Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:36:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: bitgrail exit scam ile 17 milyon nanoyu çaldı  (Read 541 times)
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 10:33:42 AM

Para kaybedenlere geçmiş olsun. Bu borsaya hiç güvenememiştim zaten bu tip küçük borsalara itibar etmemek gerek kaldı ki ben mercatoxa bile güvenememiştim
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 10, 2018, 10:36:32 AM

Zamanında bitgrail sayesinde iyi arbitaj yaptım ama hiç güvenmemiştim bu borsaya. Elinde hacmi oluşturan tek coin xrb yani nano kalmıştı kaybedince onlara el koydu .Büyük geçmiş olsun.

2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
February 10, 2018, 03:20:57 PM

nasıl işler bunlar valla insanın aklı almıyor. proje sahipleri kaçar, borsa kaçar yeminle mayın tarlasında yürüyor gibiyiz. ben telegramdan katılmıştım sadece yatırımım yok.. çok geçmiş olsun
devotional (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 10, 2018, 04:50:28 PM

sozde hack olayi kasimda olmus. adam aylarca yalanlar soyledi, umutlar verdi, nano ekibi sikistirinca aciklamak zorunda kaldi. yani aralikta ocakta falan xrb alanlar olmayan koinleri almis oldu. bir nevi ponzi. isin daha kotusu kimliklerimizi baska borsalarda hesap acmak ve desifre olmamak icin kullaniyorlar. her turlu pisligi de yapabilirler kimliklerimizle. bu parayla italyan polisini rusvetler, mafyatik korumalar da bulur. paralar gitti, hapse girmesi icin de abdli kullanicilar bastirirsa fbi'in el atmasi lazim.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
February 10, 2018, 08:15:35 PM

Mağdur olan arkadaşlara çok büyük geçmiş olsun diyorum. Hepimizin başına her an böyle şeyler gelebilir.
Binancenin ceosu ve nano ekibinin açıklamaları, olaya polisin el atması sevindirici. Umarım parası olan arkadaşlar bir an önce yatırımlarını geri alırlar.

kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 10, 2018, 08:22:24 PM

fiyaatı ilk başta düşürdü ama sonrasında fiyat toparladı. cüzdan adresi belli binance bunu kabul etmeyecekmiş. diğer borsalarda etmez muhtemelen.

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 10, 2018, 08:26:24 PM

Bu yüzden düşük hacimli bilinmedik borsalara btc veya başka bir coin atıp işlem yapmaktan çok çekiniyorum. Belli başlı borsalar dışında girmemek lazım herşey olabilir.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 10, 2018, 08:31:49 PM

Twitterde bir hesapta gördüm muhtemelen rakam çok çok yüksekti (bunu yazmamış tahmin yürütüyorum). Aldığından beri btc bazında 175 x yapmış.
En az 0.1 btc lik alsa 17.5 btc karşılığı nano eder. Yazdıklarından çok üzüldüğü belliydi. Firma iflas ettiğini açıklamış buda ödeme yapmayacakları anlamına geliyor. Hesabı olanlara Allah sabır versin.
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 08:33:31 PM

Zaten piyasa bu durumdayken bi de böyle kötü haberler görünce ciddi anlamda sinir oluyorum. böyle birşey olabilir mi ne zamandır devam eden bişeymiş demek ki nano sıkıştırmasaydı daha oyalıcaklardı aklım almıyor mağdurlara geçmiş olsun
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
February 12, 2018, 05:30:32 PM

Ya bu  acizlikten başka birsey değil daha bir çok kufuru hakediyor bunlar. Ya sen zaten komisyonlardan parayı kazaniyosun. Borsayı kapaip paralarida alıp gittiler bu kadar basit. Milletin parası o kadar emegi yandıbitti kül oldu gitti.Gecmis olsun mağdur arkadaslara

devotional (OP)
Member
**

Merit: 13

View Profile
February 12, 2018, 05:39:44 PM

Ya bu  acizlikten başka birsey değil daha bir çok kufuru hakediyor bunlar. Ya sen zaten komisyonlardan parayı kazaniyosun. Borsayı kapaip paralarida alıp gittiler bu kadar basit. Milletin parası o kadar emegi yandıbitti kül oldu gitti.Gecmis olsun mağdur arkadaslara

buyuk hirsiz francesconun yaninda double deposit triple deposit olayindan faydalanan küçük hirsizlar da var sorumlu olarak. nano ekibinin fonlariniz guvende sizin iyiliginiz icin verifikasyon istiyorlar aciklamasi var. halbuki oyalama taktigi idi foyasi meydana cikmasin diye. nano dev de sorumlu. koinler ekimin sonunda calinmis bize olmayan xrbleri satti. insana cok pis koyuyor. unutayim diyorum zirt pirt aklima geliyor.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 12, 2018, 05:48:45 PM

zarara uğrayan arkadaşlara geçmiş olsun bi borsanın hacklendim deyip iflasını duyurması garibime gitti doğrusu.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 12, 2018, 06:00:19 PM

Mağdurlara büyük geçmiş olsun diyorum, allah yardım etsin zor bir durumdasınız, umarım bir şekilde çözülür, ama çözülecek gibi de durmuyor... büyük bir scamdı.
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 12, 2018, 06:29:55 PM

Kendinizi üzmeyin gerisi hallolur hocam, malesef insanın başına herşey gelebiliyor daha geçen binance 1.5 gün boyunca kapalıydı insanları korku sardı acaba alıp kaçtılar mı gibisinden, bu piyasada herşey başımıza gelebilir tedbirli olalım.

lxjtian
Full Member

Activity: 201

View Profile
February 12, 2018, 09:28:34 PM

Bitgrail scam tarihine geçti. Paralarını kaptıran arkadaşlara geçmiş olsun, canınızı fazla sıkmayın. Bunların hepsi yeni birer deneyim, bundan sonraki yatırımlarınızı daha iyi araştırarak yapacağınızı tahmin ediyorum.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
February 14, 2018, 01:43:09 PM

Bitgrail gibi küçük borsalara güvenip coinlerinizi orda saklamanın ne kadar güvensiz olduğunun tekrardan ispatıdır. Binanceye gireceği 1 ay önceden belli idi çekersin cüzdanına beklersin çok mu zor kaldı ki coin tutmak için hiç bir borsayı güvenli bulmuyorum.
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
February 14, 2018, 01:46:24 PM

etherdelta bitgrail ama en büyük vurgun mtgox da olmuş galiba... ama bunu yanlarına bırakmazlar cunki ortada dolasan 170m dolar var mutlaka yakalanacaktır kım yakalarsa odulde ona kalacaktır muhtemelen abd Cheesy

iconista
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 04:32:53 PM

Yatırımcılara geçmiş olsun.  Domino etkisi yaratıp büyük bir borsa batmaz veya kaçmaz umarım. MtGox'un etkisi 3 yıl sürmüştü nerdeyse.
L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 05:57:03 PM

nano geliştiricileri o cüzdan adresini donduracağız diyorlar, o halde o miktarı harcayamazlar yani?
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
February 14, 2018, 07:01:34 PM

Harcayan çoktan harcamıştır diye düşünüyorum, btcye çevirdilerse zaten artık giden gitmiştir malesef. Bu şerefsizlere karşı nasıl bir şey yapılabilir bilmiyorum, ilerde bunlarla ilgili düzenlemeler gelir umarım.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: