Bitcoin Forum
May 26, 2024, 09:44:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: etherdelta'ya noldu ? patladı mı yoksa ? :(  (Read 637 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 14, 2018, 09:59:04 AM

Etherdelta hacklenme mevzusu olduktan sonra güveni kaybettı zaten baya, hitbtc etherdelta yavas yavas hacımler azalır baska yerlere yonelır ınsanlar bu tarz sorunları yasamaktansa.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 11:07:04 AM

Siteye ara sıra erişilmemesi patladığını göstermez. Şu da bir gerçek ki etherdelta çok güven veren bı borsa değil. Her an bişey olabilir ki daha önce hacklendi. Yine olabilir. Yatırım yaparken dikkatli olmakta fayda var. Burda sadece airdroplardan gelen tokenler i değerlendir mekte fayda var

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
February 14, 2018, 11:20:57 AM

Etherdelta kullanışı olsun hızı olsun sıkıntılı bir borsa. Elimden geldiğince kullanmamaya çalışsam dahi bazen kullanmak durumunda kalıyorum maalesef. Son yaşadığı hack olayından sonra dahada soğdum zaten kendisinden.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 14, 2018, 11:31:07 AM

daha önce hacklendiğinden ico yapacam dedi bizde dedik son wurgun olacak ama coinleri çekmeye üşendik kötü ettik bekliyoruz açılmasını umarım importlu hesaplara bişey olmaz

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 14, 2018, 11:38:33 AM

Büyük borsalara bile güvenemiyorum siz halen etherdelta diyorsunuz gerçekten şaşırıyorum. Alternatiflere yöneldi çoğu kullanıcı veya borsalarda işlem yapıyorlar bu yüzden hacim olmayabilir sıkıntı olup olmadığını ise bilmiyorum ama kullanmamaya çalışın. Gerekirse elinizde bulunan token'in borsalara girmesini bekleyin acele etmeyin.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 14, 2018, 12:31:00 PM

https://forkdelta.github.io kullanarak coinleri cekebilirsiniz veya alim satim yapabilirsiniz spectre grubunda da onerilen biryer github adresi var koda bakabilirsiniz. zaten etherdelta klonu
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 14, 2018, 12:41:08 PM

Bende 2-3 defa denedikten sonra girebildim etherdeltaya.Bir sıkıntı var ama çözemedim ne olduğunu. Acil değilse işlem yapmayın bir müddet.

vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 14, 2018, 12:48:44 PM

Adam gibi bir sistem kurupta milleti delirtmekten vazgeçmeyecekler. Kaç kez mouse fırlatmama sebep oldu. İşlem ücreti olarak mouse alıyorum her ay 1 tane.  Grin
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
February 14, 2018, 12:48:57 PM

Resmi twitter hesaplarından eski twitlerin silinmesi çok manasız. Etherdeltanın çözmesi gereken sıkıntıları uzun zamandır var. Endişelenecek bir durum olduğunu sanmam.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 14, 2018, 01:10:38 PM

Bu etherdeltanin ben taaa aq.
Ne bok yiyolarsa, iki gündür airdrop tan gelen EQL tokenleri satmaya çalışıyorum. Bı güzel komisyonları kesiyor. Ama bir halt yemiyor. Adamı verem eder verem.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
February 14, 2018, 01:51:20 PM

Bu etherdeltanin ben taaa aq.
Ne bok yiyolarsa, iki gündür airdrop tan gelen EQL tokenleri satmaya çalışıyorum. Bı güzel komisyonları kesiyor. Ama bir halt yemiyor. Adamı verem eder verem.

Hocam equal tokenleri depozit etmekte sorun yaşıyorsanız 300-500 adet daha az depozit etmeyi deneyin. Bundan önce de https://ethgasstation.info/ buradan o anki gwei miktarını öğrenip yapın ki fazladan fee ödemeyin.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 14, 2018, 01:53:08 PM

Yok meraklanmayın birşey olmamıştır. Ben anlamıyorum cidden bir borsa hack yedikten sonra hala kullanılmaya nasıl devam edebilir ben zorunda bile olsam kullanmıyorum. Tekrar hack yemiş olabilir (danışıklı dövüş gibi düşünün siz bizi hackleyin şu kadar tokeni çalalım yarı yarıya Wink
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 01:53:17 PM

Adam gibi bir sistem kurupta milleti delirtmekten vazgeçmeyecekler. Kaç kez mouse fırlatmama sebep oldu. İşlem ücreti olarak mouse alıyorum her ay 1 tane.  Grin

hahaha ben ilk işlemimden durmadan denemiştim 100 lira vermiştim içimden dedimki bu gaz parasıyla istanbula gider gelirdim Cheesy belkide hantallıgından kurtulcaz ama bı acıklama yapmaması endişe verici

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
February 14, 2018, 02:03:12 PM

Aslında hızlı olsa merkezsiz borsalar diğerlerine göre daha iyi. Etherdeltada bazen böyle sıkıntılar olabiliyor.

yobit.net is banned from signatures
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 02:10:36 PM

Çalışmalar bitsin o kırılan güven algısı ortadan kalksın yoluna girer. İçerde Kalan tokenlar için endişe verici en azından tatmin edici bir duyuru yapsalar bile kâfi.
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 14, 2018, 02:16:20 PM

bu kadar büyük bir siteyi bu şekilde saçma bir şekilde yürütülüyorsa gelceği pek parlak olacağını sanmıyorum bence

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 14, 2018, 05:29:12 PM

malesef merkezsiz borsaların geleceği açısından hiç iyi örnek değil etherdelta.
artık ne zaman merkezsiz borsa lafını duysam negatif ön yargı oluşuyor bende e.d. gibi olacaksa hiç olmasın deyip geçiyorum.
tranqella
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
February 23, 2018, 09:13:17 PM

Forkdelta yı kullanan arkadaşlar varmı ? Güvenilir mi sizce. Tecrube eden arkadaslar bilgilendirirse seviniriz
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 23, 2018, 09:28:54 PM

Forkdelta yı kullanan arkadaşlar varmı ? Güvenilir mi sizce. Tecrube eden arkadaslar bilgilendirirse seviniriz

Etherdelta klonu hocam kodlarda bir sıkıntı yokmuş herkes kullanıyor onu şuanda. Şimdi girdiğimde gördüm tasarım yenilenmiş güzel olmuş. Etherdelta'ya ne zaman yansır bilmem ama kendi kendini patates etti resmen ED bu kadar zamandır kapalı kalarak.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
February 23, 2018, 09:43:58 PM

Şuanda ulaşılamıyor zaten bu amk sıtesıne urasmayın en guzelı idex var tidex varken etherdelta fake coınlerı acıp mılletı düdüklüyor lar
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: