Bitcoin Forum
October 09, 2024, 06:22:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ETHFINEX - Beta Yayımlandı !  (Read 161 times)
sametsahin (OP)
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
February 17, 2018, 07:13:59 PM
Merited by fuathan (2), sezyumx (1)

Bitfinex kullanan arkadaşlar bilirler ki genelde sağlam projeli coinleri marketinde listeleniyor. Bugün itibariyle ETHFINEX portallarını aktif hale getirmişler.

Ethfinex nedir?  

Ethfinex, tokenlar hakkındaki bilgileri, projelerinin neler olduğunu ve tokenlar hakkındaki tüm gelişmeleri takip edebileceğimiz bir portal olmaya başlayacak. Coin geliştiricileri, meraklıları ve alım-satım yapanların, merkezi olmayan ekosistem üzerinden bilgi paylaşmak, tartışmak ve topluluklara kaynak aktarmak için kullanacağı bir site olarak hizmet verecektir.

Ethfinex, ERC20 tokenları ve Ethereum tabanlı projeler için yeni bir topluluk ve bilgi merkezi olmaktadır. Aynı zamanda öğrenmeyi, tartışmayı ve analizi kolaylaştıracaktır.Bitfinex'in ticaret motoru ve müşteri deneyimi uzmanlığından faydalanacaktır; Bununla birlikte, Ethfinex, Ethereum topluluğu için inşa edilmiş ve tamamen yeni, bağımsız bir varlık olarak hareket edecektir.

Bir Bitfinex hesabınız varsa, Ethfinex'e erişmek için aynı giriş bilgilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, API'ler Bitfinex ve Ethfinex için aynı formatta olacak ve aktif olan API anahtarlarınızı her iki hesapta da kullanabileceksiniz.

Yaklaşmakta olan token satışlarını belirleyin, takip edin ve tartışın ve en yeni tartışmaları görüntüleyin ve en sevdiğiniz projelere doğrudan katkıda bulunun.

Ethfinex şu an BETA olarak yayınlandı ve çok yakın zamanda daha da geliştirilebilecek bir platform olacağını düşünüyorum. ve Sanırım bu projenin tokenı olarak Nectar token (NEC) 'i satışa açmışlar. Şu anda 1,20 $ 'dan satışta. İleride değerlenebilecek bir token olacağını düşünüyorum.

Web-Sitesi: www.ethfinex.com

Not: Yazıyı ingilizcem olmadığı için birazcık Google Translate ile çevirerek birazcık da kendim mantık yürüterek paylaştım Smiley Hatalarım olmuş olabilir. Düzeltebilecek veya ekleme yapabilecek arkadaşlar olursa çok fayda sağlayacaktır. Ayrıca konuyu "SERVISLER" bölümüne açacaktım ama TOKEN içerdiği için burda açmayı uygun gördüm

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
February 17, 2018, 07:19:18 PM

Eth assetleri için iyi , 0x için cok iyi haber. Borsa konusunda rekabet cok büyüdü.

sametsahin (OP)
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
February 17, 2018, 07:25:10 PM

Eth assetleri için iyi , 0x için cok iyi haber. Borsa konusunda rekabet cok büyüdü.

Bitfinex hacmi yüksek bi borsa zaten, bu atakla birlikte liderliği kimseye kaptırmayacağını gösterdi mi dersiniz. Rakiplerinden bi atak gelecek mi onu çok merak ediyorum. Roll Eyes

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
seyyahbey
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
March 18, 2018, 12:47:07 AM

Ethfinex, onaylı kullanıcılar için Nectar token (NEC) dağıtımı yapacağını duyurdu.
Onaylı kullanıcı olup ta NEC alabilen var mı?
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
March 18, 2018, 08:44:12 AM

Ethfinex çok güzel görünüyor ama daha kullanma şansım olmadı bir ara bakacağım. 0x neredeyse bu yeni merkezi olmayan exchange furyasının baş rolü diyebiliriz.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Pages: [1]
  Print  

Jump to: