Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:49:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: İyi Potansiyelli Sağlam Sepet  (Read 193 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 18, 2018, 05:31:06 PM
Last edit: February 18, 2018, 06:22:03 PM by dannybrown
Merited by sezyumx (1)

sabah 3,4 lere kadar pc başında durmaktan sıkıldınız mı ?
Gece yattığınızda rahat bir uyku çekmeyi özlediniz mi ?
Riskli coinlere all in yapmayıp şu sepeti uygulayın.Evet hani tüm btc lerinizle satın aldığınız 10-20x beklediğiniz coinlerden bahsediyorum.
Hani şu Btc nin ani yükseliş ve düşüşlerinde elinizdekilerin yüzde 70 ni eriten coinler Cheesy  Rahat kafayla dolaşmak istiyorsanız ya all inden vazgeçeceksiniz yada sağlam sepet yapıp rahat olacaksınız.
Eğer aşağıdaki sepeti şuanda uygulamaya başlarsanız.
Btc yükseliş ve düşüşlerde en ufak hasarla yolunuza devam edersiniz.
Size öyle teknik şeylerden falan bahsetmeyeceğim,teknik konulardan şu DÖNEMLERDE bahsedenler bana göre kripto evreninde zırvalıyorlardır.
Bu piyasa his ve doğru zamanlama doğru tercihlerle yürür.
ZAMANI GELEN UÇAR GİDER...

20%Neo  (Bu sene bu arkadaş acayip şeyler yapabilir,Kankası ethereumun arkasına yapışmasını bekliyorum)
20%Bitcoin (Yaza kadar veya sonbahar geldiğinde 60-70k olabileceği söylenmekte,neden olmasın?)
10%Ethereum classic (hardforka kadar yada 2-3 gün öncesine kadar hodl.)
10%Ethereum (Bu kendini kanıtlamış arkadaşın fiyatı gerçekten ucuz bana göre)
10%Stratis (Bunun artık 100-200 dolar olma zamanı geldi bence)
10%Waves (Sen insanları çok üzdün ama merkessiz borsaların önemi anlaşıldıktan sonra uzaydaki teslaya yetişeceğini düşünüyorum)
10%Eos(Bunu alın bunu bu varya bu bu  almak lazım bundan.)

Risk ( Belkide en çok bunlar kazandıracak bunlardan çok x bekliyorum YTD YTD)
BONUS-5%Ebitcoin şuan 0.90 cent.
BONUS-5%BitcoinWhite şuan 0.14 cent.
BONUS-5%Tron
BONUS-5%DGB

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
                                BEN BÖYLE YAPIYORUM 1 HAFTADIR RAHAT UYUYORUM.

HİROZAKİ FARADAY arkadaşımız  benim sepeti çöp bulduğu için kendi sepetini paylaştı.Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

NEO
PUNDİ X
DAO
QLİNK
TEL
WABİ
VTC
RPX
1715503768
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715503768
Reply with quote  #2

1715503768
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715503768
Hero Member
*

Ignore
1715503768
Reply with quote  #2

1715503768
Report to moderator
1715503768
Hero Member
*

Ignore
1715503768
Reply with quote  #2

1715503768
Report to moderator
1715503768
Hero Member
*

Ignore
1715503768
Reply with quote  #2

1715503768
Report to moderator
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 18, 2018, 05:36:20 PM

güzel bir sepetolmuş güvenilir limanlardasınız hocam umarım her şey istediğiniz gibi olur

sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
February 18, 2018, 05:37:22 PM

Güzel bir sepet olmuş . ETC ve Waves' e hiç bir zaman ısınamadıysamda . Belki ICON veya Omisego eklenebilirdi.

dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
February 18, 2018, 05:39:04 PM

Güzel bir sepet olmuş . ETC ve Waves' e hiç bir zaman ısınamadıysamda . Belki ICON veya Omisego eklenebilirdi.

Aslında bunlar kendi bakiyemdekiler insanlara almadıklarımı tavsiye etmek istemedim.
Dediğin gibi bir kaç coinin/tokenin yeri değişebilir.
Piyasa o kadar da kötü değil sağlam projeler var.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 18, 2018, 05:40:42 PM

Çok kötü bir sepet olmuş.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
February 18, 2018, 05:42:33 PM

Zamanında Monetha alıp yüzde 200 düşünce satmalıydık seninle doğru söylüyorsun Smiley
Yukardakilerin iyimi kötümü olduğunu göreceğiz .
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 18, 2018, 05:43:37 PM

Risk ne kadar azsa getirisi de aynı oranda az olur tabi ama yinede güzel sağlamcı sepeti olmuş.
Risk alanlardan fazla kazandırabilir.

valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 18, 2018, 05:50:29 PM

walla para yok yatırım yapacak . Ama yeni sıfırdan şu an yatırım yapacak olsam.

Sys,neo,vechain,posw yapardım...

Çinli coinleri hep takipte tutmak lazım.

Özellikle çin kendi borsasını açıp neo tabanlı icolara izin vericem ana marketimde vechain olacak derse off.

Vechain ve neo nun çin hükümeti yakınlığı oldugu artık spekülasyondan öte geçdi.

Tabi bunların alayı yorum yatırım tavsiyesi değildir.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 18, 2018, 05:52:15 PM

hocam özellikle risk li olarak gördüklerinizden kendi çapımda ciddi var. sadece ebtc yok. bildiğim kadarıyla ebtc ve btw airdrobu oldu dgb ye bende çok güveniyorum sabrediyorum  bakalım ne yapacak. sizin beklediğiniz bir hedef fiyat varmı?
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 18, 2018, 05:53:53 PM

tıpkı benim gibi ısınamadığım iki coin birisi waves diğeri etc özellikle waves. insanlar çok güveniyor ama ben hiç sevemedim. 
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
February 18, 2018, 05:54:46 PM

hocam özellikle risk li olarak gördüklerinizden kendi çapımda ciddi var. sadece ebtc yok. bildiğim kadarıyla ebtc ve btw airdrobu oldu dgb ye bende çok güveniyorum sabrediyorum  bakalım ne yapacak. sizin beklediğiniz bir hedef fiyat varmı?

O riskli dediklerim hemen elden çıkarılacak coinler/tokenler değiller.
Onlardan ciddi kazanç beklentim var ama yüksek risk içerdiği için az bulundurmayı tavsiye ettim.
dgb nin 2500 sata kadar çıkacağını düşünüyorum ilkbaharda. belki geçer bile.
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
February 18, 2018, 05:58:12 PM

Zamanında Monetha alıp yüzde 200 düşünce satmalıydık seninle doğru söylüyorsun Smiley

hep aynı boş laflar bekleseydin de 4000'den satsaydın monethaları lend al demiştim 10x yaptı, wabi, aion 10x yaptı gvt 10x yaptı unify 10x
yaptı. Bir bu kadar da unuttuklarım var. en ufak bir kötü yorum gelince kahpe gibi nereden vuracağınızı şaşırıyorsunuz.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
February 18, 2018, 06:05:31 PM

hep aynı boş laflar bekleseydin de 4000'den satsaydın monethaları lend al demiştim 10x yaptı, wabi, aion 10x yaptı gvt 10x yaptı unify 10x yaptı. Bir bu kadar da unuttuklarım var. en ufak bir kötü yorum gelince kahpe gibi nereden vuracağınızı şaşırıyorsunuz.
bekleseydin,şöyle yapsaydın falan filan :)Boş konuşma istersen hiro seni severim.
Senin aklında olan coinleri biz çoktan alıp satmaya başlamıştık.Senin aldırdığın coinleri biz çok riskli diye görüp tavsiye bile vermezdik.
Bir coin sen veya ben söyledim diye yükselmez.Bunu kendin başarmış gibi oraya buraya yazmandaki mantığı anlayamadım açıkçası Smiley
Ben insanların kafası rahat etsin stres yapmasınlar diye yukardaki sepeti paylaştım.
Kötü bir sepet olmuş diyeceğine neden kötü bir sepet biraz bundan bahset bakalım.
Sen öyle boklayıp tamamını getiremezsen her türlü yorumu hakedersin.

dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
February 18, 2018, 06:08:49 PM

hep aynı boş laflar bekleseydin de 4000'den satsaydın monethaları lend al demiştim 10x yaptı, wabi, aion 10x yaptı gvt 10x yaptı unify 10x
yaptı. Bir bu kadar da unuttuklarım var. en ufak bir kötü yorum gelince kahpe gibi nereden vuracağınızı şaşırıyorsunuz.

Smiley piyasaya yeni girmiş bir iki hafta sonra parasını sıfırlayacak tiplerden bir farkın kalmadı gözümde.
cmc ye bakıp ne olaack 2 yemi yükselecek yeeaaa diyorsan daha fazla konuşmayalım istersen.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 18, 2018, 06:15:46 PM

Stratis olmasaydı daha olurdu bu sepet bana göre. Stratisin allah belasını versin bi atılım yapamadı gördükçe dellenesim geliyor stratisi. Airdorp coinleri kazandırabilrde hepsini sizden alabilirden riskli olduğu için yatırım yapmak pek içimden gelmiyor.
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
February 18, 2018, 06:18:52 PM

hep aynı boş laflar bekleseydin de 4000'den satsaydın monethaları lend al demiştim 10x yaptı, wabi, aion 10x yaptı gvt 10x yaptı unify 10x yaptı. Bir bu kadar da unuttuklarım var. en ufak bir kötü yorum gelince kahpe gibi nereden vuracağınızı şaşırıyorsunuz.
bekleseydin,şöyle yapsaydın falan filan :)Boş konuşma istersen hiro seni severim.
Senin aklında olan coinleri biz çoktan alıp satmaya başlamıştık.Senin aldırdığın coinleri biz çok riskli diye görüp tavsiye bile vermezdik.
Bir coin sen veya ben söyledim diye yükselmez.Bunu kendin başarmış gibi oraya buraya yazmandaki mantığı anlayamadım açıkçası Smiley
Ben insanların kafası rahat etsin stres yapmasınlar diye yukardaki sepeti paylaştım.
Kötü bir sepet olmuş diyeceğine neden kötü bir sepet biraz bundan bahset bakalım.

ya biliyor musun beni sevmen yada sevmemen hiç önemli değil, umrumdada değil. risk bitcoin'de bile var senin tavsiye vermemen o tokeni coini bilmemenden kaynaklanıyor. aynı şekilde benimde öyle bluzelleyi farketsem başlığını ben açardım. İnsanların stres olmamasını istiyorsan aldıracaksın tether bekleyecekler. Risk bu piyasanın neresinde yok? Her yer risk bu piyasada. Sağlamdediğin sepette gelecek vaadeden tek kriptopara neo. Sağlamcı bir sepet istiyorsan al sana hemen yapayım.

NEO
PUNDİ X
DAO
QLİNK
TEL
WABİ
VTC
RPX
SophiaTX
Matrix

Fiyatları çıkar hemen bir sepet yap 1 sene sonra senin sağlamcı sepetin zarar yazarken bu sepet kaç x yapacak görürüz.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
February 18, 2018, 06:23:42 PM

ya biliyor musun beni sevmen yada sevmemen hiç önemli değil, umrumdada değil. risk bitcoin'de bile var senin tavsiye vermemen o tokeni coini bilmemenden kaynaklanıyor. aynı şekilde benimde öyle bluzelleyi farketsem başlığını ben açardım. İnsanların stres olmamasını istiyorsan aldıracaksın tether bekleyecekler. Risk bu piyasanın neresinde yok? Her yer risk bu piyasada. Sağlamdediğin sepette gelecek vaadeden tek kriptopara neo. Sağlamcı bir sepet istiyorsan al sana hemen yapayım.

NEO
PUNDİ X
DAO
QLİNK
TEL
WABİ
VTC
RPX

Fiyatları çıkar hemen bir sepet yap 1 sene sonra senin sağlamcı sepetin zarar yazarken bu sepet kaç x yapacak görürüz.

Konu başına senin coinleri ekledim.
Umarım 500x yapar kazanır insanlar.
ben kendi sepetimden devam edeceğim.Zaten yatırım tavsiyesi vermedim.
Benim kafam bu şekilde rahat etti.İsteyen riskini alıp istediği coine girebilir.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 18, 2018, 06:29:46 PM

Bu sepet nasıl zarar yazacakmıs anlamadım Bende sepetimin büyük cogunu NEO üzerine kurdum ayrıca neo/eth/btc baslı basıma sepeti kurtaran coinlerden
uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 18, 2018, 06:39:57 PM

NEO için bu sene çok şeyler başaracak diyorlar bende bir miktar alım yaptım bakalım ne kadar kar ettirecek. O değilde 55$ falan hatta 1$ falanken gözüme öyle ilişti öyle iliştiki alım yapmadım saf gibi gittim 50$ olunca alım yaptım.. Bu senede alabildiğim kadar neo stoklayacağım.

pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 18, 2018, 06:51:49 PM

Dostum ben de baya bir yatırım tavsiyesi vereceksin sandım söylediğin coinler her 2 başlıktan birinin altında olan tokenler.Fakat pundix matrix gibi coinlere kesinlikle katılıyorum.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: