Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:30:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: .  (Read 129 times)
cellobello (OP)
Member
**

Activity: 118
Merit: 14

View Profile
February 17, 2018, 10:17:05 AM
Last edit: October 19, 2023, 02:44:57 PM by cellobello

.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
February 17, 2018, 10:27:23 AM

Çok enteresan sonuçlar çıkmış. Bu kadar çok kripto para bulundurmaları ve Bitcoin tercih etmemeleri araştırılması gereken göstergeler

kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
February 17, 2018, 01:55:48 PM

Bitcoin çok yüksek fiyatlardan işlem görüyor olması şirketlere geri adım attırıyor olabilir. En ufak bir yükseliş ya da düşüş hatırı sayılır bir para kaybına ya da kazancına neden oluyor. Bu sebeple şirketlerin daha düşük fiyatlı, sağlam kripto paralarla işlem yapmak daha mantıklı.

aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 21, 2018, 06:17:08 PM

bitcoin piyasadaki en popüler vede fiatı en yüksek aynı zamanda bu piyasanın ilk kripto parası bu nedenle bu tür bilişim şirketleri bitcoin yerine projeleri gerçekçi olan yeni vede piyasada bilinmeyen kriptolara yönelmişler .buda riski tabanda yaymak anlamına geliyor.sonrasında bu kriptolardan gerekli kar'ı elde edince bu kriptoları satmışlardır.tabiki tamamını değil.zannederim yatırdıkları paraları birazcık kar ile satıp kalan kriptolar ile riski sıfırlamışlar.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 21, 2018, 06:21:36 PM

Bitcoin yerine diğer altcoinlere yönelmeleri kripto paralara olan inançlarını gösteriyor. Yatırımlarının sonuçlarını iyi yönde alacaklarını düşünüyorum.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
February 21, 2018, 07:32:15 PM

Hiçbir şekilde gerçekçili olmayan bir haber.. Ankete katılan şirketlerin %50'sin'de Litecoin olmasına rağmen %7'sinde Bitcoin olması tamamen saç-ma-lık. Bu araştırmayı kim yaptıysa kesinlikle spekülasyon yapıyor. Litecoin'in kurucusu bile elindeki LTC'leri okuttuğunu açıklamış bunlar hala BTC'yi FUDlama peşinde.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
February 21, 2018, 07:59:22 PM

Bana da pek inandırıcı gelmeyen bir haber, dünyanın hiçbir yerinde kriptoparayla ilgilenipte portföyünde Bitcoin bulundurmayan şirketler olacağını zannetmiyorum. Heleki Bitcoin bulundurmayıpta yarısının Litecoin bulundurduğuna hiç inanmıyorum.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729

View Profile
February 21, 2018, 08:56:10 PM

Anlaşılan İngiliz şirketleri Bitcoinlerini düşüşten önce tdpeden satmış. Yoksa portföyün yarısındN fazla Litecoin alıp % 7 Bitcoin bulundurmaları enteresN. Şirketlerin bir kısmı kripto paralarla ödeme yapacaklarını söylemiş. Böyle düşününce Litecoin ve Ethereum tercih etmeleri mantıklı geliyor. Bitcoinle ödeme yapmak epey zahmetli artık.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 21, 2018, 09:08:39 PM

Bizde yedik anasını satıyım bunlar ne diyorsa tam tersini yapmak gerekiyor. Bu herifler dün 20 bin olan Bitcoin'in fiyatını türlü spekülasyonlarla 6 bine kadar düşürdü şimdi de türlü türlü haberler.. Bitcoin'in fiyatının yükselmesini istemiyorlar, hala mı alttan topluyorlar?
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
February 21, 2018, 09:56:04 PM

Nedense ben de hiç inandırıcı bulamadım bu haberi, İngiliz şirketleri ne olmuşta Bitcoin odaklı olmaktan vazgeçmişler, hadi Ethereumu almışlar bunu bir derece anladım da Litecoin ne alaka, at yalanı sevsinler inananı.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 21, 2018, 11:32:17 PM

Butun paralarini bitcoinde tutamazlar ethereum bitcoinin yari hacmine sahip ayrica birde litecoin felan var aralarinda dagitiyorlardir.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 24, 2018, 09:43:46 PM

Ben bir İngiliz şirketi olsam elimde hangi kriptoların olduğunu anketörlere söylemem doğrusu, anca resmi kurumlara belge sunarım, siz söyler miydiniz, her şeyden önce şirket sırrı diye bir şey var, yatırımların niteliği de buna girer benim bildiğim, bu nedenden pekte inandırıcı bulmadım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
alex219
Sr. Member

Activity: 628

View Profile
February 24, 2018, 09:50:26 PM

Bu spekülasyon çalışmalarına hala inananlar var mı bilmiyorum ama blokzincir teknolojisi geliştikçe insanların Bitcoin'e olan ilgisi artıyor, uzun vade de hiçbir kriptopara biriminin Bitcoin karşısında durabileceğini zannetmiyorum.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
February 25, 2018, 12:58:31 PM

ABD anladı tabi kripto paraların geleceğinin uçsuz bucaksız olduğunu, şimdi çok afedersiniz g.tlerine yılan kaçınca koşturuyorlar sağa sola, ileride çok büyük teşviklerin geleceğini düşünüyorum.
whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 01:25:07 PM

çok normal hareketler.artık bitcoin başı çekmiyor.pazar çok büyüdü ve altcoinler de değerlendi.buradan sonra yavaş yavaş liderliği paylaşacaklardır.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: