Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:31:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Litecoin Hard Forku Hakkında  (Read 282 times)
McMehmet (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 02:23:47 PM

Merhaba...
Bir konu hakkında bilgilerinizi almak istiyorum.. Elimde çok az miktar da olsa litecoin var ve bugun ki yükselişini araştırdığımda 18 Şubat gibi bir hard fork olucak ve Litecoin Cash diye bir coin çıkması bekleniyor.. Elinizdeki lightcoin miktarı x10 kadar Litecoincash vericeklerini söylüyorlar.. Benim koinim ve poloniexte olan litecoinlerim var... Bu hardforktan faydalanmak için nasıl bir yol izlemeliyim.. Lightcoin'in offical sitesini bile bulmakta kafam karıştı.. litecoin.com yada litecoin.org mu? ios cüzdan indirsem genede faydalanabilirmiyim?

Bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim..

"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714663882
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714663882
Reply with quote  #2

1714663882
Report to moderator
1714663882
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714663882
Reply with quote  #2

1714663882
Report to moderator
okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
February 14, 2018, 02:33:28 PM

Merhaba...
Bir konu hakkında bilgilerinizi almak istiyorum.. Elimde çok az miktar da olsa litecoin var ve bugun ki yükselişini araştırdığımda 18 Şubat gibi bir hard fork olucak ve Litecoin Cash diye bir coin çıkması bekleniyor.. Elinizdeki lightcoin miktarı x10 kadar Litecoincash vericeklerini söylüyorlar.. Benim koinim ve poloniexte olan litecoinlerim var... Bu hardforktan faydalanmak için nasıl bir yol izlemeliyim.. Lightcoin'in offical sitesini bile bulmakta kafam karıştı.. litecoin.com yada litecoin.org mu? ios cüzdan indirsem genede faydalanabilirmiyim?

Bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim..

Charlie Lee, yalanladı fork haberini.

https://twitter.com/SatoshiLite/status/960197866546282496
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 02:59:22 PM

yalan oldugu ortaya cikti ama herhangi bir forktan yararlanmak icin elinizdeki coini borsada degil de cuzdanda tutmaniz gerekiyor.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
McMehmet (OP)
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
February 14, 2018, 03:03:55 PM

Hangi cüzdan da tutabilirim.. Bugun %30 gibi bir artış gerçekleştirdi litecoin... Fork tarihine kadar sanırım daha da artıcaktır..
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 14, 2018, 03:14:47 PM

https://litecoin.com/#wallets

üstteki adresten bir cüzdan indirerek ona transfer edin.
Private keyi saklayın. Önlem amaçlı Fork sonrası bu cüzdandaki litecoinleri başka yere atın.
Private key ile fork yapan ekibin yayınlayacağı cüzdana private key girerek fork coininizi alın.

Destek gelmezse uğraşmaya değmez.

valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 14, 2018, 04:26:41 PM

Fiyattaki canlanmanın nedeni buymuş demekki. Olsun. Yine alım fırsatı verdi Litecoin. Yakın zaman önce 300 dolar seviyelerini görmüş bir koinin 150 dolar seviyelerine doğru çekilmiş olması yatırımcısını kaybetiği anlamına gelir, ama toparlayacak potansiyel yok değil.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 04:45:06 PM

yaklaşık bundan 5 ay öncesi litecoincash adında bi airdrop olmuştu sanki. bana da bir miktar gelmişti. hatta litecoin adını taşıdığı için iyi pump yaptırdılar. eğer yanlış hatırlamıyorsam. o zamanlar çünkü ethereum adı ile litecoin adı ile bol miktarda airdrop ile coin piyasaya çıkıyordu. şimdi bu fork olacaksa aynı adı taşıyabilir mi merak ediyorum. çünkü zamanında dubaicoin içi dbix dbic meselesi vardı. sırf bu kısaltmadan dolayı fena kazıklanmıştım..dikkatli olmak lazım.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
altanbyz
Member
**

Activity: 112

View Profile
February 14, 2018, 09:20:47 PM

LTC BTC karşısında yükselmişken satıp BTC ye geçmek mantıklı mı sizce?

Fork için alım yapan bir sürü kişi var, fork sonrası BTC karşısında değer kaybedebilir az da olsa. Diğer yandan LitePay olayı var satıp satmama arasında kararsız kadım
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 14, 2018, 09:23:32 PM

Charlie desteklemiyor diyorsa pek umut baglamamak lazım. Ltcnin kendisi iyi arttı.Piyasa değeri  yukselirken bu düşüyor bu artarken piyasa düşüyor.

EquusAsillus
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
February 15, 2018, 02:15:50 AM

Ltc’nin artış sebepleri fork olduğunu düşünmüyorum aksine mart nisan aylarında adını çokca duyacağımız lighting network’den dolayı ve charlie lee’nin yapıcı yorumlarından sonra fiyatın tırmandığını görüyoruz. Hemde charlie forkun bizle alakası yok dediği halde. Bu sektörde charlie gibi insanlara ihtiyaç var.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 15, 2018, 03:27:39 AM

Bende yükselişin sebebini merak ediyordum, muhabbetiymiş. Fork olmasa da bu bahaneyle yükselmiş olması sevindirici. Litecoin daha yüksek fiyatları hak ediyor.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 15, 2018, 08:24:08 AM

LTC EN GÖVENİLİR COİNLERDEN BİRİ OLMANIN YANINDA HARD FORKU DA OLURSA NE AKDAR ARTAR AZALIR HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ. 5 MARTTA OLACAKMIŞ. HER TÜRLÜ KAR OACAK HEM ELİNDEKİ LTC ARTACAK HEMDE DEĞERİ ARTRSA SÜPER OLUR.

Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
February 15, 2018, 08:36:35 AM

Yalan haber olduğu ortaya çıktı ama böyle böyle speküle ediyorlar işte piyasa artışa geçti zaten üstüne fork haberi ile dahada artar litecoin
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 15, 2018, 11:38:46 AM

Yalan haber olduğu ortaya çıktı ama böyle böyle speküle ediyorlar işte piyasa artışa geçti zaten üstüne fork haberi ile dahada artar litecoin
Bende diyorum neden daha önce hiç duymadım LTC hard fork hakkında bir kaç yazı haber vs vs. diye meğerse yalanmış. Ama yalan olduğu halde güzel artış sağladığını düşünüyorum LTC'nin
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 15, 2018, 11:53:29 AM

Fork olayı yok hocam yalan o haberler inanmayın Smiley Ama parçalı tutacağına hepsii bir yere taşıman mantıklı oalcaktır diye düşünüyorum.
Bilgent
Member
**

Activity: 518
Merit: 13

View Profile
February 15, 2018, 02:02:35 PM

litecoin öldü resmen ya hayal kırıklığı yarattı çok büyük, yarıyarıya düştü ve oralarda seyrediyor ve uzun süre de oralarda seyretmeye devam edecek

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
February 16, 2018, 02:33:02 PM

Yükselişin sebebi fork dedikodusundan ziyade LitePay haberi.

https://koinbulteni.com/litecoin-litepay-adli-odeme-sistemini-cikariyor-7760.html
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
February 16, 2018, 02:37:02 PM

yukseliş fork değilde litepay muhtemlen çünkü haber yalanalandı

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 16, 2018, 03:06:53 PM

litecoin öldü resmen ya hayal kırıklığı yarattı çok büyük, yarıyarıya düştü ve oralarda seyrediyor ve uzun süre de oralarda seyretmeye devam edecek

Mesaj tarihi de dün yanlışmı görüyorum ama değilmiş Litecoin çok iyi seviyeler de şu anda yarı fiyatına indi derken anlayamadım 500$ mıydı önceden.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 16, 2018, 07:09:19 PM

Litecoin sahibi böyle fork olmadığını söylemiş. Adamlar kafasına göre fork uyduruyor. Yeni dolandırma sistemi de bu galiba. Bulaşmayın

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: