Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:09:50 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Helbiz ICO ile araç kiralayın  (Read 2798 times)
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
March 04, 2018, 06:47:55 PM

Daha dün imzasına katılayım dedim her şeyi yaptım ama bir arkadaş uyardı icosunun bittiğinden 2 gün sonra da kampanya bitecek dedi. ne kadar doğru bilmiyorum ama bir arkadaş 50.000 ethereum toplandığından bahsedilmişti. sanki iş yapacak gibi ama anlatılanlar doğruysa imza kampanyasına katılmakta geç kaldım. nasip kısmet bu olsa gerek başka bounty ler kovalamak lazım. katılan arkadaşlara bereketli kazançlar diliyorum...

Çok büyük yatırım topladılar. ICO bitti diye hatırlıyorum.  Bakalım ne olacak.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 04, 2018, 10:24:31 PM

okudugum kadarıyla bunlar sistemi telefonla acacaklarmıs ve bu sıstem pahalıymıs ne kadar pahalı olduklarınıda söyleseler keşke abdde araç ucuz bı arac parasına bunu yapıyolarsa yandık!

vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
March 04, 2018, 11:56:35 PM

Skrill, NETELLER & Income Access’in CEO’su  Lorenzo Pellegrino Helbiz'le Advisor anlaşması yaptı, hardcap zaten kaçınılmaz oluyor bu durumda.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 09:40:03 AM

Ico sanki dün yada bugün biticekti bunla ilgili son durum bilgisi olan var mı arkadaşlar, son durumda toplanan para ne oldu gördüğümde 55 milyon dolar falan diye görmüştüm devamına bakamadım.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
March 05, 2018, 09:41:41 AM

helbizin ico sayfasına göz gezdirdiğiniz mi neredeyse hardcap yapıyor. M rakamı milyon doları gösteriyorsa eğer 500 milyon dolara yakın para topladılar. inanılmaz bir rakam ve bu yatırım bedelini bahsettikleri alanlarda değerlendirirlerse milyar dolarlık şirketleri olacak.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
March 05, 2018, 11:52:25 AM

helbizin ico sayfasına göz gezdirdiğiniz mi neredeyse hardcap yapıyor. M rakamı milyon doları gösteriyorsa eğer 500 milyon dolara yakın para topladılar. inanılmaz bir rakam ve bu yatırım bedelini bahsettikleri alanlarda değerlendirirlerse milyar dolarlık şirketleri olacak.

Yok hocam 472 milyon token satıldı oradaki token adeti, tanesi 0.15$'dan satıldığı için yaklaşık olarak 70 milyon dolar toplandı (Önceki periyotta daha ucuzdan satıldığı için bu miktar 10-15 milyon daha az olabilir) bir ico için gayet güzel bir miktar bana kalırsa.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
March 05, 2018, 12:27:19 PM

Bazı turistik yerlerde bisiklet kiralama motor kiralama çok yaygındır, yeni bir alanda çıkan  bir ico olduğu için bence gayet mantıklı. ama çok fazla yerde kullanılaması lazım

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
March 29, 2018, 04:08:32 PM

Airdropdan gelenler dağıtılmaya başlamış 1000 tane göndermişler. bountyden gelenler daha dağıtılmadı fakat. Güzel fiyatlara satacağımızı sanıyorum
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 29, 2018, 07:32:33 PM

Duyurular kısmında var diyerek başlığa ne gerek vardı diyenler olmuş da, bu ann değil birçok proje gibi insanların fikirlerini konuşacağı bir başlık gayet yerinde olmuş. Bunu açmışken sorayım, bu adamlar dışarıdan bakarsak altı üstü araç kiralama vs işi yapıcaklar değil mi, nasıl oldu da 65 milyon gibi büyük bir parayı böyle bir zamanda topladılar, kaçırdığım bişey mi var anlayamadım fakat çok büyük şeyler değiştiricek olan wanchain gibi projelerin anca toplayabileceği paraları böyle bir proje nasıl topladı, çok büyük ortalıkları vesaire mi var nedir araştırma şansı olan bilen varsa aydınlatabilir mi bizi.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
March 29, 2018, 07:35:22 PM

Duyurular kısmında var diyerek başlığa ne gerek vardı diyenler olmuş da, bu ann değil birçok proje gibi insanların fikirlerini konuşacağı bir başlık gayet yerinde olmuş. Bunu açmışken sorayım, bu adamlar dışarıdan bakarsak altı üstü araç kiralama vs işi yapıcaklar değil mi, nasıl oldu da 65 milyon gibi büyük bir parayı böyle bir zamanda topladılar, kaçırdığım bişey mi var anlayamadım fakat çok büyük şeyler değiştiricek olan wanchain gibi projelerin anca toplayabileceği paraları böyle bir proje nasıl topladı, çok büyük ortalıkları vesaire mi var nedir araştırma şansı olan bilen varsa aydınlatabilir mi bizi.

Desteğin için teşekkür ederim. Bu projenin arkasındakilerden bahsedeyim sizlere. Bu kadar para toplamasını sağlayan asıl etken arkasında Paypal gibi bir şirketin olması. Ayrıca araç kiralama işi yapmayacaklar araç kiralayanların takip etmesi için sistem satacaklar diye anlıyorum ben.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
March 29, 2018, 07:42:15 PM

bunların bountysi çok fena kazandırmış gibi duruyor. imzaya girenlere yaklasık 6-8 eth değerinde token dağıtacaklar. Keşke katılsaymışız. ancak ben projenin pratikte çok başarılı olacağını düşünmüyorum. yanii kısa vade düşünülebilecek bir proje. böyle projeler genelde 3 5 ayda çöp oluyor. cartaxi mesela.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
March 29, 2018, 08:00:36 PM

bunların bountysi çok fena kazandırmış gibi duruyor. imzaya girenlere yaklasık 6-8 eth değerinde token dağıtacaklar. Keşke katılsaymışız. ancak ben projenin pratikte çok başarılı olacağını düşünmüyorum. yanii kısa vade düşünülebilecek bir proje. böyle projeler genelde 3 5 ayda çöp oluyor. cartaxi mesela.
Projenin arkasındakiler kuvvetli zannetmiyorum dediğin gibi olacağını.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 29, 2018, 09:11:11 PM

cüzdanıma baktım banada 1000 tane göndermişler keşke bountysinede katılsaymışım. icoda güzel para topladılar ve güzel para da kazandıracaklar. Ayrıca birim fiyatı 0.10 ada 0.15 dolardan satmışlardı. Hem airdrop hemde bountysine katılandan güzel para cukkalayacak gibi duruyor Smiley hele ilk satanlardan olursalar güzel gelirleri oldu. Telegram gruplarında yazan pinned mesajına göre nisanın 2. haftasına kadar borsaya gireceklermiş
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
March 29, 2018, 10:08:51 PM

Bountyden millet iyi oranlarda helbiz almış daha dağıtılmadı ama jr member arkadaşım 1 ethere yakın helbiz aldı ama şuan çıksa piyasaya 1 ether bile etmez dump olucak
arcadia1
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 10:56:38 PM

katılamadığıma üzüldüm ama bunu uzun vade tutmak ne kadar mantıklı aldıkları coinleri kendilerine mi alcaklar yoksa bize yani sahiplerinede dağıtacaklar mı acaba?
omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
March 30, 2018, 12:20:38 AM

ya umarım bu bu porjeler özellikle yeni icolar sözlerini tutarlar hepsinin roadmaplari 2019-2020 diyor eger patlamazlarsa iyi devamı gelir

thenorthblue
Member
**

Merit: 10

View Profile
March 30, 2018, 03:08:31 PM

Bountysine katılmıştım, umudum çok büyük. Dağıtımını bekliyorum, geldikten sonra satım ya da hodl durumuna karar vereceğim.

Mugur2
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 30, 2018, 04:42:35 PM

Airdrop, bounty derken çok fazla dağıttılar sağlam bir borsaya girmediği sürece ilk haftalarda dump kaçınılmaz. Airdropu cüzdana iletilen ne zaman borsaya girecek diyor telegram gruplarında, bir kahve parasına satacaklar elindekileri bizde mecbur hodl.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
March 30, 2018, 05:21:04 PM

Eğer kısaltması HBZ ise bana 1000 tane gelmiş . Para etmez fakat dursun bir kösede .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 30, 2018, 05:38:39 PM

bana da 1000 tane geldi galiba airdrp girdiğimi hatırlamıyorum ama sağolsunlar göndermişler.) kalsın bakalım köşede madem güzel yatırım da toplamışlar belki güze par eder.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: