Bitcoin Forum
May 28, 2024, 04:04:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Yazılmıs ve kullanılan en ıyı altcoın sıstemım (idda etmiyorum %100 daha ıyısı )  (Read 836 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 11, 2018, 08:06:34 AM

Hocam bir demo bir video bisi yapinda gorelim, satis yapacaksaniz falan aliriz bizlerde elin oglundan alacagima bizim insanimizdan alayim daha iyi
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 11, 2018, 08:30:00 AM

Merhaba,

Hangi indikatörleri kullanıyorsun, input değerleri nedir, kaç adet coin takip ediyorsun, bunlar çok önemli. Hevesini kırmak gibi olmasın ancak test süresi yeterli değil. En az 3 aylık bir test süresine ihtiyacın olacaktır.

Gördüğüm eksiler :
- Sanırım base para olarak bitcoin kullanıyorsun, ancak bitcoin'i base olarak kullanmak çok tehlikeli. Zaten bitcoinin kendisi sürekli yüksek değişime sahip. Bu nedenle test sonuçları çok güvenilir değil. Base para olarak dolar veya tether kullanmalısın. BTC bazında 100% kazansan da, BTC, USD veya USDT karşısında değer kaybedince karın gerçek realize olmaz.
- 3 günde yekünde elde edilen %8'lik kar alt coin riski alan hiç kimseyi tatmin etmez. Bu miktar genelde bir coinden 1-2 gün içerisinde kazanılabiliyor.
- Düşük miktar alım satımlar borsada sorun olmaz ancak sermaye büyütmek istediğinde emin ol bu fiyatlara satamazsın da alamazsın da. En az %2-3 fiyatlar oynar. Book takip edenler hacim gördüğünde ipi ters yöne çekerler. Tecrübeyle sabit.
- Son olarak hacimleri 3-5 BTC olanlarda yapmış olduğun işlemlere asla güvenme. Tam bir balık avı havası olur onlarda. O yüzden hacimsiz coinler çok tehlikeli olduğu gibi, borsalar hacmi düşük coinlerden kazanılan paraları incelemeye alır ve ödeme yapmayabilirler. Bunun nedeni bilinçsizce oluştulan pump guruplarının solo yatırımcılara bilerek ve tasarlayarak zarar vermesidir.

Gördüğüm artılar :
- Zarar işlem sayın yaptığın işlem sayısına göre gayet iyi.

Ekip olarak, tüm temel ve bazı geliştirilmiş indikatörlerle piyasayı otomatik botlarla takip ederiz. Şuana kadar dip seviye alımlarda en ideal seviyeye ulaştığımızı düşünüyorum. Çıkış (Sell) seviyelerini bir türlü doğru kestiremiyoruz. Tepe çıkış ile bizim çıkışlar arasında %40-50 oynayabiliyor. Bu konuda önerilerin varsa ve işbirliği yapmak istersen görüşebiliriz. Borsa verilerini otomatik metatradera aktarıp, ea ile sürekli database kaydı tutuyoruz.
Hayir aslinda usd bazinda degilde btc bazinda sonuc vermesi daha mantikli cunku yazilim btc-usd islemi yapmiyor ve bundan dolayi btc cinsinden olculebilecek daha stabil bir deger veriyor.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 11, 2018, 10:28:27 AM

Ben tam anlamadım biraz aydınlatıcı olabilirsen sevinirim, sen kendin kendine bir bot yaptın ve kazandırdığı işlemleri buraya yazdın aynı şekilde kaybettirdiği işlemleride total aldığın zaman zarardan daha çok kâr elde ettin ve bunu bizimle paylaşıyorsun. Ben bunu anladım yani botu geliştirmek mi istiyorsun yoksa satışa mı çıkartacaksın orayı anlamadım. Birde verdiğin veriler nedir?

Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 10:34:49 AM

Görüs ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.eksik yönlerinin olduğu konusunda hemfikiriz geliştirmeye devam ediyorum ama %99.9 u bitti.sistemi bir fiil 5 aydır kullanıyorum 7/24 durdurmadan burada sadece bu ay başını paylaştım çünkü sayfalarca döküm insanların kafasını karıştırır diye dusundum.usdt de kalma konusunda haklı olabilirsiniz fakat ben btc ye güvenen bir kişi olduğum için tek amacım btc bakiyesini her geçen gün üzerine koyması btc düşmüş yada çıkmış bina takılmıyorum çünkü btc bundan bir kaç yıl sonra inanılmaz değerlere ulaşacağını düşündüğüm için btc bakiyesinin arttırılmasına oynuyorum. Şuanda bu ay başından beri 135 işlem karlı 4 işlem zararlı 5 aylık ortalaması ise %97.8 karlı işlemlerdir ki bu btc nın 19k dan 6 k ya düştüğünde tüm coinler dip olduğu amanda bile artı da çıkdı sistemim benim için önemli nokta bu.diger bir sorunuza gelirse sistem 20 btc günlük işlem hacmine ulaşmayan coinler i ciddiye almıyor ve sinyal versede işleme girmiyor volum le ilgili sisteme kod yazdın o sorun olmuyor.ben yüksek btc ile işlem yapan diğer hesabımı paylaşmadım erik olarka hoş oldugnu düşünmedim.satis ve alış konusunda hiç bir problem olmuyor çünkü istediğim fiyat yani satış kısmında yığılma olursa 1000 de 1 oranında fiyatı kırıp istediğim fiyatda sistem güncelleme yapıyor ve satıyor. 5 aylık süreçte sistem bölümü 3 5 btc olan coinler sinyal gelsede işleme girmediği için satma konusunda sorun olmuyor yani ben 5 btc de alsam istediğim hayattan mutlaka satarım. Aylik olarak sunada wallet miktarının en yüksek %78 nı yakaladım buda kendi acımdan inanılmaz bir rakam çünkü piyasada bu şekilde kar yapan bulmak söz konusu bile değil.metatrader üzerinde btc eth birkaç coin olan forex kurumları var bu kurumlardaki hesaplarda çalışan sistemlerim zaten var metatrader benim için sorun degil çünkü 9 yıldır metatrader icindeyim:) çıkış seviyelerinde ilk başlar sorun yaşadım fakat size tavsiyem kendi kullandigim sistem yani hareketli tralingstop kullanıyorum.yani istediğim kar oranına ulaşınca sistem bir önce ye tracking yani sürükleyen koyup ilerliyor.

1. Hareketli ve/veya ağırlıklı ortalama indikatörlerle böyle bir başarı yakalamak çok zor, coin piyasasında. En azından ben ikna olmadım. Momentum tabanlılarla birlikte kullanıyorum, volume tabanlılarla check ediyorum deseniz daha çabuk ikna olurdum. Bu kadar oynak fiyatlarda hangi hareketliler doğru sonuç verebilir ki?

2. 20 BTC altında işlem yapmıyorum diyorsunuz, verdiğiniz listede 3-5 BTC volume sahip coinler var.

2009 yılından beri metatrader ve indikatör üzerine irili ufaklı birçok yazılım ve indikatör çalışmalarında bulundum. Anlık alım satımlarda sıfır hata ile işlem yapıyorum. Takip ettiğim temel ve özel yazılmış birçok ortalama, volume, momentum, temel indikatörü sürekli database'den analiz ediyor, otomatik öğrenme yazılımları geliştiriyorum. İncelediğim data TB'lar seviyesinde. Order Book'lardan tutun history'e, barlara kadar. itiraf etmeliyim ki yazdığınız rakamlara ulaşmadım. Daha fazla bilgi verirseniz daha isabetli yorumlar yapabilirim.
yorumunuz için teşekkür ederim.sadece hareketli ortalama kullanmıyorum sistemin içinde 4 5 indikatör daha var hareketli ortalama bunlardan sadece 1i .volum konusuna gelince coinlerde anı volum artışı oluyor sistem volume bakıp öyle işleme giriyor.suan baktığınızda bölümleri düşük olabilir ama işleme girdiğinde volum oluyor.
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 11, 2018, 02:18:42 PM

Hocam bir demo bir video bisi yapinda gorelim, satis yapacaksaniz falan aliriz bizlerde elin oglundan alacagima bizim insanimizdan alayim daha iyi
tesekkur ederım ılerleyen zamanda vıdeo ve gorsek paylasımlar yapacagım tabıkıde az bır zman daha ıhtıyacım var .
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 11, 2018, 02:57:30 PM

Ben tam anlamadım biraz aydınlatıcı olabilirsen sevinirim, sen kendin kendine bir bot yaptın ve kazandırdığı işlemleri buraya yazdın aynı şekilde kaybettirdiği işlemleride total aldığın zaman zarardan daha çok kâr elde ettin ve bunu bizimle paylaşıyorsun. Ben bunu anladım yani botu geliştirmek mi istiyorsun yoksa satışa mı çıkartacaksın orayı anlamadım. Birde verdiğin veriler nedir?
verdıgım veriler bot un ıslem sonuclarıdır.bot %99,9 bıttı sadece daha da ıyı nasıl oolabılır .burada ıslem yapan arkadasların gozlemledıklerı nelerdır trade yaparken.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 11, 2018, 02:58:35 PM
Merited by pitipawn (4)

hem yazılımcısın hemde traderlıktan anlıyorsun ve bir algoritma üretip bot yazıyorsun ama sonuclarını buraya copy paste ile koyuyorsun. Hmmmm okey
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 11, 2018, 04:31:22 PM

hem yazılımcısın hemde traderlıktan anlıyorsun ve bir algoritma üretip bot yazıyorsun ama sonuclarını buraya copy paste ile koyuyorsun. Hmmmm okey
ne yapmamı istersin??
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 01, 2018, 06:06:10 PM

url=https://hizliresim.com/Z9nXDz]https://i.hizliresim.com/Z9nXDz.jpg[/url]

7/24 hız kesmeden ve durdurmadan çalışmaya ve kazanmaya devam Smiley
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 07, 2018, 06:36:29 PM

Malesef bitcoin ve altcoinler düserken elinizdeki btc ler günden güne eriyor değil mi? Ama sistemimde baştan da söylediğim gibi amaç mining makinası gibi btc miktarı mı yükseltmek.sonuc ortada dahada iyi olucak ve yakında herkez kullanabilecek Smiley

"https://i.hizliresim.com/vjArbv.jpg"
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 07, 2018, 06:40:02 PM

Hocam bu ne oluyor tam olarak zaten ben bunu anlasam uzman olurum. HTML kodu gibi yazılanlar 😀 karışık olması ise yaradığını gösteriyor gibi. Biraz daha inceleyelim belki anlarım

Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 07, 2018, 06:47:35 PM

Hocam bu ne oluyor tam olarak zaten ben bunu anlasam uzman olurum. HTML kodu gibi yazılanlar 😀 karışık olması ise yaradığını gösteriyor gibi. Biraz daha inceleyelim belki anlarım
slm mrb ılgın ıcın tesekkur ederım .paylasdıgım yazmıs oldugum cyrpto bot un gun gun % olarak kapanan ıslem sonucları ve kazanclarıdır.
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 07, 2018, 07:41:23 PM

Gene ne pesindesiniz lan? Bukadar yazmis adam kimse bise anlamamis bende anlamadim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 07, 2018, 08:16:43 PM

Gene ne pesindesiniz lan? Bukadar yazmis adam kimse bise anlamamis bende anlamadim.
slm mrb LAN derken ?? neyı anlamadınız sorarsanız cvb layabılırım.
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 11:57:10 AM

Hiz kesmeden kazanmaya devam . Smiley

"https://i.hizliresim.com/dOD4Jn.jpg"
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
March 08, 2018, 01:07:52 PM

Hocam madem sistem gayet başarılı bir şekilde işliyor. CryptoGag.com gibi bir sinyal grubu yap ve kullanıcılar aylık belirli bir btc karşılığında üye olabilsin.
Böylelikle hem aylık abonelikten btc kazanırsın hem de sinyal geldiğinde daha çok kişi o coini alacağı için kar oranları daha yüksek olur.
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 03:57:47 PM

Hocam madem sistem gayet başarılı bir şekilde işliyor. CryptoGag.com gibi bir sinyal grubu yap ve kullanıcılar aylık belirli bir btc karşılığında üye olabilsin.
Böylelikle hem aylık abonelikten btc kazanırsın hem de sinyal geldiğinde daha çok kişi o coini alacağı için kar oranları daha yüksek olur.
slm mrb.tesekkur ederim yorumlariniz için.sistemin direk erkan görüntüsünü paylaştım. Günlük kazançlar ortada açıkda bekleyen işlemlerde ole çok geçmişten gelen işlemler değil 10 güne genelde kapanır çok takılan işlemler.sistem için web sayfası düzenlemesi yapılmakta. Bu konuda çok dikkatli davranıyoruz çünkü altyapı çok önemli.her türlü saldırıya karşı güvenlikli olması gerekiyor. Web sayfasında olur boyu kullanım olacak.api key ile sadece sistemi sadece start verebilecek kullanicilar herhangi bir ayarina midahale etme sansi olmayacak.fiyat epey yüksek olacak çünkü sistem çok kazançlı çok fazla kişinin kullanması peşinde değilim.tesekkurler
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 08, 2018, 04:19:33 PM

çok karmaşık yazılmış bir şey anlamak çok güç daha anlamlı ifade edilseydi belki anlamlı birşeyler çıkardı ama şu var en iyi altcoin sistemi diye birşey mi var
Nightmare4883 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 05:46:47 PM

çok karmaşık yazılmış bir şey anlamak çok güç daha anlamlı ifade edilseydi belki anlamlı birşeyler çıkardı ama şu var en iyi altcoin sistemi diye birşey mi var
slm mrb .anlamadığımız kısmi yazarsanız seve seve cvb verebilirim.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 08, 2018, 05:53:44 PM

İlk mesajlarda işlemler takip edilemediği için olumsuz bakılmış.
Son resimlerde biraz daha anlaşılır. haftalık yada aylık + ve - kapanan işlemler için bir tablo yada oran var mı?

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: