Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:39:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Merit Satın alınır !  (Read 3221 times)
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
June 14, 2018, 10:15:05 PM

meritin getiremediği anlam ve devamındaki anlamsızlık apaçık ortada ama hesap satılan konuların legal olduğu bir ortamda merit kardeşlik ve ticaret kulüplerine uygulanabilecek baskı ve ban ne kadar mantıklı hocam.

yani bütünün tamamını satmak uygun görülüyor ama küçük bir parçasını satmak tehlikeli yapılması yasaklanmış bir durum.
ohh ne ala kafalar pırıl pırıl, güzel günlerde kullanın efendim.

Güzel soru. Belki birileri açıklama yapar.

Hemen açıklama yapayım güzel kardeşim Her ay belli bir miktar merit üreten kişiler piyasada olmasa ve yeni sisteme geçildiğinde herkese belli oranda sMerit dağıtılmış olmasa dediğiniz şey olurdu ama bu insanlar ve sistemle gelen hediyeler var ve sistem onlara bunu bedava veriyor hemde ne için biliyor musunuz ? DAĞITILSIN DİYE KALKIP BUNLARI NAKİTE ÇEVİRİN DİYE DEĞİL ! Zaten hep newbie yada 30 postlu jr. hesaplar alım satım peşinde koşanlar... Ekşi sözlük sistemi gelmeli buraya hesap açmak ve onaylatmak için kuyruğa girsinler...

Önce mutli hesap yasaklandıktan sonra referanslı üyelik getirilebilir. Multi hesap yasaklanmadan bu olursa üstüne bir de merit sistemi kaldırılırsa herkes dünya kadar multi hesap açar.
1715125188
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125188
Reply with quote  #2

1715125188
Report to moderator
1715125188
Hero Member
*

Ignore
1715125188
Reply with quote  #2

1715125188
Report to moderator
1715125188
Hero Member
*

Ignore
1715125188
Reply with quote  #2

1715125188
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
June 15, 2018, 02:15:13 PM
Merited by KriptoGuruTR (1)

Bu merit sistemi oldukça can sıkıcı, sistemde merit kazanamıyoruz. Ancak birileri verecekte olacak, oda ölme eşeğim ölme. Bide bunu ticarete dökmüşler, herşeyden para kazanmaya devam edin.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
June 15, 2018, 02:58:01 PM

Bu merit sistemi oldukça can sıkıcı, sistemde merit kazanamıyoruz. Ancak birileri verecekte olacak, oda ölme eşeğim ölme. Bide bunu ticarete dökmüşler, herşeyden para kazanmaya devam edin.

Mağduriyet giderildi. Merit falan bu kadar takılmayın...
emreyurt19971997
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile WWW
June 16, 2018, 01:25:18 PM

hocam açıkcası bence merit sistemi oldukça saçma bundan 2 yıl once merit sistemi diye bir sistem yoktuki zaten şuan rütbeli olan hesapların hepsi o zamandan kalmadır ki hal böyle oluncada iş ticarete dökülüyor sesimizi duyurmamız lazım ama işte bir ama var
avengir01
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 16, 2018, 10:19:41 PM
Last edit: June 23, 2018, 12:35:26 PM by avengir01

mesaj atarsanız yardımcı olurum hocam.
broadcastord
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 17, 2018, 02:43:14 AM

geldiğimiz hallere bak forumda rütbe atlamak için para vermemiz gerekiyor en kısa zamanda kaldırsalarda kurtulsak
Razor5
Full Member

Merit: 100

View Profile
June 19, 2018, 06:48:15 PM

Merit satılmana gerek yok bence,neden diye sorarsan forumda daha çok aktif olup daha güzel postlar atarsan yada daha ilgi çekici konular açarsan sana illaki bir yerlerden merit gelecektir bence para harcamana gerek yok ancak ne kadar merit ve nerde kullanacağına bağlı tabi.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
kingiam52
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
June 20, 2018, 12:05:45 AM

kaliteli paylaşım derken yani neye göre kaliteli ?
prslngms
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 20, 2018, 12:37:08 PM

Böyle bi sistem varsa mutlaka illegal kısmıda olacaktır bunlar başlangıç bence
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
June 20, 2018, 09:55:29 PM
Merited by vincetcm (5)

Kaliteli post yazacak derin bilgilere sahip değilim fakat sorulan sorulara cevap vermek yada fikrimi beyan etmek için postlar atıyorum.

Kaldı ki, kaliteli postlar da istisnalar hariç çok fazla taktir de görmüyor.

Merite ihtiyacı olmayan hayırseverlerden ummaktan başka bir çarem yok sanırım bu durumda.

clt
Jr. Member
*

Activity: 135
Merit: 7

View Profile
June 23, 2018, 07:05:22 PM
Merited by sonerbo (1), vincetcm (1)

İstediğiniz kadar kaliteli konu açın ve oradan herkese yardım etmeye çalışın. 400 merit'li bir arkadaşa yetişebilmenizin imkanı var mıdır? Mesela AwesomeMiner ile mining klavuzu diye bir konu var. Bu arkadaş bugüne kadar kaç merit toplamış bi açın bakın? Bu adam insan gibi bir rank kasabilmek için bunun gibi kaç konu açmak zorunda? Ayrıca eski üyelerin bu tarz yardımlaşma konularında da işi olmuyor. Yeni gelenlerde de merit yok. E nolacak bu işin sonu. Boşa kürek çekmek mi? Şu an en fazla merit alabileceğiniz yer Bitcoin fiyat spekülasyon topiclerinde bir ölür bin geliriz tarzında postlar. Onlar da bitcoin öldü bitticilere laf takmak kaydıyla. E abi ben bunu yapamıyorum benim bütün olayım altcoin mining üzerine. Napayım ben öleyim mi? Bu gidişle bitcoin ölmeden önce forum ölecek haberleri yok. Akılları sıra forumu düzeltecekler. Al sana düzgün forum. Normal post atıp yardım edecek millet ya yazarım da merit gelmez diye yazmaktan imtina ediyor. Aynen böyle devam. Vizyonsuzluk dünyanın her yerinde vizyonsuzluk. Sadece TR'ye özgü birşey değil. Elin yabancısı da sıçtı mı tam sıçıyor. Bokunu alıp kenefe atma zahmetine bile girişmiyor.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 23, 2018, 09:10:29 PM

İstediğiniz kadar kaliteli konu açın ve oradan herkese yardım etmeye çalışın. 400 merit'li bir arkadaşa yetişebilmenizin imkanı var mıdır? Mesela AwesomeMiner ile mining klavuzu diye bir konu var. Bu arkadaş bugüne kadar kaç merit toplamış bi açın bakın? Bu adam insan gibi bir rank kasabilmek için bunun gibi kaç konu açmak zorunda? Ayrıca eski üyelerin bu tarz yardımlaşma konularında da işi olmuyor. Yeni gelenlerde de merit yok. E nolacak bu işin sonu. Boşa kürek çekmek mi? Şu an en fazla merit alabileceğiniz yer Bitcoin fiyat spekülasyon topiclerinde bir ölür bin geliriz tarzında postlar. Onlar da bitcoin öldü bitticilere laf takmak kaydıyla. E abi ben bunu yapamıyorum benim bütün olayım altcoin mining üzerine. Napayım ben öleyim mi? Bu gidişle bitcoin ölmeden önce forum ölecek haberleri yok. Akılları sıra forumu düzeltecekler. Al sana düzgün forum. Normal post atıp yardım edecek millet ya yazarım da merit gelmez diye yazmaktan imtina ediyor. Aynen böyle devam. Vizyonsuzluk dünyanın her yerinde vizyonsuzluk. Sadece TR'ye özgü birşey değil. Elin yabancısı da sıçtı mı tam sıçıyor. Bokunu alıp kenefe atma zahmetine bile girişmiyor.
Hem güldüm hem hak verdim size Smiley Çok dolmuşsunuz. Bu merit olayı gerçekten değişik oldu ben hem hak veriyorum siteminize hemde size katılıyorum. Benle aynı zamanda üye olan hemen herkez Legendry oldu. Ben üye olmadan evvel 1 sene sadece forumda okurdum. Sonra dedim ki bu kadar okuduk az da bizim faydamız olsun. Post kasmak gibi bir derdim yoktu çünkü şimdiki gibi bountyler yoktu. O zamanlar sadece post atmak yeterliydi rank atlamak için. Sonucta post atmak için siteye girmek gerek buda activity arttırıyordu. Neyse artık bakıyorum adam jr member 1000 post atmış. Şimdi bu adam hakkettimi legendry olmayı ? dolu boş sallamış. Kısacası merit artık hem gerekli hemde rank atlamayı imkansıza yakın hale getiren gereksiz bir uygula bencede.
Sizede 1 merit benden siftah benden bereketi Allahtan Smiley
ctffrgmn
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 24, 2018, 12:48:35 PM

Beklenen konu başlıkları geldi Smiley
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
July 01, 2018, 10:32:35 AM

r10 sitesine üye olmak için ref var mı arkadaşlar?
Leteravian
Full Member

Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
July 01, 2018, 07:31:36 PM

Merit hakkında kafasında problemler olan tüm arkadaşlarımı bu konu başlığım altına beklerim sizlerde kafanızdaki soruları sorun ki moderatörün dikkatini çeksin belki soruları yanıtlamaya tenezzül eder... https://bitcointalk.org/index.php?topic=4542352.0

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Razor5
Full Member

Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 08:14:03 PM

Satan biri varsa bakılabilir çünkü çoğumuzun aniden meritlere ihtiyacı olabiliyor ve kritik zamanlarda ne kadar önemsiz gözüksede çok işe yarıyabiliyor bazen:)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 02, 2018, 08:31:21 AM

merit satışı yasak değil mi, bu ne cesaret yiğidim açık açık başlık açmışsın, el altından ticareti yapılıyorda. böyle açık açıkta yapılmazki Cheesy
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
July 02, 2018, 08:46:16 AM

Öncelikle bilgim kadarıyla daha önce bu forumda okuduğum yabancı ve lokal kaynaklı konulardan , merit satışının forum kurallarınca uygun bir durum olmadığını belirtmek isterim.
Sonrasında merit kazanma yöntemlerine gelirsek :
Şu ana kadar kripto kazanma yöntemlerine dair birçok yazı burada okudum ve hatta benim yazmışlığımda var aktif olarak alım satım ile de ilgilenirim ve bu belirttiğim konular üzerine okuduklarımı uyguladığımda kazanç sağladım. Fakat şuraya merit konusu üzerine ne kadar yazılan çizilen varsa lokalde en azından okumama rağmen birşey kazandım diyemeyecek kadar az kazanmışımdır bu yazılanlardan.
İsterseniz ansiklopedisini yazın bu kripto dünyasının ama 0 dan başkalıp bırakın 1000 meritlere 300 - 400 meritlere ulaşmanın çok zor olduğunu düşünüyorum.
YAzdığım konularda 1000 lere yaklaşan ya da geçen okunma oranlarına sahip konular mevcuttur ama merit konusuna baktığınızda o konu üzerinden 1 adet bile merit gelmemiştir.
Konuyu okuyan belki de o konu üzerinde vakti zamanında öğrendiğinden minimum 200-300 dolar kazanmıştır ama merit vermemiştir. Şimdi burada yanlış anlaşılmasın vermeyen adamı suçlamak gibi bir niyetim yok.
YA onun da zaten verecek bir meriti yoktur ya da elinde tutuyordur daha da değerlensin diye : )
Değerlenmesi işin şakası böyle konularda merit de aramadım yazarken bir allah razı olsun dese, ya da zor durumdaysa kazandığı bir işe yararsa ben bunu düşünerek bile mutlu olurum. ÖZetle karşılık beklemem.
Türkiye' nin ilk ve popüler forum sitelerinde öğrencilik zamanlarımda oldukça zaman geçirip bildiklerimi yorumlarımı insanlarla paylaşır , sadece ve sadece paylaşmakla bile mutlu olabilen bir insanım.
Bu nedenle merit satın almak, merit kazanmak ya da merit satmak ile hiç mi hiç ilgilenmiyorum artık. Özellikle çalışan bir sistem olmadığını gördüğüm için forum seviyesi atlama niyetiyle bir uğraşım da mevcut değil.
Yukarıda anlattığım gibi ya da benzer bir ruh haline bürünüp forumu paylaşmak ve paylaşılanları değerlendirmek amaçlı kullanırsanız burada geçirdiğiniz zamandan çok ama çok keyif alır ayrıca kazanç sağlar ve bu kazancın da tadını çıkarabilirsiniz.
Ayrıca unutmayın ki en değerli şey insan için zamandır. Bunu da göz ardı etmeden buradaki zamanınızı değerlendirin.

Herkese keyifli forumlar dilerim
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
July 02, 2018, 11:56:45 AM
Merited by fuathan (3)

Üç beş merit alanlar iyi güzelde, 500 meritim olması lazım ki hero olabileyim. Benim durum ölme eşşeğim ölme biraz. Tamam merit iyi güzelde bu kadar çok abarti 500 merit falan konulması biraz gereksiz olmuş, o kadar çok meriti kim nerde bulmuşta bize gelecek. 1 1 zaten gelir gelirse, o da anca 400 yılda biter.

/] Mr.Stork   
/]E X C H A N G E
S E R V I C E
████████▄▄▄▄▄
██████▄█████████▀
█████▀██▀▀█████▄
████████████████
█████▐█▄▀▄██▄▀▄██
█████▄█▄▄▄██▄▄
█████▀██████████
███████▀▀██████▌
███████████▀██▀

█████████
█████▄████████▄
███▄█████████████▄
░░▄███████████████▄

██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
▄▄███▄▄
▄█████████▄
▄█████████▄
▀██▀██▀
▀█████████▀
▀███████▀
█████████
███████████████
███████████████████
▐███████████████████▌
███████████████████
█████████████████████
▀▀███████████████▀▀
██████████████████████████████████████████████████████████████████████

/]NO KYC    NO AML
NO REGISTRATION

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
July 02, 2018, 05:38:37 PM

Üç beş merit alanlar iyi güzelde, 500 meritim olması lazım ki hero olabileyim. Benim durum ölme eşşeğim ölme biraz. Tamam merit iyi güzelde bu kadar çok abarti 500 merit falan konulması biraz gereksiz olmuş, o kadar çok meriti kim nerde bulmuşta bize gelecek. 1 1 zaten gelir gelirse, o da anca 400 yılda biter.

Benim gördüğüm global forum da bolca merit veriyor insanlar birbirlerine. Mesela "theymos" a +2200 merit vermişler. Çok da lazım mış gibi legendary üyeler birbirlerine dağıtıp duruyor. 1000 civarı da "satoshi" ye merit vermişler. İhtiyacı varmış gibi Smiley
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: