Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:10:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: REFEREUM ile hertürlü para kazan!  (Read 626 times)
zhrsltn (OP)
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 01:06:23 PM

temel fonksiyonu oyun geliştiriciler, oyuncular ve streamerlar arasındaki para akışını blockchain'e taşımak olacak olan alt coin. bu sayede söz konusu akışta yer alan aracıları bypass ederek, hem geliştiriciler için marketing harcamalarını azaltmayı, hem de gelişticiler, "influencers" dedikleri streamerlar ve onların seyirci kitleleri arasında daha organik bir bağ kurmayı hedefliyorlar.

yani oynayanda kazanıyor indirende önerende izleyende... proje hardcap yapmış durumda 33mılyon dolar civarı toplayarak ve bu pazara muhteşem bir giriş yapmış bulunmaktalar...
1714864215
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714864215
Reply with quote  #2

1714864215
Report to moderator
1714864215
Hero Member
*

Ignore
1714864215
Reply with quote  #2

1714864215
Report to moderator
1714864215
Hero Member
*

Ignore
1714864215
Reply with quote  #2

1714864215
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714864215
Hero Member
*

Ignore
1714864215
Reply with quote  #2

1714864215
Report to moderator
1714864215
Hero Member
*

Ignore
1714864215
Reply with quote  #2

1714864215
Report to moderator
1714864215
Hero Member
*

Ignore
1714864215
Reply with quote  #2

1714864215
Report to moderator
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
February 14, 2018, 01:39:48 PM

Bana 2k göndermişler bunu nerede ve kaça okuturuz çok merak ediyorum Smiley
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 14, 2018, 01:41:03 PM

Hocam sana nerden geldi ki 2 k bizde yok bountysi falan mı vardı bilmiyorum ama hardcap yaptıysa proje alıp başını gidebilir. şu kedi oyunu gibi eth ağını yavaşlatmasında başka birşey istemiyorum.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
February 14, 2018, 01:49:07 PM

Hocam sana nerden geldi ki 2 k bizde yok bountysi falan mı vardı bilmiyorum ama hardcap yaptıysa proje alıp başını gidebilir. şu kedi oyunu gibi eth ağını yavaşlatmasında başka birşey istemiyorum.

Sitesinde video izlemekten, ne bileyim oyun falan indirmekten puanlar veriyordu. Başka extra bir şey yapmadım.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 02:11:30 PM

bende çok sitesine ziyaret ediyordum görev tazında birşeyler ile uğraştık ama çok üstüne gitmedim şimdi karşıma çıktı

hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 02:12:58 PM

Şuan bile ikinci aşama airdrop devam ediyor. Siteye üye olmak ve yayınları izlemek vs sistemler ile kazanc mümkün ama borsa hakkında bir duyuru yok ve sanırım o tür bir planda yok. Bakalım ilerleyen günlerde duyuru vs olur gibi.
Faithh
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
February 14, 2018, 02:17:54 PM

Şuan bile ikinci aşama airdrop devam ediyor. Siteye üye olmak ve yayınları izlemek vs sistemler ile kazanc mümkün ama borsa hakkında bir duyuru yok ve sanırım o tür bir planda yok. Bakalım ilerleyen günlerde duyuru vs olur gibi.
Nereden kayıt oluyoruz ve bizden ne yapmamızı istiyorlar bunlar hakkında bir bilginiz var mı acaba? Eğer katılım devam ediyorsa katılıp şansımı denemek isterim airdropların ne yapacağı hiç belli olmuyor kaldıkı bu proje hardcap yapmış bir proje burda bir mantık hatası yoktur umarım. Airdrop ile dağıtım yapan bir proje nasıl hardcap yapabiliyor şaşırmadan edemiyorum...

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
hxres
Member
**

View Profile
February 14, 2018, 02:27:04 PM

Nereden kayıt oluyoruz ve bizden ne yapmamızı istiyorlar bunlar hakkında bir bilginiz var mı acaba? Eğer katılım devam ediyorsa katılıp şansımı denemek isterim airdropların ne yapacağı hiç belli olmuyor kaldıkı bu proje hardcap yapmış bir proje burda bir mantık hatası yoktur umarım. Airdrop ile dağıtım yapan bir proje nasıl hardcap yapabiliyor şaşırmadan edemiyorum...

Hocam normal üye olun panelden puan ile ilgili bilgi var. Refereum sitesinden. Bahsettiğinz durumu yani yeni kullanıcılar için verilen yeni puanlar token karşılığı ile mi yoksa başka amaçla mı onu tam incelemedm. Gerçi ben 2700 puan kastım herkes gibi 2k aldım. İlk level 500 puandı 1k puan toplayanlarda 2k aldı ilginç bir durum.
Faithh
Member
**

Activity: 154

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
February 14, 2018, 02:32:43 PM

Hocam normal üye olun panelden puan ile ilgili bilgi var. Refereum sitesinden. Bahsettiğinz durumu yani yeni kullanıcılar için verilen yeni puanlar token karşılığı ile mi yoksa başka amaçla mı onu tam incelemedm. Gerçi ben 2700 puan kastım herkes gibi 2k aldım. İlk level 500 puandı 1k puan toplayanlarda 2k aldı ilginç bir durum.
Kayıt olsak bile yetiyor anladığım kadarıyla herhangi bir icraat gerçekleştirmesek bile 2. airdropta 2k almasak bile 1 k bi token gelme durumu olabilir ozaman. Bilgiler için teşekkürler.

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
hxres
Member
**

View Profile
February 14, 2018, 02:36:25 PM

Aslında görev var. İzleme için ayrı, yayın açarsanız ayrı vb. onların puan getirside mevcut . Ona göre hamle yaparsınız artık.
Not: yeni kullanıcılar için airdrop devam ediyor bilgi aldım. Ama kaç adet dağıtım olacak onu bilmiyorum.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
February 14, 2018, 02:48:31 PM

Madem dağıtım yapan bir airdrop mevcut sonradan üzülmemek adına en azından bişeyler alalım olmazsa olmaz zaten çokta problem değil açıkçası Smiley

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
February 14, 2018, 02:49:26 PM

2k verdikleri puan token değil ne kadar eder bilinmez belki 20 coin eder belki de 200
hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
February 14, 2018, 03:04:24 PM

Bu refereumun airdrobu mu oldu bounty simi benim hiç haberim olmadı. Ne yapmak lazım kaçan bişey var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 14, 2018, 03:56:46 PM

Airdrop ile dağıtım yapan bir proje nasıl hardcap yapabiliyor şaşırmadan edemiyorum...

bu kafayla daha çooooooook şaşırırsın kardeşş merak etme....konuya dönersek total supply korkutuyor onun haricinde projesi sitesi takımı vs güzel bende kastım bundan baya...1 $ falan etse bari  tanesi  Grin
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
February 14, 2018, 04:12:42 PM

1. Aşama airdtopta güzel görevler vardı yaptığın göreve göre puan kaaandırıyordu. Şuan görevler azalmış olsa da yine de boş çevirmiyor bir şeyler veriyor. Bana da 2k gelmiş. Bitcoinwhite in telegram grubu yöneticisi Ahmet Ber adında bir arkadaş yönetiyor bunun Bounty kısmını da isterseniz telegram üzerinde ona ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
February 14, 2018, 05:14:38 PM

ben de burada gördüm ve üye oldum konu başlığını açan arkadaşa teşekkür ediyorum. eğer gönderecek kadar meritim olsaydı verirdim . bana da 2 tane geldi ve geçenlerde bi arkadaşa yolladım. ben bu tarz paylaşım yapan arkadaşlara merit veriyorum ki verilmeli de bence. video da izledim 60 points oldu. sürekli bişey yapmak lazım mı oyun indirdik diyelim oyunu kurmak şart mı? bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 15, 2018, 11:34:24 AM

Bende bir kaç görev ile rfr sahibi olanlardanım. Bunlar ilaç ilaç, airdrop ile dağıtılan tokenden coinden iş çıkmaz diyenler token hardcap yapınca şaşırıyor. Daha çok şaşıracak bu insanlar.

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
March 02, 2018, 11:03:48 AM

1. Aşama airdtopta güzel görevler vardı yaptığın göreve göre puan kaaandırıyordu. Şuan görevler azalmış olsa da yine de boş çevirmiyor bir şeyler veriyor. Bana da 2k gelmiş. Bitcoinwhite in telegram grubu yöneticisi Ahmet Ber adında bir arkadaş yönetiyor bunun Bounty kısmını da isterseniz telegram üzerinde ona ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

bounty wapinter de değil miydi? hala bountyleri mizi alamıyoruz... binance ile yarışan OKEXE girdi hala gelecek...
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 12:04:46 PM

banada gelmişti 2k daha sonradan platform üzerinden izleyip kazananlarada geldi sanıyorum sürekli bi dağıtım oldugu için diğer bountylerden cok daha avantajlı.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 02, 2018, 12:36:02 PM

bu coin bir oyun coini diye biliyorum. bence özellikle first blood coininde gördüğümüz gibi oyun coinleri işe yaramaz projeler haline gelmeye başladı bile. bir gelecek göremiyorum özellikle token olanlarda

[/center]
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: