Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:57:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Merit Satın alınır !  (Read 3221 times)
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 21, 2018, 10:57:09 PM

merit satışı için aslında ne kadar direnilesede illaki oluyordur.
alcak adam yan bir üyelik açar satıcak adam bu msjlara at dicek olay bitti.
kendi has yüseliğiyle bile msj atmasına gerek yok eli ayağı düzgün bir kaç başlık yada msj varsa zaten fer edilmez ki.
özellikle 3 er 5  verdikce
Bilader ne oluyor sizin hesaplara gümbür gümbür negatif yiyorsunuz. Geçmiş olsun.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
1715083042
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715083042
Reply with quote  #2

1715083042
Report to moderator
1715083042
Hero Member
*

Ignore
1715083042
Reply with quote  #2

1715083042
Report to moderator
1715083042
Hero Member
*

Ignore
1715083042
Reply with quote  #2

1715083042
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715083042
Hero Member
*

Ignore
1715083042
Reply with quote  #2

1715083042
Report to moderator
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
February 21, 2018, 10:57:20 PM

satıcı satmak isteyip alıcı da almak istedikten sonra kimse merit ticaretini engelleyemez. Yöneticiler bunun da farkında zaten o yüzden bir şey yapmıyorlar.
ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile WWW
February 21, 2018, 11:18:21 PM

Ya bırakın kim ne yaparsa yapsın, alan alsın satan satsın. Biz işimize bakalım. Spam post atmayalım. Araştıralım öğrenelim. Boş boş konuşmayalım. Varsa bildiğimiz bir konu, güzel bir şekilde hazırlayıp paylaşalım. Takdiri forum sakinleri verecektir.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 22, 2018, 01:31:45 AM

Kimse üç kuruş para için merit satıp kendi hesabını riske atmaz bunun dışında r10 diye bahsettiğiniz forumda buranın 10 katından daha fazla başıboş dolandırıcı insan vardır, kolay gelsin.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 22, 2018, 09:21:17 AM

Merit olayından sonra forum bir sakinleşti aslında, ki çok daha fazla sakinleşecek şuan hala iyi konuyla merit alabilirim yanılgısındalar adam yeni duymuş bitcoini yeni forumu görmüş ne konusu açacakta buradaki dinazorlarlardan merit toplayacak? Hal böyle olunca bir iki çabalayacak ve uzaklaşacak arkadaş yazmaktan, merakı varsa okur kenarda ekşisözlükte yazar olamamışlar gibi.

Şuan direnen tek tayfa full ya da member tayfası bir iki merit yakalarım diye post  üstüne topic açıp yazıp takip edip duruyorlar kimse kimseye merit vermiyor kaldı ki bir üst seviyeye taşıyacak meriti vermiyor toplamda aylar bulacak.

Açıkcası şahsen SR. olmamış olsaydım bitmişti bu imza bounty işleri forumda benim için twittere kasardım facebooka kasardım buradan hesaba giriş bile yapmazdım kaldı ki newbeiler memberler Allah kolaylık versin benim görüşüm lvl işinin onlara komple kapandığı dayın paran yoksa bu işi bitirdiler kalanları izleyeceğiz
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 22, 2018, 04:33:53 PM

Şu merit olayı formu resmen dağıttı. Bu kadar saçma bir iş yapılamazdı tebrik ederim. Mark Zuckerberg formu satın aldı da haberimiz mi yok? Yakında kalp emojileri falan da koyarsınız tam olur. Tebrik ederim yöneticileri  Angry Angry Angry

emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
February 22, 2018, 06:20:21 PM

Meritte neymiş midye gibi bu forumdaki imzalar falan hiç anlamıyorum Grin
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 23, 2018, 11:44:31 PM

Meritte neymiş midye gibi bu forumdaki imzalar falan hiç anlamıyorum Grin

Eğer boş vaktin varsa katılabilir ve fena olmayacak miktarda şeyler kazanabilirsin fakat vaktin yoksa pekte uğraşmaya değer bir iş değil artık eskisinden çok daha fazla katılımcı var.. (boş vaktin varsa değerlendir)
ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95

View Profile WWW
February 24, 2018, 12:07:26 AM

Şu merit olayı formu resmen dağıttı. Bu kadar saçma bir iş yapılamazdı tebrik ederim. Mark Zuckerberg formu satın aldı da haberimiz mi yok? Yakında kalp emojileri falan da koyarsınız tam olur. Tebrik ederim yöneticileri  Angry Angry Angry
Lütfen tek taraflı bakmayın. Kullanıcılar tarafından bakıldığında evet kısmen zor bir durum oldu merit olayı, özellikle düşük ranklar için. Ama forumun yöneticileri tarafından bakıldığında durum bunu gerektiriyordu demek ki. Çünkü insanlar kudurmuş gibi spam mesaj atıyorlar. Adam foruma üye olduktan 5 dakika sonra konu açıyor bilmem ne.. Moderatörler adminler bunlarla uğraşmak zorunda kalıyor.

"Her zaman karşı tarafı dinle"
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 09:19:43 PM

merite para verenin kolonyalı mendil kadar aklı yoktur. beyin 0 dır. hiç gerek yok böyle şeylere beyler kendinize gelin.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
February 26, 2018, 09:37:57 PM

alan alsın satan satsın. banlanan banlansın. para onların hesap onların. istedikleri gibi kullansınlar.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 23, 2018, 06:30:18 PM

Bu merit olayı hiç adil değil. Arkadaşı arkadaşına gönderiyor veya para ile satıyor. Merit dağıtıcıların adilliğine nasıl güvenebiliriz. Bir süre belirlenir misal 6 ayda bir pozisyon yükselir gibi. Ama şu merit sistemi tamamen kişisel olarak ilerliyor. Bir an önce düzeltilmeli.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
March 23, 2018, 06:38:26 PM

Bu merit olayı hiç adil değil. Arkadaşı arkadaşına gönderiyor veya para ile satıyor. Merit dağıtıcıların adilliğine nasıl güvenebiliriz. Bir süre belirlenir misal 6 ayda bir pozisyon yükselir gibi. Ama şu merit sistemi tamamen kişisel olarak ilerliyor. Bir an önce düzeltilmeli.
Merit kalmadı kimsede ne göndermeye ne satmaya. İlk meritler harcandı bitti. Şimdi tüm meritler Merit kaynaklarında. Onlardan ne kadar merit alacaklar da satacaklar..

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
dark025
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
March 24, 2018, 06:55:12 PM

her dil dalinda merit alim-satimi olustu mu acaba...Her ulkede mi var bu sistemi anlayamayan...
F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 24, 2018, 07:01:44 PM

her dil dalinda merit alim-satimi olustu mu acaba...Her ulkede mi var bu sistemi anlayamayan...

oluşmuştur. her yerde sistemi suistimal etmeye çalışan ve daha hızlı rank atlamak isteyenler olacaktır.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
March 25, 2018, 10:06:09 PM

Yaw nereye ne zamana kadar Merit satışı engellenecek?
Birileri başka platformlarda illa ki Merit ticareti yapacaktır birgün. Parası olan iş yapacak yine.
Sonra birileri çıkacak diyecek ki "Siz de kaliteli post atsaydınız siz de Merit kazanırdınız!"

Bizim bölümde merit kaynağı birileri var mı yada bizleri ve konuları takip edip merit dağıtan kişiler ?
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
March 25, 2018, 10:10:00 PM

ne güzel iş sözde forumu iyi hale getirmek için yapılan sistem simdi ticarete döndü  kısaca paran varsa merit alıp rütbe atlarsın paran yoksa merit yok Smiley)))

Pekala, merit sisteminden daha mantıklı bir önerin varsa ortaya koy lütfen.. Eğer bu sistemde işe yaramıyorsa diğer aşama ödül kampanyalarını tamamen sonlandırmak olacak.. Davet sistemiyle üyelik alınsaydı bu seferde herifler kendi yan üyeliklerini davet edecekti ama kimse yan üyeliğine merit veremiyor çünkü verilen merit 120 gün boyunca takip edilebiliyor.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
March 27, 2018, 02:33:15 PM

Ben Merit ticaretinin yasak olduğunu duymuştum, velev ki yasak olmasın bence Merit ticareti olmamalı zira multi hesapların önüne biraz olsun geçilmiş olur ayrıca saçma sapan konu ve postlar da ortadan bi nebze de olsa kalkmış olur kaliteli konu ve postlar arın kazanın kendim içinde geçerli. Belki bu şekilde olduğunda imza kampanyaları da eskisi gibi güzel kazandırır. Vesselam
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
March 27, 2018, 02:45:08 PM

ne güzel iş sözde forumu iyi hale getirmek için yapılan sistem simdi ticarete döndü  kısaca paran varsa merit alıp rütbe atlarsın paran yoksa merit yok Smiley)))

Pekala, merit sisteminden daha mantıklı bir önerin varsa ortaya koy lütfen.. Eğer bu sistemde işe yaramıyorsa diğer aşama ödül kampanyalarını tamamen sonlandırmak olacak.. Davet sistemiyle üyelik alınsaydı bu seferde herifler kendi yan üyeliklerini davet edecekti ama kimse yan üyeliğine merit veremiyor çünkü verilen merit 120 gün boyunca takip edilebiliyor.

şikayet edecek olduktan sonra konu bulması kolay.
davet sistemi var bana davet göndermiyor herkes kendi yanlarını sokuyor.
merit var bana merit veren yok herkes kendine merit veriyor
referans sistemi olur adam arkadaşlarına referans oluyor.
bunlar olmaz. duyan geliyor imzalardan para kazanamıyoruz. adamın 3 tane herosu var onların yüzünden para kazanamıyoruz.

çabalamak varken şikayet etmek daha kolay ama bu şikayetler hiç bir boka yaramıyor yaramazda zaten. bi söz vardır herkesin şeyine göre delik delinmez diye.
ortada sistem var. sistemin çözümü var. siktir et ben laf söylerim şikayet ederim onun yerine.
goodb
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
March 27, 2018, 02:54:56 PM

Merit olayından sonra forum bir sakinleşti aslında, ki çok daha fazla sakinleşecek şuan hala iyi konuyla merit alabilirim yanılgısındalar adam yeni duymuş bitcoini yeni forumu görmüş ne konusu açacakta buradaki dinazorlarlardan merit toplayacak? Hal böyle olunca bir iki çabalayacak ve uzaklaşacak arkadaş yazmaktan, merakı varsa okur kenarda ekşisözlükte yazar olamamışlar gibi.

Şuan direnen tek tayfa full ya da member tayfası bir iki merit yakalarım diye post  üstüne topic açıp yazıp takip edip duruyorlar kimse kimseye merit vermiyor kaldı ki bir üst seviyeye taşıyacak meriti vermiyor toplamda aylar bulacak.

Açıkcası şahsen SR. olmamış olsaydım bitmişti bu imza bounty işleri forumda benim için twittere kasardım facebooka kasardım buradan hesaba giriş bile yapmazdım kaldı ki newbeiler memberler Allah kolaylık versin benim görüşüm lvl işinin onlara komple kapandığı dayın paran yoksa bu işi bitirdiler kalanları izleyeceğiz

Üstad aynen katılıyorum , söylediklerinize..Siz sr. üye olmanıza ragmen yinede yeni gelen arkadaslarin gözünden bakabilmissiniz.Rütbeyi kazanan yenileri umursamiyor, burda.

Pekala, merit sisteminden daha mantıklı bir önerin varsa ortaya koy lütfen..

Usta söyle olabilirdi mesela : üyelikten sonra 14 gün bi bekleme süresi post atamiyosun , ilk 1 ay günde max 3. post at ama konu yasak, 2. ay güde 5 post + haftada 1 konu vs.. 3. ay günde 8 post...yani sayilari ve aylari atiyorum, burda amac foruma fake hesaplarla bircok kez üye olup, spam ile biseyin reklamini yapmaya calisanlari yildirmak, gecikmeli hesap yani, spamcilar bu kadar beklemeye gelemez..Eski seo programlarinda günde 100x foruma otomatik üyelik acip , altina backlink veren +10 mesaj atan programlar görüyorduk..

Bu meritleri millete zinnikla vermisler, adam aksam yastiginin altinda bi kez koklayip yatiyo..söyle reddit deki +1 sistemini yukarda dedigim sinirlamalarla kombine edebilirlerdi..ama +1 i herkes verebilecek yani.. yada daha orjinal cok fikir olabilirdi bu benimki 1 kisinin 5 dk da düsündügü bisey.. bence forum eski üyeleri degerlendirmek icin , kendileri acisindan bir calisma yapti diye düsünüyorum.neyse hayirlisi bakalim..

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: