Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:22:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İyi Potansiyelli Sağlam Sepet  (Read 193 times)
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 18, 2018, 06:55:29 PM

konuyu açan arkadaş zaten en kafa coinlere yatırmıs parayı.  Neo btc eth etc str waves eos

yazmadığı bir litecoin bir bitcoincash.  

Geçen seferki gibi piyasa komple çökmediği büyük para çıkışı olmadığı sürece  bişi bilmeye gerek yok yukardakilere parasını yatıranlar uzun vadede dolar bazında zaten kazanır.

He risk diye yazdığı coinlere gelirsek adam basında belirtmiş zaten risk diye  ya tutarsa demiş almış .

Ben olsam alırmıydım almazdım .

Gelelim diğer faraday adlı arkadaşın yazdıkları coinlere.

Arkadaşın yazdığı coinlerin hepsi yeni neredeyse. Kendince araştırmış sanırım.

Benim görüşüm .

Yok kardeşim ben para kaybetmim sene sonunda toplam paramı 2-3 e katlasam bana yeter ( tümüne yatırılan toplam paradan bahsediorum tek coinin 2-3x i değil ).

Derseniz konuyu açan arkadaşın coinleri zaten alın en kötü kaybetmezsiniz dolar bazında. Ama çok büyük kazançlar getireceğini hayatta düşünmüyorum.

Ama faraday arkadaşın koinleri daha riskli olmasına rağmen (çünkü çok yeni coinler )  güzel hava yakalarsa piyasa çok büyük kazançlar getirebilir.

Bana koymayacak miktar bir param olsa ve atim dursun belki zengin olurum hayalleri kuracaksam

Faradaya oynardım.

Ama elimde toplu bir para olsa ve kesinlikle kaybetmemek zorunda olsam 1-2 kazandırırsada ne mutlu bana diceksem

Konuyu açana oynardım.

---------------------------------------------------------------------

Arkadaş herkes potansiyelli koin falan yazıyorda  inanamıyorum kimse neden syscoindeki potansiyeli görmüyor. ?

Trenin kalkmasına çok az kaldı arkadaşlar buhar treni değil bu 500km hızlı tren kalkarsa yakalayamazsınız bak anca arkasından el sallarsınız.

Atlayın şu syscoin trenine az da olsa.

Şubat ayını inceleyin o 280milyar marketcap günlerine bakın o günlerden değil yıkılmak dimdik ayakta büyüyerek çıkan en başta coinlerden biridir sys.

Tabi ben dedim diye almayın ben sadece dikkatinizi çekmek istiyorum.

Siz kendi araştırmanızı yapın.

Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715437378
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715437378
Reply with quote  #2

1715437378
Report to moderator
1715437378
Hero Member
*

Ignore
1715437378
Reply with quote  #2

1715437378
Report to moderator
1715437378
Hero Member
*

Ignore
1715437378
Reply with quote  #2

1715437378
Report to moderator
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 18, 2018, 07:38:41 PM

Nasıl bunların sağlamlığını verebiliyorsun atıyorum sen bu başlığı btc 20k iken açsaydın ve buna göre alım yapan olsaydı şimdi o adamların hali ne olacaktı sizce. Ben çok güvenmiyorum btc ne yapacağı belli olmuyor.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 18, 2018, 07:41:53 PM

Aklı olan sepetine waves eklemez . bi koin 1 yıl sonra aynı fiyatta olur mu ya . Olurmuş . Waves ve tenx en güzel örnekleri .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 18, 2018, 07:48:28 PM

Nasıl bunların sağlamlığını verebiliyorsun atıyorum sen bu başlığı btc 20k iken açsaydın ve buna göre alım yapan olsaydı şimdi o adamların hali ne olacaktı sizce. Ben çok güvenmiyorum btc ne yapacağı belli olmuyor.

Konuyu açarken özellikle bu sepeti "ŞU ANDA" uygulamaya başlarsanız diye belirtmiştim.
Kimseye 20k iken btc al demedim ama şimdi alınır bence.
Hatta 20k dan yakalayanlar bile iyi kar edecek orada ayrı konu.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: