Bitcoin Forum
July 08, 2024, 11:42:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bu DGB Neden İstenilen Seviyede Değil?  (Read 387 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 14, 2018, 07:17:20 AM

Bu piyasada Türklerin en fazla elinde tuttuğu koinlerden ilk 3 e girer DGB. DGB nin teknolojisini herkes beğeniyor ama maalesef şöhreti pek müspet değil. Bir koin dump pumpa düşmüşse ondan uzaklaşıyorum. Maalesef DGB de öyle.
Türkler neden elinde tutuyor sorun %99 bilmeyecektir. Forumda 3-5 kişiyle abc coin diye bir coin gazlasam 1 ay sonra gelip ya ben yanlış coini aldırmışım bu coin çöp desem ölümüne abc coin savunucak bir kitle cıkar karşıma. Körükörüne bağlanıyor turk yatırımcısı malesef
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 14, 2018, 07:18:18 AM

Madem bu kadar şikayetçisiniz. satın  gitsin.
Digibyte'ı ne kadar tanıyorsunuz? Teknoloji olarak ne sunduğunu biliyor musunuz?
Bitcoin varken neden Digibyte çıkarılmış? getirdiği özellikler neler?
Neden 4 farklı algortima ile kazılabiliyor? Neden en hızlı transfer Digibyte da?
Niçin ilk segwit geçişini tamamlayan digibyte oldu? Neden Lightning network e ihtiyacı yok?
bir çok coin enik cücük geliştirici takımları ve geliştirici keyfi ile geliştirilir iken neden digibyte vakfı var?
biraz düşünün...

DGB teknolojisi ve vaat ettikleri ile gerçekten çok güzel şeyler sunuyor. Hele hızı ve fee si efsane. Ancak bir microsoft olayı vardı sonra minergate döndü sonra anladık ki private minergate serveri yapacaklarmış. Yaptılar da ama hiç düzgün çalışmadı. Sırf test etmek için minergate lisans alıp girdim. Ama oda kapandığı artık takip etmiyorum.  
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 14, 2018, 07:45:15 AM

Digibyte'ı ne kadar tanıyorsunuz? Teknoloji olarak ne sunduğunu biliyor musunuz?
Neden 4 farklı algortima ile kazılabiliyor? Neden en hızlı transfer Digibyte da?
Niçin ilk segwit geçişini tamamlayan digibyte oldu? Neden Lightning network e ihtiyacı yok?
bir çok coin enik cücük geliştirici takımları ve geliştirici keyfi ile geliştirilir iken neden digibyte vakfı var?
biraz düşünün...

sonunda mantıklı yorumlar görebilmekte varmış.
Adamlar coinlerle kavga etmekten başka birşey yapmıyorlar.
Her coine bok atmak böyle birşey olsa gerek.
Sanki o coin batsa gitse buna nobel verecekler.Bi sakin olup geniş olarak baksalar
2400 satlardan düşen bu coinin o seviyelere gelmesinin çok zor olduğunu düşünmüyorum
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 14, 2018, 07:53:06 AM

Ben 710 statsken almıştım. Kötü bir zamanda girdiğim için pişmanım ama aldığım için pişman değilim 2000-3000 statsları göreceğini düşünüyorum. Bekletelim bakalım zararına satmak saçmalık olur
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
February 14, 2018, 08:09:33 AM

Dgb nin teknolojisi çok çok üst düzeydir.Şuan hakettiği değerde değil. Mining yapılarak coin üretiliyor ,  Geçen seneki pump dump olayından sonra  bir çok kişinin aklında pump dump coin olarak hatırlanıyor. türk telegram grubu ve twitter sayfası var adminler dgb teknolojisini anlatmak için çaba harcıyorlar. https://t.me/DigiByteTr bu adresten gruba girip takıldığınız konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 08:45:33 AM

evet bencede dgb istenen seviyelerde değil ama bence dgb yıl sonu en az 2000 üstüne çıkar alın ve bekleyin yıl sonuna kadar en az 5x yapar bence
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 11:11:27 AM

Gereksiz yere zamanında şişirildi. Fiyatın yükselmesi için gereksiz bir "hype" yaratıldı. Sonrasında da çakıldı. Benim de elimde bir miktar hala var ancak digibyte çok güven kaybetti. Önce basit bir serverda dgb kazanılması için minecraft kuruldu. Bu sanki Microsoft ile anlaşılmış gibi lanse edildi.

https://steemit.com/cryptocurrency/@lepton/digibyte-vs-minecraft-warning

Aynı dönem Citibank'ın yarışmasına katılması büyük beklenti yarattı. Elbette kazanamadı ve bu olaylar üst üste geldiği için fiyat çakıldı.

Crypto dünyası, bir çakılır sonra dönemi gelir geri pompalanır. DGB'de eninde sonunda tekrar pompalanacak. Sadece sorulması gereken soru bu kadar sabırlı mısınız?

Yüzde yüz haklısın hocam yakın zamanda yine pumplanmasi lazım. Dediklerinize katılıyorum. Bu durumlarda bile iyi duruşundan dolayı satmak istemiyorum. Ama uzun vade de düşünülecek coin değil ben ce de

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 14, 2018, 11:34:15 AM

çok fazla manipülasyona ugrayan coinler güven vermiyor en güzel yavaş yavaş giden coinler birden üzmüyor en nihayetinden o yüzden tavsiyem medyatik coinlerden uzak durun

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
altanbyz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 11:35:37 AM

Ben DGB ye güveniyorum düşünce biraz daha topladım zaten piyasa normale döndüğünde yükselecektir en kötü btc yi takip eder
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 11:38:24 AM

Türk kullanıcıların çoğunda waves var herhalde wavesten sonra en çok elimizde tuttuğumuz coinlerden birisi herhalde DGB'dir. Bu yıl bir atak yapabilir benim umudum bu yönde.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 11:45:24 AM

o dönem bir kaç yalan dolan haberle ilği çekti herkes dgb için birşeyler beklemiş ama balina bu adamı terse alır anında, hold coini olmadığı çok belli bir coin ben olsam bulaşmam
Faithh
Member
**

Activity: 154

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
February 14, 2018, 02:30:07 PM

BTC sert ve tutarsız tavırları yüzünden çoğu coin istenilen seviyelerde değil DGB istenilen seviyelerde olsun. BTC kendini düze çıkartıp fiyatını birazda olsa sabitleştirmeyi başarırsa iyi olur.

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 03:01:08 PM

biraz düşünün...

Sizin gibi birisi bu maddeleri siralayinca doğru yolda olduğumu anladım. Boş bı coin değil kesinlikle. Xrp bile gitmişler bunun çok geride kalması garip. Umarım çok iyi yerlere gelir. Yorum ve bilgilendirmeden dolayı teşekkür ediyorum.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
perfectinvest3
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
February 14, 2018, 03:08:11 PM

DGB potansiyeli yüksek bir coin ama Bitcoin fiyatı tüm diğer altcoinlerin fiyatını kelepçe gibi sıkıyor. Bir ara sıkı bir pump operasyonu geldi, fiyat aldı başını gitti. Gerçekçi olmayan artış oranları projelere zarar veriyor.
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
February 15, 2018, 08:10:30 AM

DGB potansiyeli yüksek bir coin ama Bitcoin fiyatı tüm diğer altcoinlerin fiyatını kelepçe gibi sıkıyor. Bir ara sıkı bir pump operasyonu geldi, fiyat aldı başını gitti. Gerçekçi olmayan artış oranları projelere zarar veriyor.
Ya kardeşim Türkler oynuyor forum kuruyor pazarlamak için.
bist ten kopup gelen şerrefsizler bunlar. ordaki pisliklerini buraya getiriyorlar.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
February 15, 2018, 08:37:42 AM

Ne kadar iyi coin olursa olsun milyarlarca olan bir coinin bu kadar değerli olmasıda saçma. 100 satoshi bile benim icin oldukça yüksek bir rakam dgb icin 15-20 satoshiden zamanında alanlar hala satıp realize olmadılar. Satacakları zaman kim alacak o kadar milyarlarca coini cok merak ediyorum.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 15, 2018, 11:46:18 AM

Dgb yi sakin yuksekten almayin yazin 2000lerden alanlar vardi demistik. O coinin degeri bu seviyeler ekibi guvensiz pump dump yapip yalan haberle yuksek fiyatlardan satis yapti.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 547
Merit: 124

View Profile
July 20, 2018, 08:45:22 PM

Ben DGB nin teknik özelliklerini beğeniyorum. Segvit desteğini ilk sunması, hızı, 5 Pow özelliği, full decentralized olması vb... Ancak geçen yıl aşırı pump dump yapıldığı için bir kısım insanın canı yandı ve güven problemi oluştu. Her şeye rağmen ben DGB nin fiyatının benzer özellikli coinlere nazaran ucuz olduğunu düşünüyorum. uzun vadede çantamda hep duracak(az-çok)

████████████████████     BitList     ████████████████████
Real-Time Data Tracking Curated by The Community
│     List #kycfree Websites     │
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
July 20, 2018, 09:22:46 PM

valla btc nin sert düşüşü herkesi bitirdi hocam, yani yapacak bir şey yok,  dgb de de düzgün bir yükseliş söz konusu değil hala
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
July 20, 2018, 09:42:33 PM

Aslında daha iyi fiyatlara gelebilecek bir proje ama belkide marka yenilemesine falan ihtiyaçları var malum yeni yatırımcılar yeni tokenlere yöneliyor bu ara
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: