Bitcoin Forum
June 19, 2024, 04:31:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: .  (Read 238 times)
cellobello (OP)
Member
**

Activity: 118
Merit: 14

View Profile
February 15, 2018, 06:28:26 PM
Last edit: October 19, 2023, 02:41:34 PM by cellobello

.
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163
Merit: 0

View Profile
February 15, 2018, 06:32:39 PM

Takdir edilmesi gereken bir durum bence eskiden beri söylenilen çağa teknolojiye ayak uydurun sözünün uygulamaya dökülmüş hali bence tenrik ediyorum çok yerinde bir karar
ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 15, 2018, 07:21:49 PM

Sadece bunla yeterli kalmaz blockchain developer yetiştirtirilmeside gerekiliyor tamam bu başlangıç için iyi ama blockchain olmazsa hiç birşey olmaz en önemlisi bence.

ironiclol
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
February 15, 2018, 07:31:49 PM

Ben bu hareketi ülkemiz 5 sene sonra anca yapar diye düşünürken bunu duymak cidden çok güzel. Başlangıç adımlarından biri olarak gayet iyi üniversitelerde blockchain ve kripto paraların seçmeli ders olarak verilmesi. Gençlerin ilgisini çekeceğinden ve daha olumlu gelişmelere zemin hazırlayacağından hiç şüphem yok. Önümüzdeki günlerde diğer üniversitelerden de benzer ve geliştirici hareketler bekliyorum.
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 15, 2018, 08:05:32 PM

Medipol üniversitesinin kripto paralar ve blockchaini seçmeli ders olarak vermesi ülkemiz adına çok güzel bir gelişme .Yeni dünya düzenine ayak uydurmak ve ülkelerin gelişmesi için tek  gerçek blockchain teknolojisine geçiştir.Bu konuda ülkemizde çalışma yapıp eğitimini vermekte öncü olan bu medipol üniversitesini kutlarım.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 15, 2018, 09:47:08 PM

Yanlış hatırlamıyorsam bundan 4 ay önce boğaziçi üniversitesi blockchain ile ilgi bir forum düzenlemişti ve orada boğaziçi üniversitesi blockchaini üniversite bünyesinde ders olarak vereceklerini duyurmuştu. Medipol de ikinci üniversite olmuş.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 15, 2018, 09:51:04 PM

Güzel birşey olabilir ama bu dersi verecekler yeteri kadar bu sistemi biliyor mu. Çoğu bilgiyi internet sayesinde öğrendim fakat ne kadar gerekli bilgi varsa okadar da gereksiz var. Eğitim verecek kişiler bunu eğitimi nerde almıs merak ettim.

srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
February 15, 2018, 10:01:31 PM

ders olarak adlandırlması güzel ama suan türkiye kosullarında hangi iktisat eğtimi almış kişi bu konuya gerçekçi bir yaklasımla yaklasabilirki adam smith e ayıp olur:)

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
February 15, 2018, 10:12:10 PM

Güzel bir girişim zaten böyle bir hamle vakıf üniversitesinden beklenirdi çünkü bu dersin hocası olacak kapasite de insanları bulmak zor iş devlette yoktur belki de
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
February 15, 2018, 10:18:33 PM

Medipol Üniversitesi'nin Blockchain Teknolojisi, Bitcoin ve Kripto Paraları seçmeli ders olarak vermesi güzel bir adım, umarım gençler bu dersi tercih ederler, neresinden başlasalar kârdır, gerisi gelir.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
February 16, 2018, 02:39:54 AM

Büyük bir teknik devlet üniversitesi bunu yaparsa çok daha başarılı olunabilir ancak bu gelişmede bir o kadar mükemmel bir gelişme. Demek ki akademisyenlerinde ilgisini çekmeye başladı. Blockchain üzerinden uygulamalar geliştiren programcılarımızın yetişmesi dileğiyle. Hayırlı olsun

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 16, 2018, 03:16:19 AM

güzel değil mükemmel bir gelişme. İstanbul'da olsam sırf merak ettiğimden dolayı derse girebilmek için 40 takla atardım.

ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
February 16, 2018, 05:50:59 AM

mükemmel bir haber olsuş saolsın paylaşım için. bu tarz haberleri almak gerçekten sevindirici. artık çağa ayak uydurmak gerektiğini bazı keim insanlar anlamışolmalı artık elektronık çagında yaşıyoruz .. bizi ülkemizde bitcoin olsun Blockchain Teknolojisi olsun artık bunlara yatırım yapma vakti geldide çoktan geçiyor. devlet olarak el altından da olsa bu tarz oluşumlra girmesi gerekir.
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 16, 2018, 07:11:49 AM

Yenilikçi bir hareket, bununla birlikte teknik üniversitelerde kripto alanında çalışma yapılması gerektiğini de düşünüyorum. Umarım diğer üniversiteler de bu gelişmeyi örnek alıp müfredatlarına kripto para dersleri eklerler.

If you like it, you can give Merit!
boraf
Full Member

Activity: 315
Merit: 103

View Profile
February 16, 2018, 07:53:43 AM

Tüm devrimleri kaçırmış bir millet olarak blockchain devrimini kaçırmamamız lazım .
poncik
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 16, 2018, 08:02:49 AM

Umarım bu derslerin sayısı artar, bütün dünya blockchain üzerine konuşuyorken malesef ülkemizde yeterince bilgili insanlar yok. Genç nesili bu teknoloji ile iç içe büyütebilirsek ilerleyen yıllarda büyük bir güç haline gelebiliriz Smiley

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
cabbaraga
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

View Profile WWW
February 16, 2018, 08:54:01 AM

İzleyen değil öğrenmeye çalışan bir çalışma olsun Üniversiteyi ve Ders olarak verilmesini sağlayan hocalarımı tebrik ediyorum üretmek öğrenmek izlemekten daha zevkli

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
gkhnhsyn1
Newbie
*

View Profile
February 16, 2018, 09:03:23 AM

uzaktan eğitime de açılsın, biz de alalım Smiley yalnız dersi kim verecek o çok önemli?hali hazırda internette bulunan temel bilgileri slayt yapıp anlatacak hocalar olacaksa anlamı yok.
barabut
Full Member

Merit: 100

View Profile
February 16, 2018, 09:12:57 AM

Bu yeni bir konu değil ki ayrıca sonuçta bir seçmeli ders halbuki blockchain teknolojisi üzerine yüksek lisans programları var. Medipol Üniversitesini tebrik etmeden geçmeyelim tabi, umarım yayılır diğer üniversitelere, buradan anlıyoruz ki giderek bilinilirlik ve talep artıyor.
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 16, 2018, 12:55:54 PM

teknolojiyi erken yakalamak harika bir şey.bu teknoloji önümüzdeki yıllarda işimize çok yarıyacak.bu dersi görmüş okulundan mezun olmuş gençler cv oluşturduklarında bu teknoloji ile ilgili eğitim aldıklarını belirtirlerse bir adım önde olacaklardır.gençler yanlızca dersi vede bu konuyu okumakla kalmayın ilave olarak öğrenin araştırın.geleceğin iş dünyasında bu teknolojiden anlamayana yer yok.bravo medipol üniversitesi bu sayede tercih sırasında önemli bir sıçrama yapacaksın.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: