Bitcoin Forum
May 13, 2024, 07:30:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Wanchain : Fiyat & Borsa & Haber & Tartışma Alanı  (Read 3220 times)
kacakkipri (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
February 09, 2018, 11:36:16 AM
Merited by kellendil (20), beatecoin (5), lordzc (1), Meteeray (1), pitipawn (1), ronaldopazzi7 (1)

Herkese merhaba,

Forumda çokta ismini göremediğimiz ama yatırımcılarının büyük bir beklenti ile beklediği wanchain projesi ile ilgili bu başlığı açma gerekliliği duydum.

Benim gibi bu projeye yatırım yapmış arkadaşlar varsa burada gördüğümüz duyduğumuz haberleri paylaşırsak birbirimize yardımcı olmuş oluruz.

En son ethereum cüzdanlarından mainnet'teki cüzdanlara wancoinlerin aktarımları yapılıyordu ama bildiğim kadarıyla hesapların tamamına aktarımlar henüz gerçekleştirilemedi.

Paylaşımlarınızı bekliyorum.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
1715585451
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715585451
Reply with quote  #2

1715585451
Report to moderator
1715585451
Hero Member
*

Ignore
1715585451
Reply with quote  #2

1715585451
Report to moderator
1715585451
Hero Member
*

Ignore
1715585451
Reply with quote  #2

1715585451
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715585451
Hero Member
*

Ignore
1715585451
Reply with quote  #2

1715585451
Report to moderator
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
February 09, 2018, 11:37:44 AM
Merited by kellendil (1), kacakkipri (1)

whitelist daha açıkken başlığını açıp paylaşmıştım

tebrikler hocam güzel seçim yapmışsın  Wink

2 cüzdan full daldım. 1 tanesini taşıdımdı. kyc yaptım ona

bugün approved geldi  Smiley

şimsi oturup swap şekli yapıcam. mart sona kadar swap süresi var. nisanda girer diye düşünüyorum exchangee

öncesinden sokma gibi bi durumları olabilir mi ? var mı haber falan

goodsson
Member
**

Merit: 25

View Profile
February 09, 2018, 11:40:46 AM

100x'iniz hayirli olsun.
kacakkipri (OP)
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 11:43:36 AM

şimsi oturup swap şekli yapıcam. mart sona kadar swap süresi var. nisanda girer diye düşünüyorum exchangee

Bende de var 2 cüzdan ama henüz sadece bir tanesine geldi wancoinler. Taşıdım derken mainnet çıkmadan cüzdandan hareket mi ettirdiniz ? hareket ettirilen tokenlerin yakılacağı ile ilgili bir bilgi vardı.

Swap süresi bitimine kadar borsa zor görünüyor ama daha sonrasında bütün borsalara aynı anda giriş yaparsa dahi şaşırmamak lazım Smiley

dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
February 09, 2018, 11:46:31 AM

Bir wanchain de bir de COSMOS da beklenti çok büyük . Bu beklenti farzlasıyla gerçekleşeceğini düşünüyorum .

kacakkipri (OP)
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 11:50:48 AM

Bir wanchain de bir de COSMOS da beklenti çok büyük . Bu beklenti farzlasıyla gerçekleşeceğini düşünüyorum .

Katılıyorum COSMOS'da da beklenti çok büyük ama Cosmos'u bekleyen şöyle bir sıkıntı var; cosmos bana göre çok fazla bekletilmiş bir proje ve o esnada

Icon Aıon Wanchain gibi projeler güzel başarılara imza atarak interchain blockchain ile ilgilenen yatırımcıların talep arzının çoğunu topladılar diyebiliriz.

Tabii bunlar bu kadar yapıysa cosmos neler yapar gibi bi beklentiyle artış illa ki olacaktır. Ama başarısı Icon ve Wanchain'in arkasında kalabilir.

Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
February 09, 2018, 11:52:12 AM

Wanchain genel olarak Ripple ile karşılaştırılıyor ve yeni Ripple olur mu iddiası eminim benim gibi proje ile ilgilenen herkesi heyacanlandırıyordur. Siz ne dersiniz, ripple'a kafa tutar mı ?

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
pitipawn
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 11:52:43 AM

Bende de var 2 cüzdan ama henüz sadece bir tanesine geldi wancoinler. Taşıdım derken mainnet çıkmadan cüzdandan hareket mi ettirdiniz ? hareket ettirilen tokenlerin yakılacağı ile ilgili bir bilgi vardı.

Swap süresi bitimine kadar borsa zor görünüyor ama daha sonrasında bütün borsalara aynı anda giriş yaparsa dahi şaşırmamak lazım Smiley

taşıyınca sorun olmuyor hocam. whitelisted olmayan adreslerden swap yapılamıyor

yani etherdeltadan erc20 wanları alanlar mal gibi kalacak

bunun dışında whitelisted cüzdanlar da sadece icodan aldıkları miktar kadar swap yapabiliyor

wancoinleri taşırsan iki seçenek oluyor karşında

1- eski adresine (whitelisted walleta) gönderip swap yapabilirsin

2- ''ben tırsıyorum eski adresine atmaktan , güvenlikle ilgili kuşkularım var'' dersen tekrar kyc yapıyosun. kimlik bilgilerini. whitelisted cüzdan ve şimdiki cüzdan adresini atıyosun. böylece taşıdığın cüzdandan da swap yapabilir hale geliyosun.

güvenlik durumundan taşıdımdı cüzdanların birini. kycyi yaptım approved geldi şimdik. mutlu kedi oldum  Smiley

oturup swap şekli yapması kaldı bi tek. kyc onayını bekledimdi swap için. ikisini birden yapiim diye.

hazırım artık şimdik

2 sene hold düşünüyorum ben. sizin stratejiler neler ? (miktar da arttırıcam sürekli)

pitipawn
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 11:54:40 AM

Wanchain genel olarak Ripple ile karşılaştırılıyor ve yeni Ripple olur mu iddiası eminim benim gibi proje ile ilgilenen herkesi heyacanlandırıyordur. Siz ne dersiniz, ripple'a kafa tutar mı ?

wanchain teorik olarak ripple+ethereum+monero karışımı ve yaptıkları işleri hepsinden daha iyi yapıyor

bu da ona müthiş bir potansiyel pazar payı işaret ediyor.

plus+ founderın önceki projesi factom çıktığından bu yana 435x yaptı . adamlar için başarı yeni bişey değil yani

takıma baksan zaten şampiyonlar ligi gibi. potansiyel çok büyük. tanesini $500 görmemiz çok olası uzun vadede

kacakkipri (OP)
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 11:56:28 AM

taşıyınca sorun olmuyor hocam. whitelisted olmayan adreslerden swap yapılamıyor

yani etherdeltadan erc20 wanları alanlar mal gibi kalacak

bunun dışında whitelisted cüzdanlar da sadece icodan aldıkları miktar kadar swap yapabiliyor

wancoinleri taşırsan iki seçenek oluyor karşında

1- eski adresine (whitelisted walleta) gönderip swap yapabilirsin

2- ''ben tırsıyorum eski adresine atmaktan , güvenlikle ilgili kuşkularım var'' dersen tekrar kyc yapıyosun. kimlik bilgilerini. whitelisted cüzdan ve şimdiki cüzdan adresini atıyosun. böylece taşıdığın cüzdandan da swap yapabilir hale geliyosun.

güvenlik durumundan taşıdımdı cüzdanların birini. kycyi yaptım approved geldi şimdik. mutlu kedi oldum  Smiley

oturup swap şekli yapması kaldı bi tek. kyc onayını bekledimdi swap için. ikisini birden yapiim diye.

hazırım artık şimdik

2 sene hold düşünüyorum ben. sizin stratejiler neler ? (miktar da arttırıcam sürekli)

Kesinlikle katılıyorum. Eğer bir coin hodl tutulacaksa bunlar yukarıda saydığımız coinlerden başkası değil.

Bende bunlardan Wanchain ve Icon'a bir miktar sahip olduğum için şanslı hissediyorum kendimi Smiley

Umalım ki herşey yolunda gitsin ve bu post altında ileride yapacağımız 100 - 200x lerin sevincini birlikte paylaşalım.

Beklenti büyük, hayaller ondan da büyük  Cheesy

cointerstrike
Full Member

Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 12:01:31 PM

Paylaşım için teşekkürle hocam. İcosuna katılamasakta en azından takibe alalım da bi boğa piyasasında alım fırsatı sunarsa ilk alacağımız coinlerin başına yazalım, söylediklerinize göre ilk çıkışta almak biraz imkansıza yakın
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
February 09, 2018, 12:03:02 PM

Katılıyorum COSMOS'da da beklenti çok büyük ama Cosmos'u bekleyen şöyle bir sıkıntı var; cosmos bana göre çok fazla bekletilmiş bir proje ve o esnada

Icon Aıon Wanchain gibi projeler güzel başarılara imza atarak interchain blockchain ile ilgilenen yatırımcıların talep arzının çoğunu topladılar diyebiliriz.

Tabii bunlar bu kadar yapıysa cosmos neler yapar gibi bi beklentiyle artış illa ki olacaktır. Ama başarısı Icon ve Wanchain'in arkasında kalabilir.
Icon bende de var hocam, wanchain henüz borsalarda yok onu alamıyoruz sanırım. Peki aion için düşünceniz nedir madem yazılmış yeri gelmişken onu da sorayım dedim, alış fiyatınız nedir ve hangi seviyeden girilmeyi öneriyorsunuz. Proje hoşuma gitti açıkçası benim de.
pitipawn
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 12:04:16 PM

Paylaşım için teşekkürle hocam. İcosuna katılamasakta en azından takibe alalım da bi boğa piyasasında alım fırsatı sunarsa ilk alacağımız coinlerin başına yazalım, söylediklerinize göre ilk çıkışta almak biraz imkansıza yakın

aksine ilk çıkışında dalmanı öneririm hocam

ben de öyle yapacağım

dump bekleyen büyük bi kitle olacak

ama

varan 1 - etherdeltada trade edilen coinler yanacak (açılışınca coin burn gibi olacak yani , supply azalacak ki ciddi miktarda trade oldu deltada)

varan 2 - basic - verification ve master nodelar olacak. yani büyük amcalar flip yerine node kurmak için sürekli toplayacak

özetle

o fiyat hiç pullback yapmayabilir ki yapmayacağını öngörüyorum

yine de karar sizindir

ancak bu şartlarda millet pullback beklerken dalmanın makul olacağını düşünüyorum kendi adıma

Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
February 09, 2018, 12:07:43 PM

aksine ilk çıkışında dalmanı öneririm hocam

ben de öyle yapacağım

dump bekleyen büyük bi kitle olacak

ama

varan 1 - etherdeltada trade edilen coinler yanacak (açılışınca coin burn gibi olacak yani , supply azalacak ki ciddi miktarda trade oldu deltada)

varan 2 - basic - verification ve master nodelar olacak. yani büyük amcalar flip yerine node kurmak için sürekli toplayacak

özetle

o fiyat hiç pullback yapmayabilir ki yapmayacağını öngörüyorum

yine de karar sizindir

ancak bu şartlarda millet pullback beklerken dalmanın makul olacağını düşünüyorum kendi adıma

Aynı fikirdeyim Icon da ilk çıktığı gün 1 dolarlardan bile alım fırsatı sunmuştu, sonra çok kısa sürede o 1 doların 10-12 katlarına fırladı. Vasat bir ico'ya girmek yerine böyle sağlam projeleri ilk çıkışlarında borsadan toplamak çok daha doğru.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
February 09, 2018, 12:46:46 PM

ICO sunu kaçırdığıma üzüldüğüm tek proje budur . Fırsatlar bitmiyor yeni sağlam projeleri bekleyeceğim artık .

ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 02:43:03 PM

Forumda yeniyim sanırım yetişemedim projeye, takip ettiğim kişilerin hiçbiri bu proje ile ilgili olumsuz konuşmadı yetişebilmek vardı ...
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
February 09, 2018, 02:52:25 PM

bi gelse borsaya çıktığı gibi almayı düşünüyorum. uzun vade de çok değerlenebilecek bir proje.iconda da borsaya girer girmez almıştım karlı çıktım.bunda da aynısı olur diye düşünüyorum.icosuna girenler çok iyi katlayacaktır paralarını.

,........
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 09, 2018, 04:20:09 PM

Bugün twitter da takip ettiğim global hesapların birinden gelen bildirim gördüm. btc, zrx, icx, wan 1 yıl tutun zengin olun benzeri birşeydi.

skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
February 09, 2018, 04:26:13 PM

Çok güzel yorumlar var borsaya çıkmadı henüz degilmi, çıktığı zaman bende alacağım icodan haberimiz olmadı maalesef olsaydı katılırdık, rekor kırdı diyorlar icoda
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 09, 2018, 04:48:25 PM

Bikaç ay içinde çıkmış olcak sanırım piyasaya, aç gözlü coin projeleri gibi anında çıkarıp ona buna kapış kapış gitmemiş, alıcıları sabırla bekliyor ve baya para kazanmadan da satmıcaklardır diye düşünüyorum.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: