Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:50:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: baikal giant b algoları ve coinleri hakkıında bilgi  (Read 190 times)
manisa45 (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 05:53:52 PM

merhaba bildiğiniz üzere giant b aşağıdaki algo ve coinleri kazıyor ancak sorum  şu başka kazabildiği coin varmı var ise bu coinlerden hangileri masternode destekli bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Name            Algo                    Prooftype                                               
Siacoin           Blake2b           PoW   
Decred              Blake256R14   PoW/PoS      
LBRY Credits   LBRY                   PoW
Pascal Coin   Pascal           PoW
Vcash           Blake256R8   PoW/PoS   
Pascal Lite           Pascal           PoW   
1715449834
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715449834
Reply with quote  #2

1715449834
Report to moderator
1715449834
Hero Member
*

Ignore
1715449834
Reply with quote  #2

1715449834
Report to moderator
1715449834
Hero Member
*

Ignore
1715449834
Reply with quote  #2

1715449834
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
February 15, 2018, 07:10:31 PM

konunun takbindeyim . yardımcı olacak biri varsa cok sevinirim
akiko6823
Member
**

View Profile WWW
February 18, 2018, 01:25:05 PM

Yokmu bir gelişme. Bilen. Duyan
OldToken
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 09:00:05 PM

Şuanda Bu coinlerin hiçbirnde MasterNode yok diye biliyorum.

https://masternodes.pro/
https://masternodes.online/

Bu adreslerden MasterNode olan coinlere bakabilirsin.

Diğer sorunun cevabını bilmiyorum.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 19, 2018, 03:37:17 PM

x11 ile phantomx kazabilirsin hem pos getirisi var hem de 20k coin e masternode kurabilirsin.
mining gelirleri ile pos kazancini maksimum seviyeye cikarirsin, pool uzerinde oto payout ayarlayip belirli bir alt esik degere ulastiginda cuzdana otomatik ceker.
suan acikcasi bu coinin pos getirisi masternode getirisinden daha fazla.
fakat madenciligi su asamada ne kadar karlidir bilemiyorum.
akiko6823
Member
**

View Profile WWW
February 20, 2018, 02:34:30 PM
Last edit: February 20, 2018, 02:47:35 PM by akiko6823

x11 ile phantomx kazabilirsin hem pos getirisi var hem de 20k coin e masternode kurabilirsin.
mining gelirleri ile pos kazancini maksimum seviyeye cikarirsin, pool uzerinde oto payout ayarlayip belirli bir alt esik degere ulastiginda cuzdana otomatik ceker.

yaw hocam hero sun sen hero büyük abilerimizdensin Cheesy . arkadaş baikal giant b diyor siz x11 algosunu yazıyorsunuz.ama masternode ilgimi cekti araştıracam Smiley))
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 21, 2018, 09:54:24 AM

yaw hocam hero sun sen hero büyük abilerimizdensin Cheesy . arkadaş baikal giant b diyor siz x11 algosunu yazıyorsunuz.ama masternode ilgimi cekti araştıracam Smiley))

dogru diyosun Smiley arkadas o kadar da yazmis giant-b deki algoritmalari Smiley benim dalginligima gelen bi post olmus..

giant-b algoritmalarinda masternode tipi coin bildigim kadari ile yok, ara ara masternode coinleri inceliyorum cogunlukla masternode coinler x11 algosunda yer aliyor, scrypt falan da denk geldim bi kac tanesinde..
giant-b ile decred karli olabilir, kazilabilecek potansiyeli en yuksek coinlerden biri bu. fakat decred in pos tarafi epey maliyetli. bu cihazla kazarak ticket almak ve ticket odulu beklemek oldukca uzun bir sure gerektirir.
whattomine de gunluk verilerle bu cihazin getirisi 0.4dcr, 1 ticket 82 dcr(anlik fiyati/duser cikar orasi ayri) yani 1 ticket almak icin bu sartlarda 1 yil kazmak gerekli Smiley ticket fiyati ve gunluk kazanc artar azalir fakat 1ticket icin min. 6 ay kazmak lazim sanki.
akiko6823
Member
**

View Profile WWW
February 21, 2018, 12:19:26 PM

dogru diyosun Smiley arkadas o kadar da yazmis giant-b deki algoritmalari Smiley benim dalginligima gelen bi post olmus..

giant-b algoritmalarinda masternode tipi coin bildigim kadari ile yok, ara ara masternode coinleri inceliyorum cogunlukla masternode coinler x11 algosunda yer aliyor, scrypt falan da denk geldim bi kac tanesinde..
giant-b ile decred karli olabilir, kazilabilecek potansiyeli en yuksek coinlerden biri bu. fakat decred in pos tarafi epey maliyetli. bu cihazla kazarak ticket almak ve ticket odulu beklemek oldukca uzun bir sure gerektirir.
whattomine de gunluk verilerle bu cihazin getirisi 0.4dcr, 1 ticket 82 dcr(anlik fiyati/duser cikar orasi ayri) yani 1 ticket almak icin bu sartlarda 1 yil kazmak gerekli Smiley ticket fiyati ve gunluk kazanc artar azalir fakat 1ticket icin min. 6 ay kazmak lazim sanki.
Aynen hocam. Bide. Şundan. Decred kaziyoruz ama cihaz tam. Bir fiyasko çıktı.  Bu arada yeni mining coinleri nasıl. Tesbit edebilirim. Bizim. Algolar dan biri çıkarsa kazmak. İstiyorumda.miningi olacak teni coinleri nasıl nerde hangi sitede arastirabilirim
ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
May 13, 2018, 06:50:06 PM

Hocam bu yazdıklarınız haricinde bişey bulamadık umarım yeni algolar gelir
Pages: [1]
  Print  

Jump to: