Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:54:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: En az kayıpla NEO ve BTW'ı nasıl alabilirim?  (Read 170 times)
code82 (OP)
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
February 17, 2018, 11:36:34 PM

NEO ve BTW almak istiyorum fakat en düşük kayıpla bunu yapmak istiyorum, BTW'ı çıkarıp Waves'de alabilirim veya daha deneyimli arkadaşların şuna yatırım yap diyeceği bir AltCoin'de olabilir.
Kısaca,
hangi Türk borsasından
ve
hangi Coin'i alarak
ve
hangi yabancı borsa da bu iki AltCoini en düşük kayıpla alabilirim?

Yardımı esirgemeyen tüm dostlara şimdiden çok teşekkür ederim.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715460867
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715460867
Reply with quote  #2

1715460867
Report to moderator
1715460867
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715460867
Reply with quote  #2

1715460867
Report to moderator
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 18, 2018, 12:03:58 AM

NEO ve BTW almak istiyorum fakat en düşük kayıpla bunu yapmak istiyorum, BTW'ı çıkarıp Waves'de alabilirim veya daha deneyimli arkadaşların şuna yatırım yap diyeceği bir AltCoin'de olabilir.
Kısaca,
hangi Türk borsasından
ve
hangi Coin'i alarak
ve
hangi yabancı borsa da bu iki AltCoini en düşük kayıpla alabilirim?

Yardımı esirgemeyen tüm dostlara şimdiden çok teşekkür ederim.

1. Şık Git BTCTürk ten Ethereum veya Bitcoin al burdan aldığın coini Binance a at ordanda NEO al. BTW ise Bitflip borsasına bitcoin veya etherum atman gerekiyor tek orda işlem görüyor iquant biraz dandik Bitflip daha iyi.
2. Şık Koineks ten Litecoin al ama bunuda çevirmen gerekiyor Bitcoine veya Ethereuma ordan bi zarar olucak gene en iyisi Bitcoin veya ethereum.

Ek Bitflip de sadece Bitcoin ile alım yapılabiliyor coin olarak.  Ondan dolayı git direk BTC al onları böl ne kadar alıcaksan borsalara böl.

Edit Neo için Ethereum alabilirsin. BTW içinde Bitcoin borsadan bak ilk transfer ücretlerinde hangisi az kesiyor ona göre işlemini yap.

NEO yu Binance veya Kucoin borsasından alıp tutarsan sana gas verirler cüzdanında durdugu sürece ordanda çok az bi miktar gelir elde edebilirsin
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
February 18, 2018, 03:55:08 AM

hocam kayıptan ziyade olaya şu açıdan yaklaşın, türk borsalarında btc hangisinde ucuzsa gidin ondan alın, sonuçta ucuz.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 18, 2018, 05:41:17 AM

En az kayıp ile BTW nasıl alınır?

1. yöntem:

Türkiyedeki 4 borsadan birinde hesabın olacak ve litecoin alıp, bitflip sitesine üyelik açıp oraya aktaracaksın. Litecoini satıp, btw alacaksın. Litecoin çok az transfer ücreti alır. BTW'yi de resmi sitesindeki kişisel cüzdanına çekmesi birkaç tane BTW kesintisi yapıyor yani o da önemsiz.
20 dakika da btw transferi yapılabiliyor.

2. yöntem: Türkiyedeki 4 borsa veya yabancı borsalarda herhangi bir hesabın olmayabilir. Forumlarda ticaret - trust puanı gayet yeterli üyeler var. Onlardan yine litecoin alıp bitflibe aktarım yapar yukarıdaki yazdıklarımı aynen uygularsın.

Uyarı:  Cheesy   BTW şu anda gerileme sürecinde 0.20'ninde altına düştü alacaksan kademeli alış yap. paranın küçük kısmı ile şimdi, 5 cent ucuzlar oradan da biraz. böyle böyle yapabilirsin. 0.20'den alırsın. 0.10'un altına düşerse sen sıkıntı çekersin. BTW nin borsaya dahil olduğu ilk günü dikkatlice izleyenlerden birisiyim. 0.05$'a kadar düşmüş ve başlangıçtan itibaren birkaç gün için 0.90 dolara kadar yükselmişti. Klasik pump diyelim ve bu sahneyi pek çok defa gördük.

Bitflipde BTW lerini tutma, BitcoinWhite cüzdanına çek ve orada sakla.

Ben balina olsam 0.05'e kadar hatta biraz daha altına kadar zorlardım. Çünkü bu seviyede destek olduğunu bilenler var. 0.01'e gerilese inanılmaz btw toplayabilir. panik satışları vs olacaktır. Bu rakamları gelir-gelmez bilemem. Hacim de iyice düştü ama bu da son derece normal.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 18, 2018, 06:50:31 AM

Bu coinlerin kazandıracağını düşünüyorsanız ufak kayıplar aklınıza takılmasın. Ama ltc veya eth transfer edip onunla alışveriş yapabilirsiniz. Sakın btc transferi yapmayın kesintisi çok yüksek oluyor.

code82 (OP)
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
February 18, 2018, 12:31:26 PM

Yorum yapan arkadaşlara öncelikle teşekkürler.
Fakat Sanırım Litecoin vs. alıp, sonra yabancı bir borsaya transfer edip, sonra da NEO vs. almama gerek kalmadı çünkü OVIS'te direkt TL yatırıp istediğim NEO'yu falan alabildiğimi gördüm şu an.

Şimdi bir tavsiyenize daha ihtiyacım var, gördüğüm kadarıyla OVIS de NEO'da, Ripple'da ve Monero'da mevcut.
Ben şu an iki adet Coin almak istiyorum ama NEO'nun yanına Ripple mi yoksa Monero'mu alayım karar veremedim. Siz olsanız bu ikisinden hangini alırdınız? (BTW'den şu anlık vazgeçtim).
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 18, 2018, 12:33:51 PM

En az kayıp ile BTW nasıl alınır?

1. yöntem:

Türkiyedeki 4 borsadan birinde hesabın olacak ve litecoin alıp, bitflip sitesine üyelik açıp oraya aktaracaksın. Litecoini satıp, btw alacaksın. Litecoin çok az transfer ücreti alır. BTW'yi de resmi sitesindeki kişisel cüzdanına çekmesi birkaç tane BTW kesintisi yapıyor yani o da önemsiz.
20 dakika da btw transferi yapılabiliyor.

2. yöntem: Türkiyedeki 4 borsa veya yabancı borsalarda herhangi bir hesabın olmayabilir. Forumlarda ticaret - trust puanı gayet yeterli üyeler var. Onlardan yine litecoin alıp bitflibe aktarım yapar yukarıdaki yazdıklarımı aynen uygularsın.

Uyarı:  Cheesy   BTW şu anda gerileme sürecinde 0.20'ninde altına düştü alacaksan kademeli alış yap. paranın küçük kısmı ile şimdi, 5 cent ucuzlar oradan da biraz. böyle böyle yapabilirsin. 0.20'den alırsın. 0.10'un altına düşerse sen sıkıntı çekersin. BTW nin borsaya dahil olduğu ilk günü dikkatlice izleyenlerden birisiyim. 0.05$'a kadar düşmüş ve başlangıçtan itibaren birkaç gün için 0.90 dolara kadar yükselmişti. Klasik pump diyelim ve bu sahneyi pek çok defa gördük.

Bitflipde BTW lerini tutma, BitcoinWhite cüzdanına çek ve orada sakla.

Ben balina olsam 0.05'e kadar hatta biraz daha altına kadar zorlardım. Çünkü bu seviyede destek olduğunu bilenler var. 0.01'e gerilese inanılmaz btw toplayabilir. panik satışları vs olacaktır. Bu rakamları gelir-gelmez bilemem. Hacim de iyice düştü ama bu da son derece normal.

Bir kaç tane değil 2.000 adette 0,01 kesinti oluyor. Gerçi komisyon bu yazıyor daha yükseklerde ne olur bilmiyorum.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 23, 2018, 10:36:39 AM

NEOYu almanı anlarımda BTW neden almak istiyorsun airdrop tokeni hocam bu konuda iyi düşün ondan sonra alım yap pek tutulmaz genelde airdrop tokenleri.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 23, 2018, 10:53:27 AM

En az kayıp derken?
Bunlardan beklentin çok düşükse hiç bulaşma.Uzun vade tutmayacaksan zaten alma bunları.
Girdiğin miktarda önemli.
btw yi bitflip borsasına btc göndererek alabilirsin.
hacmi az olduğu için diğer coinleri gönderip çok bekleyebilirsin tavsiye etmem.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: