Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:58:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 163 »
  Print  
Author Topic: 🍀🍀 Bounty kampanje Altcoin – Signature, Telegram 🍀🍀  (Read 84884 times)
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1488
Merit: 325


🐪 https://freebitco.in/?r=38535612


View Profile WWW
March 24, 2018, 07:04:15 AM
 #161

Objavljene su nove Telegram kampanje!
----

U svakom slučaju zaslužio si koji merit za trud Smiley

Eto nadam se da će biti od koristi korisnicima foruma. I to ne samo kampanje Kategorije 1 već i ostale kampanje.

Iako kampanje Kategorije 2, 3 i 4 zahtjevaju dodatan trud, to je napravljeno samo da se spriječe scamovi.

Recimo sada kampanje redovito imaju po par tisuća ljudi, a pretpostavljam da su dobar dio toga scam accountovi.

Npr. ova adresa ima preko 50.000 $ vrijednosti tokena. Pogledajte transakcije tokena i vidjet ćete hrpu malih transakcija, čije količine odgovaraju količinama koje se dobiju preko Telegram bountyja.

Ugrubo u ovom scam-u se koristi preko 200 različitih Bitcointalk i Telegram accountova.

Vjerojatno ima više scam-ova na svakom bountyju.

Ukratko: Više zahtjevanog truda -> manje scamova -> manje prijavljenih ljudi -> veći bounty

1714057135
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714057135

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714057135
Reply with quote  #2

1714057135
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714057135
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714057135

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714057135
Reply with quote  #2

1714057135
Report to moderator
1714057135
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714057135

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714057135
Reply with quote  #2

1714057135
Report to moderator
1714057135
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714057135

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714057135
Reply with quote  #2

1714057135
Report to moderator
blea13
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
March 24, 2018, 02:45:54 PM
 #162

Objavljene su nove Telegram kampanje!

Podijelio sam ih u 4 kategorije:

Kategorija 1. U prvoj kategoriji se ne mora raditi ništa, samo prijaviti na Telegram - Link

Kategorija 2. U drugoj kategoriji treba tu i tamo nešto napisati na Telegram kanalu od kampanje - Link

Kategorija 3. Treća kategorija je kao i prethodne dvije, ali je potreban i proof of authentication post - Link

Kategorija 4. U ovu kategoriju ide svašta. Za ovu kategoriju bih vam preporučio da pogledate Bounty thread od kampanje i dodatno se informirate. - Link

Dodane kampanje, 23.03.2018:
Kategorija 1 -  Photochain ; Datareum ; Uchit ; medXchange ; KarmaToken

Kategorija 2 - SONDER ; Crypto Champs

Kategorija 3 - Adosia

Kategorija 4 - Musk ; Tuurnt ; Starflow


Svaka cast !!! Da imam, momentalno bih ti dala merit  Cheesy
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1488
Merit: 325


🐪 https://freebitco.in/?r=38535612


View Profile WWW
March 25, 2018, 07:57:34 AM
 #163

Objavljene su nove Telegram kampanje!

-----


Svaka cast !!! Da imam, momentalno bih ti dala merit  Cheesy

Hvala Blea13! Nadam se da si se prijavila na koju kampanju.

Ukoliko imaš kakvih prijedloga otvoren sam za sve sugestije.




RegulusHr - molio bih tvoje mišljenje o tome da napravim jedan post na ovom threadu koji bih update-ao, a u kojem bi bile sve telegram bounty kampanje. To bi bilo zgodno iz razloga što se ne bi trebalo listati da se dođe do nekih kampanja koje su objavljene prije tjedan - dva. Tako kampanje ne bi bile rascjepkane po par stranica. Također nisam siguran da li da onda brišem stare postove, ili da ostavim stare postove kako jesu i jednostavno napravim novi post ovdje na threadu i utrpam sve telegram kampanje u njega (u tom slučaju bi ista kampanja bila na dva mjesta).
Podržajem i sviđa mi se ideja.
Pa makar rezervirao cijelu osmu stranicu!  Wink

Jer ovo traženje po cijelom forumu i nema nekog smisla. Pogotovo jer ima dosta sran_a bounty kampanja, a da ne spominjem lažne airdropove. Poput Sapien-ovog koji kruži ovih dana.



----

Ukoliko imaš bilo kakvih prijedloga slobodno napiši, probat ću uvažiti sve prijedloge koji pomažu da popisi kampanja budu lakši/pregledniji za upotrebu

Ja bi volio vidjet izračun koliko love nosi koja kampanja. Znam da se ne zna točno ali recimo koliko je određeno za bounty i koliko od toga otpada na telegram kampanju. To je prvo što ja pogledam kod prijave. Ako vidim da je telegram kampanja 2% bounty fonda samo preskočim.

Nisam siguran je li uopće moguće i približno izračunati koliko se dobiva prijavom na neku kampanju jer to najviše ovisi o broju prijavljenih ljudi. Jedino da se uz svaku kampanju stavi postotak od ukupnog broja tokena koji je izdvojen za kampanju. Već to bi dosta pomoglo...

Ja bih onako po osjećaju rekao da Telegram kampanje u kojima ne moraš ništa raditi donose do 20$, puno ovisi o broju prijavljenih. Kod bountyhiv stranice je to lako izračunati jer imaš maksimalni broj korisnika koji može sudjelovati.
Za signature kampanju ne znaš do samog kraja.
No nije ni toliko bitno koliko tokena dobiješ najbitnije je da je ICO uspješan i da tokeni imaju neku vrijednost kad izađu na burzu.




RegulusHR 20$ je po meni u najboljem slučaju. Od 130 telegram kampanja na koje sam se prijavio, do sada su mi je stiglo 7 tokena. Jedan je ispod 1%, drugi 5-6$, a treći 17$. Ostali tokeni još nisu izlistani na bruzama pa ni ne postoji nikakva procjena za cijenu na Etherscanu.
Također za neke mislim da je propao projekt jer nisu update-ali web stranicu preko 2 mjeseca.

Ozbiljno razmišljam da dodam još dvije stavke u tablicu - 1. datum kad će biti distribucija tokena i 2. postotak koji je određen za bounty + postotak za telegram bounty (iako bi onda trebao dodati još i softcap da se može izračunati koliko će novaca minimalno ići u bounty pool).

Stvar je da u dosta projekata datum distribucije nije poznat, jer se datum završetka ICO-a često odgađa.

Promjene u tablicu neću staviti danas ili sutra no svakako sam svijestan da bi gore navedene informacije bile korisne i vrlo vjerojatno ću ih dodati kad budem mjenjao tablicu...

Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
March 25, 2018, 08:56:12 AM
 #164

Hvala kolega na trudu.
Prijavio sam se na 4-5 vaših telegram kampanja.
Nevezano sada uz to, a opet vezano uz telegram.
Trenutno imama na mobitelu telegram gdje sam prisutan na 30ak telegram kampanja.. te vidim kako mi baterija počinje sve više i više crkavati. Kao da mi telegram uzima dosta performansi i baterije.
Koliko je uopće moguće pratiti tih grupa a da mobitel ne "krepa"?
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
March 25, 2018, 09:06:37 AM
 #165

Hvala kolega na trudu.
Prijavio sam se na 4-5 vaših telegram kampanja.
Nevezano sada uz to, a opet vezano uz telegram.
Trenutno imama na mobitelu telegram gdje sam prisutan na 30ak telegram kampanja.. te vidim kako mi baterija počinje sve više i više crkavati. Kao da mi telegram uzima dosta performansi i baterije.
Koliko je uopće moguće pratiti tih grupa a da mobitel ne "krepa"?

Najbolje je za takve stvari koristiti drugi mobitel ili Telegram aplikaciju za desktop. Samo se inicijalna prijava na Telegram mora odraditi uz pomoć mobitela, a nakon toga se sve može raditi kroz desktop aplikaciju. Moram napomenuti da sam ovo negdje pročitao, ali nisam još isprobao tako da nisam 100% siguran da funkcionira.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 25, 2018, 09:26:31 AM
 #166



Nisam siguran je li uopće moguće i približno izračunati koliko se dobiva prijavom na neku kampanju jer to najviše ovisi o broju prijavljenih ljudi. Jedino da se uz svaku kampanju stavi postotak od ukupnog broja tokena koji je izdvojen za kampanju. Već to bi dosta pomoglo...

Ja bih onako po osjećaju rekao da Telegram kampanje u kojima ne moraš ništa raditi donose do 20$, puno ovisi o broju prijavljenih. Kod bountyhiv stranice je to lako izračunati jer imaš maksimalni broj korisnika koji može sudjelovati.
Za signature kampanju ne znaš do samog kraja.
No nije ni toliko bitno koliko tokena dobiješ najbitnije je da je ICO uspješan i da tokeni imaju neku vrijednost kad izađu na burzu.


RegulusHR 20$ je po meni u najboljem slučaju. Od 130 telegram kampanja na koje sam se prijavio, do sada su mi je stiglo 7 tokena. Jedan je ispod 1%, drugi 5-6$, a treći 17$. Ostali tokeni još nisu izlistani na bruzama pa ni ne postoji nikakva procjena za cijenu na Etherscanu.
Također za neke mislim da je propao projekt jer nisu update-ali web stranicu preko 2 mjeseca.

Ozbiljno razmišljam da dodam još dvije stavke u tablicu - 1. datum kad će biti distribucija tokena i 2. postotak koji je određen za bounty + postotak za telegram bounty (iako bi onda trebao dodati još i softcap da se može izračunati koliko će novaca minimalno ići u bounty pool).

Stvar je da u dosta projekata datum distribucije nije poznat, jer se datum završetka ICO-a često odgađa.

Promjene u tablicu neću staviti danas ili sutra no svakako sam svijestan da bi gore navedene informacije bile korisne i vrlo vjerojatno ću ih dodati kad budem mjenjao tablicu...


Pa kad sam rekao do 20$ i mislio sam u najboljem slučaju. U pravilu to su puno manji iznosi. Pogledao sam danas točnu brojku za tu Telegram kampanju i iznos je čak nešto iznad 20$.
Evo vam podataka pa možete sami izračunati koliko vrijedi. Smiley Radi se o Dropil tokenu, dobio sam ih ovoliko a njegovu trenutna vrijednost na Etherdelti možete vidjeti ovdje.

Etherscan pokaže vrijednost tokenu kad je službeno negdje izlistan. Na EtherDelti ili ForkDelti (u principu su to potpuno iste stranice) se možete trgovati ERC20 tokenima čim se podjele.
Zato vam je moj prijedlog da gledate na https://ethplorer.io tu ćete odmah vidjeti kad dobijete neki token. Također ćete vidjeti adresu ugovora, simbol tokena i broj decimalnih mjesta. A to vam je dovoljno da pronađete na EtherDelti taj token.

@ovcijisir tablice su ovakve kakve jesu više nego dobre. Tu su svi osnovni podaci potrebni za prijavu, ne treba gomilati podatke, koga zanimaju datumi potražit će ih sam. Ako si zadaš previše posla brzo ćeš posustati. Smiley
Većina ionako zaboravi na tu Telegram kampanju dok ne dobije tokene.

Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
March 25, 2018, 09:36:43 AM
 #167

Hvala kolega na trudu.
Prijavio sam se na 4-5 vaših telegram kampanja.
Nevezano sada uz to, a opet vezano uz telegram.
Trenutno imama na mobitelu telegram gdje sam prisutan na 30ak telegram kampanja.. te vidim kako mi baterija počinje sve više i više crkavati. Kao da mi telegram uzima dosta performansi i baterije.
Koliko je uopće moguće pratiti tih grupa a da mobitel ne "krepa"?

Najbolje je za takve stvari koristiti drugi mobitel ili Telegram aplikaciju za desktop. Samo se inicijalna prijava na Telegram mora odraditi uz pomoć mobitela, a nakon toga se sve može raditi kroz desktop aplikaciju. Moram napomenuti da sam ovo negdje pročitao, ali nisam još isprobao tako da nisam 100% siguran da funkcionira.

Funkcionira odlično. Ja nisam niti instalirao Telegram na mobitel. Kod instalacije desktop aplikacije pošalje vam SMS s kodom na Vaš mobitel. Kako postoji mogućnost glasovne autorizacije (telegram aplikacija Vas nazove) vrlo vjerojatno se možete prijaviti i sa fiksne linije.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
March 25, 2018, 10:17:13 AM
Last edit: March 25, 2018, 10:37:23 AM by eroejoe
 #168

NagriCoin | ANN | Bounty | Telegram | Prijava | Dodatna pravila: nema
Evo jedan lagani Airdrop za 1. kategoriju. NagriCoin je ocijenjen s 3,9 na ICObenchu. Potencijalna vrijednost airdropa ~ 15$ Kraj ICO-a je u 6. mjesecu, kada će najranije biti raspodjela tokena.

ps. ako naletite na "Substratumov" airdrop to je scam, jer trenutno nemaju airdrop -> https://twitter.com/SubstratumNet/status/977280271463735296

BTC
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1488
Merit: 325


🐪 https://freebitco.in/?r=38535612


View Profile WWW
March 25, 2018, 03:43:42 PM
 #169


Etherscan pokaže vrijednost tokenu kad je službeno negdje izlistan. Na EtherDelti ili ForkDelti (u principu su to potpuno iste stranice) se možete trgovati ERC20 tokenima čim se podjele.
Zato vam je moj prijedlog da gledate na https://ethplorer.io tu ćete odmah vidjeti kad dobijete neki token. Također ćete vidjeti adresu ugovora, simbol tokena i broj decimalnih mjesta. A to vam je dovoljno da pronađete na EtherDelti taj token.

@ovcijisir tablice su ovakve kakve jesu više nego dobre. Tu su svi osnovni podaci potrebni za prijavu, ne treba gomilati podatke, koga zanimaju datumi potražit će ih sam. Ako si zadaš previše posla brzo ćeš posustati. Smiley
Većina ionako zaboravi na tu Telegram kampanju dok ne dobije tokene.



Sad sam isprobao ethplorer.io i oduševljen sam! Automatski prepozna tokene na mojoj ETH adresi.
Čak mi se čini da su tokeni za koje sam mislio da su mrtvi i dalje aktivni, jer na ethplorer prikazuje nekakvu aktivnost na njihovim smart contract adresama :/

Imaš pravo što se tiče tablica ostavit ću ih ovakvima da budu što jednostavnije. Nema smisla komplicirati previše oko Telegram kampanja. Ionako je sama prijava najbitnija.

NagriCoin | ANN | Bounty | Telegram | Prijava | Dodatna pravila: nema
Evo jedan lagani Airdrop za 1. kategoriju. NagriCoin je ocijenjen s 3,9 na ICObenchu. Potencijalna vrijednost airdropa ~ 15$ Kraj ICO-a je u 6. mjesecu, kada će najranije biti raspodjela tokena.

ps. ako naletite na "Substratumov" airdrop to je scam, jer trenutno nemaju airdrop -> https://twitter.com/SubstratumNet/status/977280271463735296

Eroejoe hvala na airdropu! Upravo sam se prijavio, projekt mi također se čini jako zanimljiv!



Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
March 25, 2018, 08:45:47 PM
 #170

Naišao sam na jednu Bounty kampanju koja bi mogla biti interesantna jer se tokeni već nalaze na burzi pa ste sigurni u budućnost tokena i moguće je procijeniti buduću zaradu.
I ima još jedan zanimljiv detalj, ljudi koji imaju 10 merita više od minimalno potrebnih za njihov nivo dobivaju ekstra bonus.
Radi se Peculium (PCL) kampanji oni više nemaju ICO nego CCO.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3187771.0

Popis na kojim se burzama token nalazi: https://www.worldcoinindex.com/coin/peculium

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
March 25, 2018, 09:45:01 PM
 #171

Objavljene su nove Telegram kampanje!

Podijelio sam ih u 4 kategorije:

Kategorija 1. U prvoj kategoriji se ne mora raditi ništa, samo prijaviti na Telegram - Link

Kategorija 2. U drugoj kategoriji treba tu i tamo nešto napisati na Telegram kanalu od kampanje - Link

Kategorija 3. Treća kategorija je kao i prethodne dvije, ali je potreban i proof of authentication post - Link

Kategorija 4. U ovu kategoriju ide svašta. Za ovu kategoriju bih vam preporučio da pogledate Bounty thread od kampanje i dodatno se informirate. - Link

Dodane kampanje, 23.03.2018:
Kategorija 1 -  Photochain ; Datareum ; Uchit ; medXchange ; KarmaToken

Kategorija 2 - SONDER ; Crypto Champs

Kategorija 3 - Adosia

Kategorija 4 - Musk ; Tuurnt ; Starflow


Da imam merita, dobio bi i ti...

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 26, 2018, 09:36:08 AM
 #172

Naišao sam na jednu Bounty kampanju koja bi mogla biti interesantna jer se tokeni već nalaze na burzi pa ste sigurni u budućnost tokena i moguće je procijeniti buduću zaradu.
I ima još jedan zanimljiv detalj, ljudi koji imaju 10 merita više od minimalno potrebnih za njihov nivo dobivaju ekstra bonus.
Radi se Peculium (PCL) kampanji oni više nemaju ICO nego CCO.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3187771.0

Popis na kojim se burzama token nalazi: https://www.worldcoinindex.com/coin/peculium

Peculium je bila moja prva signature kampanja i dobio sam hrpu tokena tada, i nikad poslije nisam imao tako dobru tjednu zaradu.
I onda su bili inovativni kod kreiranja Signature kampanje, plaćali su do dva posta po danu sudjelovanja u kampanji (nije se svaki dan trebalo pisati dva posta, mogao si nadoknaditi ili pisati unaprijed) tako da me ne čudi ovaj dio s Meritom.
Vidio sam ja ovu signature kampanju čim je izašla, no po meni problem ove nove signature kampanje je što daju premalu naknadu, npr. za Full Membera 20000 tokena što je cca 70$/mjesečno (prema sadašnjoj vrijednosti tokena) što je premalo. No treba ih pratiti možda podebljaju fond nagrada, da je 70$/tjedno dalo bi se razgovarati jer mi se čini da je token podcijenjen. Kampanja će im trajati dugo još 127 dana pa bi moglo biti promjena.

Imali su lutanja oko burze, odmrzavanja tokena, prebacivanja na novi ugovor. No ako uspiju prodati udjele u projektu velikim investitorima token bi mogao snažno porasti.
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
March 27, 2018, 06:51:35 AM
 #173

Naišao sam na jednu Bounty kampanju koja bi mogla biti interesantna jer se tokeni već nalaze na burzi pa ste sigurni u budućnost tokena i moguće je procijeniti buduću zaradu.
I ima još jedan zanimljiv detalj, ljudi koji imaju 10 merita više od minimalno potrebnih za njihov nivo dobivaju ekstra bonus.
Radi se Peculium (PCL) kampanji oni više nemaju ICO nego CCO.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3187771.0

Popis na kojim se burzama token nalazi: https://www.worldcoinindex.com/coin/peculium
Nije mi jasno da li se postovi trebaju prijavljivati na bitcointalku ili to njihov sustav automatski obračunava?
Te da li ima neki tjedni period obračuna ili je svejedno kad se posta/retweeta?

Malo su škrti s tim informacijama...
cryptofrka
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2240
Merit: 1618


'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.


View Profile
March 27, 2018, 06:42:46 PM
 #174

Pozdrav, prije svega isprike ako je kriva tema - novi sam..

U nastavku je link za ODIN airdrop, po meni daleko najbolji airdrop trenutno dostupan. Otkrio sam ga slučajno, na kraju mi se toliko dopao da sam preveo whitepaper. Tu je na forumu ali zbog pravila da newbie članovi ne mogu stavljati slike još jedno vrijeme ćete se morati informirati na engleskom Smiley tema je tu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3206133.msg33295894#msg33295894

Ideja ODIN-a je da članovima koji na walletu imaju ODIN token 2 puta mjesečno šalje report o nekom dobrom podcijenjenom coinu. Ima samo 100 tisuća tokena, znači maksimalno 100 tisuća membera.
Prvi report je predložio STORM coin koji je od izlaska reporta porastao 300+%

Trenutno daju 1.5 token u airdropu ako upišete kod MJOLNIR (za dodatnih pola tokena), ubrzo izlaze na mjenjačnice i cijena ODIN-a lako bi mogla biti veća od cijene Ethereuma.

link je tu, referral kod je MJOLNIR

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclmuUdoWqFoGS-kNJKFkXDAMQX6MKlnfwtFEwX8zb9tos1Pg/viewform

█████████████████████████
████▐██▄█████████████████
████▐██████▄▄▄███████████
████▐████▄█████▄▄████████
████▐█████▀▀▀▀▀███▄██████
████▐███▀████████████████
████▐█████████▄█████▌████
████▐██▌█████▀██████▌████
████▐██████████▀████▌████
█████▀███▄█████▄███▀█████
███████▀█████████▀███████
██████████▀███▀██████████
█████████████████████████
.
BC.GAME
▄▄░░░▄▀▀▄████████
▄▄▄
██████████████
█████░░▄▄▄▄████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄██████▄▄▄▄████
▄███▄█▄▄██████████▄████▄████
███████████████████████████▀███
▀████▄██▄██▄░░░░▄████████████
▀▀▀█████▄▄▄███████████▀██
███████████████████▀██
███████████████████▄██
▄███████████████████▄██
█████████████████████▀██
██████████████████████▄
.
..CASINO....SPORTS....RACING..
█░░░░░░█░░░░░░█
▀███▀░░▀███▀░░▀███▀
▀░▀░░░░▀░▀░░░░▀░▀
░░░░░░░░░░░░
▀██████████
░░░░░███░░░░
░░█░░░███▄█░░░
░░██▌░░███░▀░░██▌
░█░██░░███░░░█░██
░█▀▀▀█▌░███░░█▀▀▀█▌
▄█▄░░░██▄███▄█▄░░▄██▄
▄███▄
░░░░▀██▄▀


▄▄████▄▄
▄███▀▀███▄
██████████
▀███▄░▄██▀
▄▄████▄▄░▀█▀▄██▀▄▄████▄▄
▄███▀▀▀████▄▄██▀▄███▀▀███▄
███████▄▄▀▀████▄▄▀▀███████
▀███▄▄███▀░░░▀▀████▄▄▄███▀
▀▀████▀▀████████▀▀████▀▀
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 27, 2018, 07:44:01 PM
 #175

Pozdrav, prije svega isprike ako je kriva tema - novi sam..

U nastavku je link za ODIN airdrop, po meni daleko najbolji airdrop trenutno dostupan. Otkrio sam ga slučajno, na kraju mi se toliko dopao da sam preveo whitepaper. Tu je na forumu ali zbog pravila da newbie članovi ne mogu stavljati slike još jedno vrijeme ćete se morati informirati na engleskom Smiley tema je tu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3206133.msg33295894#msg33295894

Ideja ODIN-a je da članovima koji na walletu imaju ODIN token 2 puta mjesečno šalje report o nekom dobrom podcijenjenom coinu. Ima samo 100 tisuća tokena, znači maksimalno 100 tisuća membera.
Prvi report je predložio STORM coin koji je od izlaska reporta porastao 300+%

Trenutno daju 1.5 token u airdropu ako upišete kod MJOLNIR (za dodatnih pola tokena), ubrzo izlaze na mjenjačnice i cijena ODIN-a lako bi mogla biti veća od cijene Ethereuma.

link je tu, referral kod je MJOLNIR

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclmuUdoWqFoGS-kNJKFkXDAMQX6MKlnfwtFEwX8zb9tos1Pg/viewform


Evo, popravio sam ti ANN post... Smiley
cryptofrka
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2240
Merit: 1618


'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.


View Profile
March 27, 2018, 08:32:34 PM
 #176

Evo, popravio sam ti ANN post... Smiley

Vidio sam već Smiley Hvala još jednom!

█████████████████████████
████▐██▄█████████████████
████▐██████▄▄▄███████████
████▐████▄█████▄▄████████
████▐█████▀▀▀▀▀███▄██████
████▐███▀████████████████
████▐█████████▄█████▌████
████▐██▌█████▀██████▌████
████▐██████████▀████▌████
█████▀███▄█████▄███▀█████
███████▀█████████▀███████
██████████▀███▀██████████
█████████████████████████
.
BC.GAME
▄▄░░░▄▀▀▄████████
▄▄▄
██████████████
█████░░▄▄▄▄████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄██████▄▄▄▄████
▄███▄█▄▄██████████▄████▄████
███████████████████████████▀███
▀████▄██▄██▄░░░░▄████████████
▀▀▀█████▄▄▄███████████▀██
███████████████████▀██
███████████████████▄██
▄███████████████████▄██
█████████████████████▀██
██████████████████████▄
.
..CASINO....SPORTS....RACING..
█░░░░░░█░░░░░░█
▀███▀░░▀███▀░░▀███▀
▀░▀░░░░▀░▀░░░░▀░▀
░░░░░░░░░░░░
▀██████████
░░░░░███░░░░
░░█░░░███▄█░░░
░░██▌░░███░▀░░██▌
░█░██░░███░░░█░██
░█▀▀▀█▌░███░░█▀▀▀█▌
▄█▄░░░██▄███▄█▄░░▄██▄
▄███▄
░░░░▀██▄▀


▄▄████▄▄
▄███▀▀███▄
██████████
▀███▄░▄██▀
▄▄████▄▄░▀█▀▄██▀▄▄████▄▄
▄███▀▀▀████▄▄██▀▄███▀▀███▄
███████▄▄▀▀████▄▄▀▀███████
▀███▄▄███▀░░░▀▀████▄▄▄███▀
▀▀████▀▀████████▀▀████▀▀
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
March 28, 2018, 09:13:57 AM
 #177

Legli tokeni (BITS) za Bitcoinus kampanju.
I nije neka sreća.
4 tokena za Telegram kampanju.
20 tokena za Twitter kampanju.
Taman za kuglu sladoleda u Dubrovniku. Smiley
katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
March 28, 2018, 03:20:57 PM
 #178

Pozdrav, prije svega isprike ako je kriva tema - novi sam..

U nastavku je link za ODIN airdrop, po meni daleko najbolji airdrop trenutno dostupan. Otkrio sam ga slučajno, na kraju mi se toliko dopao da sam preveo whitepaper. Tu je na forumu ali zbog pravila da newbie članovi ne mogu stavljati slike još jedno vrijeme ćete se morati informirati na engleskom Smiley tema je tu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3206133.msg33295894#msg33295894

Ideja ODIN-a je da članovima koji na walletu imaju ODIN token 2 puta mjesečno šalje report o nekom dobrom podcijenjenom coinu. Ima samo 100 tisuća tokena, znači maksimalno 100 tisuća membera.
Prvi report je predložio STORM coin koji je od izlaska reporta porastao 300+%

Trenutno daju 1.5 token u airdropu ako upišete kod MJOLNIR (za dodatnih pola tokena), ubrzo izlaze na mjenjačnice i cijena ODIN-a lako bi mogla biti veća od cijene Ethereuma.

link je tu, referral kod je MJOLNIR

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclmuUdoWqFoGS-kNJKFkXDAMQX6MKlnfwtFEwX8zb9tos1Pg/viewform


Ovo zvuci predobro,ali da li je istina,to cemo videti
Uradio sam airdrop,bukvalno jer nemam sta izgubiti
Ali ako bude ovako kako je napisano svaki merit koji budem imao je tvoj Cheesy
cryptofrka
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2240
Merit: 1618


'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.


View Profile
March 28, 2018, 03:28:06 PM
 #179

Ovo zvuci predobro,ali da li je istina,to cemo videti
Uradio sam airdrop,bukvalno jer nemam sta izgubiti
Ali ako bude ovako kako je napisano svaki merit koji budem imao je tvoj Cheesy

Ja nisam uopće imao pojma što to je. Stigao mi 1.5 ODIN na wallet, reko aj da vidim što sam ispunio.. Cheesy

Stvarno mi djeluje odlično i preporučam svima, al kao i kod svih drugih projekata u povojima - jako je teško znat što će na kraju ispast od svega toga.

Za mene osobno daleko najbolji utrošeno vrijeme/potencijalna dobit airdrop koji sam ispunio.

Sretno nam! Smiley

█████████████████████████
████▐██▄█████████████████
████▐██████▄▄▄███████████
████▐████▄█████▄▄████████
████▐█████▀▀▀▀▀███▄██████
████▐███▀████████████████
████▐█████████▄█████▌████
████▐██▌█████▀██████▌████
████▐██████████▀████▌████
█████▀███▄█████▄███▀█████
███████▀█████████▀███████
██████████▀███▀██████████
█████████████████████████
.
BC.GAME
▄▄░░░▄▀▀▄████████
▄▄▄
██████████████
█████░░▄▄▄▄████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄██████▄▄▄▄████
▄███▄█▄▄██████████▄████▄████
███████████████████████████▀███
▀████▄██▄██▄░░░░▄████████████
▀▀▀█████▄▄▄███████████▀██
███████████████████▀██
███████████████████▄██
▄███████████████████▄██
█████████████████████▀██
██████████████████████▄
.
..CASINO....SPORTS....RACING..
█░░░░░░█░░░░░░█
▀███▀░░▀███▀░░▀███▀
▀░▀░░░░▀░▀░░░░▀░▀
░░░░░░░░░░░░
▀██████████
░░░░░███░░░░
░░█░░░███▄█░░░
░░██▌░░███░▀░░██▌
░█░██░░███░░░█░██
░█▀▀▀█▌░███░░█▀▀▀█▌
▄█▄░░░██▄███▄█▄░░▄██▄
▄███▄
░░░░▀██▄▀


▄▄████▄▄
▄███▀▀███▄
██████████
▀███▄░▄██▀
▄▄████▄▄░▀█▀▄██▀▄▄████▄▄
▄███▀▀▀████▄▄██▀▄███▀▀███▄
███████▄▄▀▀████▄▄▀▀███████
▀███▄▄███▀░░░▀▀████▄▄▄███▀
▀▀████▀▀████████▀▀████▀▀
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1488
Merit: 325


🐪 https://freebitco.in/?r=38535612


View Profile WWW
March 28, 2018, 04:21:22 PM
Last edit: March 28, 2018, 05:07:43 PM by ovcijisir
 #180


Objavljene su nove Telegram kampanje!

Dodane kampanje, 28.03.2018:
Kategorija 1 -  Ftec Foundation; VR med; Game Loot Network

Kategorija 2 - TraXion; INSUREUM;

Kategorija 3 -

Kategorija 4 - Erc20.Dog; Beonbox Token; Cherr.io; ALTCOINEX TRADE

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 163 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!