Bitcoin Forum
May 28, 2024, 11:50:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bankera ICO’suyla Şimdiden $190 Milyon Topladı  (Read 604 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
February 13, 2018, 10:50:58 AM

Bankera epey sağlam geliyor, böyle yeni girişimlerin ekosistemi beslemesi çok önemli, ne diyorsunuz?

https://kriptokoin.in/bankera-icosuyla-simdiden-190-milyon-topladi/

Kriptopara dostu dijital banka ve Bitcoin cüzdanı SpectroCoin’in ‘eylemsel çatalı’ olan Bankera, başarılı bir şekilde ICO’sunda 157 milyon Euro ($192 milyon) toplamayı başardı. ICO 28 Şubat’ta veya üst sınıra ulaştığında sona erecek, şu anda bu üst limit $216 milyon olarak düşünülüyor.

Bu haber pek de sürpriz olmadı, zaten bir çok insan kripto bankaya ilgi duyuyordu. Geçtiğimiz ay, ICO’nun $200 milyonu geçeceği tahmin ediliyordu, ki bu rakam yalnızca bir kaç saat uzaklıkta. Sunulan ICO’da toplamda 7 milyar Bankera tokeni (BNK) mevcut ve üst limite ulaşana kadar yalnızca 337 milyonu kldı. Tokenler iki farklı blockchain halinde sunuldu: “Ethereum blockchain’i için ERC-20 uyumlu tokenler ve NEM blockchain’i için NEM mozaikleri şeklinde”, ayrıca SpectroCoin’de de yer alacaklar.

Bu safha tamamlandığında, Bankera’nın borsası 2018’in ilk 6 ayı içerisinde başlatılacak. Bankera Pilot Programı ERC-20 ve New Mosaic tokenlerini destekleyecek. Şimdiye kadar, yol haritası borsa haricinde başka bilgi vermiyor. 2019 yılında, Bankera resmi bir banka lisansı almak için çalışacak ve ardından yıl içinde yatırım çözümleri ortaya koyacak.

Senior / Full
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
February 13, 2018, 11:13:19 AM

Hiç bu kadar toplayacağını düşünmezdim . Lisans ı alırlarsa çok değerlenecektir.

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 13, 2018, 11:34:52 AM

Toplanan tutar çok fazla değil mi ? oluşturacakları teknoloji için böyle bi miktar ne kadar gerekli ? yüksek cap li projeler cazip gelmiyor bana hiçbi zaman.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 13, 2018, 11:38:10 AM

Olayları lisansı almakta bitiyor ama şu zamanlar almaları çok zor avrupa amerika çindeki hiç bi yerden lisans alamazlar ancak hong kong veya singapur dan alırlar diye tahmin ediyorum.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 13, 2018, 11:45:47 AM

bankera holderlarına spectrocoin üstündeki işlemlerden elde edilen komisyonların bir kısmı dividend olarak dağıtılıyor yanlış hatırlamıyorsam aynı kucoin gibi bir şey.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 13, 2018, 12:10:29 PM

Aynen hocam bende öyle hatırlıyorum bankera elinde tutana bişey veriyordu ama nasıl bi yol izliyordu bunun için tam bilemedim şimdi. Toplanan miktar gerçekten çok fazla katılan varsa hayırlı olsun diyebilim şimdiden.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 13, 2018, 12:13:21 PM

Bancor v2 geliyor, geçmiş olsun.
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
February 13, 2018, 12:33:21 PM

Bankera Bounty programı devam ediyor. Programa katılmak için sitesine üye olup, konuda gösterilen Twiti Twitter hesabınızda sabitlemeniz yeterli. Konuda gösterilen resim ile birlikte tabi.  Sonrasında Wallet adresine konuya yazıp, site mailini managera PM ile gönderiyorsunuz.

Katılmak isteyenlerden buradan üye olabilir. 2000 Takipçi için 200 adet toplayabilirsiniz. Tabi BTC değerinde.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2100209.0
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
February 13, 2018, 12:39:13 PM

hakkında o kadar olumsuz yoruma ragmen bu kadar toplaması gercekten sasırtıcı. bu kadar yuksek rakamın toplandıgına ben inanmıyorum. hiç araştırmasınıda yapmadım ama baslıgı gorunce kesin kendileri almıştır diye düşündüm.önyargılı olmak gercekten kötü bir şey.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 13, 2018, 12:51:47 PM

Bir yerden sonra ben bu kadar para toplanmasina inanmiyorum artik, ayrica ne yapacaklar bu kadar parayi, bence stk gibi yeter diyip birakmalari lazimdi adamlar ico bile yapmadi
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 13, 2018, 01:18:43 PM

Icosu çok uzun sürmedi mi ? Ben üye oldugumdan beri devam ediyor diye hatırlıyorum. Burda önemli olan nokta lisans alabilmeleri . Hongkongtan alırlar büyük ihtimal.

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 13, 2018, 01:23:13 PM
Last edit: February 13, 2018, 01:35:00 PM by cacoin

Forumda hakkında scam söylentileri vardı ama ben inanmıyorum scam olduğuna öyle olsa bu kadar kişi güvenip yatırım yapmazdı heralde.cap çok yüksek olan icolara soğuk baktığım için katılmadım zaten deli para toplamışsın marketcap haliyle yüksek olacak ve dahada yükseltmek için ekstra çaba gerek.belki tam tersi olur icoculara kazandırır ama ben yinede cesaret edemiyorum
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
February 13, 2018, 02:01:28 PM

toplanan para miktar çok büyükbu kadar toplanıcagını tahmin edememiştim doğrusu yada tamammen reklam çünkü bende çok fazla olumsuz yorum okumuştum hakkında ne diyelim adamlar başarmış saygı duymak düşer bizede
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 13, 2018, 02:04:52 PM

Daha önce scam idaasında bulunan çok kişi olmuştu doğru ama ispatlanamadı tabi sadece iddaa ile kaldı.şimdide imzasında olduğum proje için scam söylentileri var fakat aslı olduğunu düşünmüyorum.aynı şekilde fusion içinde scam demişti biçok kişi.girmek isteyen varsa iyi araştırıp girsin derim ben.toplanan tutar için walletı falan varsa kontrol edin en azından
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 13, 2018, 02:10:38 PM

Çok fazla değil mi bu para sonuçta herşey dijital olacak.Belki bilmedigimiz harcamaları da vardır. Bakalım nasıl bir proje yapacaklar.

cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 13, 2018, 02:48:25 PM

Şu zamanda çok iyi toplanmış bi para umarım topladıkları paranın hakkını verirlerde rezil etmezler projeyi parayı görünce
iconista
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 02:52:00 PM

Bu piyasada topladıkları tutar çok iyi, umarım yatırımcısını mutlu eder.
yunusseymen16
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 13, 2018, 03:58:41 PM

Yani gerçekten ilk bakışta inanılmaz bir tutar bu. 190 milyon dolar. İlk defa bu kadar yatırım toplayan bir proje görüyorum. İşte adamlar gerçekten ortaya birşey koydular mı başarı uzak olmuyor bunun kanıtı bu. Ve aslında bu birşeyleri daha kanıtlıyor bu piyasada fırsatlar bitmiyor yeter ki araştıralım. En başlarından beri takip ediyorum , sabredeni ihya edebilir.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
February 13, 2018, 04:05:11 PM

Sonu tezosa benzemesinde rakam çok büyük ve çok kişinin ilgisini çekecektir, umarım yatırımcısını zarara ugratmaz
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 13, 2018, 05:28:52 PM

konu başlığında hata var. bankera o kadar para toplamadı. şu an güncel olarak 103,158,965 EUR (127.5M USD) toplanmış durumda ve karşılığında satılan token sayısı 4,198,045,955 adet. ben bunun icosuna katıldım ve yakın takip ediyorum.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀