Bitcoin Forum
June 18, 2024, 04:58:12 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bütün birikimlerini kripto paralara yatıran 18 yaşındaki milyoner  (Read 180 times)
gokayc (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
February 09, 2018, 12:16:05 AM

Henüz 15 yaşında Coinbase kripto para borsasında hesap açması bile mümkün değilken, Eddy Zillan 2015 yılında Kraken kripto para borsasında hesap açıp ilk 100 dolarlık yatırımını ethereum alarak yaptı.

O dönemde uyuşturucu ve yasa dışı bir çok ürünün satıldığı SilkRoad isimli siteden dolayı kripto paralara şüpheyle yaklaştığını anlatan Zillian, 2015 yılında kripto paralara yatırım yapmaya başladığında bu konuda yatırım tavsiyeleri bulmakta da zorlandığını belirtiyor.

2015 yılında kripto yatırımları üzerine ne YouTube kanalları ne de yatırımcı kitapları gibi ulaşılabilir bilgiler olmadığı için kripto paralar hakkında her şeyi kendi kendine öğrenen Zillian, ethereum satın aldığı 100 dolarının ertesi gün 110 dolara çıktığını görünce bu işte gelecek olduğunu fark etmiş. Ertesi gün bin dolar, ertesi hafta 5 bin dolar ve ondan sonraki hafta da 6 bin dolarlık alımlarla yatırımlarını bir anda artırmaya başlamış. Verdiği tenis derslerinden kazandıkları ve biriktirdiği toplam 12 bin doları kripto paralara yatıran Zillin; her şeyimi riske attım sözleri ile anlatıyor serüveninin başlangıcını.

Başlarda ailesi de duruma şüpheyle yaklaşsa da, Zillian’ın annesi daha sonraları oğluna destek olmaya başlamış ama babası o dönem yaptığı şeyin çok riskli olduğunu ve büyük kayıplar yaşayabileceğini anlatmak için sürekli oğluyla konuşuyormuş.

Birkaç ay sonra kazançları tavan yapmaya başlayınca, kripto forumlarından çıkmayan Zillian alternatif kriptolar ile günlük al-sat yapmaya başlamış. Çok hızlı geçen bir yılın sonunda kripto para portfolyo değerini 350 bin doların üzerine çıkartmayı başaran genç o yıllarda forumlarda diğer yatırımcılarla ve kripto para geliştiricileri ile yaptığı konuşma ve tartışmalarla yatırımlarını yönlendirmiş.

Çoğu kripto para yatımcısı gibi Zillian’ın da çok yüksek karlar yakalayabilmesinin en önemli etkeni tabii ki zamanlama. Şu an kripto para yatırımlarının toplam değeri 1 milyon doların üzerine çıkan Zillian, Ağustuos ayında 18 yaşına girmiş bir lise öğrencisi ve artık kripto ekosisteminde danışmanlık yapmaya başladı.

Şirketi CryptocurrencyFinancial, iş dünyası içerisinde ki yatırımcılara ve yeni yatırımcı olmak isteyenlere yatırım tavsiyeleri sunuyor. Ayrıca bu hafta; al-sat tüyoları, kripto para haberleri ve tavsiyeler gibi özellikleri olan Coinalert.ly uygulamasını piyasaya sürüyor.

Zillian, uygulamanın kripto para ekosistemine artan ilgiye rağmen yetersiz kalan bilgi kaynağı boşluğunu dolduracağına inanıyor. Özel kripto para yatırım danışmanlığı işlerinde müşterilerinden saatlik 250 dolar ücret alan Zillian, odaklandığı konunun şirketinin para kazanmasından ziyade kripto ekosistemine katkıda bulunmak olduğunu Business Insider’a belirtti.

https://www.instagram.com/p/BeMQYK6BpS4/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test

Zillian kripto para ticaretindeki becerilerini başkalarının hizmetine açarak para kazanmayı düşünen ilk kişi değil elbette. Bu alanda bir çok zahmetsiz para kazanma sözü veren danışman mevcut ama Zillian, kendini daha çok yatırım tavsiyesi veren bir kişi yerine insanları kripto paralar konusunda eğiten bir kişi olarak görmek istiyor.

https://webrazzi.com/2018/02/07/butun-birikimlerini-kripto-paralara-yatiran-18-yasindaki-milyoner/

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
darkmoon07
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
February 09, 2018, 03:00:57 AM

Helal olsun elemana ne diyelim.
aba1959
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 06:36:26 AM

bizim ülke gençlarini yabana atmayın arkadaşlar.çevremde kripto paralarla ilgillenen tanıdığım 3-5 genç var zehir gibiler onlarda yakında milyoner olurlar.ben gençliğe herzaman güvendim.gelecek gençlerindir.(çalışan vede akıllı olanların)

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 09, 2018, 07:36:11 AM

15 yaşındaki bir çocuğun nakit 12bin dolar olması da çok iyi . Ama güzel riske girmiş ben yapamazdim hayatta . Hele o dönemde kripto paraların yasa dışı işlerde kullanılması korkutuyordu beni
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
February 09, 2018, 08:52:05 AM

O yaşta o yıllarda daha kriptoparalar yaygin bile degilken iyi bulup guvenmis. Helal olsun.

heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
February 09, 2018, 09:04:37 AM

Ben dep weeb'de gezip orada bitcoin'in yasa dışı işlerde kullanıldığını gördüğüm zaman "alıp ne yapayım 1 koli çalıntı iphone mu alcam bu sanal parayla "dedim. Güzelce gezdikten sonra dep weeb uygulamalarını bilgisayardan silmiştim.
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163

View Profile
February 09, 2018, 10:16:21 AM

Muhteşem bir ileri görüşlülük harika bir cesaret örneği tüm parasını riske etmesi takdire değer
coinbaba123
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
February 13, 2018, 11:09:06 PM

Valla helal olsun bize tebrik etmek düşer
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
February 13, 2018, 11:18:22 PM

Eddy Zillan şanslı bir çocuk. Kripto paralar henüz bu kadar yaygınlaşmamışken ve ucuzken yapmış yatırımını. Günümüzde üç yıl içinde bu kadar kar getirecek kripto parayı tespit etmek imkansız. 1500 civarında kripto para var ve aralarından sizi zengin etme potansiyeli fazla olanı bulmak zorundasınız. Günümüzde zengin olmaktan ziyade paramızı katlayabiliyoruz sadece.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
February 14, 2018, 07:04:53 AM

Tamamiyla şans eseri bir kazanç bunları gördükçe btcyi ilk öğrendiğim zamanları hatırlıyorum (yanlış öğrenmistim) o zamanlar değeri 8 ya da 10 dolar arasında değişiyordu . Hiç belli olmuyor bu iste ne olacağı şu an belki bende kripto para zengini olacaktım .
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
February 14, 2018, 07:09:31 AM

Adam doğru zamanda girmiş ve doğru zamanda çıktım . Doğru zamanda doğru yerde olmak ve 2015 yılında piyasaya girmesi herşeyi değiştirmiş .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
BitCoinsForGold
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 06:40:00 PM

Küçük bir çocuğun yaptığı tahmini ve gelecek adına yaptığı yatırımı bizlerin çok geç fark etmesi ne kadar acı. Şimdi tüm kripto paralar değerlendirdikten sonra para kazanmaya çalışıyoruz, işimiz çok daha zor ama vazgeçmeden devam edeceğiz.
flamingo890
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
February 14, 2018, 10:13:17 PM

Kripto para birimlerinin sayısı oldukça fazla dediğin gibi içinden çok kar getirecek olanları tespit etmek kolay değil 18 yaşında Milyoner olmayı herkes ister ama çok az kişi bu hedefe ulaşabilir.
dikistutmazsabri
Member
**

Activity: 279

View Profile
February 15, 2018, 12:27:58 AM

tamam iyi kazanmış etmiş helal olsun da acaba gerçekten 250 dolar verip de yatırım tavsiyesi alacak kadar bilgili midir onu bilemedim

Pages: [1]
  Print  

Jump to: