Bitcoin Forum
June 28, 2024, 03:19:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: GIFCOİN - Gambling Investment Fund  (Read 751 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
February 17, 2018, 09:58:40 PM
Last edit: March 16, 2018, 05:32:38 PM by BitcoinTurk

GÜNCELLEME: ARKADAŞLAR BU PROJE İÇİN YATIRIM YAPMAYIN. BÜYÜK BİR HIRSIZLIK PROJESİ, BOUNTY PROGRAMINDA BİRÇOK KİŞİNİN SEBEPSİZ YERE STAKE SAYISI DÜŞÜRÜLDÜ VEYA SİLİNDİ. BENDE O MAĞDURLAR İÇERİSİNDEYİM. UMARIM PARASINI KAPTIRAN YOKTUR ŞU BEŞ PARA ETMEZ PROJEYE.

*Uyarı amaçlı büyük harfler kullanılmıştır, bağırma olarak algılanmazsa sevinirim.

YENİ GÜNCELLEME: Yoğun ısrar sonucunda stake sayım bir miktar eksik olarak düzeltildi arkadaşlar.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 20, 2018, 03:19:25 PM

Konu günceldir, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
February 20, 2018, 03:22:06 PM

stake başı dolarla fiyat yazmıslar ama almış başını gidiyor o stakeye o kazancı verceğini sanmıyorum... ama projeyide incelemek lazım
forumevi
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
February 20, 2018, 04:19:38 PM

Bir süre önce imza kampanyasına katıldım , bakalım sonuç ne olacak ne kadar alacağım. Yüksek olsun da gerisi önemli değil. Smiley
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
February 20, 2018, 04:45:06 PM

genelde böyle durumlarda stake fiyatlarını kısıtlıyolar bukadar vericeklerini sanmıyorum ama ben yerinizde olsam token elime geçtiğince bir süre daha tutardım yani bence token yükselme yaşıyacaktır
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 20, 2018, 04:49:17 PM

DIW in de bununda bir üye sınırı getirmesi lazım yoksa yazdıkları ödülleri dağıtacaklarını sanmıyorum.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 20, 2018, 05:14:23 PM

Bende dün credits bittiğinde imza ararken denk geldim ve girdim.Katılımcı sınırı 300 kişiymiş ve sonradan 400 e yükseltmişler şuanda 13 kişilik daha boş yer var girmek isteyenler değerlendirebilir.bence haftalık payı dolar cinsinden belirtmeleri aldatıcı olmuş.sonuçta kimsenin orada yazan kada alacağı garanti değil.bildiğin stake hesabı yapılacak kampanya sonunda.diwtokende ise token sayısı belli katılımcı sayısının az veya çok olmasının bi etkisi olmayacak
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 20, 2018, 05:20:52 PM

Bende dün credits bittiğinde imza ararken denk geldim ve girdim.Katılımcı sınırı 300 kişiymiş ve sonradan 400 e yükseltmişler şuanda 13 kişilik daha boş yer var girmek isteyenler değerlendirebilir.bence haftalık payı dolar cinsinden belirtmeleri aldatıcı olmuş.sonuçta kimsenin orada yazan kada alacağı garanti değil.bildiğin stake hesabı yapılacak kampanya sonunda.diwtokende ise token sayısı belli katılımcı sayısının az veya çok olmasının bi etkisi olmayacak

Umarım ki iki proje de kazançlı olur bizler için. Smiley
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 05:31:28 PM

bende boınty katıldım adamlar projesi güzele benziyor bakalım benim beklentim var ıcosunada girmeyi düşünütorum ama zizi bilemem
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 21, 2018, 06:18:43 PM

bende boınty katıldım adamlar projesi güzele benziyor bakalım benim beklentim var ıcosunada girmeyi düşünütorum ama zizi bilemem

ICO yatırımları pek akıl işi değil, fazla riskli. Bizlere bounty tutar mı tutmaz mı riski yeter de artar. Smiley
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 21, 2018, 06:21:09 PM

Söylediklerini yapabileceklerini pek sanmıyorum duyurular kısmında dnek gelmişti bunun konusuna yaparlarsa imzasını taşıyan arkadaşar için ne ala. Ama sadce kullanıcı çekmek için yapılmış gibi duruyor benim gözümde. umarım dediklerini yaparlar da kazançlı çıkarsınız..
sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
February 21, 2018, 06:50:01 PM

Benim ilk imza kampanyam olur kendileri. Bakalım Legendary olmadığımıza üzülecek miyiz Cheesy

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 21, 2018, 07:25:07 PM

Daha önce de dolarla yazıp ödeme yapanlar olmuştu (ilk aklıma gelen spectre).
Binanca da işlem gören giftcoin var onu hatırlatıyor.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
February 21, 2018, 08:17:08 PM

Bu hafta mossland a girdim. Daha önce farketseydim girerdim getirisi iyi görünüyor. Kenarda dururdu.

holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 21, 2018, 09:00:27 PM

Teşekkürler imza kampanyasına katıldım. Reklam için çok büyük bir oran ayrılmış ve bunu yapabileceklerine inanıyorum. Zaman gösterecek ne olacağını.

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 09:26:28 PM

imzasına gözattım ama bildiğin kelime oyunu yapmışlar stake hesaplarında.karşılığına dolar tutarını yazmışlar ama sonuçta o kadar dağıtılmayacak diye biliyorum.toplam havuz kişi sayısına bölünecek. fakat yazıyı okuyan kişiler haftalık orda belittiği kadar dolar olarak gifcoin ödemesi alacağını düşünüyor.onun dışında projeyi pek incelemedim ama 400 kişi imzada olduğuna göre iyi birşeydir heralde

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
February 22, 2018, 09:14:09 AM

ben birkaç makale okudum ve sitesine de baktım. Gelecek vaat edecek bir proje gibi duruyor..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 22, 2018, 09:22:03 AM

Vaat ettiklerini yapmaları biraz sıkıntı gibi duruyor. Ama Şuanda hali hazırda bir imza kampanyasında olduğum için katılım yapamadım. Denemeye değer belli olmaz belki güzel bi dağıtım falan yaparlar. İmzasına giren arkadaşlara başarılar.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 22, 2018, 04:14:18 PM

Pre-ICO oldukça yavaş ilerliyor, ne kadar hızlı hardcap yapacağı tartışılır.
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 25, 2018, 01:22:17 AM

GIFcoin ödül olarak iyi dağıtıyor bence en azından hala ıco devam ediyorsa bounty'ye katılmakta fayda var eğer tokeni fiyatlanırsa güzle para bırakacaktır yatırımcısına.

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: