Bitcoin Forum
June 18, 2024, 08:56:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive Sitesi Hakkında Bilgi  (Read 1585 times)
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 09:18:44 PM

bende tam onunla uğraşıyordum kim yaptıysa Allah razı olsun vallah hem kolay hem pratik çok vaktimi almıyor bile unutma derdin yok bişey yok

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
February 16, 2018, 09:32:26 PM

Bounty yöneticisi arkadaş güzel düşünmüş kendine bir platform yapmış şahsen çok iyi buldum
by.microp1
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
February 16, 2018, 09:51:17 PM

rapor rapor bıkmıştık arkadaş bizi bu derten kurtardı büyük kolaylık sağladı böyle bounty kampanyaları keşke daha da yaygınlaşsa varmı arkadaşlar bildiğiniz böyle kampanya

▬▬▬▬▬▬   THRIVE   ▬▬▬▬▬▬
THE PREMIUM DECENTRALIZED AD MARKETPLACE
[  Private Round | Jan 15th, 2018  ][/center (http://ico.thrivelabs.io)
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
February 17, 2018, 08:24:53 AM

rapor rapor bıkmıştık arkadaş bizi bu derten kurtardı büyük kolaylık sağladı böyle bounty kampanyaları keşke daha da yaygınlaşsa varmı arkadaşlar bildiğiniz böyle kampanya

evet rapor olmaması çok güzel.
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
February 17, 2018, 10:36:12 AM

güzel bir düşünce ve girişim. inceledim kolay bir sisteme benziyor. Raporlama bounty kampanyaları için büyük bir sorun umarım bizi bu sorundan kurtarabilir. Teşekkürler paylaşım için
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 17, 2018, 10:39:33 AM

Ben raporları vesaire görmüyorum, eskisi gibi sosyal medyaların vesaire excelleri olmucak mı, olmucaksa paranın yarısını kendilerine ayırmadıklarını nereden anlayacağım, sistem bence kendilerine yarıcak managerların, girmem ben bunlara. Sylonun hiçbir kampanyasında rapor vermiyoruz zaten, yeni bişey değil.

waybesuricata (OP)
Sr. Member

View Profile
February 17, 2018, 04:08:13 PM

Ben raporları vesaire görmüyorum, eskisi gibi sosyal medyaların vesaire excelleri olmucak mı, olmucaksa paranın yarısını kendilerine ayırmadıklarını nereden anlayacağım, sistem bence kendilerine yarıcak managerların, girmem ben bunlara. Sylonun hiçbir kampanyasında rapor vermiyoruz zaten, yeni bişey değil.

Sylonun kampanyaları hangileri hocam link atar mısın?
waybesuricata (OP)
Sr. Member

View Profile
May 28, 2018, 09:17:28 PM

Bountyhive  sitesi hakkında bilgi vermek için Bountyhive platformu  ilk açıldığında böyle bir başlık açmıştım. Sonradan resmi konu açılınca bırakmıştım konuyu. Resmi konu kapatılmıştı. O yüzden güncellemek istedim konuyu.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
May 28, 2018, 10:31:21 PM

bountyhive güzel bir platform twitter facebook için özellikle rapor istememesi harika olmuş tebrik ediyorum yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum özellikle türkiye grubu epey aktif görünüyor bountyhive platformunun
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 28, 2018, 11:10:08 PM

ben de küçük bir katkı yapayım facebook profinizde eğer insan fotoğrafı yoksa en son sayı zamanında facebook için yaptığınız paylaşımlar kabul edilmiyor. eğer bitcoin ile ya da herhangi bir alt coin resmi varsa profilinizde facebook ile ilgili bölümden token gelmez ben en az 4-5 tanede bu sorunu yaşadım. sonra kendi fotoğrafımı koydum ve işi düzelttim. aklınızda olsun. şunu da ekleyeyim pek fazla bir beklentiye girmeyin gelen tokenler çorba parası ancak eder. eğer ki imzasını taşıyorsanız kebap parası çıkabilir. herkese bereketli kazançlar dilerim
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
May 29, 2018, 01:05:30 AM

benim için twitter bountyleri için avantajlı makale bountyleri için avantajsız bi platform diyebilirim eskiden steemit üzerinden yayınlanan makalalere izin veriliyordu artık izin vermiyorlar onun yerine normal bountylerden makale yazmak daha iyi

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 29, 2018, 07:42:01 AM

Ben kullanmıyorum gerçi artık airdrop kullanmıyorum çok üşeniyorum sebebide büyük ihtimal piyasanın boktan olmasından kaynaklanıyor bide airdroptan para edicek bişey gelmiyor
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 29, 2018, 10:38:20 AM

Bountyhive  sitesi hakkında bilgi vermek için Bountyhive platformu  ilk açıldığında böyle bir başlık açmıştım. Sonradan resmi konu açılınca bırakmıştım konuyu. Resmi konu kapatılmıştı. O yüzden güncellemek istedim konuyu.

Neden kapattılar resmi konuyu?

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 29, 2018, 11:35:18 AM

twitter, face, telegram katılımları bounty açılır açılmaz kısa sürede doluyor. öyle ki 7000 twitter katılımcısı olabiliyor. satılan tokene göre bounty ödülü tekrar revize edilecektir yani fix değil. iyi tarafı raporlama sorunu yok. paylaşımı yapıyorsun sistem tarıyor. online takip tablosu da yakında gelecektir. birkaç imza oranına baktım bountynin %15'ini ayırmışlar. yine bir, ikisine baktım satılan tokenin %5 imzaya ayrılmış en azından bu son yazdığım baya iyi.

adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
May 29, 2018, 11:39:21 AM

Bountyhiveyi bende kullanıyorum. Raporlama olayı yok. O yönden dolayı katılımcısı çok. Bir kampanyaya gelir gelmez hemen doluyor. Onun için sürekli takip etmek gerek siteyi ayrıca Türk telegram grubu da var. Herkes çok yardımcı oluyor.
cangxang
Member
**

Activity: 114

View Profile
May 29, 2018, 11:53:42 AM

Bountyhıve tam şeffaf çalışan bir site değil kampanyaya kimler katıldı kim ne stake aldı belli değil. biz katıldık tamam ama kabul edildik mi yaptığımız işler sayılıyor mu o bile belli değil.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
May 29, 2018, 12:57:40 PM

bilgilendirmeler için teşekkürler. Bountyhive token dağıtma kısmını iyi beceriyor hızlılar bana göre tek sıkıntı talep bir anda çoğaldı artık kampanyalara insanlar katılamıyor bile birde nadiren para getiren icolar çıkıyor, ico satış fiyatları yüksek borsalara list edilince ico fiyatlarının çok altında list ediliyor tokenlar.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
May 29, 2018, 01:08:46 PM

son derece yararlı bir konu, bir de şu linkler var Türkçe olarak;

Bounty Programları ve Bountyhive Platformu Kullanım Rehberi
https://siberekonomi.com/bountyhive-io-bounty-programi-nedir/

Bountyhive Kampanyalarına Katılım ve Kuralları
https://siberekonomi.com/bountyhive-kampanyalarina-katilim-ve-kurallari/

herkese bol şans.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
May 29, 2018, 01:30:41 PM

Ben kullanmıyorum gerçi artık airdrop kullanmıyorum çok üşeniyorum sebebide büyük ihtimal piyasanın boktan olmasından kaynaklanıyor bide airdroptan para edicek bişey gelmiyor

sen olayı baştan yanlış anlamışın hacı dayı. Bounty ile airdrop karıştırma önce sen. Birde üyelik statüne bakıyorum görende birşey bliyor sanıyor seni. İmzan yorum istiyor snaırım

platform iyi fakat çok kör nokta mevcut. Kafalarına göre sürekli kuralları değiştiriyorlar ve ağırlaştırıyorlar. Bu da akıllarda tam bir soru işareti bırakıyor
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
May 29, 2018, 01:43:23 PM

ilk zamanlar da daha güzel idi. Şimdi sadece Telegram da kampanyalar olur ise giriyorum. Herşey de bir kurallar. İmzaya gireceksiniz. Günlük ortalama 2 mesaj yaz diyor. Arkadaş ben mesajları 3 günde yazıyorum belki. Ama hergün yazabilecek durumum olmuyor. Twitter da yine aynı şekil de hergün girmen lazım. Haftanın 3 günü tamam ancak, daha fazlası can sıkmaya başladı. Buna rağmen Twitter ve Facebook da yer bulmak imkansız Smiley. İmzalar ise boş oluyor genel de...

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: