Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:05:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Bu DGB Neden İstenilen Seviyede Değil?  (Read 382 times)
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 13, 2018, 08:31:14 PM
Last edit: February 14, 2018, 02:30:46 PM by EFS

31 Mart 2017 yılında coin işine girdiğim zaman ilk duyduğum coinlerden birisiydi. o vakitler yalan olmasın 88 sats lardan aldığım coin 2600 lere kadar gitti fakat ondan sonra ciddi bir düşüş yaşadı hatta olduğu yere geldi desek yeridir şuan için 400 sats larda dolanıyor. projesi iyi ilk başlarda çok hızlı bir coindi fakat geçenlerde ledgere atmak istedim poloniexte mi sıkıntı vardı bilmiyorum ama ledgere gelmedi yaklaşık 30 dk bekledim olmayınca iptal ettim. bi riplle ın bile ciddi yerlere geldiği şu ortamda DGB nin buralarda sürünmesi benim garibime gidiyor. bilgisi olan arkadaşlarımız paylaşımda bulunursa sevinirim. herkese bereketli kazançlar diliyorum
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714799108
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714799108
Reply with quote  #2

1714799108
Report to moderator
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 13, 2018, 09:23:45 PM

hocam benimde elimde var ve uzun zamandır ben de elimde tutuyorum umarım yanılmam. twitter da takip ettiğim kişilerden bazıları  ciddi güveniyor. bi aralar bazı yerlerde 250 doları bile görebilir şeklinde fotolar görmüştüm. ben o kadar gideceğiniz zannetmem ama illa ki görecekse o fiyatları herhalde bir 3-5 sene sonra olur. zaten o vakte kadar btc de 1 milyon dolarları görür. bakalım neler olacak sabredersek iyi kazanç elde edebiliriz diye düşünüyorum...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
February 13, 2018, 09:32:00 PM

hocam benimde elimde var ve uzun zamandır ben de elimde tutuyorum umarım yanılmam. twitter da takip ettiğim kişilerden bazıları  ciddi güveniyor. bi aralar bazı yerlerde 250 doları bile görebilir şeklinde fotolar görmüştüm. ben o kadar gideceğiniz zannetmem ama illa ki görecekse o fiyatları herhalde bir 3-5 sene sonra olur. zaten o vakte kadar btc de 1 milyon dolarları görür. bakalım neler olacak sabredersek iyi kazanç elde edebiliriz diye düşünüyorum...

dostum 250 dediğin gibi biraz hayal ama bence paran varsa bu coinde paranı çekip başkabir coine geçmek daha mantıklı olur gibime geliyo bence o coinin cizgisi beli olmuş artık fazla birşey beklememek lazım

hisarardi
Member
**

View Profile
February 13, 2018, 09:35:47 PM

hocam benimde elimde var ve uzun zamandır ben de elimde tutuyorum umarım yanılmam. twitter da takip ettiğim kişilerden bazıları  ciddi güveniyor. bi aralar bazı yerlerde 250 doları bile görebilir şeklinde fotolar görmüştüm. ben o kadar gideceğiniz zannetmem ama illa ki görecekse o fiyatları herhalde bir 3-5 sene sonra olur. zaten o vakte kadar btc de 1 milyon dolarları görür. bakalım neler olacak sabredersek iyi kazanç elde edebiliriz diye düşünüyorum...

dostum 250 dediğin gibi biraz hayal ama bence paran varsa bu coinde paranı çekip başkabir coine geçmek daha mantıklı olur gibime geliyo bence o coinin cizgisi beli olmuş artık fazla birşey beklememek lazım

çok fazla yok ama btc nin bu sert düşüşünde bile aman aman düşmedi hep bi umjt bekliyorum zaten 2500 satsları görse hemen satacağım ve bir daha almayacağım. citybank ile adı çok anıldı fakat beklenen sıçramayı yapamadı. satıcan da arkasından bakıp kalacakmışım gibi geliyor.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
February 13, 2018, 09:53:06 PM

bence şu anda fiyatı güzel bir seviye de ama yine de yükseliş bekliyorum ben.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 13, 2018, 10:00:20 PM

Ben dgb nin yükseleceğine inanıyorum piyasanın bu halinde bile o kadar aşağı çakılmadı o yüzden bence istenilen seviye için sabırsızlık etmeyelim derim.
lusa
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 5

hodl

View Profile
February 13, 2018, 10:01:59 PM

Gereksiz yere zamanında şişirildi. Fiyatın yükselmesi için gereksiz bir "hype" yaratıldı. Sonrasında da çakıldı. Benim de elimde bir miktar hala var ancak digibyte çok güven kaybetti. Önce basit bir serverda dgb kazanılması için minecraft kuruldu. Bu sanki Microsoft ile anlaşılmış gibi lanse edildi.

https://steemit.com/cryptocurrency/@lepton/digibyte-vs-minecraft-warning

Aynı dönem Citibank'ın yarışmasına katılması büyük beklenti yarattı. Elbette kazanamadı ve bu olaylar üst üste geldiği için fiyat çakıldı.

Crypto dünyası, bir çakılır sonra dönemi gelir geri pompalanır. DGB'de eninde sonunda tekrar pompalanacak. Sadece sorulması gereken soru bu kadar sabırlı mısınız?

tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
February 13, 2018, 10:04:42 PM

çok fazla yok ama btc nin bu sert düşüşünde bile aman aman düşmedi hep bi umjt bekliyorum zaten 2500 satsları görse hemen satacağım ve bir daha almayacağım. citybank ile adı çok anıldı fakat beklenen sıçramayı yapamadı. satıcan da arkasından bakıp kalacakmışım gibi geliyor.

zararın neresinden dönülürse kardır bence paranı bağlı bir şekilde tutuyorsun ve paranın kulanma süresindende zara ediyosun belki daha mantıklı bir coine geçsen burdan etiğin zararrı telefi ediceksin bide bu şekilde incelemeni tavsiye ederim

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 13, 2018, 10:08:28 PM

Dgb bence olmasi gereken seviyelerde. Siz daha ust seviyelerde olmasini bekliyorsunuz. 250 dolar olur nasil olur biliyor musunuz bitcoin 1 milyon dolar olursa olur yoksa hayal 250 dolar olmasi. 5 dolar olursa su evrede opun basiniza koyun ben dgb ye guvenmeyenlerdenim. Insallah yanilirimda bekleten sizler iyi kazanirsiniz.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 13, 2018, 10:42:55 PM

DGB'den umut beklemek çöl'de kar yağmasını beklemek gibi birşey ancak.Bir pump gelir çıkmasını bilirsen kazanırsın ama çıkmazsna tekrar gerçek seviyesine düşer.Bir coinin direnç noktası onun o seviyelerde tutunması gerçek piyasa fiyatını belirtir.DGB'nin şu anki fiyatları normal fiyatları.Bir pump gelir 1k'yı kırarsa elden çıkarmak en doğrusu.Sen çıkarmazsan bile başkası çıkarır ve fiyat tekrar aşağılara düşmeye başlar.Bu devran böyle döne döne gider gelir.Kar gördüm mü çıkmak en doğrusu tatminkar.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 13, 2018, 10:45:22 PM

Digibyte ın daha süresi var istenilen yere gelmesi için beklemek en faydalısı olur aceleye gerek yok burda acele edersen zarar edersin
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 13, 2018, 10:47:38 PM

Dostum bir süredir istenilen seviyede olan bir coin görmek imkansızlaştı zaten. Ben genel olarak son umutlarımı mart-nisan dönemi sonrasına saklıyorum yapacak bir şey kalmadı.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 13, 2018, 11:11:02 PM

DigiByte devamli şişirilip daha sonra en tepeden milletin kucağına bırakılıyor. Eğer ille böyle bir coin satın alacaksam DigiByte yerine Dogecoin'i seçerdim.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
February 13, 2018, 11:15:32 PM

bi "her devrin adamı" vardır bir de "dönemlik adamlar"... sanırım dgb dönemlik olana dahil oldu ve onun yerine bu defalık verge'yi parlattılar "şöyle iyi böyle güzel" + john mccafee falan filan derken pumpın kralını yaptılar zclassic de onlardan biriydi. bir dahakine de dgb'yi pumplarlar ya da yeni bir coin bulurlar, bu coin bolluğunda hiç de zor bir iş değil...ripple ethereum neo falan da her devrin adamı olan coinler...bol kazançlar...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
February 14, 2018, 06:03:42 AM

Dgb kesinlikle özel bir koin ve 2018 in yıldızlarından biri olacaktır. Yakından takibe aldığım ve sepetimde olan koinlerden, qtum neo gas koinlerinide yanına yazabiliriz. YTD
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 14, 2018, 06:09:52 AM

Her şeyin bir zamanı vardır, eğer şuan dgb yüzünden sürünen, pişmanlık duyan çok kişi varsa iyi günler yakında demektir. Bence piyasadaki en sağlam coin'lerden biri yatırım olarak. Pump dump'a katılmayın alın kenara çekilin.
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
February 14, 2018, 06:25:52 AM

Çünkü Digibyte sadece pompalamasyon coiniydi. O yaz döneminden hemen önce pompalandı, karını alan aldı terk-i diyar eyledi, geri kalan yatırımcılar da döner diye beklemekten sıkıldı. Özetle: seviyesi bu kadar.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
February 14, 2018, 06:35:57 AM

Türkler dolanıyor dgb de fıldır fıldır.
onlar spekülasyon yapıyor.
acır mı sence sana.
aman ha.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
February 14, 2018, 06:43:01 AM

Bu piyasada Türklerin en fazla elinde tuttuğu koinlerden ilk 3 e girer DGB. DGB nin teknolojisini herkes beğeniyor ama maalesef şöhreti pek müspet değil. Bir koin dump pumpa düşmüşse ondan uzaklaşıyorum. Maalesef DGB de öyle.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
February 14, 2018, 06:57:09 AM

Madem bu kadar şikayetçisiniz. satın  gitsin.
Digibyte'ı ne kadar tanıyorsunuz? Teknoloji olarak ne sunduğunu biliyor musunuz?
Bitcoin varken neden Digibyte çıkarılmış? getirdiği özellikler neler?
Neden 4 farklı algortima ile kazılabiliyor? Neden en hızlı transfer Digibyte da?
Niçin ilk segwit geçişini tamamlayan digibyte oldu? Neden Lightning network e ihtiyacı yok?
bir çok coin enik cücük geliştirici takımları ve geliştirici keyfi ile geliştirilir iken neden digibyte vakfı var?
biraz düşünün...
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 14, 2018, 07:17:20 AM

Bu piyasada Türklerin en fazla elinde tuttuğu koinlerden ilk 3 e girer DGB. DGB nin teknolojisini herkes beğeniyor ama maalesef şöhreti pek müspet değil. Bir koin dump pumpa düşmüşse ondan uzaklaşıyorum. Maalesef DGB de öyle.
Türkler neden elinde tutuyor sorun %99 bilmeyecektir. Forumda 3-5 kişiyle abc coin diye bir coin gazlasam 1 ay sonra gelip ya ben yanlış coini aldırmışım bu coin çöp desem ölümüne abc coin savunucak bir kitle cıkar karşıma. Körükörüne bağlanıyor turk yatırımcısı malesef
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 14, 2018, 07:18:18 AM

Digibyte'ı ne kadar tanıyorsunuz? Teknoloji olarak ne sunduğunu biliyor musunuz?
Neden 4 farklı algortima ile kazılabiliyor? Neden en hızlı transfer Digibyte da?
Niçin ilk segwit geçişini tamamlayan digibyte oldu? Neden Lightning network e ihtiyacı yok?
bir çok coin enik cücük geliştirici takımları ve geliştirici keyfi ile geliştirilir iken neden digibyte vakfı var?
biraz düşünün...

DGB teknolojisi ve vaat ettikleri ile gerçekten çok güzel şeyler sunuyor. Hele hızı ve fee si efsane. Ancak bir microsoft olayı vardı sonra minergate döndü sonra anladık ki private minergate serveri yapacaklarmış. Yaptılar da ama hiç düzgün çalışmadı. Sırf test etmek için minergate lisans alıp girdim. Ama oda kapandığı artık takip etmiyorum.  
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 14, 2018, 07:45:15 AM

biraz düşünün...

sonunda mantıklı yorumlar görebilmekte varmış.
Adamlar coinlerle kavga etmekten başka birşey yapmıyorlar.
Her coine bok atmak böyle birşey olsa gerek.
Sanki o coin batsa gitse buna nobel verecekler.Bi sakin olup geniş olarak baksalar
2400 satlardan düşen bu coinin o seviyelere gelmesinin çok zor olduğunu düşünmüyorum
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 14, 2018, 07:53:06 AM

Ben 710 statsken almıştım. Kötü bir zamanda girdiğim için pişmanım ama aldığım için pişman değilim 2000-3000 statsları göreceğini düşünüyorum. Bekletelim bakalım zararına satmak saçmalık olur
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
February 14, 2018, 08:09:33 AM

Dgb nin teknolojisi çok çok üst düzeydir.Şuan hakettiği değerde değil. Mining yapılarak coin üretiliyor ,  Geçen seneki pump dump olayından sonra  bir çok kişinin aklında pump dump coin olarak hatırlanıyor. türk telegram grubu ve twitter sayfası var adminler dgb teknolojisini anlatmak için çaba harcıyorlar. https://t.me/DigiByteTr bu adresten gruba girip takıldığınız konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 08:45:33 AM

evet bencede dgb istenen seviyelerde değil ama bence dgb yıl sonu en az 2000 üstüne çıkar alın ve bekleyin yıl sonuna kadar en az 5x yapar bence
hisarardi
Member
**

View Profile
February 14, 2018, 11:11:27 AM

Gereksiz yere zamanında şişirildi. Fiyatın yükselmesi için gereksiz bir "hype" yaratıldı. Sonrasında da çakıldı. Benim de elimde bir miktar hala var ancak digibyte çok güven kaybetti. Önce basit bir serverda dgb kazanılması için minecraft kuruldu. Bu sanki Microsoft ile anlaşılmış gibi lanse edildi.

https://steemit.com/cryptocurrency/@lepton/digibyte-vs-minecraft-warning

Aynı dönem Citibank'ın yarışmasına katılması büyük beklenti yarattı. Elbette kazanamadı ve bu olaylar üst üste geldiği için fiyat çakıldı.

Crypto dünyası, bir çakılır sonra dönemi gelir geri pompalanır. DGB'de eninde sonunda tekrar pompalanacak. Sadece sorulması gereken soru bu kadar sabırlı mısınız?

Yüzde yüz haklısın hocam yakın zamanda yine pumplanmasi lazım. Dediklerinize katılıyorum. Bu durumlarda bile iyi duruşundan dolayı satmak istemiyorum. Ama uzun vade de düşünülecek coin değil ben ce de

KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 14, 2018, 11:34:15 AM

çok fazla manipülasyona ugrayan coinler güven vermiyor en güzel yavaş yavaş giden coinler birden üzmüyor en nihayetinden o yüzden tavsiyem medyatik coinlerden uzak durun

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
altanbyz
Member
**

Activity: 112

View Profile
February 14, 2018, 11:35:37 AM

Ben DGB ye güveniyorum düşünce biraz daha topladım zaten piyasa normale döndüğünde yükselecektir en kötü btc yi takip eder
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 14, 2018, 11:38:24 AM

Türk kullanıcıların çoğunda waves var herhalde wavesten sonra en çok elimizde tuttuğumuz coinlerden birisi herhalde DGB'dir. Bu yıl bir atak yapabilir benim umudum bu yönde.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 11:45:24 AM

o dönem bir kaç yalan dolan haberle ilği çekti herkes dgb için birşeyler beklemiş ama balina bu adamı terse alır anında, hold coini olmadığı çok belli bir coin ben olsam bulaşmam
Faithh
Member
**

Activity: 154

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
February 14, 2018, 02:30:07 PM

BTC sert ve tutarsız tavırları yüzünden çoğu coin istenilen seviyelerde değil DGB istenilen seviyelerde olsun. BTC kendini düze çıkartıp fiyatını birazda olsa sabitleştirmeyi başarırsa iyi olur.

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
hisarardi
Member
**

View Profile
February 14, 2018, 03:01:08 PM

biraz düşünün...

Sizin gibi birisi bu maddeleri siralayinca doğru yolda olduğumu anladım. Boş bı coin değil kesinlikle. Xrp bile gitmişler bunun çok geride kalması garip. Umarım çok iyi yerlere gelir. Yorum ve bilgilendirmeden dolayı teşekkür ediyorum.

perfectinvest3
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
February 14, 2018, 03:08:11 PM

DGB potansiyeli yüksek bir coin ama Bitcoin fiyatı tüm diğer altcoinlerin fiyatını kelepçe gibi sıkıyor. Bir ara sıkı bir pump operasyonu geldi, fiyat aldı başını gitti. Gerçekçi olmayan artış oranları projelere zarar veriyor.
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
February 15, 2018, 08:10:30 AM

DGB potansiyeli yüksek bir coin ama Bitcoin fiyatı tüm diğer altcoinlerin fiyatını kelepçe gibi sıkıyor. Bir ara sıkı bir pump operasyonu geldi, fiyat aldı başını gitti. Gerçekçi olmayan artış oranları projelere zarar veriyor.
Ya kardeşim Türkler oynuyor forum kuruyor pazarlamak için.
bist ten kopup gelen şerrefsizler bunlar. ordaki pisliklerini buraya getiriyorlar.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710

View Profile
February 15, 2018, 08:37:42 AM

Ne kadar iyi coin olursa olsun milyarlarca olan bir coinin bu kadar değerli olmasıda saçma. 100 satoshi bile benim icin oldukça yüksek bir rakam dgb icin 15-20 satoshiden zamanında alanlar hala satıp realize olmadılar. Satacakları zaman kim alacak o kadar milyarlarca coini cok merak ediyorum.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 15, 2018, 11:46:18 AM

Dgb yi sakin yuksekten almayin yazin 2000lerden alanlar vardi demistik. O coinin degeri bu seviyeler ekibi guvensiz pump dump yapip yalan haberle yuksek fiyatlardan satis yapti.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 544
Merit: 124

View Profile
July 20, 2018, 08:45:22 PM

Ben DGB nin teknik özelliklerini beğeniyorum. Segvit desteğini ilk sunması, hızı, 5 Pow özelliği, full decentralized olması vb... Ancak geçen yıl aşırı pump dump yapıldığı için bir kısım insanın canı yandı ve güven problemi oluştu. Her şeye rağmen ben DGB nin fiyatının benzer özellikli coinlere nazaran ucuz olduğunu düşünüyorum. uzun vadede çantamda hep duracak(az-çok)
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
July 20, 2018, 09:22:46 PM

valla btc nin sert düşüşü herkesi bitirdi hocam, yani yapacak bir şey yok,  dgb de de düzgün bir yükseliş söz konusu değil hala
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
July 20, 2018, 09:42:33 PM

Aslında daha iyi fiyatlara gelebilecek bir proje ama belkide marka yenilemesine falan ihtiyaçları var malum yeni yatırımcılar yeni tokenlere yöneliyor bu ara
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
July 20, 2018, 11:12:09 PM

piyasanın şu an ki halinde hiç bir altcoin istenilen seviyede değil fakat bu aralar dgb iyi dayandı.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
July 20, 2018, 11:23:10 PM

valla dgb nini ne olacağı mechul bir türlü belini doğrultmadı, reklanın yapılması lazım bence
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
July 21, 2018, 01:55:19 AM

Hangisi istenilen seviyedeki DGB istenilen seviyede olsun, elimdekilerin değeri hala dörtte bir civarında, piyasa yükseliyor görünüyor zararlarımızın giderilmesi ise bir kaç altcoin boğası ister.
snykutlug
Member
**

Merit: 17

View Profile
July 21, 2018, 03:01:17 AM

Geçen sene iyi uçtu boğada ama şimdi stabil hareketsiz duruyo anlamadım çok güzel cart curt deniyordu güzel coin böyle sabit kalıcağını sanmıyorum bence bunlarda ileride yok olucak coinler gibi geliyo
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
July 21, 2018, 03:14:35 AM

Biraz hareketlendi herkes DGB konuşmaya başladı yine. Sadece DGB trade etsem yeter bana. Artık o kadar tanıdım bu coini. Ben hala 200 sats altından alabileceğimi umut ediyorum. Ayrıca yok olmayacak nadir coinlerden birisidir. İlk 50 içinde her zaman yeri var. Hatta coinler içinde ilk 25 diyelim tokenleri kenara koyarsak.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 21, 2018, 04:18:09 AM

Arkadaş bunu 2300 den almıştı hala tutuyor sanırım Smiley
O yüzden her zaman korkmuşumdur bu dgb den
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
July 21, 2018, 05:23:18 AM

Istenilen yerden kastiniz nedir anlamiyorum Bence suanda cok overvalued bir durumda digibyte projenin eski olmasi akumulasyonunun uzun surmesinden dolayi yuksek fiyati var yoksa devleri cokda basarili insanlar degil bunun hakkinda redditte bir konu var.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
July 21, 2018, 05:31:20 AM

öncelikle tüm altcoinlerin hareketleri bitcoine bağlı oldugu için ve bitcoinde istediğimz seviyede olmadığı gibi tüm kaliteli altcoinlerde istenilen değerlerinde değiller hali ile dgb de kendi seviyesinde olmaması kaçınılmaz diye düşünüyorum ama kaliteli coin eninde sonunda değerine ulaşır diye düşünüyorum.

rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 21, 2018, 07:14:18 AM

geçen yıl uçtugunda elimden çıkardım sonra yine düşerken topladım hala bekletiyorum piyasa yükseldiğinde güzel pump yiyebilir diye umut ediyorum .
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
July 21, 2018, 07:25:53 AM

Hocam dgb güzel yerlere gelmiş zaten. 88den almışsınız 2600leri görmüş yaklaşık 30 kat vermiş. çıkıp düzeltme yapmasını bekleyip tekrar almanız gerekirdi. şu an elinizdekinin kaç katı olurdu kim bilir. Yok sonuna kadar hold diyenlerdensiniz daha ne kadar zaman geçti ki. sabır.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
July 21, 2018, 07:51:46 AM

DGB diğer bir çok ucuz ve çöp olan coinlerden biri değil kesinlikle. Yüksek teknolojiye sahip bir coin. Mikro ödemelere en uygun fee ile destek veriyorlar. Kendilerini ispatladıklarında değerini bulacaktır.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710

View Profile
July 21, 2018, 07:57:12 AM

50-100 satoshi asıl değeri. total supply miktarına bakın. gecen sene hypelandı ve inanılmaz rakamlara ulaştı o sıralar dgb ile tanısanlarda saldırdı. olay bu.  1.5 sene önce 25satoshiye cıktı diye satanlar vardı. oradan pay biçin
iskendercnr
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
July 21, 2018, 08:06:24 AM

İstenilen seviyenin ne olduğuna güre değişir hocam. mesela ben 5x kazanmışsam gayet de istediğim yerdedir ama 26k civarı alıp şu an hala tutuyorsam isyan ederim. Yatırımın giriş ve çıkış noktaları bazen coinin kendisinden bile önemli olabiliyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 21, 2018, 11:01:08 PM

Ben DGB nin teknik özelliklerini beğeniyorum. Segvit desteğini ilk sunması, hızı, 5 Pow özelliği, full decentralized olması vb... Ancak geçen yıl aşırı pump dump yapıldığı için bir kısım insanın canı yandı ve güven problemi oluştu. Her şeye rağmen ben DGB nin fiyatının benzer özellikli coinlere nazaran ucuz olduğunu düşünüyorum. uzun vadede çantamda hep duracak(az-çok)

Hocam istersen taşıdığın imzayı değiştir artık. Bounty biteli çok oldu hatta tokenleri bile yolladılar. İlk başta gondermeyecekler falan dendi ama token gönderimi oldu.. walletini kontrol et bence
yenerbatmaz
Full Member

View Profile
July 22, 2018, 09:01:52 PM

50-100 satoshi asıl değeri. total supply miktarına bakın. gecen sene hypelandı ve inanılmaz rakamlara ulaştı o sıralar dgb ile tanısanlarda saldırdı. olay bu.  1.5 sene önce 25satoshiye cıktı diye satanlar vardı. oradan pay biçin
sana kesinlikle KATILMIYORUM. Belli ki Dgb hakkında pek bir bigin yok. Bir kere DGB den daha fazla coin sayısına sahip olup da fiyatı yüksek olan coinler var. Mesela xlm 108 milyar adet ama şu an fiyatı 4000 sats. Dgb ise total 21 milyar fiyatı 600 sats.
DGB nin onlardan altta kalır tarafı yok
- Segvit özelliğine sahip olan ilk coin
- 5 Pow
- full merkezsiz
- en hızlı coinlerden birisi . coin alırken sadece adet miktarına bakılmaz. amacı, geliştirici takımı, özellikleri, miktarı vb birçok etken mevcut.
DGB asla piyasadaki çöp coinlerden birisi değil
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 22, 2018, 09:29:33 PM

nedendir bilinmez şu günlerde 590 ile 630 arasını kendisine mesken edindi gibi. bunun sonucunda güzel bir haber ile coin ciddi uçuşa geçebilir. zaten bir önceki boğa sezonunda çok fazla bir değer kazanmadı. geçen yıl mayıs haziran ayındaki ivmeyi yakalasa çok iyi olur.
apimembership
Full Member

View Profile
July 22, 2018, 10:27:16 PM

6 aydır bu coinin yükselişini bekleyen birisi olarak uzun bir aradan sonra (büyük zararlardan) elimdekileri sattım. Yükselmez demiyorum ama kesinlikle araştırılıp mantıklı ise büyük hayallere girip 1 dolar olacak vs (ki olabilir ama bunun için bir  belirti varsa girin) diye sadece laftan ibaret şeyler ile hareket etmeyin arka tarafında mantıklı bir bilgi var mı diye bakın derim.
tmskcimen
Member
**

View Profile
July 22, 2018, 10:30:01 PM

Takım iyi ama cidden bekleneni veremiyor coin olarakda güzeller işlem hızı olsun çok iyi yerlere gelebilecek bir coin ama bekleneni her zaman ki gibi diğer coinlerde olduğu gibi buda  veremedi.
yenerbatmaz
Full Member

View Profile
July 23, 2018, 12:23:31 PM

Helal sana DGB altlar şu piyasada BTC nin hareketine karşı kıpkırmızı iken nasıl da direniyor. 2018 de diğer altlara göre hiç kaybettirmedi. max fiyatı 880 sats iken şu an 620 lerde. birçok coin en az 3 kat salmışken DGB nin duruşu takdire şayan. inşallah yanıltmaz bizi
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: