 2018, 09:35:51 AM

son zamanlarda benzeri projeler çok çıkmaya başladı, o yüzden de emin olamıyorum, artık çok mu sağlamcı oldum bilemiyorum ama, ico aşamasında bir coine girecekseniz, az miktar bile olsa iyi düşünün, süslü sözler çok fazla dolaşıyor ortalıkta.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
sensoylebendinlim
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 09:37:17 AM

Bu projenin rakibi daha iyi işler yaptı ve her gün daha fazla değerleniyor BABB biraz sönük kaldı gibi ama projesi iyi  boğada değerlenebilir. Takip etmekte fayda var.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 02:10:07 PM
Last edit: May 06, 2018, 04:18:07 PM by icegeekfresh

Çok değerlenmeyeceğini düşünüp bountyden gelenleri sattım. Pişmanım. İyi bir borsaya çıktığında çok daha değerlenecektir fiyatı. En azından o tarihe kadar bekletmekte fayda var diye düşünüyorum.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: