Bitcoin Forum
June 18, 2024, 11:11:49 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: binance neden kapalı yoksa coincheck vakası daha mı  (Read 390 times)
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
February 09, 2018, 05:20:12 AM

Merhaba;

Borsa ve CEO her 2 saatle 1 saat arası güncelleme paylaşıyorlar. Hot Wallet'a bir kısım $BTC ve $ETH çekip adresleri paylaşarak HACK olmadığını bildirdiler. Siteyi kısmi olarak online yapıp emirlerin iptal edilmesine olanak sağladılar. Mevcut recover yöntemi ile işlemlerin yavaş gittiği için farklı yöntemleri de deniyorlar. Twitter hesaplarından sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Boş boş konuşup FUD yaratanlara maşa olmayınız.

https://twitter.com/binance_2017
https://twitter.com/cz_binance

İyi dileklerimle
blackrazoro
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
February 09, 2018, 06:43:24 PM

Merhaba;

Borsa ve CEO her 2 saatle 1 saat arası güncelleme paylaşıyorlar. Hot Wallet'a bir kısım $BTC ve $ETH çekip adresleri paylaşarak HACK olmadığını bildirdiler. Siteyi kısmi olarak online yapıp emirlerin iptal edilmesine olanak sağladılar. Mevcut recover yöntemi ile işlemlerin yavaş gittiği için farklı yöntemleri de deniyorlar. Twitter hesaplarından sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Boş boş konuşup FUD yaratanlara maşa olmayınız.

https://twitter.com/binance_2017
https://twitter.com/cz_binance

İyi dileklerimle

Güncelleme yedek yada bakım yapılacaksa önceden bilgilendirilir üyeler nasıl bir saçmalıktır bu yahu. Birde twitterdan system upgrade complete diye bildirmişler güya tekrar onlineymiş. Hala erişim yok binance ye sokayım bunların yapacağı işe. Nereyi kullanacaz arkadaşlar?
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
February 09, 2018, 06:48:40 PM

Neyseki site herhangi bir sorun olmadan açıldı ve üyelerine hizmet vermeye başladı bir süreliğine borsa fee ücretlerinde ciddi bir indirim yapılacağını açıklamalarını da ben çok olumlu olarak karşılıyorum.Bnb fiyatıda düşmesi beklenirken artmaya başladı.
blackrazoro
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
February 09, 2018, 07:17:29 PM

Neyseki site herhangi bir sorun olmadan açıldı ve üyelerine hizmet vermeye başladı bir süreliğine borsa fee ücretlerinde ciddi bir indirim yapılacağını açıklamalarını da ben çok olumlu olarak karşılıyorum.Bnb fiyatıda düşmesi beklenirken artmaya başladı.

Arkadaş Türkiyeden yine Türkiye saatiyle yazıyorum 22:16 itibarıyla hala siteye erişilmiyor!!!!! 09.02.2018 saat 22:16.
vpn le bile erişim yok.
peacesea01
Newbie
*

Activity: 44

View Profile WWW
February 09, 2018, 07:38:04 PM
Last edit: February 09, 2018, 07:52:24 PM by peacesea01

Aynen. 22:51 halen girilemiyor.

Bu arada biri us.binance.com adresinden girildiğini yazmıştı. Oradan girmeye çalıştım, ama şifre hatalı diyor ve linklere tıklanınca "us" yerine yine eski adresteki  "www" çıkıyor. Bir problem var.

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 08:02:42 PM

bende rahatlıkla açılıyor. işlemde yapılıyor. coin çekme işlemleride yapılıyor. site şu anda düzgün ve gayet stabil çalışıyor.

poncik
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 08:12:44 PM

Öğleden sonra denediğimde açılmamıştı ama şu an giriş yapabiliyorum. Giremeyen arkadaşlar bir kere daha denesin, sanırım hataları düzeltmişler ve tekrar siteyi yayına sokmuşlar Smiley

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
February 10, 2018, 07:02:15 AM

piyasayi baya etkiliyor. durum hos gorunmuyor bana ilk firsatta cekecegim ordaki kaynaklarimi.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
February 10, 2018, 10:52:08 AM

Bu piyasada panik ortamı oluşturulmak için her türlü senaryo yazılıp çiziliyor eğer Binance'ye bir şey olursa kriptoparalar en az 6 ay boyunca yükselemez diye düşünüyorum.. Şu an bir borsa patlarsa piyasa bunu kaldıramaz, Binance'ye bir şey olsaydı çıkardı bunun kokusu.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 10, 2018, 08:18:40 PM

binance kapalıyken fiyatlar normal seyir ettiği için pek panik durumuna kapılmadım. mcafee denen spekülator baya ortalığı karıştırdı ama.

GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 10, 2018, 08:49:33 PM

Binance bu kadar uzun süre kapalı olması bazı şeyleri az çok panik durumuna getiriyor bana göre çok fazla heyecana gerek yok diye düşünüyorum. Tek borsa binance değil sonuçta.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: