Bitcoin Forum
June 08, 2024, 12:53:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Wanchain : Fiyat & Borsa & Haber & Tartışma Alanı  (Read 3221 times)
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
August 13, 2018, 06:38:03 PM

8 dolarları falan görmüştü zamanında. şu anda ico fiyatının bile altına kadar düştü. birçok coin boğa öncei fiyatının da altında. resmen dibin dibini gördük.

daha da düşer mi hocam?
sanki 1250 satoshi artık dibi gibi geliyor bana. yani buradan da aşağıya düşerse yuh diyorum yani. daha da düşer mi ki?
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
August 13, 2018, 06:49:06 PM

8 dolarları falan görmüştü zamanında. şu anda ico fiyatının bile altına kadar düştü. birçok coin boğa öncei fiyatının da altında. resmen dibin dibini gördük.

ico fiyatının dolar bazındada ethererum bazındada 2.5 katı hala.
nerden bakıyorsunuz siz ico fiyatlarına?
daha dusecek cok yeri var yani.
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
August 13, 2018, 07:05:05 PM

ico fiyatının dolar bazındada ethererum bazındada 2.5 katı hala.
nerden bakıyorsunuz siz ico fiyatlarına?
daha dusecek cok yeri var yani.

Aynen ico fiyatına göre halen çok pahalı. Ripplenin bile 15 kat düştüğü piyasada wan henüz 10 kat düşmüş.En az 5 kat daha düşmesi normal olmalı..
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 13, 2018, 08:20:10 PM

wan neden bu hallerde bilen var mı bir haber falan mı geldi acaba düştükçe düşüyor ico fiyatının hala üstü tamamda bu proje için bu haller bile çok kötü bence
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
August 13, 2018, 09:58:53 PM

valla ne haber var ne bir şey, bence büyük balinaların oyunu bunlar, oyun yapıyorlar kesin
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
August 15, 2018, 11:21:20 AM

Wanchain ve ICON 2018 yili icinde heyecan veren bir olayi olmadigi icin dumplandi, satanlar sonra asagidan gene ucuza aliriz kafasiyla satiyorlar.

2019 daha farkli olacaktir ama sabir edermisiniz o kadar bilmem.
ruska
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
August 17, 2018, 08:13:55 PM

yavaştan emeklemeye  başladı. Nazar değmezse güzel günler yakın. Ocakta burdan çok farklı fiyatlarda olabilir.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
August 17, 2018, 08:14:57 PM

Piyasa eğer toparlamaya başladıysa Wanchain gibi gerçek projeler ilk değer kazananlar olacaktır.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
August 18, 2018, 01:47:57 AM

Az önce 1 dolar oldu geri döndü pederi sokmaya çalışıyorum şu kripto işine bankadad durucağına burda dursun lafıyla ilk gireceğim coin bu çok sağlam coin peder para çıkarsa fiyatıda dahada yükselmeden giricem hemen
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1141

View Profile
August 21, 2018, 12:19:09 AM

23 ağustos'ta swap varmış, ne diyorsunuz arkadaşlar ilk sayfalardaki o gözlerdeki pırıltı tekrar yerine gelir mi? bu düşüş yerini patlamaya bırakır mı acep?!

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
August 21, 2018, 12:44:09 AM

23 ağustos'ta swap varmış, ne diyorsunuz arkadaşlar ilk sayfalardaki o gözlerdeki pırıltı tekrar yerine gelir mi? bu düşüş yerini patlamaya bırakır mı acep?!

23 ağustos, ico ile satın alınan erc20 tokenlerinin mainnet tokenleri ile değiş tokuşu için son tarih. Fiyatı etkileyeceğini sanmıyorum. Artış göstermesi en azından yeni güncelleme haberleri gelenen kadar şimdilik piyasanın durumuna bağlı gibi görünüyor.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
August 21, 2018, 12:59:16 AM

wan neden bu hallerde bilen var mı bir haber falan mı geldi acaba düştükçe düşüyor ico fiyatının hala üstü tamamda bu proje için bu haller bile çok kötü bence

Wan, piyasaya çıkarken biraz gecikildi. Biraz daha erken çıksaydı boğa sezonunun tam ortası olacaktı. Durum böyle olunca ilgi ve hype zamanla kayboldu.

Ceo Dustin Byington'ın durup dururken takımdan ayrılması yönetim içinde sorunlar olduğu dedikodularına sebep oldu.

Bir de yatırımcılar Wanchain'in yüksek hızlı yeni nesil platform projeleri ile rekabet edemeyeceğini düşünmüş olabilirler.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
August 21, 2018, 04:23:42 AM

Şu ortamda swap işlemi bile wan'ın toparlanmasına yetmeyecek gibi.Ven swap yaptı fiyatı dibin dibine düştü.Bazen durum terste tepebiliyor.Piyasada ağa babalar ne derse o olur.Son sözü gücü olan söylüyor maalesef.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 21, 2018, 10:21:47 AM

Koyyim wanchaine ya hala düşüyor aq coini ne beklentilerim vardı bundan ama durmadan düşermi bi coin ilk 25te bankko olarak gördüğüm best hold coinim kendisi ama hala tutuyorum tutucamda wanchaini

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
August 21, 2018, 12:12:18 PM

En beğenilen, yüksek potansiyelli coinlerden biriydi ama değeri düştükçe düşüyor. Açıkçası ethereumun bu seviyelere düştüğünü gördükçe diğer coinlere çok şaşırmıyorum.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 21, 2018, 04:15:08 PM

NEO'nun 15 $ düşüp, belki ilerleyen zamanlarda 10 $ düşeceği şu ortamda platform coinlerinin pek şansı olacağını sanmıyorum. Bir ara ben de WAN almayı düşünüyordum ama artık iyiden iyiye soğudum. Daha garanti coinlere yatırım yapmak daha mantıklı geliyor.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 21, 2018, 04:23:08 PM

Buda aslina bakarsaniz turk communityde meshur bir coin ama birturlu istedigi yere gelemedi bakalim
Bogada neler olacak.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 22, 2018, 08:00:23 AM

Boğa yeni ath sini 2 ye katlayabilecdek bir durum söz konusu o zamana kadar masternode lerde belli olacak. Bu ekstra ateşleme yapabilir.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 22, 2018, 09:14:57 AM

Gercekten sırf wan bizim aramızda bile bu kadar sevilip tutuldugu icin refleks olarak uzak durmak istiyorum. Zamanında waves, strat bilmemne muhabbetine ortalık kan ağlamıştı. Neye elimizi atsak kurutuyoruz bence.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1141

View Profile
August 23, 2018, 03:15:08 AM

"Ethereum ile Wanchain 2.0 entegrasyonu Temmuz ayında piyasaya sürüldü ve Bitcoin ile Wanchain 3.0 entegrasyonu üzerinde çalışmak çok iyi gidiyor. Test Net'in Aralık ayından önce çıkarılmasını hedefliyoruz."

"Temmuz 2018'de Wanchain 2.0'ın lansmanı, çapraz zincir mekanizmamızın benzer blok zincir kodlarıyla (Ethereum) pratikte çalıştığını doğrular. Çapraz zincir mekanizmamızı etkili bir şekilde kanıtlayacak Bitcoin entegrasyonu (3.0) üzerinde önemli bir gelişme kaydediyoruz. herhangi bir blockchain kod tabanı ile çalışır; özel, kamu ya da konsorsiyum olup olmadığıdır.2017 ICO'ların yılını ve ana akım medyanın ilk örneklerini belirtmiştir. 2018 dApps için eğilimi ve ölçeklenebilirlik ve fikir birliği algoritmalarına yönelik araştırmaları belirledi. 2019'un kuruluş yılı olmasını bekliyorum."

"Kripto pazarında kısa vadeli ve uzun vadeli düşünceleriniz nelerdir?
2013 ve 2014 yıllarında% 90'lık bir düzeltme yaşadım. uzun vadede yatırım yaptıkları teknolojiye inanmalılar. 2013 ve 2014 yıllarında buna inandığınız takdirde, biraz para yatırıp birkaç yıl boyunca bırakmanız bile sizi süper zenginleştirecektir. Kimse gelecekteki fiyatı tahmin edemez. Fiyatın daha da düşmesi olasıdır ve bu da en iyi zamanın gelmesidir ve bu fiyat düşük olduğunda her zaman en iyisidir. Piyasa her zaman aşırı düzelecektir. İyi bir vizyona ve iyi kaynaklara sahip iyi projelerle uğraş. Kıştan hayatta kalacaklar ve daha da güçlenecekler. Birçok insan spekülasyon yapmayı sever. Ben şahsen bunu sevmiyorum. Geceleri daha iyi uyumayı seviyorum ve bu alanda en iyi strateji, çok azına bağlı kalmak ve uzun vadede yatırım yapmaktır. Hayatta kaldıkları sürece, geri dönüşler çok büyük olacaktır. Geleneksel finansal piyasalarda bunu her zaman başkalarına nasıl tavsiye ettiğimi bile hayal edemezsiniz. Geçmişte bu stratejiden çok yararlandım. Şans küçük bir rol oynar, ama aynı zamanda eğilimi görüyorsunuz ve uzun vadeli trendlere de bahse girmelisiniz. "

Jack lu röportajından....tamamı için>>>>https://medium.com/@liluzivertcoin/interview-with-jack-lu-founder-and-ceo-wanchain-1a994e43ef1a

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 »  All
  Print  

Jump to: