Bitcoin Forum
June 23, 2024, 04:57:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Tekrar 20k dan Bitcoin Almak?  (Read 1994 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
February 10, 2018, 11:23:30 PM

2018 yılı felaket gibi başladı ve btc halen belini doğrultabilmiş değil. hodl diyenler halen çoğunlukta ama şimdi gerçekçi olalım. bitcoin bu sene tekrar ath yapabilir mi? veya 15k 17k olabilir mi?

şimdi bir düşünelim hangi yaşam formu bir daha 20k lardan bitcoin almaya kalkar bu sene içinde? 20k dan 6 kya 2 ayda inmiş bir yatırım aracına heleki 2 ay gibi kısa süre içerisinde vuku bulmuşken nasıl yakın zamanda yükselmesini bekleyebiliriz?
fixmod
Full Member

Activity: 288
Merit: 100

View Profile
February 11, 2018, 01:46:40 AM

Bu bence planlıydı. Yani düştükten sonra daha da dipleri göreceği haberlerine inanıp daha da düşüp zarar etmeyelim diyenler elden çıkardılar hep. ama onları da alanlar oldu yani sonuçta. Ve armaya başladı. birilerinin eli vardır bunda sonuçta dijital para ve herşeyden etkileniyor. tekrardan 20k barajına gelicektir. belkide patlama yaşayıp üzerine bile çıkabilir.

ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile WWW
February 11, 2018, 05:59:15 AM

Bir çok insan aynı kanıda yani yükseleceğine olan inanç tam. Ama bu yükselme ne zaman olacak. Kim bitcoine ne kadar güvenecek. Tamam çıkış yapmadaki hızına dicek yok ama aynı hızla değer kaybetmesi korkunç birşey.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 11, 2018, 06:13:26 AM

Bir çok insan aynı kanıda yani yükseleceğine olan inanç tam. Ama bu yükselme ne zaman olacak. Kim bitcoine ne kadar güvenecek. Tamam çıkış yapmadaki hızına dicek yok ama aynı hızla değer kaybetmesi korkunç birşey.

Bitcoin geçmişte de yüzdesel olarak aynı oranlara yakın değer kaybı yaşadı. Geçmişte daha yavaş yaparken, günümüzde daha hızlı dalgalar oluşturuyor. Katılımcı çok olduğu için hacimde oldukça iyi seviyelerde ve balina için bu yeterli.

tek yapmanız gereken destek, direnç seviyelerini bilmek. bazı iki destek arasındaki fark 2 bin doları bulabiliyor. Az bir şey LTC almıştım ve dirence geldiğini görünce sattım. desteğe gelmesini veya o direnci kırmasını bekliyorum. Aslında asıl bitcoini takip edeceksiniz. Onun desteğini çalıştırdığı yerde ether veya ltc ya da bunlardan daha yüksek kar getirebilecek olanlara dalacaksınız. ama bitcoin o desteği kırdığında işte orada bir karar vermeniz gereklidir.

İkinci olarak bugün haftanın son günü. yarın haftalık grafikte yeni bir bar çubuğu açılacak. Pazartesi gece yarısı ile birlikte tekrar 6000 dolara veya onun üzerine doğru silkeleme yapabilirler. 9300 üzerini sert şekilde btc geçemedi. dirence kafa attı biraz geri geliyor.

Rus uzman bitcoin 1000 dolara düşecek ve yavaş şekilde gelişecek dedi. Her kafadan ses çıkıyor. Kimse ne olacağından emin değil.

Önünüzü iki şekilde görebilirsiniz.

1- Piyasadaki son dakika haberleri takip edersiniz. Bitcoin ve onu etkileyebilecek ülkelerden yayılan haberleri.
2- Grafikte stratejiniz olur. Düşerse, yükselirse diye dediğiniz al-sat-tut kararları.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 11, 2018, 06:22:36 AM

Yeniden o değerlere çıksa da o zaman düşünsek keşke bunları 20 bin dolardan bitcoin alir miyim diye. Beklemek oldukça zor gelmekte ama bahsedilen direnci kırması uzak değil bence.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
February 11, 2018, 07:02:53 AM

Bilindiği üzere her zaman benzer hareketler yapıyor. Yeniden yükselecek ve 20 bin doları da geride bırakacak. Umarım bu çok zaman almaz.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
February 11, 2018, 09:14:13 AM

Bitcoin uzun vade için her seviyeden alınır sadece ne kadar erken satın alırsanız o kadar erken satın almış olur ve ellinizdeki bitcoin sayısını arttırmış olursunuz. Biz forumca fiyatın çok şiştiğini söylemiştik ama Bitcoin bir gün yine o seviyelere gelecek bir para birimi ben sene sonu 35k bekliyorum.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
February 11, 2018, 10:27:00 AM

tekrar 20 k dan bitcoin almak?

x zamandır bu piyasaların içinde ve  bu forumdayım ögrendigim tek şey  ne kadar unutkan oldugumuz.  piyasalar biraz guzelleşsin bu gunleri bi anda aklımızdan silinmişçesine  unutup ''yeni hedefler'' hakkında atıp tutmaya başlıyacagız. o zaman gene acılacak btc 50k olur mu? yıl sonu 100 u görürmüyüz? gibi başlıklar.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 11, 2018, 10:29:32 AM

Ben 900 dolardan falan yakalamıştım maliyetim oralarda olduğu için beni germeyen durum, yıllar sonra da 20 bin dolar maliyeti olan arkadaşlar benim gibi rahat olacak çünkü o zamanlar Bitcoin'in fiyatı 200 bin dolar olmuş olacak. Ben bu piyasanın giderek büyüyeceğine inanıyorum zaten ABD senatosunda da 2020 yılında 20 trilyon dolar market kapasitesine ulaşılabileceği söylenmişti.
selfymenu
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 11, 2018, 10:51:00 AM

Bitcoin kısa sürede yirmi bin civarına çıkar çünkü yeni yatırımlar gelmeye başladı
Artık Bitcoin İçin yükselme vakti
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
February 11, 2018, 10:52:03 AM

Bir daha o seviyeye geldiğinde deli gibi alanlar olacaktır. Bu sefer 20yi hızlı gececektir. Onemli olan o seviyelere tekrar tırmanması
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 11, 2018, 11:34:56 AM

Dediğiniz gibi 20K dan kimse almaz çok zor ,ama olur da yılsonu bir gazla iyi haberle 25-30 ları görürse o zaman 20.000 dolardan bitcoin bulamayız piyasada.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
February 11, 2018, 11:52:09 AM

tekrar 20 k dan bitcoin almak?

x zamandır bu piyasaların içinde ve  bu forumdayım ögrendigim tek şey  ne kadar unutkan oldugumuz.  piyasalar biraz guzelleşsin bu gunleri bi anda aklımızdan silinmişçesine  unutup ''yeni hedefler'' hakkında atıp tutmaya başlıyacagız. o zaman gene acılacak btc 50k olur mu? yıl sonu 100 u görürmüyüz? gibi başlıklar.

Kesinlikle katılıyorum asıl konu bitcoin almak. Sene sonunda kesin 40k civarını görecektir fazlasını bile bekliyorum eksik olma şansı çok düşük. Birkaç sene sonra soracağımız soru da 100k'dan bitcoin almalı mı çünkü o civarları rahat rahat görecektir diye düşünüyorum.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 11, 2018, 01:55:38 PM

Hacime ve o anki marketlerin durumuna göre olmayacak bir şey değil aslında tekrar büyük çıkış olacaksa o fiyatlardan alanlar da olacak bunu unutmamak gerek.

fenerlikartal1905
Newbie
*

View Profile
February 11, 2018, 02:11:56 PM

Bu zaten olası ve öngörülebilen birşey insanlar bu ivmede devam ederse Bitcoin çok daha yüksek meblalardan bile alır
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
February 11, 2018, 02:48:02 PM

Bu yıl içinde tekrar artış olacağını söylemek saçma bir şey değil zaten olması muhtemel bir şey. Bu nedenle bu seviyelerden almak bile güzel bence 6 bin kaçtı diye üzülmeye gerek yok. En az x2 yapar btc
SogukSavas
Newbie
*

View Profile
February 11, 2018, 06:00:40 PM

Bitcoin bu yükselişe devam ettiği müddetçe yirmi binden az olmayacaktır
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 11, 2018, 06:51:03 PM

çoğu kişi 2018 yılının bitcoin yılı olacağını tahmin ediyordu ama tahminler ilk aylardan beridir tutmuyor . umarım bundan sonraki aylarda yükseliş devam eder.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294

View Profile
February 11, 2018, 06:58:31 PM

Ben olsam alırım, şöyle bir kural benimsiyorum,

bitcoin her seviyeden alınır, ne olursa olsun, alınır kenarı atılır. yoksa al-satmış yanar dönermiş bu şekilde olmaz.
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 11, 2018, 08:28:29 PM

önce tekrar 20k olsun da ondan sonra düşünelim.Bitcoin artık herşeyden etkileniyor.tekrar o seviyelere geldiğinde bitcoine nasıl bakılıyor, beklenen ne ona göre kabul verilir.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: