Bitcoin Forum
April 27, 2024, 12:05:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 163 »
  Print  
Author Topic: 🍀🍀 Bounty kampanje Altcoin – Signature, Telegram 🍀🍀  (Read 84885 times)
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1489
Merit: 325


🐪


View Profile WWW
April 12, 2018, 08:17:57 PM
 #241

      / / / /       Objavljene su nove Telegram kampanje!    / / / /       

Kategorija 1. -  Zealeum; Booko; BitPenta; Kaching Coins  - Link

Kategorija 2. - Egretia ; - Link

Kategorija 3. - xsearch; calendollar; BitSoccer; - Link

Kategorija 4. - NVA ;  - Link

Objašnjenje kategorija za nove korisnike:

Kategorija 1. U prvoj kategoriji se ne mora raditi ništa, samo prijaviti na Telegram

Kategorija 2. U drugoj kategoriji treba tu i tamo nešto napisati na Telegram kanalu od kampanje

Kategorija 3. Treća kategorija je kao i prethodne dvije, ali je potreban i proof of authentication post

Kategorija 4. U ovu kategoriju ide svašta. Za ovu kategoriju bih vam preporučio da pogledate Bounty thread od kampanje i dodatno se informirate.

1714176306
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714176306

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714176306
Reply with quote  #2

1714176306
Report to moderator
1714176306
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714176306

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714176306
Reply with quote  #2

1714176306
Report to moderator
1714176306
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714176306

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714176306
Reply with quote  #2

1714176306
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714176306
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714176306

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714176306
Reply with quote  #2

1714176306
Report to moderator
1714176306
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714176306

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714176306
Reply with quote  #2

1714176306
Report to moderator
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 13, 2018, 06:25:20 AM
 #242

bountyhive ekipo, Kora sign. završava 14.4
ste bacili oko na koju novu potpis kampanju?

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
April 13, 2018, 06:48:50 AM
 #243

Slackovic gdje nalazis signature kampanje? Ja sam do sada birao na podforumu : Bounties (Altcoins)  i nisam bas imao srece. Npr: GIFcoin nosio sam potpis 6 tjedana , kampanja je zavrsila 06.03. i sada idem pogledat jos nisu dosegnuli soft cap, neznam hoce li biti sta od toga.

Upravo kako je i kolega @ovcjisir napisao - na BountyHive servisu pronalazim kampanje. Prije toga sam nabadao ovdje na forumu, ali ovako je puno lakše.



bountyhive ekipo, Kora sign. završava 14.4
ste bacili oko na koju novu potpis kampanju?

Mislim da si nešto krivo pročitao. Pročitaj malo bolje prvo pravilo Kora Network signature kampanje na BountyHive stranici:
Quote
The Signature must be kept until the end of the campaign (2018-04-21), removing the signature before that date will result in disqualification.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 13, 2018, 06:56:38 AM
 #244

Slackovic gdje nalazis signature kampanje? Ja sam do sada birao na podforumu : Bounties (Altcoins)  i nisam bas imao srece. Npr: GIFcoin nosio sam potpis 6 tjedana , kampanja je zavrsila 06.03. i sada idem pogledat jos nisu dosegnuli soft cap, neznam hoce li biti sta od toga.

Upravo kako je i kolega @ovcjisir napisao - na BountyHive servisu pronalazim kampanje. Prije toga sam nabadao ovdje na forumu, ali ovako je puno lakše.



bountyhive ekipo, Kora sign. završava 14.4
ste bacili oko na koju novu potpis kampanju?

Mislim da si nešto krivo pročitao. Pročitaj malo bolje prvo pravilo Kora Network signature kampanje na BountyHive stranici:
Quote
The Signature must be kept until the end of the campaign (2018-04-21), removing the signature before that date will result in disqualification.

uuu, zabrijao sam, očito sam si krivi datum stavio u podsjetnik tnx :-)
šta ćemo nakon Kore? jučer sam malo gledao, ali sam neodlučan, zaintrigirao me "Productivist" ali bratemili do 3/7/2018 treba guliti sa potpisom

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
April 13, 2018, 12:04:20 PM
Last edit: April 13, 2018, 12:49:42 PM by slackovic
Merited by big_daddy (1)
 #245

Slackovic gdje nalazis signature kampanje? Ja sam do sada birao na podforumu : Bounties (Altcoins)  i nisam bas imao srece. Npr: GIFcoin nosio sam potpis 6 tjedana , kampanja je zavrsila 06.03. i sada idem pogledat jos nisu dosegnuli soft cap, neznam hoce li biti sta od toga.

Upravo kako je i kolega @ovcjisir napisao - na BountyHive servisu pronalazim kampanje. Prije toga sam nabadao ovdje na forumu, ali ovako je puno lakše.



bountyhive ekipo, Kora sign. završava 14.4
ste bacili oko na koju novu potpis kampanju?

Mislim da si nešto krivo pročitao. Pročitaj malo bolje prvo pravilo Kora Network signature kampanje na BountyHive stranici:
Quote
The Signature must be kept until the end of the campaign (2018-04-21), removing the signature before that date will result in disqualification.

uuu, zabrijao sam, očito sam si krivi datum stavio u podsjetnik tnx :-)
šta ćemo nakon Kore? jučer sam malo gledao, ali sam neodlučan, zaintrigirao me "Productivist" ali bratemili do 3/7/2018 treba guliti sa potpisom


Iskreno, ja isto nemam pojma u koju kampanju bi se priključio nakon Kora Networka. Napravio sam tablicu s pregledom kampanja na BountyHive-u. U njoj sam otprilike izračunao kolika zarada se može očekivati. Izračun sam temeljio na vrijednosti ETH-a koja je navedena u kampanji tako da nikako nije točan. Ali pošto sam za sve kampanje koristio isti izračun, može se vidjeti od koje kampanje se može očekivati više tokena, a od koje manje.
Link na tablicu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11LF_NVrcGCBtJopYU_YLELaxzcPOXfCsHSHUkUQceF0/

Naravno, uvijek treba proučiti projekt i vidjeti ima li uopće smisla te hoće li ICO biti uspješan. Ako ne bude uspješan, potrošili ste vrijeme u kampanji bezveze.
U tablicu sam stavio projekte u koje se će se biti moguće uključiti 21. travnja jer tada mogu maknuti Kora Network signature Smiley

EDIT: Sad kad sam malo proučio kampanje, mislim da ću se nakon Kora Networka prijaviti za SocialCXN. Prijave traju do 29.4., a kampanja traje do 16.5. Onda kad ta kampanja završi, svejedno se još uvijek mogu prijaviti na Productivist kampanju. Naravno, pod uvjetom da bude mjesta. Ali gledajući broj prijava na svim nabrojanim kampanjama, mislim da neće biti problema s mjestima. Ne znam zašto bi se sad odmah prijavio za Productivist ako u međuvremenu mogu sudjelovati na još jednoj kampanji  Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 13, 2018, 01:20:45 PM
 #246

Slackovic gdje nalazis signature kampanje? Ja sam do sada birao na podforumu : Bounties (Altcoins)  i nisam bas imao srece. Npr: GIFcoin nosio sam potpis 6 tjedana , kampanja je zavrsila 06.03. i sada idem pogledat jos nisu dosegnuli soft cap, neznam hoce li biti sta od toga.

Upravo kako je i kolega @ovcjisir napisao - na BountyHive servisu pronalazim kampanje. Prije toga sam nabadao ovdje na forumu, ali ovako je puno lakše.



bountyhive ekipo, Kora sign. završava 14.4
ste bacili oko na koju novu potpis kampanju?

Mislim da si nešto krivo pročitao. Pročitaj malo bolje prvo pravilo Kora Network signature kampanje na BountyHive stranici:
Quote
The Signature must be kept until the end of the campaign (2018-04-21), removing the signature before that date will result in disqualification.


uuu, zabrijao sam, očito sam si krivi datum stavio u podsjetnik tnx :-)
šta ćemo nakon Kore? jučer sam malo gledao, ali sam neodlučan, zaintrigirao me "Productivist" ali bratemili do 3/7/2018 treba guliti sa potpisom


Iskreno, ja isto nemam pojma u koju kampanju bi se priključio nakon Kora Networka. Napravio sam tablicu s pregledom kampanja na BountyHive-u. U njoj sam otprilike izračunao kolika zarada se može očekivati. Izračun sam temeljio na vrijednosti ETH-a koja je navedena u kampanji tako da nikako nije točan. Ali pošto sam za sve kampanje koristio isti izračun, može se vidjeti od koje kampanje se može očekivati više tokena, a od koje manje.
Link na tablicu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11LF_NVrcGCBtJopYU_YLELaxzcPOXfCsHSHUkUQceF0/

Naravno, uvijek treba proučiti projekt i vidjeti ima li uopće smisla te hoće li ICO biti uspješan. Ako ne bude uspješan, potrošili ste vrijeme u kampanji bezveze.
U tablicu sam stavio projekte u koje se će se biti moguće uključiti 21. travnja jer tada mogu maknuti Kora Network signature Smiley

EDIT: Sad kad sam malo proučio kampanje, mislim da ću se nakon Kora Networka prijaviti za SocialCXN. Prijave traju do 29.4., a kampanja traje do 16.5. Onda kad ta kampanja završi, svejedno se još uvijek mogu prijaviti na Productivist kampanju. Naravno, pod uvjetom da bude mjesta. Ali gledajući broj prijava na svim nabrojanim kampanjama, mislim da neće biti problema s mjestima. Ne znam zašto bi se sad odmah prijavio za Productivist ako u međuvremenu mogu sudjelovati na još jednoj kampanji  Smiley


bome svaka čast na trudu, ova tablica je odlična
ide merit  Smiley

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
April 15, 2018, 07:11:25 AM
 #247

Tablica je odlična pomoć kod odabira nove kampanje.
Ako mogu primijetiti bilo bi dobro da staviš i kad je sredina kampanje jer ako se prijavljuješ nakon sredine kamapnje padaš jedan rank niže.
Samo se pitam kuda pada Jr. member. Smiley

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
April 15, 2018, 10:04:35 AM
 #248

Uvijek gledati da se uđe u signature kamanju prije nego prođe pola kampanje da vas ne stave u lvl niže. I ovako kampanje traju predugo nekad je bolje ići na kvantiteu nego na kvalitetu. Da se puno toga posložiti ako se malo poigra s brojkama.

Mene više brine što u zadnje vrijeme štekaju s isplatama, prvo je bila odgođena isplata za Iconic sad kasni Skychain a i Mosslandu je danas rok i mislim da će i on kasniti.
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 15, 2018, 12:02:17 PM
 #249

Uvijek gledati da se uđe u signature kamanju prije nego prođe pola kampanje da vas ne stave u lvl niže. I ovako kampanje traju predugo nekad je bolje ići na kvantiteu nego na kvalitetu. Da se puno toga posložiti ako se malo poigra s brojkama.

Mene više brine što u zadnje vrijeme štekaju s isplatama, prvo je bila odgođena isplata za Iconic sad kasni Skychain a i Mosslandu je danas rok i mislim da će i on kasniti.

isplate vrše u eth ili u tokenu kojeg reklamiramo?
ovo mi je prva takva kampanja na ovom servisu, završavam sa korom iduće subote

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
April 15, 2018, 07:41:54 PM
 #250

Uvijek gledati da se uđe u signature kamanju prije nego prođe pola kampanje da vas ne stave u lvl niže. I ovako kampanje traju predugo nekad je bolje ići na kvantiteu nego na kvalitetu. Da se puno toga posložiti ako se malo poigra s brojkama.

Mene više brine što u zadnje vrijeme štekaju s isplatama, prvo je bila odgođena isplata za Iconic sad kasni Skychain a i Mosslandu je danas rok i mislim da će i on kasniti.

isplate vrše u eth ili u tokenu kojeg reklamiramo?
ovo mi je prva takva kampanja na ovom servisu, završavam sa korom iduće subote

U tokenu kojeg reklamirate.
Dosta su ok glede toga.
Kažu dosta unaprijed kad će biti isplata i tako i bude. Nema kašnjenja.

Doduše, Skychain je kasnio 2 tjedna. Još nije ni legao u wallet.
Ali to je greška Skychain-a koji nije htio isplatiti tokene.
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1489
Merit: 325


🐪


View Profile WWW
April 15, 2018, 07:49:26 PM
Merited by RegulusHr (1)
 #251

Objavljene su nove Telegram kampanje!

Kategorija 1. -  HAI Project ; Digital Ticks; Caratz ; Hi Health ; - Link

Kategorija 2. - Cardium ; Ecex Exchange ; - Link

Kategorija 3. - carboneum ; UHIVE ;- Link

Kategorija 4. - MMOPro  ; Tokpie ; - Link

slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
April 16, 2018, 06:50:09 AM
 #252

Uvijek gledati da se uđe u signature kamanju prije nego prođe pola kampanje da vas ne stave u lvl niže. I ovako kampanje traju predugo nekad je bolje ići na kvantiteu nego na kvalitetu. Da se puno toga posložiti ako se malo poigra s brojkama.

Mene više brine što u zadnje vrijeme štekaju s isplatama, prvo je bila odgođena isplata za Iconic sad kasni Skychain a i Mosslandu je danas rok i mislim da će i on kasniti.

Jel? Jesi li pročitao negdje to pravilo ili su tebe prebacili u level niže zbog toga? Pitam zato jer u pravilima signature kampanje ne mogu pronaći da piše to pravilo.

Što se tiče isplata, nadam se da će popraviti to štekanje. Ne bi htio da projekt dobar kao što je BountyHive propadne. Stvarno mi se ne da opet prolaziti hrpetinu kojekakvih signature kampanja ovdje na forumu...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
April 16, 2018, 08:40:28 PM
 #253

Uvijek gledati da se uđe u signature kamanju prije nego prođe pola kampanje da vas ne stave u lvl niže. I ovako kampanje traju predugo nekad je bolje ići na kvantiteu nego na kvalitetu. Da se puno toga posložiti ako se malo poigra s brojkama.

Mene više brine što u zadnje vrijeme štekaju s isplatama, prvo je bila odgođena isplata za Iconic sad kasni Skychain a i Mosslandu je danas rok i mislim da će i on kasniti.

Jel? Jesi li pročitao negdje to pravilo ili su tebe prebacili u level niže zbog toga? Pitam zato jer u pravilima signature kampanje ne mogu pronaći da piše to pravilo.

Što se tiče isplata, nadam se da će popraviti to štekanje. Ne bi htio da projekt dobar kao što je BountyHive propadne. Stvarno mi se ne da opet prolaziti hrpetinu kojekakvih signature kampanja ovdje na forumu...

Oni su to napisali u ovom članku: https://medium.com/bountyhive/how-does-bountyhive-work-8c2d5d5acff1
Uvijek pazim da se pridružim signature kampanji u prvoj polovici. Koliko sam uspio provjeriti uvijek sam u Full Member grupi.
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
April 17, 2018, 06:40:27 AM
Merited by RegulusHr (1)
 #254

Ja osobno sam više ljubitelj svih signature kampanja van Bountyhive-a. Ma i ostalih kampanja, naročito Twitter-a.
Zašto??
Zato jer što je teže i kompliciranije proći kroz kampanju to je veći povrat na kraju.
Ako morate stavljati određene hashtagove, link na website i prijavljivati postovoe/tweetove u točno određenom periodu... tada će većina ljudi odustati ili zaje_ati. Pa ima hrpa azijata koji ne znaju riječ engleskog. Naravno da neće tamo dobro proći.
A tu su do sada bili veoma dobri povrati. Od 500-3.000 USD.
Dok na bountyhive dobijem za kikiriki Sad

Bacite pogled na Levelnet kampanju na ICOreward.
Prošla signature kampanja (acorn collective) je donijela oko 3.100 USD članovima. I to ne HERO i legendary rank već nižim. Kesa
Jedini je problem što ICO reward imaju uglavnom sranj_ produkte. Ali mislim kako ovaj Levelnet je čak i OK, kao i Acorn.
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 17, 2018, 07:47:13 AM
 #255

Ja osobno sam više ljubitelj svih signature kampanja van Bountyhive-a. Ma i ostalih kampanja, naročito Twitter-a.
Zašto??
Zato jer što je teže i kompliciranije proći kroz kampanju to je veći povrat na kraju.
Ako morate stavljati određene hashtagove, link na website i prijavljivati postovoe/tweetove u točno određenom periodu... tada će većina ljudi odustati ili zaje_ati. Pa ima hrpa azijata koji ne znaju riječ engleskog. Naravno da neće tamo dobro proći.
A tu su do sada bili veoma dobri povrati. Od 500-3.000 USD.
Dok na bountyhive dobijem za kikiriki Sad

Bacite pogled na Levelnet kampanju na ICOreward.
Prošla signature kampanja (acorn collective) je donijela oko 3.100 USD članovima. I to ne HERO i legendary rank već nižim. Kesa
Jedini je problem što ICO reward imaju uglavnom sranj_ produkte. Ali mislim kako ovaj Levelnet je čak i OK, kao i Acorn.

kad smo kod običnih sign kampanja van bountyhice sistama, danas sam na ovo naletio i čini mi se kao moguće unosan projekt

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3334839.0

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
April 17, 2018, 08:07:33 AM
 #256

Ja osobno sam više ljubitelj svih signature kampanja van Bountyhive-a. Ma i ostalih kampanja, naročito Twitter-a.
Zašto??
Zato jer što je teže i kompliciranije proći kroz kampanju to je veći povrat na kraju.
Ako morate stavljati određene hashtagove, link na website i prijavljivati postovoe/tweetove u točno određenom periodu... tada će većina ljudi odustati ili zaje_ati. Pa ima hrpa azijata koji ne znaju riječ engleskog. Naravno da neće tamo dobro proći.
A tu su do sada bili veoma dobri povrati. Od 500-3.000 USD.
Dok na bountyhive dobijem za kikiriki Sad

Bacite pogled na Levelnet kampanju na ICOreward.
Prošla signature kampanja (acorn collective) je donijela oko 3.100 USD članovima. I to ne HERO i legendary rank već nižim. Kesa
Jedini je problem što ICO reward imaju uglavnom sranj_ produkte. Ali mislim kako ovaj Levelnet je čak i OK, kao i Acorn.

kad smo kod običnih sign kampanja van bountyhice sistama, danas sam na ovo naletio i čini mi se kao moguće unosan projekt

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3334839.0

Hvala za info, ali vidim da imaju minimum od 15 postova tjedno, od kojih najviše 5 može biti u lokalnim podforumima. U zadnje vrijeme baš i ne pišem po engleskom dijelu foruma pa ne znam koliko mi je pametno uključivati se...
A po čemu zaključuješ da bi mogao biti unosan projekt? Zanima me da i ja malo pogledam druge kampanje pa možda naletim na nešto dobro.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
April 17, 2018, 09:54:24 AM
 #257

Hvala za info, ali vidim da imaju minimum od 15 postova tjedno, od kojih najviše 5 može biti u lokalnim podforumima. U zadnje vrijeme baš i ne pišem po engleskom dijelu foruma pa ne znam koliko mi je pametno uključivati se...
A po čemu zaključuješ da bi mogao biti unosan projekt? Zanima me da i ja malo pogledam druge kampanje pa možda naletim na nešto dobro.

Do sada nije bilo mnogo konkurencije s kojom biste djelili bounty pool. Uglavnom ekipa ide na bountyhive ili Amazix bounties.
Sada su nedavno na ICOrewardu doslovno molili ljude da se prijave na reddit i youtube kampanje... da nemaju nikoga.
katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
April 17, 2018, 03:17:39 PM
 #258

Hvala za info, ali vidim da imaju minimum od 15 postova tjedno, od kojih najviše 5 može biti u lokalnim podforumima. U zadnje vrijeme baš i ne pišem po engleskom dijelu foruma pa ne znam koliko mi je pametno uključivati se...
A po čemu zaključuješ da bi mogao biti unosan projekt? Zanima me da i ja malo pogledam druge kampanje pa možda naletim na nešto dobro.

Do sada nije bilo mnogo konkurencije s kojom biste djelili bounty pool. Uglavnom ekipa ide na bountyhive ili Amazix bounties.
Sada su nedavno na ICOrewardu doslovno molili ljude da se prijave na reddit i youtube kampanje... da nemaju nikoga.

Ne znam,ali ne pise mi na bountyhive da se ne sme pisati na lokalu,tj nisam nigde procitao da se ne sme
Jel ima neko iskustva?
Mislim ako radim signature kampanju da li smem da pisem na lokalu?
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1489
Merit: 325


🐪


View Profile WWW
April 17, 2018, 04:16:59 PM
 #259

Hvala za info, ali vidim da imaju minimum od 15 postova tjedno, od kojih najviše 5 može biti u lokalnim podforumima. U zadnje vrijeme baš i ne pišem po engleskom dijelu foruma pa ne znam koliko mi je pametno uključivati se...
A po čemu zaključuješ da bi mogao biti unosan projekt? Zanima me da i ja malo pogledam druge kampanje pa možda naletim na nešto dobro.

Do sada nije bilo mnogo konkurencije s kojom biste djelili bounty pool. Uglavnom ekipa ide na bountyhive ili Amazix bounties.
Sada su nedavno na ICOrewardu doslovno molili ljude da se prijave na reddit i youtube kampanje... da nemaju nikoga.

Ne znam,ali ne pise mi na bountyhive da se ne sme pisati na lokalu,tj nisam nigde procitao da se ne sme
Jel ima neko iskustva?
Mislim ako radim signature kampanju da li smem da pisem na lokalu?

Pozdrav, imaš već odgovor na to pitanje ovdje Smiley

cryptofrka
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2240
Merit: 1618


Join the world-leading crypto sportsbook NOW!


View Profile
April 18, 2018, 08:47:07 AM
 #260

Woooohoooo, upravo sam dobio pola stakea za prvi tjedan signature kampanje Grin

Znate li možda gdje se mogu vidjeti vrijednosti tih 'stakeova'? Vidio sam već to za hrpu projekata, uglavnom piše bounty iznos u stakeovima a nigdje ne piše je li to dolar ili 1000 dolara.

█████████████████████████
████▐██▄█████████████████
████▐██████▄▄▄███████████
████▐████▄█████▄▄████████
████▐█████▀▀▀▀▀███▄██████
████▐███▀████████████████
████▐█████████▄█████▌████
████▐██▌█████▀██████▌████
████▐██████████▀████▌████
█████▀███▄█████▄███▀█████
███████▀█████████▀███████
██████████▀███▀██████████
█████████████████████████
.
BC.GAME
▄▄░░░▄▀▀▄████████
▄▄▄
██████████████
█████░░▄▄▄▄████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄██████▄▄▄▄████
▄███▄█▄▄██████████▄████▄████
███████████████████████████▀███
▀████▄██▄██▄░░░░▄████████████
▀▀▀█████▄▄▄███████████▀██
███████████████████▀██
███████████████████▄██
▄███████████████████▄██
█████████████████████▀██
██████████████████████▄
.
..CASINO....SPORTS....RACING..
█░░░░░░█░░░░░░█
▀███▀░░▀███▀░░▀███▀
▀░▀░░░░▀░▀░░░░▀░▀
░░░░░░░░░░░░
▀██████████
░░░░░███░░░░
░░█░░░███▄█░░░
░░██▌░░███░▀░░██▌
░█░██░░███░░░█░██
░█▀▀▀█▌░███░░█▀▀▀█▌
▄█▄░░░██▄███▄█▄░░▄██▄
▄███▄
░░░░▀██▄▀


▄▄████▄▄
▄███▀▀███▄
██████████
▀███▄░▄██▀
▄▄████▄▄░▀█▀▄██▀▄▄████▄▄
▄███▀▀▀████▄▄██▀▄███▀▀███▄
███████▄▄▀▀████▄▄▀▀███████
▀███▄▄███▀░░░▀▀████▄▄▄███▀
▀▀████▀▀████████▀▀████▀▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 163 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!