Bitcoin Forum
June 17, 2024, 11:47:31 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Telegram'da Kripto'nun Yükselişi!  (Read 401 times)
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
February 20, 2018, 11:02:53 AM

Son zamanlarda yeni çıkan coinlerin en büyük reklam yeri telegram oldu. Bu fırsatı iyi değerlendirdi telegram ve kendi coinini çıkardı. Çok büyük iş yapacağını düşünüyorum.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 20, 2018, 11:49:04 AM

ikiside geniş kitleleri ve bireyselliği hedef alıyor. ive birbirlerini iyi tamamlıyor. yükseliş de bu yüzden hakkıdır. kısa sürede bence Whatsapp ın pabucu dama atılabilir.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 20, 2018, 12:36:43 PM

telegram popülerleştiği gibi yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladıkları kendi kripto parasını çıkarmak. kaynağa burdan ulaşabilirsiniz https://cointelegraph.com/ico-calendar/telegram-ico-ton

wallet
Full Member

Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 21, 2018, 01:39:36 PM

Yeni oluşturulan dijital para projeleri sosyal medya kanalı Telegramda gruplar oluşturarak yatırımcıları ve meraklıları bu kanalda topladı. Devasa boyuta gelen ilgiden sonra telegramın kendi kripto parasını çıkarması gayet olan bir hale geldi.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
sagul
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
February 21, 2018, 02:17:12 PM

Telegram kriptolar biterse biter gibi duruyor Cheesy  Roll Eyes

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
February 21, 2018, 02:54:43 PM

Telegramın kripto paraların yaygınlaşması konusunda katkısı görmezden gelinemeyecek kadar etkili. Hatta bu gruplar sayesinde ön plana çıkan kripto paralar var. Telegram bu yönüylede fiyatlara etki edebilecek potansiyele sahip.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
February 22, 2018, 02:48:38 AM

Telegram ve Kripto  bir bütün oldu sanırım, başka  uygulamalarda kripto ile ilgili grup kursalar katılmak bile istemiyorum, çok karışık ve itici geliyor, telegram uygulaması hızlı, sade ve herkes rahatlıkla kullanabilir, övgüyü hakediyorlar.
rekarse
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
February 22, 2018, 05:24:48 AM

telegramda bu hasılat ile yeni özellikler eklenmeli. dil seçenekleri geliştirilmeli. türkçe olmasını bekliyorum. en azından translate özelliği, google çeviri kullanılarak.
Sagaris (OP)
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 22, 2018, 09:14:07 AM

Son zamanlarda yeni çıkan coinlerin en büyük reklam yeri telegram oldu. Bu fırsatı iyi değerlendirdi telegram ve kendi coinini çıkardı. Çok büyük iş yapacağını düşünüyorum.

Yeni çıkan coinlerin reklamı için ve üyelere satacağı hizmetleri kendi coinini kullanarak yaparsa büyük bir şekilde değer kazanacaktır diye düşünüyorum.

If you like it, you can give Merit!
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 22, 2018, 12:55:02 PM

wahats up tan daha iyi bence fakat özellikel airdrop olayı nedeniyle bende bir sürü telegram kanalına katıldım. tabi yazılar çince ve başka diller olduğu için bi grup beni banlamış ve hala düzeltemedim. telegramın coin çıkartacağını duydum fakat nerde ne zaman belli değil...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 22, 2018, 02:29:17 PM

Telegramın bu kadar tanınmasının sebebi kripto para dünyasıdır ve artık kendiside bu furyaya katılmak istiyor. Bence çok güzel bir ıco süreci ve token fiyatı olacaktır çıktığı zaman katılmak lazım.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
February 22, 2018, 02:48:47 PM

ha ha Smiley telegram artık coinler üzerine kuruldu Smiley en iyisi oldu aslında.

WhatsApp'ten daha kullanışlı olduğunu söyleyenler var. En azından yakın çevremde kullanılmaya başlandı. Daha güvenli ve kullanışlı olduğu için tavsiye ediyorum. WhatsApp konuşmalarınızı analiz ederek size bu doğrultuda reklam gösteriyor. Bundan dolayı Telegram kullanıyorum diyebilirim...

whatsapp ı  dediğiniz gibi yakın çevrenizde kullanırsınız, teleframda telefon numarnız gibi size özel kişisel bir bilgi paylaşmamış oluyorsunuz. (bana kalırsa en iyisi discord, slack ta fazlaca kullanılıyor ama bahsi geçen uygulamaların tamanını kapsayan sadece discord... )

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 22, 2018, 02:51:48 PM

ico olayları olmasa telegram anca iş yerlerinde kullanılan bir platform olarak kalırdı, bugun 50k kişiye ulaşan kanallar oldu ve telegram bunu başarıyla yaptı ve icosuda başarılı olacaktır
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: