Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:13:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Rebellious takımından gördüğüm jest ve bazı bilgiler...  (Read 218 times)
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 17, 2018, 01:51:12 AM
Last edit: February 17, 2018, 02:25:29 AM by avalonn

arkadaşlar selam

bundan aylar önce aralık aynın soğuk bir gecesinde rebel in sitesinden ücretsiz dağıtıma katılmak üzere başvuru yapmıştım..

cryptocompare sitesine üyelik twitter rt leri vs vs bir sürü görev vardı..hepsini yapmıştım ancak token falan gelmemişti..ben de daha önce sorun yaşayan arkadaşların aktardıkları olumlu geri dönüşlerin olduğunu okudukça şansımı denemek istedim.

rebel'e bir e-posta attım..durumu anlattım..crytocompare ve twitter rt bağlantılarını da ekledim..

2 farklı birime attım e -postayı

kısa süre sonra cevaplar geldi

birinde adıma bir destek masası oluşturduklarını ve sorunu buraya yazmamı istemişler (destek bileti tarzı )
diğer e-postada ise nazik içerikli bir cevap geldi..ve birkaç gün içinde tokenı yollayacaklarını söylediler

2 gün sonra cüzdanıma tokenları yollamışlardı  Smiley

rebellious nedir ?

total sup = 326,480,305 (70m yakıldı 14/02/2018)
hacim 24s = 2.000.000 $ (dikkat çekici)
https://twitter.com/RebelliousCoin (24 bin takipçisi var hiç fena değil)

şu an birçok alışveriş sistemleri ile bütünleşik çalışacak bir sistem üzerinde çalışıyorlar ..yazdıklarına göre kendi blok zincirlerini yazacaklar. hatta şu an sitelerinin shop bölümünde https://www.rebellious.io/shop/ 10k rebel sahibi olanlara ledger cüzdan gönderiyorlar ancak ekstra 79€ ödeniyormu emin olamadım.(yalnız Türkiye'ye gönderim seçeneği yok Smiley )

yol haritasına göre 2018 3.çeyrekte kendi blok zincirlerine geçecekleri için token değişimi (swap) olacak.
https://www.rebellious.io/rebellious-roadmap/

fikir vermesi açısından blok zincir tasarımlarının resmini ekliyorum:

ayrıca amsterdam 'da  4-6 mayısta gerçekleşecek olan crytpcon 2018 etkinliğine 2 bilet verecekler..yanlış anlamadı isem ekip ile görüşme fırsatı da olacakmış

en son twitterlarına baktığımda ledger ile ilgili birtakım güncelleme yapacakları yazıyordu
https://twitter.com/RebelliousCoin/status/964541569004134400

şu anki cüzdanlarında hodl tayfasını sevindiren bir özellik var...tokenları kendi cüzdanlarına geçirdiğiniz takdirde aylık belli bir oranda faiz gibi bir getirisi oluyor.ancak oranları nedir tam bilgim yok.

tabiki YTD
1715649186
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715649186
Reply with quote  #2

1715649186
Report to moderator
1715649186
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715649186
Reply with quote  #2

1715649186
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
February 17, 2018, 08:35:43 AM

Aylık 4000 taneye yaklaşık 30 adet rebl verilmekte ancak rebl leri çekebilmek için mew adresinizde eth olmalı ve çekmeyince faiz 30 günden sonra duruyor. Ekipte iyi yönetiyor bence ancak bir farklılık yaratabilirler mi bilmiyorum bu yizden hala cüzdanda tutmaktayım dağıttıklarını 😄

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 17, 2018, 09:39:31 AM

Rebl dağıtıldıktan sonra fiyatı fırlamıştı bi ara o sıra sattım hepsini etherdelta'da iyi para kazandırdı bana fakat daha fazla kazandırmayacağı anlamına gelmiyor umarım pişman olmam sattığım için Cheesy

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
February 17, 2018, 10:35:11 AM

Rebellious nadir denk gelecek kadar kaliteli ve dürüst bir ekibe sahip. Airdroptan bir miktar gelmişti satmıstım fakat sonrasında dayanamadım gittim 5000 adet aldım. ilerleyen zamanlarda iyi yere geleceği muhakkak. Bu şekilde olan bazı coinleri incelemeniz için paylaşıyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Hsr coin, Polymath, Sirin Labs (SRN), EQUEL (EQL)

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 17, 2018, 10:43:27 AM

Rebellious nadir denk gelecek kadar kaliteli ve dürüst bir ekibe sahip. Airdroptan bir miktar gelmişti satmıstım fakat sonrasında dayanamadım gittim 5000 adet aldım. ilerleyen zamanlarda iyi yere geleceği muhakkak. Bu şekilde olan bazı coinleri incelemeniz için paylaşıyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Hocam rebellius token dürüst olabilir ama sonuç olarak airdrop tokeni satın alma yapasaydınız eğerki üzülmeyeceğiniz bir para ile girdiyseniz birşey diyemem ve umarım paranı en yakın zamanda katlarsın.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
February 17, 2018, 10:48:28 AM

Güzel bir proje, ekipte çalışıyor ama daha süreye ihtiyaçları var.5000 tane aldım airdroptan uzun vadede fiyatı çok iyi yerlere gelecektir.Twitterda sürekli yeni gelişmeler paylaşıyorlar.
usakli64
Full Member

View Profile WWW
February 17, 2018, 02:07:30 PM

Hocam rebellius token dürüst olabilir ama sonuç olarak airdrop tokeni satın alma yapasaydınız eğerki üzülmeyeceğiniz bir para ile girdiyseniz birşey diyemem ve umarım paranı en yakın zamanda katlarsın.

Eterium tabanlı token evet fakat geliştiriciler farklı bir algoritma ile kendi zincirlerini oluşturacaklarına dair açıklama yaptılar. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak merakla bekliyoruz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 17, 2018, 02:21:58 PM

Rebellious bende katılmıştım ancak bir şey gelmemişti. Çoğunluğu gelemdiğinden kayıt olmakta uğraştığım şekilde birde bu şekilde uğraşmak istemedim. Zira bir çok airdrop u bırakın bounty leri bile vermiyorlar. Ekip ilgili olabilir ama çok fazla aksaklık yaşıyorlar.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
February 17, 2018, 02:32:11 PM

bende cüzdanda 2k rebl tutuyorum sabrın sonu selamet diyelim
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 17, 2018, 02:38:52 PM

POS sistemi geliyor ve yıllık %10 veriyor. Kendilerinin çalışan bir walletları var. yeni bir coin ve fiyat çok ucuz. alınıp beklenebilir. Hawala.Today çok kazandırmıştı , REBL de çok kazandırabilir. Çalışan Team leri var. Siteleri düzgün. 4 dil seçeneği var. Kendi blockchainlerini oluşturmayı düşünüyolar. Zor bence ama Q3te yapacaz demişler yani o zamana kadar değerlenir bence.
 Stake ile ilgili olarak sitelerinde şöyle açıklama var. Yanılmıyosam 1-2 haftaya başlıyor.

STAKE EXAMPLE 1

Let’s imagine you have 10,000 REBL tokens in your wallet. After days, you decide to collect your earnings. Here’s how to work out how much you’ll earn:

First, you’ll want to work out the daily REBL interest rate you’re able to earn based on the amount of tokens you have. In this example, the formula will look like this:

10,000 x 10% = 1,000 REBL tokens per year
1,000/365 days = 2.7397 REBL tokens

Then, you’ll want to take this daily rate and multiply it by the total amount of days you staked your tokens for (in this case 15):

15 x 2.7397 = 41.0955 REBL tokens

Hence, staking 10,000 REBL tokens for 15 days will earn you 41.0955 extra tokens.

avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 19, 2018, 11:26:25 AM

twitterları sürekli aktif  24 martta yeni web siteleri yayına girecekmiş..detaylar şu adreste mevcut https://www.rebellious.io/announcement-rebrand-rebellious/
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 19, 2018, 12:18:25 PM

Aylık 4000 taneye yaklaşık 30 adet rebl verilmekte ancak rebl leri çekebilmek için mew adresinizde eth olmalı ve çekmeyince faiz 30 günden sonra duruyor. Ekipte iyi yönetiyor bence ancak bir farklılık yaratabilirler mi bilmiyorum bu yizden hala cüzdanda tutmaktayım dağıttıklarını 😄

Şu olay hakkında bilgi verebilecek var mı acaba? Bende 4.000 rebl var ethde var hesapta ama mew de tutuyorum. Kendi cüzdanlarını mı indirmem gerek acaba?
usakli64
Full Member

View Profile WWW
February 19, 2018, 06:06:56 PM

Rebl dusus nedir acaba.  3000satoshilerdeydi simdi 600-700satoshi. Degeri 0.06cente kadar dustu.  Adam akilli birkac tane token var onlarda piyasanin en dalgali zamanina denk gelmenin azizligine ugruyorlar ya ona yaniyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Pages: [1]
  Print  

Jump to: