Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:47:31 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız  (Read 2034 times)
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 12:11:09 PM

Swap olayı tam olarak bittikten sonra fiyatlanmaya başlayacağını düşünüyordum.yavas yavas bu hedef doğrultusunda ilerliyorlar . Benim yılsonu için çok güzel tahminlerim var fakat burada yazipda insanları heveslendirmek istemiyorum

Ben de şuan almak istiyorum ama taş çatlasın 1000 tane alabilirim.Şuanki fiyatlardan almak mantıklı mı sizce ?Bir de elimde 1000 adet coin varken  ödül alabilir miyim ?
L0rd
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
May 28, 2018, 07:08:26 PM

haziranda ledger desteği gelecek sanırım? kaynak bulamadım.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 28, 2018, 07:14:48 PM

Potansiyel olmasına var da işte ne zaman bir patlama yapar insan orasını kestirip riske giremiyor yoksa ben de bir miktar ayırıp yatırım yapmayı düşşünürüm ama işte riski fazla
mustafa1876
Newbie
*

View Profile
June 05, 2018, 08:24:09 AM

Şimdi bundan alıp cüzdana atsak otomatik olarak kazanç sağlıyor muyuz bekledikçe neo gas gibi yoksa ekstra bir şey yapmaya gerek var mı?
mustafa1876
Newbie
*

View Profile
June 05, 2018, 07:10:16 PM

Allahtan almaya karar verdim ya ben bunu buraya yazdığımdan beri dur durak bilmeden yükseliyor ama ben en  erken yarın akşam alabiliyorum.

ahtapot paul gibiyim ya elimi attığım uçuyor ama ben yararlanamıyorum.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
June 05, 2018, 09:28:36 PM

Şimdi bundan alıp cüzdana atsak otomatik olarak kazanç sağlıyor muyuz bekledikçe neo gas gibi yoksa ekstra bir şey yapmaya gerek var mı?

cüzdan da bekletince bir şey kazanmak için  masternode yapmalısın ki onu da cüzdan da en az 10 bin adet olması lazım ki kazanasın. neo gibi cüzdanda tutunca gas vermiyor maalesef. ben posw iken almıştım bir miktar sonra swap yaptım bekliyorum. öncelikle kaliteli borsalara girmesi lazım. toplam miktar olarak çok güzel. sabırla bekliyorum.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
mustafa1876
Newbie
*

View Profile
June 05, 2018, 09:35:51 PM

Ben bugün discorddan sordum stake yapılabiliyormuş cüzdanda tutmak yeterliymiş fakat cevap verenler stake yerine tpos yaparsan kazancın daha çok olacağını söylediler yani cüzdanda tutmak yerine bir merchantla anlaşıyorsun senin yerine o stake yapıyor karşılığında da belirlediğiniz komisyonu alıyor  seninde bilgisayarı açık tutman gerekmiyor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
June 05, 2018, 10:10:06 PM

Hala fiyatlanmayan bir tokendir kendileri. Gün gelecek buraları okuyup iç geçirecek insanlar. Ben sahi sahi binance bekliyorum. Baktığınızda hiç borsa spekülasyonu da yapmıyorlar. Böyle ekipler ne yapıp edip iyi borsalara giriyorlar
mustafa1876
Newbie
*

View Profile
June 06, 2018, 08:10:32 AM

Hala fiyatlanmayan bir tokendir kendileri. Gün gelecek buraları okuyup iç geçirecek insanlar. Ben sahi sahi binance bekliyorum. Baktığınızda hiç borsa spekülasyonu da yapmıyorlar. Böyle ekipler ne yapıp edip iyi borsalara giriyorlar

Dün 6500 satlardaydı şuan 7500 e doğru gidiyor bunu göre göre alım yapamayacağım  çünkü düne göre 1200 adet  az alabiliyorum.
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
June 06, 2018, 10:30:21 AM

Teknolojisi ile ilk 10 da olmamasının tek sebebi : swap çok taze artı masternotelar yavaş yavaş supplyi kilitlemeye başladı... ilerde bir gün bir btctalk yazarı bu yorumu okur ve xsn ilk 10’da yerini alırsa bu yazıyı alıntılarsa sevinirim çünkü o bu yazıyı alıntılarken ben spor arabamla hız yapıyor olacağım
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
June 08, 2018, 10:39:41 AM

Cool
Private yani gizli coinlerin önemini hepimiz biliyoruz. Kripto paralar için Anonim kalmak önemli bir olay ama Pos (Proof of Stake) coinlerin coğu gizli değil.İşte Tpos bu özelliği sağlıyor. Yani tPos sayesinde gizli olabiliyor. Deepweb bile bu gizliliğe ulaşamıyor. Yani gizlilik özelliği olmayan coinler bu özelliği kullanarak gizlenebiliyor.
TPOS, coinleri ulaşılamaz, takip ve kontrol edilemez yapıyor.

PosW, Tpos özelliğini kullanan ilk Coin ve Proof of Stake özelliğine sahip bu yazıyı bıle anlasak çok guzel olacak teknık konusmadan su coın cıkacak dusecek demek mantıksız sadece bılgı sunup kararı yatırımcıya bırakmak lazım

LK ÖZELİKLERİ BULAN COİNLER POSW STAKE İLE GELİYOR
Btc; ilk merkezi olmayan ledger kuru-parasi
Eth; ilk akilli kontratlarin tamamlanmasini destekliyor
Xrp; ilk kisiden kisiye borc
transferi
Stellar; ilk acik kaynakli, merkezi olmayan global finans agi
Ltc; ilk yazilim olarak hashing algoritma kullanan
Iota: ilk tangle kullanan
Dash; ilk masternodes kullanan
Nem; Hem kamusal hemde ozel blockchain cozumu
Zcash; hicbir guvenlik sistemi olmadan kurulan finansal sistem
Stakenet posw ise;GÜVENİLİR DEPOLAMA VE GİZLİLİK HER COİNİ GİZLEYEBİLMEK ÖZELLİĞİ

Posw hakkında diğer bilgiler

-70 milyon total supply
-Toplam hacimde şu an 291. sırada,
-Swap ile adı sanı değişecek, artı değer katacak.
-Tpos (bunu anlayın sadece yeter )))
-Ledger desteği ki şuan sadece 27 coin var ledger da saklanabilen
-Sağlam çalışan bir cüzdan ve website
-Gelecekte aktif olacak masternode

BAZI ÖZELLİKLER YAKINDA AKTİF HALE GELECEK . Şuan aktif olmayan özelliklerden birisi ise Privat özelliği. PoSW coin, Dash, Monero gibi Coinler bilindiği üzere gizilik esaslıdır.
PoSW koin’de bu amaçlar kullanılabilir. Tpos teknolojisi sayesinde PoSW coinler tamamen gizli hale gelebiliyor.
PoSW Coin EKİBİNİN EN BÜYÜK AMAÇLARINDAN BİRİSİDE
Diğer Coinlerinide gizlemesini düşünerek Tpos teknolojisi diğer coinlere de uygun hale getirmeyi düşünüyor. Tpos sayesinde neo, ethereum vb. yatırım yaptığınız coinleri tamamen gizli hale getirerek, PoSWallet’inizde saklamanız sağlanıyor.

evet uzun lafın kısası (yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte) taş gibi pardon DASH gibi coin. Dash ile kıyaslamamın sebebi çok benzer ozelliklere sahipler ve hatta possw swap sonrası DASH'tan bikaç gömlek üstte olacak, varın siz kıyaslayın.

Ben cryptopia'dan alım yaptım, yorumlarda bazı arkadaşlar nasıl borsa diye sormuşlar ve ben kesinlikle tavsiye ederim . Doge/LTC ve BTC marketleri var şayet şuan LTC ve DOGE markets closing durumda. Naçizane tavsiyem LTC ile düşük Fee transfer yapın (yaklaşık 5 dk sürer) daha sonra cryptopia'da LTC-BTC trade ve sonrada BTC-POSw alımı yapabilirsiniz.

Bir diğer önemli konu yakında olacak swap sebepli tokenlerinizi Ledger yada poswalletcom'da tutmanız önerilmekte. Ben sitesine çektim tokenleri ve günlük miktarı temettü sayesinde artıyor Smiley Token sayısındaki artışı PC'de F5 yapıp izlemek ayrı bi tat tabi.

Bu tokenin 50 dolar olacağı öngörüsü var reddit'de falan ama bence 50 dolar bu token için minimum rakam olacaktır. Benim beklentim cok daha fazla ama abartıp iştah kabartmamak için onu da yazmayayım.

Aylar sonra bunu okudugunuzda umarım kulaklarım iyi anlamda çınlar Smiley Bu arada Şubat'taki marketcap erimesinde dik duran tokenlerin başında posW oldugunu da unutmamak lazım.

Uzun bir yazı oldu, başka bir başlık içeriğinde yine yazmıştım ama sağlam bir token olarak gördüğüm için eciğini cücüğünü sizler de bilin istedim. Bir arkadaşım swap nedir demişti onu da ekleyim: Swap işlemi sonrası 1 Posw'niz 1 XSN'ye dönüşecek. Mendilimizi açtım meritlerinizi beklerim Smiley Bu arada bu token sahibi arkadaşlarımın bu başlığı takip etmeleri yeterli, gelişmeleri buradan yazarım.

EDİT:Arkadaşlar konuyu açtığımda gelişmeleri yazacağım demiştim ve şimdi yazacağım uyarı cok önemli ve lütfen DİKKATE ALIN:1 Marttan itibaren Diğer borsalardaki posw coinlerini  Livecoin e yollamalısınIZ...Bizzat poswallet support'a yazdım ve aldıgım cevap , elinizdeki Posw coinleri isim değişikliğinden dolayı Livecoin e taşımanız için 3 ayınız var , bu süre içerisinde taşımazsanız Posw coinler ölecek.....Ledger Nano S'de ve kendi orjinal borsasinda olanlarda yollamak zorunda yani!!!!!! Posw coinler  1Mart 31 Mayıs arasında livecoin borsasında bekletilmeli!!!
Cool keyifler yerinde mi, aylar evvel boşuna gırtlak yırtmadık dostlar. Sadece bu hafta bile yüzde 60 küsür getiri var
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
June 08, 2018, 12:51:53 PM

artik binance seviyesinde bir borsaya girmeyi hak eden bir coin. neden livecoin gibi yerlerde hala anlamiyorum. kisa zaman sonra 1  olacak gibi gozukuyor. ilgi artti. adet de cok yuksek degil.
mustafa1876
Newbie
*

View Profile
June 08, 2018, 01:41:09 PM

Zoin airdropundan sonra elimdeki zoinlerin hepsini satıp almaktı hedefim ama zoin airdoptan sonra  satamadan 2 dolardan 50 cente düşünce herşey bombok oldu .
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
June 08, 2018, 09:31:30 PM

Stakenet değerini göstermeye başladı, hodl modasının geçtiği hodl yapanların büyük pişmanlık duyduğu bugünlerde stakenet doğru projeyi seçmenin önemini vurguluyor.
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164

View Profile
June 09, 2018, 02:18:59 PM

TPOS için bildiğiniz merchant var mı ?
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49
Merit: 1

View Profile
June 09, 2018, 05:45:01 PM

Elimde az bi miktar var. buralarda satıp altan alma ihtimalim varmı? veya Kaçtan satmalıyım? yoksa hold mu yapmalıyım? Tavsiyeniz nedir?
L0rd
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
June 09, 2018, 07:09:45 PM

Elimde az bi miktar var. buralarda satıp altan alma ihtimalim varmı? veya Kaçtan satmalıyım? yoksa hold mu yapmalıyım? Tavsiyeniz nedir?
bu ay içinde bir sürü etkinliği var daha yükselebilir.
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49
Merit: 1

View Profile
June 09, 2018, 09:59:13 PM

bu ay içinde bir sürü etkinliği var daha yükselebilir.

o zaman bekleyelim bakalım. 20000 satı gordugunde satarım Smiley cevab için teşekkürler
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 09, 2018, 10:53:36 PM

Akıyor mübarek yükseliş nereye kadar devam edecek farklı görüşler mevcut ağırlıklı olarak yükselişin devam edeceği yönünde görüş var, borsalar yakında keşfeder kendisini.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
June 09, 2018, 11:00:42 PM

XSN ye yatırım yapacaktım günlerce baktım araştırdım. Sonra Masternode kurmaktan vazgeçince alımda yapmamıştım keşke alım bari yapsaymışım node kurmasam bile. Şuan ciddi pump yedi dikkat etmek lazım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: