Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:22:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: LUX Coin Hakkında Analiz Ve Yorum  (Read 174 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 09, 2018, 09:21:30 PM
Merited by elcezireex (3), ophyrim (1)

Arkadaşlar selamlar nasılsınız ? ( : umarım iyisinizdir piyasa da yükselişe geçti sayılır bol kazançlar herkeslere bugün coinmarketcap de uzun analizlerim sonrası çok güzel bir coine denk geldim öncelikle belirtmeliyim ki kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir araştırın analiz edin kimsenin ipi ile kuyuya inmeyin.
gelelim LUX coine öncelikle genel bilgilerini sıralayalım

güncel fiyat 15$ ( fiyatı diplerde tam alım seviyesinde ve yükselişe çok müsait )

Circulating Supply 1 milyon

Total Supply 4 milyon ( çok güzel bir miktar )

İşlem gördüğü market  Cryptopia

Market Cap  $15.787.688 USD

Rank 378

ve LUX bir coin ayrıca mineable

evet arkadaşlar lux coin güzel bir yükseliş trendine girecek neden mi ? 15 şubatta Coin Burn  olacak ayrıca Segwit & Smart Contract gerçekleşecek
geleceği çok parlak bir coin olarak görüyorum bir miktar yatırım yaptım bu sabah. güzel bir fırsat olarak gördüm ve sizlerin de araştırıp analiz edip bundan faydalanmasını istedim esenlikle kalın YTD.

1714681324
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714681324
Reply with quote  #2

1714681324
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714681324
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714681324
Reply with quote  #2

1714681324
Report to moderator
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
February 09, 2018, 09:47:01 PM

Al-sat yapmaya müsait bi coin. Marketcap düşük olduğundan riski düşük denebilir. Projesini de incelerseniz smart contract, masternode vs. gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.
70-80k civarındayken forumda 1-2 başlıkta yazmıştım bunu. 10 gün içinde 350k'ya kadar çıkmıştı ben biraz da şansla ordan sattım sonra direkt düştü. Dipten tekrar aldım geçen gün pusuda bekliyorum. Yakında tekrar bi atak gelecektir, kesin yani galiba.  Grin
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
February 09, 2018, 09:56:57 PM

Al-sat yapmaya müsait bi coin. Marketcap düşük olduğundan riski düşük denebilir. Projesini de incelerseniz smart contract, masternode vs. gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.
70-80k civarındayken forumda 1-2 başlıkta yazmıştım bunu. 10 gün içinde 350k'ya kadar çıkmıştı ben biraz da şansla ordan sattım sonra direkt düştü. Dipten tekrar aldım geçen gün pusuda bekliyorum. Yakında tekrar bi atak gelecektir, kesin yani galiba.  Grin

15 şubattan sonra çok mükemmel bir artış sergileyecek
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 10:06:01 PM

Paylaşım için çok teşekkürler. Takip edelim bakalım. Her yönden iyi görünüyor.

brave77
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 10:55:55 PM

Boğa sezonunda şimdiki fiyatın 3 katını görmüş dolar bazında belki tekrar görebilir ancak total supply az olsa da altta yazan max supply 60 milyon yani az sayılmaz kendileri isteseler bu miktara çıkarabiliyorlar anladığım kadarıyla o kötü işte.
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
February 09, 2018, 11:01:39 PM

Boğa sezonunda şimdiki fiyatın 3 katını görmüş dolar bazında belki tekrar görebilir ancak total supply az olsa da altta yazan max supply 60 milyon yani az sayılmaz kendileri isteseler bu miktara çıkarabiliyorlar anladığım kadarıyla o kötü işte.

adamlar coin burn yapacaklar 5 gün sonra çok çok uzun vadede dediğin sorun teşkil eder ama 3-5 ay belki bir yıl için bu bir problem değil ki zaten adamlar daha da coin burn yapacaklarını belirtiyorlar twitter hesaplarından
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
February 10, 2018, 12:28:36 AM

Paylaşım için çok teşekkürler. Takip edelim bakalım. Her yönden iyi görünüyor.

rica ederim dostum ne demek
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 10, 2018, 10:10:13 AM

Son zamanlarda korkar oldum ya alıyorum düşüyor neyse önemli değil biraz daha alayım diyorum düşükten bi tık daha düşüyor sonra artmasını bekle ama bunuda değerlendireceğim coinler arasına aldım teşekkürler bilgi için. Son zamanlarda bilmem merit'e ıco coin tavsiyesi yapan arkadaşlardan değilsin en azından Wink

ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
February 10, 2018, 04:14:26 PM
Merited by elcezireex (1)

Son zamanlarda korkar oldum ya alıyorum düşüyor neyse önemli değil biraz daha alayım diyorum düşükten bi tık daha düşüyor sonra artmasını bekle ama bunuda değerlendireceğim coinler arasına aldım teşekkürler bilgi için. Son zamanlarda bilmem merit'e ıco coin tavsiyesi yapan arkadaşlardan değilsin en azından Wink

rica ederim dostum kesinlikle öyle merit dilenmeyi aciz bir davranış olarak görüyorum zaten merite layık ise insanlar atarlar forum dayatmalarından dolayı onurunu kaybetmeye hiç gerek yok ( :
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
February 10, 2018, 09:17:30 PM

Zaten olması gereken bu arkadaş en doğrusunu yapıyor diğerleri gibi merit dilenmiyor

teşekkürler dostum değerli yorumun için
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 10, 2018, 09:36:40 PM

Coin burn tarihinden önce fiyat artar yapılacağı gün fiyat düşer. Genelde böyle olur ama Lux de bir hareket yok.

ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
February 11, 2018, 12:38:45 AM

Coin burn tarihinden önce fiyat artar yapılacağı gün fiyat düşer. Genelde böyle olur ama Lux de bir hareket yok.

dört gün kaldı coin burn e
Pages: [1]
  Print  

Jump to: