Bitcoin Forum
April 27, 2024, 12:02:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 163 »
  Print  
Author Topic: 🍀🍀 Bounty kampanje Altcoin – Signature, Telegram 🍀🍀  (Read 84885 times)
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
May 12, 2018, 10:51:07 AM
 #401


https://sphere.social/
SAT - social activity token (pazi SAT na etherdelti nije taj, nego ga ima na idex-u i na još jednoj burzi).

Al prouči prije sve, nemoj da ispadne da sam te ja savjetovao nešto


Meni se taj ICO Sphere social nikako ne sviđa, dobio sam nešto tih tokena na airdropu i zatražio sam isplatu međutim već mjesec dana zahtjev stoji ne izvršen. Prvo je bilo neka informacija do kraja travnja no do danas ništa. Neodgovorni su.
1714176173
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714176173

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714176173
Reply with quote  #2

1714176173
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714176173
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714176173

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714176173
Reply with quote  #2

1714176173
Report to moderator
1714176173
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714176173

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714176173
Reply with quote  #2

1714176173
Report to moderator
Branko
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 318


View Profile
May 12, 2018, 03:19:19 PM
 #402

Evo jedan zanimljiv bounty, zasad se jako malo ljudi uključilo u signature, a puno u ostale vidove promocije,
što je dobro:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3412954.0

Po mojoj računici platiti će oko 1000 ETH za signature (jedino što će vjerojatno dosta potrajati,
možda sve negdje do rujna ili listopada, pa se možda ipak dosta ljudi uključi, ja vjerojatno
idem u njega ako essentia uskoro završi)

Tavarez
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252



View Profile
May 12, 2018, 10:23:29 PM
 #403

evo jos jedne, ali ne znam koliko je legit Smiley. Svakako nije zahtevna pa probajte: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3759887.0
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
May 12, 2018, 11:08:41 PM
 #404

evo jos jedne, ali ne znam koliko je legit Smiley. Svakako nije zahtevna pa probajte: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3759887.0

Meni se to čini kao gubljenje vremena, dodijelit će jednome sretniku 0.002 BTC-a, ako skupi 1000 followera na Twitteru u roku od mjesec dana.

BTC
Branko
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 318


View Profile
May 13, 2018, 07:52:15 AM
 #405

evo jos jedne, ali ne znam koliko je legit Smiley. Svakako nije zahtevna pa probajte: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3759887.0

Meni se to čini kao gubljenje vremena, dodijelit će jednome sretniku 0.002 BTC-a, ako skupi 1000 followera na Twitteru u roku od mjesec dana.

Baš...pa to je manje od 20 dolara uz skoro nikakvu šansu da ih se zbilja i dobije
Ferki
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 25


View Profile
May 13, 2018, 06:23:11 PM
 #406

Twitter kampanja, ima slobodnih mesta, proveren menadzer. https://bitcointalk.org/index.php?topic=3747594.0
Samo za members  Cry
Hvala svakako Smiley
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
May 13, 2018, 06:58:27 PM
Merited by ovcijisir (1), RegulusHr (1)
 #407

Nasao sam ovo negde na forumu, siguran sam da ce nekome biti korisno. Mislim da apdejtuju svakodnevno.

THE TABLE OF NEW BOUNTIES
Ferki
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 25


View Profile
May 13, 2018, 07:40:45 PM
Merited by Daniel91 (1), RegulusHr (1)
 #408

Ako je neko zainteresovan za ove automatske bounty portale kao sto je bountyhive evo vam jos jedan http://bountyportals.com/
Trenutno imaju 8 kampanja,nisam ih provjeravao do sad jer site ima problema sa spajanjem twittera sa kampanjama.Al ako vas interesuju Signature kampanje,molim lijepo,isprobajte.

Imam jos jednu koja bi trebala ubrzo u beta fazu ,hvale se da ce biti bolji od bountyhive.Trenutno imaju samo Telegram https://t.me/coinfacechat .Ko hoce moze se prijaviti i testirati app kad bude beta gotova
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
May 13, 2018, 09:20:35 PM
 #409

Ako je neko zainteresovan za ove automatske bounty portale kao sto je bountyhive evo vam jos jedan http://bountyportals.com/
Trenutno imaju 8 kampanja,nisam ih provjeravao do sad jer site ima problema sa spajanjem twittera sa kampanjama.Al ako vas interesuju Signature kampanje,molim lijepo,isprobajte.

Imam jos jednu koja bi trebala ubrzo u beta fazu ,hvale se da ce biti bolji od bountyhive.Trenutno imaju samo Telegram https://t.me/coinfacechat .Ko hoce moze se prijaviti i testirati app kad bude beta gotova

Zanimljiva informacija, drago mi je da bountyhive dobiva konkurenciju, to je uvijek zdravo za nas korisnike.

Za info ažurirao sam prvi post.
Edit 13.05.2018.
Bounty kampanje: http://bountyportals.com/
Signature kampanje poznatih managera (post 355): https://bitcointalk.org/index.php?topic=2929934.340
[/color]
katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
May 13, 2018, 10:01:00 PM
 #410

Ljudi,zavrsila se kampanja BittWatt,i ja sav srecan bukvalno sam je radio 2 meseca,da bi mi posle kampanje rekli da moj profil nije bio na Public Settings-u. Nisam mogao da verujem,jer je moj profil uvek ali uvek na Pubilc
Tu sam pitao admine BHive-a kazu da ne mogu nista da urade jer je kampanja zavrsena,a ja tokena video nisam
Ne znam,ali ako neko zna da mi kaze sta da radim jer ima jos kampanja koje sam radio po 2 meseca i tek treba da se provere,a ne zelim da prodjem isto kao i sa ovim ...
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 14, 2018, 06:27:45 AM
 #411

Ljudi,zavrsila se kampanja BittWatt,i ja sav srecan bukvalno sam je radio 2 meseca,da bi mi posle kampanje rekli da moj profil nije bio na Public Settings-u. Nisam mogao da verujem,jer je moj profil uvek ali uvek na Pubilc
Tu sam pitao admine BHive-a kazu da ne mogu nista da urade jer je kampanja zavrsena,a ja tokena video nisam
Ne znam,ali ako neko zna da mi kaze sta da radim jer ima jos kampanja koje sam radio po 2 meseca i tek treba da se provere,a ne zelim da prodjem isto kao i sa ovim ...

Zamoli administratore na Bountyhive Telegram kanalu da pregledaju tvoj profil i da ti potvrde da li je sad sve uredu s tvojim Facebook profilom jer ne želiš da ti se opet dogodi da ne dobiješ tokene. Nekad moraš biti uporan je ne reagiraju svaki put. Ako te odbiju traži s kime možeš razgvarati o tvojem problemu.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
May 14, 2018, 08:03:49 AM
 #412

dobar dan momci, ima li tko kakav info za Kora network? kad će ta sjesti

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
May 14, 2018, 09:50:39 AM
 #413

dobar dan momci, ima li tko kakav info za Kora network? kad će ta sjesti

Ja svako malo provjerim u BountyHive Telegram grupi i još uvijek se referiraju na pinned message u kojem za Kora bounty piše:

Kora - Delayed due to SEC regulations. Please read the announcement of Kora's Head of Marketing, Zahen Khan, here  ➡️ t.me/bountyhive/152706. Bounty has ended and everyone can stop doing their tasks. For an exact date, please refer to the Kora group. As they are dependant on the ICO raised amount, token amounts will be visible shortly before distribution.

Prema tome, pretpostavljam da prije kraja Kora ICO-a ne trebamo očekivati tokene. Ne mogu pronaći točan datum kraja ICO-a, ali prema roadmapu na Kora web stranici ICO (public sale) bi trebao biti u svibnju. Valjda ćemo onda tijekom lipnja dobiti tokene.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
May 14, 2018, 10:12:48 AM
 #414

hvala na info

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
May 14, 2018, 01:53:52 PM
 #415

dobar dan momci, ima li tko kakav info za Kora network? kad će ta sjesti

Ja svako malo provjerim u BountyHive Telegram grupi i još uvijek se referiraju na pinned message u kojem za Kora bounty piše:

Kora - Delayed due to SEC regulations. Please read the announcement of Kora's Head of Marketing, Zahen Khan, here  ➡️ t.me/bountyhive/152706. Bounty has ended and everyone can stop doing their tasks. For an exact date, please refer to the Kora group. As they are dependant on the ICO raised amount, token amounts will be visible shortly before distribution.

Prema tome, pretpostavljam da prije kraja Kora ICO-a ne trebamo očekivati tokene. Ne mogu pronaći točan datum kraja ICO-a, ali prema roadmapu na Kora web stranici ICO (public sale) bi trebao biti u svibnju. Valjda ćemo onda tijekom lipnja dobiti tokene.

Ako imate problem s nemogućnosti obavljanja nove signature kampanje preko Bountyhive, preporučujem, prije nego izađete iz signature kampanje kojoj je ICO odgođen iz bilo kakvog razloga, da screenshot-ate dokaz o ulasku u signature kampanju s vidljivim datumom ulaska... Za svaki slučaj...

BTC
katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
May 14, 2018, 03:49:04 PM
 #416

Ljudi,zavrsila se kampanja BittWatt,i ja sav srecan bukvalno sam je radio 2 meseca,da bi mi posle kampanje rekli da moj profil nije bio na Public Settings-u. Nisam mogao da verujem,jer je moj profil uvek ali uvek na Pubilc
Tu sam pitao admine BHive-a kazu da ne mogu nista da urade jer je kampanja zavrsena,a ja tokena video nisam
Ne znam,ali ako neko zna da mi kaze sta da radim jer ima jos kampanja koje sam radio po 2 meseca i tek treba da se provere,a ne zelim da prodjem isto kao i sa ovim ...

Zamoli administratore na Bountyhive Telegram kanalu da pregledaju tvoj profil i da ti potvrde da li je sad sve uredu s tvojim Facebook profilom jer ne želiš da ti se opet dogodi da ne dobiješ tokene. Nekad moraš biti uporan je ne reagiraju svaki put. Ako te odbiju traži s kime možeš razgvarati o tvojem problemu.

Ne znam,ali ako mi se to desi jos jednom znaci poludecu,bukvalno sam sve stavio na Public,nema sanse da nisam
Znam da kad odem na Settings pa Privacy i onda cekiram sve da bude na public(podrazumevam postove da stavljam na Public isto)
Ako nesto nisam uradio nek mi neko kaze ako moze bicu zahvalan!
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1489
Merit: 325


🐪


View Profile WWW
May 14, 2018, 04:09:29 PM
Last edit: May 14, 2018, 08:12:16 PM by ovcijisir
Merited by RegulusHr (1), Keeshan (1)
 #417

Nasao sam ovo negde na forumu, siguran sam da ce nekome biti korisno. Mislim da apdejtuju svakodnevno.

THE TABLE OF NEW BOUNTIES

Odlična tablica Keeshan! To je tablica od korisnika Tvplus006.

Ta tablica je jako velika pomoć prilikom odabira svih svih vrsta kampanja(signature, Twitter, Telegram, Facebook, airdrop), te sadrži sve važne informacije za bounty kampanje.

Ovo je originalna tema.


Isti korisnik je napravio i tablicu sa signature kampanjama.

U toj tablici je popis svih signature kampanja sa foruma. Jako je zgodna jer je u njoj zapisana :
  • ocjena sa ICObench.com
  • procjenjeni budžet bounty kampanje
  • koliki je postotak bounty poola dodjeljen signature kampanji
  • tko je bounty manager
  • početak i kraj signature kampanje
  • da li se i koliko smije pisati po lokalnom dijelu foruma
  • minimalni rank za priključivanje u signature kampanju

Ova tablica je jako velika pomoć kod odabira signature bounty kampanja, jer se u njoj nalaze sve relevantne informacije za brzinski pregled trenutno aktivnih signature kampanja.


Što je najbolje izgleda da se tablica update-a svakodnevno.

Preporučam svima da prelistaju te tablice jer su stvarno odlične i jako olakšavaju odabir bounty kampanje.

Edit: Popravljeni su linkovi i ispravljen tekst

tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 14, 2018, 05:14:39 PM
 #418

Ljudi,zavrsila se kampanja BittWatt,i ja sav srecan bukvalno sam je radio 2 meseca,da bi mi posle kampanje rekli da moj profil nije bio na Public Settings-u. Nisam mogao da verujem,jer je moj profil uvek ali uvek na Pubilc
Tu sam pitao admine BHive-a kazu da ne mogu nista da urade jer je kampanja zavrsena,a ja tokena video nisam
Ne znam,ali ako neko zna da mi kaze sta da radim jer ima jos kampanja koje sam radio po 2 meseca i tek treba da se provere,a ne zelim da prodjem isto kao i sa ovim ...

Zamoli administratore na Bountyhive Telegram kanalu da pregledaju tvoj profil i da ti potvrde da li je sad sve uredu s tvojim Facebook profilom jer ne želiš da ti se opet dogodi da ne dobiješ tokene. Nekad moraš biti uporan je ne reagiraju svaki put. Ako te odbiju traži s kime možeš razgvarati o tvojem problemu.

Ne znam,ali ako mi se to desi jos jednom znaci poludecu,bukvalno sam sve stavio na Public,nema sanse da nisam
Znam da kad odem na Settings pa Privacy i onda cekiram sve da bude na public(podrazumevam postove da stavljam na Public isto)
Ako nesto nisam uradio nek mi neko kaze ako moze bicu zahvalan!

Provjeri jesi i prijatelje stavio na public, jer je i to obavezno kod nekih bounty-a pa je vjerovatno i na bountyhive-u. Tako mogu vidjeti da nemaš lažne profile za prijatelje.

RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
May 14, 2018, 07:22:54 PM
 #419

Nasao sam ovo negde na forumu, siguran sam da ce nekome biti korisno. Mislim da apdejtuju svakodnevno.

THE TABLE OF NEW BOUNTIES

Odlična tablica Keeshan! To je tablica od korisnika Tvplus006.

Ova tablica koju si poslao je popis signature bountyja sa foruma. Jako je zgodna jer je u njoj zapisana :
  • ocjena sa ICObench.com
  • procjenjeni budžet bounty kampanje
  • koliki je postotak bounty poola dodjeljen signature kampanji
  • tko je bounty manager
  • početak i kraj signature kampanje
  • da li se i koliko smije pisati po lokalnom dijelu foruma
  • minimalni rank za priključivanje u signature kampanju

Ova tablica je jako velika pomoć kod odabira bounty kampanja, jer se u njoj nalaze sve relevantne informacije za brzinski pregled trenutno aktivnih signature kampanja.

Isti korisnik je napravio i tablicu sa svim aktivnim kampanjama (signature, Telegram, Twitter, Facebook). Ovo je originalna tema.

Ta tablica je jako velika pomoć prilikom odabira svih ostalih vrsta kampanja, te sadrži većinu informacija koje sadrži i tablica sa signature kampanjama.

Što je najbolje izgleda da se tablica update-a svakodnevno.

Preporučam svima da prelistaju te tablice jer su stvarno odlične i jako olakšavaju odabir bounty kampanje.


Tablica je odlična i dok ju ti nisi detaljnije opisao samo sam preletio preko @Keeshan-ovog posta, čak sam ju otvorio ali se nisam potrudio proučiti što je u njoj.

Evo još jedan razlog za ažuriranje prvog posta.  Cheesy

Jedino nisam shvatio kako se vidi da li se smije pisati po lokalnom dijelu foruma?

ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1489
Merit: 325


🐪


View Profile WWW
May 14, 2018, 07:53:12 PM
Last edit: May 14, 2018, 08:11:19 PM by ovcijisir
 #420

Nasao sam ovo negde na forumu, siguran sam da ce nekome biti korisno. Mislim da apdejtuju svakodnevno.

THE TABLE OF NEW BOUNTIES

~


Tablica je odlična i dok ju ti nisi detaljnije opisao samo sam preletio preko @Keeshan-ovog posta, čak sam ju otvorio ali se nisam potrudio proučiti što je u njoj.

Evo još jedan razlog za ažuriranje prvog posta.  Cheesy

Jedino nisam shvatio kako se vidi da li se smije pisati po lokalnom dijelu foruma?



Ispričavam se, krivo sam napravio linkove. Link na tablicu sa signature kampanjama se nalazi unutar Keeshanove tablice. Keeshan je poslao tablicu sa svim kampanjama. Ovo je tablica sa signature kampanjama.

U toj tablici ima stupac "Post/lokal". On označava koliko postova smije biti u local board-u.

Editirat ću svoj prehodni post da bude jasniji.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 163 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!