Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:02:52 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Düşüşten En az Etkilenen ve Zirvesine en Çok Yaklaşan Koin LISK oldu  (Read 261 times)
devotional (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 16, 2018, 02:20:52 PM

Önemli koinleri inceledigimde hem gecenki ciddi dususte en saglam duran koin lisk iken hem de toparlanma surecinde gecen aylardaki boga piyasasindaki zirvesine oransal olarak en cok yaklasan koin de lisk.

Bir suru ilk 100 koini inceledim ve bu sonuca ulastim. Yanlisim varsa duzelten olur.
Rebrandinge falan da gidiyor yakinda. Zirvesine ilk ulasan koin de lisk olacak gibi.

7 8 dolar civarlarinda girdigim stratis hala yerindeyken o zaman gene ayni degerde olan lisk 32 dolar ki bu 2 koin sikca karsilastirilir. Tercihimi strattan yana kullanmak hata oldu benim acimdan.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
February 16, 2018, 02:32:04 PM

demek elde tutanlar panik satışı vs yapmamış. lisk sağlam coinler arasında gerçi düşse dahi tekrar toparlayabilecek kabiliyetine sahip.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
February 16, 2018, 02:42:35 PM

Yaklaşık 1 yıldır takip ettiğim coin piyasanın bu durumu karşısında dağ gibi durdu gerçek anlamda güven kazandı bu sayede ,ufak ufak ilerlemesi devam ediyor.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 16, 2018, 07:15:38 PM

LİSK adından sıkça bahsettiren coinlerden birisi. Bu kadar değerleneceki aklıma hiç gelmemişti. İsminden dolayı bir türlü ısınamadım ama zamanında alım yapmadığım coinlerden birisi Sad

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Jhonkar
Member
**

Activity: 522

View Profile
February 16, 2018, 09:44:46 PM

neo'da aynı şekilde son düşüşlerden etkilenmedi. keşke daha önce saçma sapan koinlerle vakit geçireceğime neo alıp unutsaydım iki ayda yaklaşık 6x yaptı. diğer birçoğu da yaptı ama en azından neo verdiğini geri almadı.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 16, 2018, 10:18:40 PM

Bi ara lisk=risk muhabbetleri dönüyordu forumda ama en sağlam duran ve risk oranı diğerlerine nazaran daha düşük olduğunu gösterdi.hiç alıp-satmadım umarım aramızda kazananlar olmuştur
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
February 16, 2018, 10:33:58 PM

Bi ara lisk=risk muhabbetleri dönüyordu forumda ama en sağlam duran ve risk oranı diğerlerine nazaran daha düşük olduğunu gösterdi.hiç alıp-satmadım umarım aramızda kazananlar olmuştur

aynı muhabbeti bende hatırlıyorum dostum. beynimde nasıl yer edindiyse sürekli girmek istedim liske projeye güvendim artacağınıda düşündüm düşündüğüm gibi de oldu ama öyle bir korku sarmış ki dört bir yanımı bende strat almıştım  Grin Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
devotional (OP)
Member
**

View Profile
February 16, 2018, 10:40:10 PM

neo'da aynı şekilde son düşüşlerden etkilenmedi. keşke daha önce saçma sapan koinlerle vakit geçireceğime neo alıp unutsaydım iki ayda yaklaşık 6x yaptı. diğer birçoğu da yaptı ama en azından neo verdiğini geri almadı.

neo nun athsi 170 olmasi lazim ve buyuk dususte 80 dolari gormus olmasi lazim hafizam yaniltmyorsa.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
February 16, 2018, 10:47:18 PM

Aynen ben de farkettim bunu ve yatırım yapmadığımdan sadece izlemekle yetindim. O kadar kripto psra içinde Lisk kendini bu kadar çabuk toparladığına göte sağlam yatırımcısı vardı demekli. Düşerken fazla satış yapmadılar ve Liste beklediler demekki.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 16, 2018, 11:01:03 PM

Lisk dinamik bir ekibe sahip.Güzel topluluk da oluşturdular.Yatırımcı bunlara önem ve değer verir.Stratis balinaların kontrolünde gözüküyor.İstedikleri gibi oynuyorlar.Bir rahat bırakmadılar coini.Bakalım nereye gidecek bu iki coin.
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
February 16, 2018, 11:46:42 PM

LISK elimde tutuyodum ve güzel kazandırınca satmıştım. Ama galiba erken satmışım onu anladım. Bu kadar sağlam tutunacağını tahmin etmemiştim. Lisk yatırımcılarına güven verdi adeta. Güzel yerlere gelecektir.

alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 16, 2018, 11:50:26 PM

Yanlışın var çünkü düşüşte en sağlam tutunan coin Ethereum olmuştu.. Tekrar yükselim olarak ise sanırım Litecoin oldu o da Lite Pay adı altında bir yenilik yaptığı için. Ben düşüşlerde Ether gibi sağlam coinlerde durmayı tercih ederim ama düşüş bittiği anda hypesi yüksek olanlara yönelirim.
devotional (OP)
Member
**

View Profile
February 17, 2018, 12:01:36 AM

Yanlışın var çünkü düşüşte en sağlam tutunan coin Ethereum olmuştu.. Tekrar yükselim olarak ise sanırım Litecoin oldu o da Lite Pay adı altında bir yenilik yaptığı için. Ben düşüşlerde Ether gibi sağlam coinlerde durmayı tercih ederim ama düşüş bittiği anda hypesi yüksek olanlara yönelirim.

ether 1450den 700 kusure dusup su an 930 falan. etherin dayanmasi 2 gundu o da usdt guvenli degil diye oldu.
devotional (OP)
Member
**

View Profile
February 25, 2018, 03:24:22 PM

liske de nazar degdirdim. elimi attigimi kurutuyorum.bence girmek icin iyi fiyat. para olsa girerdim.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
February 25, 2018, 05:29:31 PM

Vechaini de unutmamak lazım, bitcoin yerle bir olurken vechain artmayı sürdürdü, sonrasında bir miktar düştü o da ufak bir miktar kar satışları geldiğinden ve toplam circulating supply mikarını baya ölçüde artırmalarından, onu artırmış olmasalar çok daha çıkardı fiyatı.

Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
February 25, 2018, 05:38:20 PM

Güzel tespit, uzun bir rebranding süreci geçirdi ve başarılıda oldu.
Bu yaz aylarında bts den bir atak bekliyorum. Uzun süre durağan kaldı, yaz sonrası da oax dan benzer bir hareket gelebilir.

devotional (OP)
Member
**

View Profile
March 28, 2018, 11:35:21 AM

lisk bu basligi actigimdan beri çakıldı. bir koin dususte iyi duruyor diye yuksekken ona gecmeyeceksin. eth ve lisk once saglam durdu sonra neler oldu gorduk.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 12:01:00 PM

siz heralde yanlışgoruyorsunuz lsk btc bazında 0.00300000 btc kadar yülkseldi yani anlayacağınız oda yüzde yüzden daha çok düşmüş ama ben lsk gene çıkacagını düşünüyorum
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 28, 2018, 12:03:25 PM

Dip noktasında sadece bitgrail gibi dandik bir kaç borsada varken hatırlıyorum liski o zaman çekme açık olmadığı için almamıştım. Sonradan unuttuk gitti pişman oldum şimdi.

devotional (OP)
Member
**

View Profile
March 28, 2018, 12:18:02 PM

okumayi hic sevmiyoruz.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: