Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:56:39 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive Sitesi Hakkında Bilgi  (Read 1585 times)
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 12, 2018, 12:21:33 PM

Spreadsheet konusunda düzenleme yapıyorlar yakında kim ne kadar aldı alacak gösteren bir sistem getireceklerini söylediler. Üstteki arkadaşın yanlışı var kora tokenleri dağıtıldı eğer kendisine gelen yoksa katıldığından eminse iletişime geçsin emekleri boşa gitmesin.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
July 12, 2018, 01:46:30 PM

Bountyhive'deki bir çok projede sorunlar oldu bazısı scam çıktı haksız dağıtımlar falan oldu büyük oranda güven kaybını yaşıyorlar zaten uzun zamandır. Herkes Kora diyor ama öncesinde de sorunlar oldu. Spreetshead olmaması zaten başlı başına bir vaka. Ne yaptığını kime nasıl bir dağıtım olduğunu katiyen göremiyorsun. İşin içinde bir olaylar illaki dönüyordur diye düşünüyorum en başından beri ki yanıltmadılar pek.

BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
July 14, 2018, 02:33:19 PM

Bountyhive denilen site genelde saçma sapan projelerle anlaşıp insanları mağdur eden bir site, bundan önce Pundi X bountysinde durup dururken çalışan insanların stakelerini sildi ve yerine kendi cebine birsürü para koydular. Şu anda da Bountyhive sitesinde kimseye spreadsheet göndermeyerek arka planda kendi hesaplarını soktuklarını düşünüyorum bundan dolayı da red trustlu üyelerin imza kampanyalarına katılabilmelerine izin tanıyorlar yani bir nevi al gülüm ver gülüm hesabı.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 14, 2018, 02:42:47 PM

İlk zamanlar sayfa sayfa Ico vardı. Millet katılmak için. Yirtiniyordu. Şimdi 2 tane var sadece . Çoğu ico borsaya giremedi. Dropil coolcousin bu ikisini biliyorum ben.onun dışında dbrain den hiç ses çıkmadı ben onun imzasına gitmiştim. Galiba patladı. Tek suçlu bountyhive değil. şuan zaten kaliteli ico olmadığı için bounty ler pek birşey kazandırmıyor. Airdrop işi zaten öleli çok oldu
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
July 14, 2018, 02:43:21 PM

Birkaç proje başarılı olsa da projeler vasatında altında artık. Her ne kadar grupları aktif olsa da sorulara çok hızlı çözüm bulsalar da hala spreadsheet sistemini getirmemiş olmaları benim siteye olan güvenimi bitirdi.
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
July 14, 2018, 03:19:18 PM

Evet henüz spreadsheet sistemi gelmedi hala dediğiniz gibi, kampanyalarda sitenin açıldığı tarihlere göre azaldı daha az kampanya gelmeye başladı.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
July 14, 2018, 03:57:50 PM

50 küsür kampanyadan şimdilik sadece 6sı borsaya girdi. ben başarılı buluyorum bountyhive ekibini zamanla daha iyi anlaşılacaktır. borsaya girmek kendi başına kriter olamaz bu piyasada çoğu proje borsaya girip 10-20 kat değer kaybetmektense beklemeyi tercih ediyor.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
July 14, 2018, 04:38:04 PM

bazı bountylerin süresi bittiği halde ico devam ediyor. hani birisine baktım 150 gün kadar var iconun bitmesine. bounty bitmiş. ama tokenleri gönderiyorlar sonuçta. öyle hemen borsaya girmesini beklemeyin.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
July 14, 2018, 04:38:56 PM

benim kullanıp memnun olduğum bir platform. Benim anlamadığım sağda solda bazı gereksizler ne umdu bulamadı da sürekli karalıyor sallıyor? benim katıldığım tüm kampanyaların tokenleri geldi ekip baştan sona çok ilgili. ufak tefek sorunları oluyorsa bile bunu da gelişim için ders olarak görüp daha iyiye gittiklerini görüyorum. Dayanaksız temelsiz sallamaların karalamaların amacını anlamış değilim.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ECNBHuso
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
July 14, 2018, 05:32:09 PM

Meritlik konu emeğine sağlık güzel kardeşim, bu forumda yol gösterici paylaşımlara bayılıyorum. Kimsenin kimseden saklısı yok ben kazanıyorsam herkes kazansın mantığı. İçeriği tek bir yerde toplayarak seçiçi bir hizmet ağı olmuş. Değerlendirmek lazım
hasyurt
Full Member

View Profile
July 14, 2018, 05:32:46 PM

benim kullanıp memnun olduğum bir platform. Benim anlamadığım sağda solda bazı gereksizler ne umdu bulamadı da sürekli karalıyor sallıyor? benim katıldığım tüm kampanyaların tokenleri geldi ekip baştan sona çok ilgili. ufak tefek sorunları oluyorsa bile bunu da gelişim için ders olarak görüp daha iyiye gittiklerini görüyorum. Dayanaksız temelsiz sallamaların karalamaların amacını anlamış değilim.
Spreadsheet in olmaması büyük sorun. Çünkü hangi hafta ne aldın ne almadın belli değil. Eğer Stake alamayan kişi hatasını görüp onu halleder sonraki hafta Stake alır. Ekibin ilgisine laf eden yok. En büyük sorun spreadsheet onu da koysunlar ne olacak. Birsuru kişi bundan muzdarip. Dayanaksız temelsiz değil bu eleştiriler. Kim ne kadar token kazanacağını önceden spreadsheet ile görebiliyor. Nereden bileyim adamların token araklamadigini babamın oğlu değil sonuçta.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 14, 2018, 05:48:33 PM

Spreadsheet olunca araklanmıyor sanırım. Biraz Sylon ve Amazix bountylerine katılda araklanmanın nasıl olduğunu gör istersen. Bu işi sadece proje ekibinden aldığı ücretle yapan bounty manager varsa bende birşey bilmiyorum.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
July 14, 2018, 05:54:52 PM

Bountyhive güzel bir yapılanma ancak ben oradaki daha önceden bounty managerlık yapan isimleri sevmiyorum. Örn : Tüm forumun nefret ettiği jamaal

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
hasyurt
Full Member

View Profile
July 14, 2018, 06:13:51 PM

Bountyhive güzel bir yapılanma ancak ben oradaki daha önceden bounty managerlık yapan isimleri sevmiyorum. Örn : Tüm forumun nefret ettiği jamaal

O varsa zaten uzak durmak lazım. Huylu huyundan vazgeçmez. Onun için hiç iyi şeyler duymadım. Kim olursa olsun çok güvenmemek lazım. Sylon için de farklı şeyler duymuştum. Zaten bu konulara vakıf kişiler kimin ne olduğunu az buçuk  biliyor. Herkese bereketli kazançlar dilerim
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
July 14, 2018, 06:47:38 PM

spreadsheet olmaması sorun gözü ile bakardım. artık umursamıyorum. ben hak yenildiğini düşünmüyorum. aslında bounty bitiş tarihinden 10 gün sonra ne kadar hak ettiğimizi öğrenmek heyecanlı oluyor. eskisi gibi çok sayıda ico eklenmiyor. son eklenen 43 milyon dolar hasılat eklenmiş ico. seçici olmaları güzel.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
July 14, 2018, 06:57:00 PM

spreadsheet olmaması sorun gözü ile bakardım. artık umursamıyorum. ben hak yenildiğini düşünmüyorum. aslında bounty bitiş tarihinden 10 gün sonra ne kadar hak ettiğimizi öğrenmek heyecanlı oluyor. eskisi gibi çok sayıda ico eklenmiyor. son eklenen 43 milyon dolar hasılat eklenmiş ico. seçici olmaları güzel.

42.5 milyon doları için private sale diyorlar. Normal satıştan 1 milyon bile toplanmamış. Ayrıca 43 milyon toplanmışsa bir daha bounty yapmak neden? Ben katıldım ama sonra bu sebeplerden dolayı çıktım. Öte yandan 3-4 aydır bountyhive'dan dropil dışında kazanç sağlanmadı, hiç bir bountysi değerlenemedi ve tamamına yakını çöp oldu ve olmaya da devam ediyor. Kimse piyasanın kötülüğünden bahsetmesin zira bir çok bounty bu piyasaya rağmen soft-hard cap herneyse yapıp hakedilen bountyleri dağıtıyor ve çok iyi kar bırakanlar da mevcut. Kora olayında yapılanlar, şeffaflık içermemesi, bazı bountylerin 1/2 oranında swap vermesini falan hiç saymıyorum bile. Ben çok büyük umutlarla girmiştim ama büyük hayalkırıklığı yaşıyorum. Her bountye 10k'ya yaklaşık katılımcı alıyorlar ve hal böyle olunca şansa bir bounty değerlense bile elimize geçecek miktar çok çok az olacak; gönderilen token adetleri şaka gibi 50-100 arası.. Herneyse, herkese bol kazançlar..
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
July 14, 2018, 06:58:48 PM

Bountyhive çok güzel bir bounty sitesi. Bu sitedeki tüm bounty kampaniyalarına katılıyorum. Raporsuz olması çok büyük artısı. Ama halen geliştirilmeli. Mesela bountyplatform sitesinde spearsheed sistemi var. Onun gibi bir sistem gelmeli.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
July 14, 2018, 07:09:34 PM

Hâlâ şunu anlamıyorum. Eğer memnun değilseniz platformu kullanmaya devam etmezsiniz. Birçok alternatifiniz var çok şükür. İsteyen istediği platformda bounty kovalamaya devam eder.

Forumda veya başka platformlarda yayınlanan her kampanyaya katılıyor musunuz? Hayır öyle değil mi? Kendinize göre bir takım kontrollerden geçirdikten sonra kafanıza yatan kampanyaya dahil oluyor ve kazançlarınızın gönderilmesini bekliyorsunuz. Belki 1 ay belki 3 ay belki de daha fazla. Bazen kampanyanın bitip bitmediğini bile öğrenemiyorsunuz çünkü sizi kââle bile almayan birileri ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Peki o zaman siz ne istiyorsunuz?
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
July 14, 2018, 09:50:47 PM

spreadsheet olmaması kadar saçma bişi yok. arkadaş ne yaptık nerden görecez ? cubechain twitterdan bana bişiler göndermişler ama airdrobuna katılsam daha çok alırdım herhalde Smiley peki kime ne kadar verdiklerini nerden görecez ? şeffaf değil. bundan sonra kullanmayı düşünmüyorum. 10 tane adamını sokarsın onlara çok verirsin.. kim nerden bilecek ??

instr_3535
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
July 15, 2018, 09:08:52 AM

kampanyaları birlikte göstermesi açısından çok kullanışlı bir platform. Token dağıtımı , miktar falan kolayca görüntülenebiliyor. Diğer türlü farklı sitelerden işlem yapmak uzun sürüyordu
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: