Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:29:37 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Helbiz ICO ile araç kiralayın  (Read 2798 times)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 21, 2018, 12:28:18 PM

Kimin niye övdüğünü anlamadığım, bountysinden milyonlarca dağıtılmış olan sikindirik bir coin. Para toplayana kadar websitesi bile yapmamışlardı eğer çabalarlarsa iyi yerlere gelebilir ama önce bountycilere dipten sattırmaları gerek.

sattırıyorlar Smiley hatta şuan tek çabaları o diyebilirim.

https://bitlish.com/trade/hbzeth

burada gördüğünüz sell orderların yüklüleri onlara ait her zaman yaptıkları gibi dün gece'de 5 milyon token gönderdiler borsaya bountycilere sattırmak için satış emirleri koyup sonra bi anda satış emirlerini kaldırıp hepsini satın alıp fiyatı 2-3 katına çıkarıyorlar Smiley

örnek : geçen gün 1700 den 9000 e sıçrama yaptırdılar.

inanın 1 aydır tek takip ettiğim şey bu.

O halde uzun vade değil de kısa vade de yükseliş ve alçalışları takip etmenizi tavsiye ederim. Hacim de var gibi gözüküyor dip ve tepeden yakaladığınız anda kısa vadede 3x kâr sağlıyor bu coin ne kadar iyi olursa olsun bu bounty oranıyla çok riskli.. 1 satoshi bile olabilir, kısa vadeli trade daha mantıklı.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
May 21, 2018, 12:32:33 PM

Kimin niye övdüğünü anlamadığım, bountysinden milyonlarca dağıtılmış olan sikindirik bir coin. Para toplayana kadar websitesi bile yapmamışlardı eğer çabalarlarsa iyi yerlere gelebilir ama önce bountycilere dipten sattırmaları gerek.

burada gördüğünüz sell orderların yüklüleri onlara ait her zaman yaptıkları gibi dün gece'de 5 milyon token gönderdiler borsaya bountycilere sattırmak için satış emirleri koyup sonra bi anda satış emirlerini kaldırıp hepsini satın alıp fiyatı 2-3 katına çıkarıyorlar Smiley

O halde uzun vade değil de kısa vade de yükseliş ve alçalışları takip etmenizi tavsiye ederim. Hacim de var gibi gözüküyor dip ve tepeden yakaladığınız anda kısa vade de 3x kâr sağlıyor bu coin ne kadar iyi olursa olsun bu bounty oranıyla çok riskli.. 1 satoshi bile olabilir, kısa vadeli trade daha mantıklı.

Trade yapıcam diye treni kaçırdığım çok oldu be hoca Smiley
nesso
Sr. Member

Activity: 638
Merit: 259

View Profile
May 21, 2018, 12:41:22 PM

En çok güvenenlerden biri de benim Smiley

hayatımı kurtardı desem yeridir.

ne olursa olsun ister yok olsun ister 1000 dolar olsun 100k HBZ ölümüne HOLD

şuan 750k var bekliyorum Smiley

tamı tamına 1 aydır her gün en az 5 kez bakarım neler olduğuna resmen hbz yi yakın takibe aldım sadece bu coini takip ediyorum bitcoin şu bu inanın hiçbirine bakmıyorum Smiley

neler yapmaya çalıştıklarını gayet iyi anlıyorum şuan aklı olan alır benden söylemesi Smiley YTD  Grin

Bende de var bir o kadar. Akşama kadar kesinlikle bir yükseliş gelir bekliyoruz.. Erkranlara bakıyoruz  deli gibi Smiley eğer beklenen kadar pump olursa belki x4'leri bile bulabilir. Gerçektende güvenilir bir coin olarak devam ediyor kariyerine Smiley
yeniyuvam
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile WWW
May 21, 2018, 12:45:15 PM

Aslında adamlar güzel bir şekilde ilerliyorlar fakat öyle açıklamaları var ki  Shocked Beklentileri yükseltip daha sonrasında karşılayamıyorlar maalesef. Sad
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 21, 2018, 12:49:17 PM

aynen bende böyle takip ediyorum gecen haftada sattırdılar bir anda 2x yaptırdılar suan gene baya sattırdılar bence 2/3x cok yakın hatta ben bugun bekliyorum bakalım
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 21, 2018, 12:57:11 PM

alternatif kriptolar bölümünde helbizin iki konusu var. baya aktif. son yorumlara bakınca insanların umutlarını görüyorum. kendime göre taktik üretmeye çalışıyorum. müthiş para dönüyor. biraz zamanlamayı iyi tuttursam, biraz da sabır. helbiz umarım fiyatını katlayacak borsaya girer de yatırımcısını da bountycisini de güldürür inş.
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
May 21, 2018, 02:24:30 PM

Elde tuttuğum tokenlerden birisi büyük borsaya girene kadar ve sözlerini tutana kadar çıkarmayacağım elimden Cheesy
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
May 21, 2018, 02:37:39 PM

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler ya hani. Ekip sürekli bize güvenin imajı vermeye çalışıyorlar ve yatırımcılarına büyük katlı sağlayacağı konusunda umut veriyorlar. Ben hodl yapma düşüncesindeyim şu an

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
May 21, 2018, 03:29:02 PM

Genel olarak kripto para ile araç kiralamayla ilgili projelere olan yatırımcı ilgisinin uzun vadeli olmadığı kanaatindeyim. Ancak çok iyi bir borsaya girerse ciddi fiyat yükselmesi olsbilir. Aksi halde beklentiler hayal kırıklığına dönüşebilir.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
May 21, 2018, 05:08:02 PM

icobenche göre bunlar 38 milyon dolar toplamış. versinler binanceye 2 milyon dolar ne diye uğraşıyorlar. şu ana kadar katıldıkları hiçbir borsa binance kadar etki yapamaz. ayrıca bu token 2 saat içinde bile binance işlemleri ayarlayabilir. 150 satoshi bazında zemin buluyor ve toplam helbizin yarısı sirkülasyonda. hani bir, iki ay daha buralarda gezse veya panikletecek şekilde 100 satoshinin altına salsalar belki sirkülasyon sayısını artırmaya yönelik girişim olabilir. yani balinaların fazlasıyla toplaması. ico fiyatına gelse bile oradan satmak isteyecek çok kişi var. bu işin sonu nasıl bitecek merak ediyorum.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
May 21, 2018, 05:17:02 PM

Blockchain altyapısı kullanılarak araç kiralama projesi uygulanabilir bir proje ve globale yayabilirlerse hiç beklenmeyen bir etki yaratıp bir anda üst sıralarda kendine yer bulabilir. Bu da ekibin başarısına odaklı bir mesele. Teknik konulardan sonra borsa konusunda da doğru adım atılırsa değerlendirilebilir. Takipte olacağım.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
May 21, 2018, 05:51:14 PM

En çok güvenenlerden biri de benim Smiley

hayatımı kurtardı desem yeridir.

ne olursa olsun ister yok olsun ister 1000 dolar olsun 100k HBZ ölümüne HOLD

şuan 750k var bekliyorum Smiley

tamı tamına 1 aydır her gün en az 5 kez bakarım neler olduğuna resmen hbz yi yakın takibe aldım sadece bu coini takip ediyorum bitcoin şu bu inanın hiçbirine bakmıyorum Smiley

neler yapmaya çalıştıklarını gayet iyi anlıyorum şuan aklı olan alır benden söylemesi Smiley YTD  Grin

Bende de var bir o kadar. Akşama kadar kesinlikle bir yükseliş gelir bekliyoruz.. Erkranlara bakıyoruz  deli gibi Smiley eğer beklenen kadar pump olursa belki x4'leri bile bulabilir. Gerçektende güvenilir bir coin olarak devam ediyor kariyerine Smiley

İmzanı helbiz imzası zannettim Cheesy
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
May 21, 2018, 05:55:18 PM

Bu nasıl bi coin ya ico fiyatının kaç katına düşmüş iyi sikmiş yatırımcısını bunlar böyle coinleri görünce yatırım yapasım gelmiyor

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
May 21, 2018, 06:07:41 PM

bu coin scam değil bence, scam olsa neden uğraşıp del pieroyu reklam filminde oynatsınlar. ekiptekiler güven veren bir görüntüye sahip değil, her an paraları alıp karı kıza yedirecekmiş gibiler ancak büyük borsaya girdikleri an kimsenin umurunda olmaz bu işler. ve ben gireceğini düşünüyorum, bu italyan adam asyalı nerdler gibi değil, uçağa atlayıp maltaya gidip binance bağlar bana kalırsa. italya ve malta yakın zaten Smiley)))
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 22, 2018, 12:39:00 AM

Helbiz çok sıktı. Umarım bir şey planlayacak kadar zekilerdir. Yoksa proje çöp olacak.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 22, 2018, 05:17:22 AM

Güzel düşmüştü bugün X2 yaptı sanki. Biraz para olsa da bizde yatırım yapabilsek. Yani az çok birşeyler var ama onu da sat oradan başka borsaya gönder derken bir sürü zaman alır ve pek bir kazanc kalmaz zarara bile girerim galiba. Neyse bence proje güzel şuan için hala ico fiyatının altinda. İlk hedef bence ico fiyatına çıkmak. Ondan sonra bana göre yükseliş devam eder
Bol kazançlar yatirimcilara.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 22, 2018, 06:57:07 AM

Paylasim icin cok tesekkurler guzel bir anlatim olmus fakat bu zamanda boyle iconun tutma ve hype yapma olasiligini cok az goruyorum belki piyasa duzelirse ve gercekten isler duruma gecerse almayi dusunurum ama hep takibimde olacak bir proje.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
May 22, 2018, 07:47:04 AM

Elbet bir gün düzelecektir arkadaşlar.
truncus
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
May 22, 2018, 08:16:21 AM

bu projeden bende umutluyum. umarım gerçek değerine yükselir yoksa işimiz zor. bu coinler vadettiklerini yapmadıkları sürece ancak ani hafif yükselişler yapar ama sonuçta çokda birşey yapamaz.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 22, 2018, 08:55:30 AM

Neden yükseliyor helbiz bir fikri olan varmı acaba, elimde biraz var tekrar düşmeden satsam mı acaba diye düşünüyorum ama temmuzdan önce satmayın demeleride bir umut oluyor bana
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: