Bitcoin Forum
May 28, 2024, 02:42:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BtcTürk'ün müthiş destek ekibi! 2 ayda dönüş yaptılar!  (Read 468 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 15, 2018, 09:08:45 PM
Last edit: February 16, 2018, 11:08:16 AM by PHI1618

Bugün mail gelmese açtığım destek talebini bile unutmuştum ben. Tamam önemli bir konu değil belki ama ya önemli olsaydı? Ya paramız kalsaydı?

21 aralıkta şu mesajı yazmışım
Merhaba. Btctürk'ü eskiden kullanıyordum ama son zamanlarda kullanmadım. Bir miktar tl yatıracağım, hesaba geçmesi için 24 saat bekleme benim için de geçerli mi?

Bugün (15 şubat) gelen cevap
Merhaba,
Hesap oluşturduktan sonra TL yatırma işlemlerinde 24 saat bekleme süresi tüm kullanıcılarımız için geçerlidir.
BTCTurk Destek
Saygılarımızla

2 ay yahu 2 ay!!!!
Bittrex bile bu kadar geç dönmüyor destek taleplerine. Çok mu zor destek ekibine bir kaç personel almak? Kazandığınız milyonları biraz daha kullanıcı dostu olmaya harcasanız olmuyor mu?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hypocrete
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
February 15, 2018, 10:52:08 PM

konu önemsiz olduğundan gecikmiş. önemli bir konu olsa ilgilenirlerdi.

adamlar yazmış işte 1 gün bekleyeceksin diye gayet açık.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
February 15, 2018, 11:20:10 PM

türkiyedeki firmaların genel problemi müşteri desteği .hiç bir firma tam olarak gereken önemi vermiyor alternatif bir firma piyasaya çıktığı zaman herkes diğerine geçiyor.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 03:10:47 AM

Hocam son dönemde btcturk el değiştiriyordu. Bu yüzden destek ekibi yönetim vs. bu konuları çok umursamamış olabilirler. Yeni sahibi piyasa konusunda tecrübeli birisi. Önümüzdeki birkaç ayda belli olur zaten nasıl bir iş yapacakları.

motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
February 16, 2018, 07:42:30 AM

Dostum şakamıısın sen? Konu her ne olursa olsun geçiştirmek için bile cevap verebilirlerdi. 2 ay ne demek ya?

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 16, 2018, 08:37:07 AM

Dünya kadar komisyon alıp müşteriye destek bile veremiyorlar.

If you like it, you can give Merit!
poncik
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 08:48:40 AM

BTCTürkün sahibi değiştikten sonra müşteri ilişkilerine dikkat eden bir yapıya sahip olalım eski sorulara cevap verelim demiş olabilirler Smiley sonuçta yeni patron eski finansbankçı ve müşteri hizmetleri en iyi olan bankalardan biri finansbanktı

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
February 16, 2018, 09:00:10 AM

Hacı post kasmak için mesaj atmayın ne olursunuz ya. Adam ticket olarak birşey soruyo ki destek ekibin görevi de soruyu cevaplamak. Önemli-önemsiz mevzusu nedir ?

Şirket el değiştirdikten sonra bu tarz olaylara dikkat etmeye başladılar gibi izlenim oluşmuş. Doğrudur da kesinlikle ki yeni kurulan ekip daha kaliteli ve bu işi profesyonel olarak yapan kişiler. Btctürk ilerde daha iyi yerlerde olacak bana göre. Yavaş yavaş altcoinlere de yöneliyor türk borsaları. Rekabet artıcak bu gidişle.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 16, 2018, 09:01:33 AM

Bende çekim işlemim 2 gün gerçekleşmediğinde ve coinin fiyatı arttığında desteğe yazmıştım işlemi onaylamıyorsunuz bari iptal edin diye konuyu tekniğe taşıdılar 2 gün ne onay ne iptal geldi bir mesaj daha yazdım bu sefer biraz sert konuşmuş olabilirim coinler onay almıştı... Bence ticketlerin okuyanın ruh hali ve karakteri çok önemli şirkette yardımcı olabilmeleri adına
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 16, 2018, 11:07:44 AM

Savunun savunun. Böyle şeyleri hep savunun. Kendi başınıza gelince görürüm o zaman savunmayı.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
February 16, 2018, 04:10:22 PM

Çoğu firma müşterisine gereken önemi göstermiyor. Bu yüzden etrafta her konuda bir sürü yeni firma türemeye başlıyor. Kullanıcılar sürekli yer değiştiriyor. Ben yinede sizin biraz geçte olsa cevap almanıza sevindim.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 16, 2018, 04:24:58 PM

Türk borsalarını genel sorunu bu sanırım.Müşteri memnuniyeti genelinde düşük...
Diğer konulardada mevcuttur açılan ticketlara geç cevap vermeler yada alakasız cevap vermeler var.
Hesaba geç geçen coinleri ve paraları hiç saymıyorum.
İşte kabahat kimde kabahat şirketi yöneten müdürde ve şirket sahibinde..
Çalışanlarını kontrol edicen adam işe geliyor devlet memuru zihniyetindemi.
Banane ben maaşımı alırım gerisi tınn diyenide anında işten şutt.
Adam gibi çalışanlarını kontrol edip ne yapıyor bunlar demedikten sonra şikayetler hep devam eder...
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
February 16, 2018, 04:27:00 PM

yil olmus 2018 hala btcturk kullanan var Smiley

paribuspor.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
February 16, 2018, 05:24:05 PM

Btcturk satıldı bildiğim kadarıyla bu süreçte yaşanan aksaklıklar olmuş olabilir yeni alan kişinin güven tazelediğini düşünüyorum.
koinmls
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
February 16, 2018, 08:13:57 PM

Sistem ve uygulama olarak paribudan çok daha iyi fakat arka destek ekibi sıkıntılı. Aslında yeni sahibi ciddi borsa tecrübesi olan biri. Hem derinlik hem işlem yapısını çok daha kullanışlı ve güzel görünür hale getirebilirler.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 16, 2018, 10:08:41 PM

El değiştirdi belki daha sonrasında bu durumlarda biraz daha iyileştirme yapma durumları olabilir diye düşünüyorum. Ama ne kadar sürede olacak orasını bilemiyoruz.
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
February 16, 2018, 10:53:37 PM

böyle bir borsayı bir de dudak uçuklatıcıbir fiyata insanlara sattılar ya daha ne diyeyim.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 16, 2018, 11:53:43 PM

BTCTürk gerçekten ticketlere geç dönüş yapıyor fakat insanlar Paribu'nun da geç dönüş yaptığını söylüyordu ben geçen gün bir sebepten dolayı ticket açmak zorunda kaldım adamlar sabahın 9:30'unda açtığım tickete 9:48'de gayet açıklayıcı bir şekilde cevap vermişti.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
February 21, 2018, 06:11:05 PM

BTCTürk bana fazla para göndermişti. İade almaları için ticket açtığımda sanıyorum 3 ay sonra durumu anlayabildiler.
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
February 21, 2018, 06:42:23 PM

BTCTurk el değiştirdi. Taze bir kana ihtiyaç vardı. Artık bu tip sorunlar umarım BTCTurk için mazide kalır aksi takdirde alternatif borsalar yavaş yavaş çoğalıyor ve güçleniyor.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: