Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:58:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Community Token tutanlara Bitcoin Cash dağıtılacak  (Read 662 times)
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 17, 2018, 10:30:37 AM

Daha çok bcc dağıtacaklar gibi geçen sene kasım ayında da yine bch dağıtım olmuştu sanırım wct holderlarına .. Keşke stabil bir şekilde tutanlara verselerde uğraştırmasalar .
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714712318
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714712318
Reply with quote  #2

1714712318
Report to moderator
1714712318
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714712318
Reply with quote  #2

1714712318
Report to moderator
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 17, 2018, 10:32:34 AM

Daha çok bcc dağıtacaklar gibi geçen sene kasım ayında da yine bch dağıtım olmuştu sanırım wct holderlarına .. Keşke stabil bir şekilde tutanlara verselerde uğraştırmasalar .

benim hatirladigim kadari ile bch dagitimi gecen sefer wct holderlara degil wbtc (waves bitcoin) sahiplerine yapilmisti. bu kez wct (waves community token) sahiplerine yapilacak.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 17, 2018, 10:43:35 AM

İstediğiniz harfler bulunan cüzdan adresi üretmek için deneme yanılma yöntemi yapmanıza gerek yoktur.
Waves wallet generator kodunu kullanarak saniyesinde sıralı olarak içinde bch harfleri bulunan adrese sahip olabilirsiniz.

https://github.com/PyWaves/wallet-generator/releases

Bu adresten en son güncel sürüm olan Waves wallet generator 1.1  walletgenerator.jar dosyasını indirin.
Çalıştıra cmd yazarak komut yöneticisini çalıştırın veya windows 10 kullanıyorsanız windows powershell

Komut yönetici satırında walletgenerator.jar dosyasının bulunduğu klasöre geçin. Örnek olarak dosyayı masaüstüne indirdiyseniz "cd C:\Users\k.adı\Desktop\"

Komutlara buradan bakabilirsiniz
https://github.com/PyWaves/wallet-generator

Örnek kod
java -jar walletgenerator.jar -c 999999999 -p mypassword -f BCH (içinde yanyana bch harfleri olan adresler üretir)

Dosyanın bulunduğu aynı dizinde addresses.csv dosyası oluşturulur. Üretilen her adresin sırası ile seed kodu, public key, private key ve adresi yazar.  

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 17, 2018, 10:45:24 AM

PR çalışmalarını iyiden iyiye hızlandırmaya başladılar . Fiyata da yavaş yavaş etki sağlayacak .Bakalım sasha elinde tuttuklarını parça parça dağıtıyor . Sanırım hafta sonu uğraşacağız cüzdan açmak için . Kolay bir şekilde denk gelen var mı ? B C H şeklinde ?

waveswalletgenerator var. istedigin formatta adres uretip seedleri veriyor. kolaylikla istedigin notasyonda adres olusturabilirsin.

Bu 3. parti bir sitemi yoksa waves in resmi sitesimi zira seed leri kendine almadığından emin olmak lazım. 2. Konu açık linkini versen güzel olur du. Zira google dan aratanlar farklı sitelere gidebilirler.

Edit :
"https://github.com/PyWaves/wallet-generator"  sitesine ben de baktım ama ora da "walletgenerator.jar" dosyası yok.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 17, 2018, 10:55:39 AM

PR çalışmalarını iyiden iyiye hızlandırmaya başladılar . Fiyata da yavaş yavaş etki sağlayacak .Bakalım sasha elinde tuttuklarını parça parça dağıtıyor . Sanırım hafta sonu uğraşacağız cüzdan açmak için . Kolay bir şekilde denk gelen var mı ? B C H şeklinde ?

waveswalletgenerator var. istedigin formatta adres uretip seedleri veriyor. kolaylikla istedigin notasyonda adres olusturabilirsin.

Bu 3. parti bir sitemi yoksa waves in resmi sitesimi zira seed leri kendine almadığından emin olmak lazım. 2. Konu açık linkini versen güzel olur du. Zira google dan aratanlar farklı sitelere gidebilirler.

Edit :
"https://github.com/PyWaves/wallet-generator"  sitesine ben de baktım ama ora da "walletgenerator.jar" dosyası yok.

jar dosyasi bitpazari nin verdigi ustteki linkte
https://github.com/PyWaves/wallet-generator/releases

bu adresleri localde uretiyor ama sunucuda adresleri uretirken dikkat ettigimde bant genisligi yedigini farkettim. benim arka planda calisan servisler falan da tuketiyor olabilir.
biri internet trafigini kesip adres uretmeyi deneyebilirse en azindan offline ve localde calistigina dair endise duyacak bir durum birakmaz ortada.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 17, 2018, 11:09:37 AM

İnternet bağlantısına ihtiyaç duymuyor, internet bağlantısını kesince offline olarak çalıştırabilirsiniz kayıt ettiği seed kodunu istediğiniz zaman saklayarak kullanabilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1387944.msg18789217#msg18789217
Bu konuda zaten daha önce paylaşmışlar offline olarakta çalıştırılabileceğini yazmışlar. Sürekli kullanacağınız adres üretecekseniz bağlantıyı keserek adres oluşturabilirsiniz bunun haricinde çok gerekli görmüyorum.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
February 17, 2018, 12:18:57 PM

böyle bir generator varken bu tarz bi airdrop yapılması haksız rekabete yol açıyor bence. aşırı saçma bi şey. adresin şu şu tarihten önce üretilip en az 1 işlem olması şartı getirilmeli bence.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
February 17, 2018, 12:39:33 PM

böyle bir generator varken bu tarz bi airdrop yapılması haksız rekabete yol açıyor bence. aşırı saçma bi şey. adresin şu şu tarihten önce üretilip en az 1 işlem olması şartı getirilmeli bence.

saçma  olmuş gerçekten,
bu cüzdan üreteci varken adil bir dağıtım olması mümkün değil.
aslında hazır bu üreteci keşfetmiş iken olası bitcoin forkları için bir kça adres daha üretip kenara kaldırsam mı diye düşündüm.

Birde waves adresimi üzerinde tanımladığımız aliasları bir cüzdandan diğer cüzdana taşıyamıyoruz bildiğim kadarıyla.
bu airdrop için ürettiğimiz adrese bakiyemizi aktardığımızda alias larımız eski adreste kalacak?

ne anladım ben bu işten?
Büyük saçmalık...
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 18, 2018, 01:11:17 AM

Sanirim waves ekibi diger onceki denemeleri tutmayinca bu sefer scam coinlere sardi. Bitcoin cash gibi bir sacmalikla ilgilendiklerine gore ekip baya issiz kalmis.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 18, 2018, 01:45:36 AM

Adamlar bayağı değişik kampanyalar düzenliyor. Gerçekten yukarıdaki arkadaşında dediği gibi bütün işsizleri toplamışlar ekibe

criptic
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 02:00:47 PM

size katılıyorum. ben de 1000 adet ürettim. bir bıraktım baktım üretiyor sonlanır dedim gittikçe gitti kapattım ben de. isteyen bununla milyar adet üretir valla.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 18, 2018, 03:09:27 PM

Deneme yanilma ile 3 tane adres ürettim, ücüncüsünde BcH harfleri bu sekilde yanyana geldi. Cok sansliyim galiba:) Waves Community Token'larimi bu adrese aktardim, bekliyorum. Ne kadar BCH dagitilacak, hangi oranda dagitilacak... Bunlari yazsalardi keske. Cok fazla dagitacaklarini sanmiyorum, belki 2000 BCH dagitacaklardir.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
February 18, 2018, 03:36:10 PM

Son birkaç airdropu hep wtc tutanlara veriyor waves, halbuki kendi sadık kitlesine verse biraz ödüllendirmiş olacak onları. Bu son kampanya da çok saçma bu arada, yok içinde b -c -h geçsin adresin, insanlara takla attıracaklar illa.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 18, 2018, 03:44:28 PM

Cümlenin içinde waves geçiyorsa artık istemsiz olarak kıllanmaya başlıyorum. Son olarak Ocl konusunda da tartışmalar yaşandı. Adamların yaptıkları hiçbir şeyin netliği yok. Airdrop düzenlenecek eyvallah, ama bu etkinlikte kime ne kadar ödül verilecek? Ekibin özellikle yaptığı şey her konuda bir belirsizlik yaratıp, daha sonrasında yalancı duruma düşmedikleri için övünmek.
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
February 18, 2018, 03:47:41 PM

hangi formatta yapılıyor işlem birde herhangi bir wawes  oluyormu

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 18, 2018, 03:49:58 PM

Waves ile Cash in organik veya inorganik bir bağı olduğunu bilmiyordum. Sanki ortada farklı işler dönüyor gibi .
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
February 18, 2018, 03:50:32 PM

Waves ilginç projelerle yatırımcı toplamaya çalışıyor fakat piyasa böyle uğraştırıcı saçma işlerle doldu. Bitcoin forklarından dahi gına gelmiş biri olarak bu işin suyunu çıkardılar diye düşünüyorum. Ekip böyle şeyler yerine dses getirecek anlaşmaların peşine düşse waves daha iyi yerleri hakeden bir coin.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
February 18, 2018, 03:54:39 PM

Waves eski olmasına rağmen kendini geliştiremedi birtürlü . Eğer takım çalışıp uğrassaydı 30-40 doları hak ederdi.

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
February 18, 2018, 07:56:50 PM

ne kadar dağıtılacağını açıklasalar da en azından ona göre alınabilir belki. çok da güvenemiyorum ama bakalım.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 18, 2018, 09:01:23 PM

Waves community tokenin fiyatı ne ki millete bedavadan bch dağıtacaklar. Reklam yapmanın başka bir yolu bu anlaşılan.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: