Bitcoin Forum
June 25, 2024, 02:06:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Telegram'da Kripto'nun Yükselişi!  (Read 401 times)
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 08, 2018, 04:05:07 PM
Last edit: February 20, 2018, 09:58:10 AM by Sagaris

Merhaba arkadaşlar.

Belki bir çoğumuz Telegram'ı kripto dünyasına adım attıktan sonra öğrendik. Telegram'da bu durumdan haberdar ki, elinin altında bu kadar kullanıcı bulunduğu için kendi coinini çıkarıyor.

Dünya üzerindeki tüm popüler Telegram gruplarının listesine baktığınız zaman Kripto'nun Telegram tarafında ne kadar güçlü olduğunu görebilirsiniz.

Grupların listesine güncel olarak erişmek için: https://combot.org/telegram/top/chats

If you like it, you can give Merit!
mrdmr64
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
February 08, 2018, 05:18:13 PM

ha ha Smiley telegram artık coinler üzerine kuruldu Smiley en iyisi oldu aslında.
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 08, 2018, 05:31:48 PM

ha ha Smiley telegram artık coinler üzerine kuruldu Smiley en iyisi oldu aslında.

WhatsApp'ten daha kullanışlı olduğunu söyleyenler var. En azından yakın çevremde kullanılmaya başlandı. Daha güvenli ve kullanışlı olduğu için tavsiye ediyorum. WhatsApp konuşmalarınızı analiz ederek size bu doğrultuda reklam gösteriyor. Bundan dolayı Telegram kullanıyorum diyebilirim...

aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
February 08, 2018, 07:38:29 PM

Sektörde çok önemli bir yere sahip rakipleri de budurumun farkında dır illaki belki piayasayı ele geçirmek adına kripto dünyasına özel birşeyler düşünebilirler

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
February 08, 2018, 10:35:36 PM

Örnek vermek gerekirse mesela ben telegramla kripto para dünyası sayesinde tanıştım ve indirdiğimde listemdekilerin birçoğunun da bu piyasada olduğunu farkettim

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
February 08, 2018, 11:48:27 PM

WhatsApp'ten daha kullanışlı olduğunu söyleyenler var. En azından yakın çevremde kullanılmaya başlandı. Daha güvenli ve kullanışlı olduğu için tavsiye ediyorum. WhatsApp konuşmalarınızı analiz ederek size bu doğrultuda reklam gösteriyor. Bundan dolayı Telegram kullanıyorum diyebilirim...

Whatsapp'tan daha kullanışlı olmasının yanında en basitinden whatsappta bir gruba 256 kişi eklenebiliyor, telegram'da ise 50.000 kişi. Whatsapp'a youtube linki atarsınız,  telegram'da youtube videosu gömülü olarak izlenir. Telegramda bot kullanabilirsiniz, whatsapp'ta şuana kadar duymadım. Tabi bunlar benim farkında olabildiklerim, birde farkında olamadıklarım vardır illa ki...
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 09, 2018, 07:31:12 AM

Bu sektördeki insanların birbiri ile kolayca iletişim kurabilmesi için tercih ettikleri güzel bir uygulama
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 09, 2018, 09:16:51 AM

Whatsapp'tan daha kullanışlı olmasının yanında en basitinden whatsappta bir gruba 256 kişi eklenebiliyor, telegram'da ise 50.000 kişi. Whatsapp'a youtube linki atarsınız,  telegram'da youtube videosu gömülü olarak izlenir. Telegramda bot kullanabilirsiniz, whatsapp'ta şuana kadar duymadım. Tabi bunlar benim farkında olabildiklerim, birde farkında olamadıklarım vardır illa ki...

Evet söylediğiniz gibi grup sayısı çok önemli. WhatsApp'te grupta 256 kişi olduğunda bile sohbet esnasında kasmalar, kapanmalar olabiliyor. Fakat Telegram'da böyle bir şey söz konusu değil. Telegram'ın gömülü video oynatma olayını WhatsApp'te kıskanmış olacak ki, son güncellemesi ile bunu getirdi. Pop olarak açılıyor ve ekranın yarısında oynatıyor.

Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
February 09, 2018, 11:46:48 AM

Bende telegram ile bitcoin sayesinde tanıştım birçok uygulama da bitcoin ile ortak çalışma içerisine girecektir line ın başladığı gibi ve listemde birçok insanın bu işle uğraştığını da öğrenmiş oldum telegram sayesinde
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
February 09, 2018, 11:50:48 AM

uygulama güzel ama çok eksikleri var telegram grupları sürekli aşağı yukarı yer değiştiriyo girmek istediğim gruba tıklayabilmek için kovalamaca oynamak zorunda kalıyoruz.mesaj geldiğinde telden kaydırdığımızda direk gelen mesajı açmıyo telegram ana sayfa açılıyo ve mesajın kimden geldiğini göremiyoruz bir çok eksiği var airdroplarda çok aktif kullanılıyo daha çok yolu var

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 09, 2018, 11:54:48 AM

Whatsup da telefon numaranızı saklayabiliyor musunuz? Telegramda karşı taraf benim telefonumu görmüyor. kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. tam bir anonimlik sağlıyor. telegramı bu bizim işler için daha avantajlı buluyorum.

Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 09, 2018, 04:57:28 PM

uygulama güzel ama çok eksikleri var telegram grupları sürekli aşağı yukarı yer değiştiriyo girmek istediğim gruba tıklayabilmek için kovalamaca oynamak zorunda kalıyoruz.mesaj geldiğinde telden kaydırdığımızda direk gelen mesajı açmıyo telegram ana sayfa açılıyo ve mesajın kimden geldiğini göremiyoruz bir çok eksiği var airdroplarda çok aktif kullanılıyo daha çok yolu var

Aşağı yukarı yer değiştirmesinin çözümü var. "Pin" dediğiniz zaman grubu en yukarı sabitliyor. Böylelikle yer değiştirmemiş oluyor. Tabii ki uygulamanın zamanla daha stabil olacağını düşünüyorum. Ben en çok masaüstü bilgisayarımda kullandığım için sorun yaşamıyorum. WhatsApp Web gibi telefonun açık olmasına gerek duymuyor.

konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 09, 2018, 05:14:18 PM

çünkü diğer uygulamalar grup konuşmalarında kişi sınırı uyguluyorlar.Telegramı daha önce de kullanılır yapan özellik bu grup konuşmalarında ki kişi sınırının olmaması.zaten kullanan bundan kullanıyordu coin piyasasında da bundan dolayı kullanılıyor.
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
February 09, 2018, 06:04:59 PM

Telegram daha öncede popülerdi ancak bu kadar değildi kriptoparalar sayesinde Telegram'ın popülerliği sanırım bi 10-15 katına çıktı.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 09, 2018, 06:36:50 PM

Bu forum kripto para kullanıcıları için gayet kurulmuş bir site . Telegram da onun için kullanıyor . Uygulamanın asıl amacı o değildir ama insanların daha hızlı haberleşmesi için gayet kullanışlı bir uygulama .
linderfelter
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 09, 2018, 06:54:33 PM

Telegram coini çıkarırsa direk coinmarketcap ilk 5e girer.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 09, 2018, 07:04:29 PM

Mantıklı hareket, adamlar kitle analizlerini yapıp fırsatı değerlendirmişler  Grin
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 09, 2018, 07:25:21 PM

Telegram zaten belli bir kimliği olan bir oluşumdu ve birçok kişi tarafından biliniyordu ama kripto paraların iletişim ağını oluşturduğu rahatlıkla söylenebilir

Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 10, 2018, 07:36:20 PM

Telegram coini çıkarırsa direk coinmarketcap ilk 5e girer.

Kesinlikle katılıyorum. Kolay bir şekilde reklamını yapabileceği kitleyi barındırıyor.

Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
February 10, 2018, 08:28:56 PM

Telegram popülerliğinin büyük bir bölümünü kripto para dünyasına borçlu. Bu kripto işleri olmasa ben pek kullanmazdım telefonda yer işgal etmesine diye Smiley
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: