Bitcoin Forum
May 30, 2024, 10:37:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: bnb fud  (Read 326 times)
DrMsEr (OP)
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
⇾ bnb fud
February 08, 2018, 05:11:42 PM

arkadaşlar muhtemelen yarınki binance borsası açılışı sonra binance coin feci bi şekilde satış yiyecek. sağlam düşüş sonrasında toplamayı düşünüyorum. sizce toplamak mantıklı olur mu yoksa artık binance çöp mü oldu?
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 08, 2018, 05:17:26 PM

BNB borsa açıldığında düşebilir ama sağlam destekcileri var aşağılara inmesine fazla müsade etmezler. sınırlı miktarda alınabilir ben de biraz almayı düşünüyorum komisyon için.
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 08, 2018, 05:23:33 PM

düşüşlerden epey önce yüksek fiyatlardan 3 5 almıştım ama bence sağlam coin. çünkü binance borsasının hali hazırda birçok kullanıcısı var ve gitgide büyüyor bence alınır.
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 08, 2018, 05:47:12 PM

Fud ne kadar sürebilir ? Binance kısa bir zamanda inanılmaz bir büyüklüğe eriştiler. Binancenin kurucusu şu an yaklaşık $1 milyar serveti var. Site o kada yoğun kullanıldı ki üye alımını bi ara durdular. Binance dese ki 1 hafta kapalıyız , iyileştirmeler yapacaz , kimse ses çıkarmaz, herkes hak verir. Binancede malumunuz BNB ile fee ödemesi yapıyosunuz bu da çok ucuza geliyor. BNB ath den çok çok şu an biraz daha düşebilir ama ne kadar düşebilir ki ? BTC yükselmeye başladığında BNB 2x yapacak bu fiyattan.. hiç şüpheniz olmasın..

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 08, 2018, 05:59:21 PM

fudu yapan yavşak da bugün isteyen herkese whitepaper yazacaklarını ilan eden tweet atmış. yani dolandırıcı da olsanız gelin biz sizi süsleriz demeye getiriyor, bu olayı teşvik ediyor.

binance sabah 7'de açılacağını duyurmuştur.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 08, 2018, 06:00:33 PM

almak mantıklı bence biraz düşüş olsa da çöp olacağını zannetmiyorum zaten üye sayısı her geçen gün artıyor binancenin

mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
February 08, 2018, 06:20:03 PM

BNB almak mantıklı. Şuanda fiyat bayağı düştü. Bir de Fee öderken yarı yarıya oluyor. Oy kullanırken BNB istiyor. O yüzden  elde olmasında her zaman fayda var.
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 06:23:44 PM

BNB yi bu düşüşte 3 ya da 4 defa alıp sattım hiç zarar ettirmedi. Şu an düşse tekrar yükselecek. Çünkü düşük fee ödemek isteyenler illaki BNB alacak. Bu da yükselmesini her halükarda tetikleyecek. Düşüş olursa kesinlikle ben de alacağım.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 08, 2018, 07:05:14 PM

bence millet bnb göveniyor ama hiç bir sebek yokken ve haber vermeden kapatılması milletti zora sokmuş olabilir .Bundan kaynaklı da millet biraz örkmüş olabilir dolayısı ile satışlar olabilir ama btc eth ve vb  piyasası iyi olmadığı için millet satamıyorda zarar etmemek içinn.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 08, 2018, 07:10:17 PM

Ben tam tersini düşünüyorum.Fiyatı zaten diplerde buradan da aşağıya dusurmezler herhalde.

risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
February 08, 2018, 07:10:45 PM

10 saatlik kapanmadan sonra sell gelme durumu yüksek güven kaybettiler bence biraz %15 civarlarında bir düşüş bekliyorum ben duruma göre bende almayı düşünüyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 08, 2018, 08:07:03 PM

Bnb bu tip olaylardan olsa olsa kısa süreli etkilenir eğer düşerse bende hemen elimdeki sayıyı arttırmayı düşünüyorum. Bir iki tane uhde kalan koin var onları toparlamaya çalışıyorum.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 08, 2018, 08:15:22 PM

arkadaşlar muhtemelen yarınki binance borsası açılışı sonra binance coin feci bi şekilde satış yiyecek. sağlam düşüş sonrasında toplamayı düşünüyorum. sizce toplamak mantıklı olur mu yoksa artık binance çöp mü oldu?

bunu hiç düşünmemiştim. almak değil topuna kibrit suyu sıksanız yeridir. binance coin geleceğin sıkı fırlamalar yapacak tokenlerinden biri. kesin ve net. o hacimdeki bir borsadan pay almak kolay değil.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 08, 2018, 08:24:40 PM

15 dolara fırlar tekrardan diye düşünüyorum ama şuan 8 dolara yaklaşmıtı yine, yani max 2x görür, e zaten hepsi en az 2x görecek zaten bir sonraki yükseliş sürecinde, neden 5x 10x kovalamayasın ki.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Irfansyed
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 08:27:00 PM

Bnb 25 dolar fiyatı gördü, dünyadaki coin borsaları içinde en fazla kullanıcı sayısına ve anlık işlem hacmine sahip. Hack yemediği sürece fiyat sürekli artar. Bnb alan para kazanır.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 08, 2018, 10:16:45 PM

Bende çok aşırı bir düşüş olacağını düşünmüyorum alta sağlam destek koyarlar ama düşse kesinlikle bir miktar toplamayı düşünüyorum.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
February 08, 2018, 11:03:09 PM

Binance çöp mü oldu sorusu garip bir soru. Böyle bir ihtimal elbette var ama çok düşük. Her birkaç saatlik kapanmada korkmayın. Çok büyük verilerle ve çok büyük güvenlik önlemleriyle uğraşıyorlar. Bu tarz büyük borsalar yukarıda arkadaşında dediği gibi 1 hafta bile kapalı kalsa normal gözükebilir.

Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 09, 2018, 03:39:18 AM

Saat şu an 06:39 ve Binancenin attığı twitlere göre sistem düzeltilememiş.Yeni bir saatte vermediler ancak büyük bir veri kaybı felan diyorlar.İnsanlar çok kızmış görünüyor ve bir an önce paralarını çekmek istediklerini yazıyorlar.Şu saat itibariyle 28 saattir kapalı ve bir çok fırsat kaçtı gitti.Bunun bir yansıması elbette olacaktır.9 saat daha süreye ihtiyaç olabilir demiş sahibi...Fud yapmak gibi olmasın ancak bir hack yada başka birşey tüm piyasayı başta btc olmak üzere yerle bir eder.Yani bnb coin diye zaten birşey kalmazda btc yide 300-500 dolarlarda felan zor tutarlar..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
Katsumoto
Member
**

Activity: 182

View Profile
February 09, 2018, 03:51:42 AM

Site hala kapalı ve ne zaman açılacağı belli değil. Sokayım BNB'e. Bu stresi yaşattığı için kolay kolay bu sitede bir daha işlem yapmam.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 09, 2018, 07:29:39 AM

Buna BNB toplayan biri olarak keske biraz daha düşse de alsak diyorum. Ama mantıklı bir açıklaması pek yok bunun adamlar en etkili çalışan borsalarından birini devamlı kontrol edip güncelliyorlar. Yeni yeni özellikler ekliyorlar, adamları çalışıyorlar diye cezalandıralım mı Smiley . Yada bir sonra ki gerekli işlemler için aman sakın yapmayın mı sinyalini verelim. Bakım zamanın dan önce bilgi veriyorlar CEO su twitter da döktürüyor her mesaja neredeyse cevap veriyor. Bunlar borsanın sağlık ve güncel kalması için gerekli işlemler.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: