Bitcoin Forum
May 18, 2024, 03:33:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: 30 Bin Tl lik Sepetim Hakkında Görüşleriniz  (Read 1011 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 18, 2018, 06:15:31 PM
Last edit: April 19, 2018, 01:29:56 PM by Carolinawiestput28

Görüş ve önerilere açıgım öyle bir zamanda aldımki aldıgım tam 1 gün sonrasında bitcoin dibe doğru gitti sans işte ne diyelim.

Bu sepet bu yıl 2 btc yaparmı arkadaşlar toplam yatırım 0.5 btcden daha fazla.

Görüşleriniz ve düşünceleriniz benim için önemlidir.

Not: lütfen waves ve mth coinlerini yazmayın rica ediyorum.

Sepetim: https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=257318

Bakmayanlar için yazayım agırlıklı olanlar bastan sona doğru gidiyor.

NEO > 0.14 Btc Yatırım maliyetle satıldı
VEN > 0.19 Btc Yatırım maliyetle satıldı
ZRX > 0.06 Btc Yatırım maliyetle satıldı
KMD
QSP
SPF
GVT
İOST satıldı

Düşük bütçe olanlar

Tel
LEND
ENJ
MOD
YOYOW
OST

Total zararım Ƀ -0.1 (-21.44%)

19 Nisan:
Konuyu ext. güncelleme yapayım görünen coinlerin cogunu zararına sattım yeni coinlerden fırsat yakalayarak zararı cıkarttım. şimdi diyeceksiniz 0.47BTC nasıl 30bin yapar benim btc aldıgım zaman boga sezonuydu ortalama 15bin$ dayken btc almıstım. Suan yeni eklediğim coini cıkartırsak maliyet seviyesinde ufak bir kardayım kısaca yeni eklediğim coini saymayalım kara geçmiş bulunmaktayım.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 18, 2018, 06:17:17 PM

Sepetin içeriği ne hocam anlamadım ben senin yazdıklarından hiçbirşey. Eğerki tavsiye istiyorsan ki NEO ETH ve birazda BTC alıp uzun süreli yatırım yapabilirsin. Eğer yatığın bir sepet varsa detaylı olarak yazki yorum yapabilsin insanlar.
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 18, 2018, 06:22:42 PM

Sepetin içeriği ne hocam anlamadım ben senin yazdıklarından hiçbirşey. Eğerki tavsiye istiyorsan ki NEO ETH ve birazda BTC alıp uzun süreli yatırım yapabilirsin. Eğer yatığın bir sepet varsa detaylı olarak yazki yorum yapabilsin insanlar.

Hocam sepetimin linkini yazdım orda ne zaman aldıgımı kaç adet aldıgımı hepsini kayıt ettim. Kayıt defteri yani orası. Üstede kar/zarar durumum var. Agırlık olarak NEO/ VEN/ ZRX/ KMD yöneldim.
iconista
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 06:26:34 PM

Sepetin için  link vermek yerine yazsaydın daha iyi olabilirdi. Girip bakmadım sepete o nedenle.
NEO, NEBL, EOS, ARK, ENJ, WTC gibi coinleri tavsiye edebilirim. Ama en doğrusu projeleri inceleyerek hareket etmen.
byalican
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
February 18, 2018, 06:35:47 PM

Portföy oluşturmada bazen fazla detaydan kaçınıp büyük resmi görmek gerekiyor. BTC ve ETH portföyünüzde yok zannedersem.
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 18, 2018, 06:36:36 PM

Sepetin için  link vermek yerine yazsaydın daha iyi olabilirdi. Girip bakmadım sepete o nedenle.
NEO, NEBL, EOS, ARK, ENJ, WTC gibi coinleri tavsiye edebilirim. Ama en doğrusu projeleri inceleyerek hareket etmen.

Bakmayanlar için yazayım agırlıklı olanlar bastan sona doğru gidiyor.

NEO > 0.14 Btc Yatırım
VEN > 0.19 Btc Yatırım
ZRX > 0.06 Btc Yatırım
KMD
TEL
QSP
İOST

Düşük bütçe olanlar

LEND
ENJ
MOD
YOYOW
OST

Total zararım Ƀ -0.1 (-21.44%)
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 18, 2018, 06:38:02 PM

Bence icon al ve bırak en az 2-3 kat daha yapacağına inanıyorum.Zaten hacim olarakta 21. sırada falandı alım satım sırasında da sorun yaşamazsın.

Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 18, 2018, 06:42:41 PM

Bence icon al ve bırak en az 2-3 kat daha yapacağına inanıyorum.Zaten hacim olarakta 21. sırada falandı alım satım sırasında da sorun yaşamazsın.

Öneri için teşekkürler lakin alım limitini doldurdum ve bütçem azaldı. Konu açma nedenim sepetimiz bu yılki izleyeceği yol. Bana zararmı ettirebilir yoksa kar mı ortalama ne olur. Buna göre hareket edip bazı coinleri elden cıkartacağım. Teşekkürler.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
February 18, 2018, 06:50:06 PM

Neo, ven ,zrx , komodo bir sepette olması çok iyi coinler. Bunların olduğu sepetin iyi değerlenmesi çok olası tabi btcye bağlı herşey.
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 18, 2018, 07:19:23 PM

Neo, ven ,zrx , komodo bir sepette olması çok iyi coinler. Bunların olduğu sepetin iyi değerlenmesi çok olası tabi btcye bağlı herşey.

Teşekkürler btc bazında hedefim 2 btc görmek 4x yapar umarım.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 18, 2018, 07:44:00 PM

x5 yatırdın varsayalım 4 katı yapma ihtimali evet var fakat hangi coinlere yatırdığına bağlı seninkiler arasında neo ve 0x gayet iyi duruyor gerisi hakkında fikrim yok gerçi favori ada deniyor x25 yapacak diyorlar Cheesy

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 18, 2018, 07:48:36 PM

Neo olması iyi olmuş uzun vadeli tutarsan mutlaka kar edersin. Fakat diğer arkadaşlarında dediği gibi bir miktar btc bulundurman iyi olur. Düşüş zamanlarında alttan tıoplayıp ortamanı düşürmek için.
Bu arada HSR ve BCPT'Ye bakabilirsin x2 bekliyorum orta vadede ikisinden
ecnnn
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 2

View Profile
February 18, 2018, 07:54:11 PM

son dönem benim portfolyomda da kar getiren altcoin bir tek NEO ve mikro sermayeli shitcoinler oldu, diğer top100 altcoinler her ne kadar iyi projeler olsa da keşke USD ya da TRYye dönüp dipten tekrar BTC alsaydım diye pişmanım şu an. malesef herşey bitcoine paralel seyrediyor. 
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 18, 2018, 07:57:50 PM

NEO için oldukça sevindirici bir yatırım yapmışsın . İlk başta gözüme çarpan o oldu .
Onun harici 0x de bu senenin haziran - temmuz aylarında bir beklenti oluşuyor .
Waves istemiyorsun ama mutlaka değerlendir derim.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
February 18, 2018, 08:00:21 PM

etc ve bcpt'yi de ekleyebilirsin. zcash ve dash'i de önerebilirim. bitcoinin düşüşlerinde ile dash çok sağlam durdu.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
February 18, 2018, 08:11:01 PM

Görüş ve önerilere açıgım öyle bir zamanda aldımki aldıgım tam 1 gün sonrasında bitcoin dibe doğru gitti sans işte ne diyelim.
Bu sepet bu yıl 2 btc yaparmı arkadaşlar toplam yatırım 0.5 btcden daha fazla.
Görüşleriniz ve düşünceleriniz benim için önemlidir.
Not: lütfen waves ve mth coinlerini yazmayın rica ediyorum.
Sepetim: https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=257318

Bence sepetinizdeki en büyük nimet NEO... ve maalesef ki en büyük zarara sahip olan da IOST... Diğer arkadaşlarında belirttiği gibi NEO'nun sizi utandırmayacağını düşünüyorum. Eğer NEO cüzdandan ise otomatik olarak GAS da kazanacağınızdan zararınızı daha kısa zamanda tolare edebilirsiniz. Netice de bu bir yatırım öyle değil mi?

Ben de daha düne kadar IOST'u elimde tutuyordum %50 zarar... Sonunda 0.00000422 BTC den sattım. Dakika sürmedi 0.00000500 ü gördü... Yani kısaca bu tür coinlerde insanda biraz şans olacak. Beklersin beklersin yükselmez tam başka bir coini gözüne kestirir satarsın, bakmışsın yükselmiş  Huh

Daha yılın başlarındayız. Olumlu haberler gelmeye devam edecektir. Şu sıralar BTC de çok dengeli gidiyor. Umarım da böyle devam eder.
Saygılar.
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
February 18, 2018, 08:16:06 PM

30.000 türk Lirası değerinde sepetin sana para kazandıracak. Ortalama bir yatırım yapmışsın. Neo hakkında bende olumlu düşünüyorum. Çinlilerin yeni yılı sonrası Neo coinden atak bekliyorum.
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
February 18, 2018, 08:30:09 PM

Aslında sağlam bir sepet yapmışsınız bana kalırsa ancak dediğiniz gibi yanlış zamana denk gelmiş yatırım yaptığınız gün, o yüzden bir şey söylemek doğru olmza şimdilik 2 BTC olur mu konusunda ancak zararınızı çıkaratacağınızı düşünüyorum ben yakın bir zaman içerisinde.
altanbyz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 08:41:21 PM

İyi takip edip trade yaparsanız bence güzel getirir yoksa aldım beklerim derseniz yükselir ve bir sonraki düşüşte tekrar düşer ve artmamış olur. Her coinin hedef fiyatını belirleyin.
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 18, 2018, 08:44:35 PM

Görüşleriniz için teşekkürler ne yazıkki en yüksek zarar yaptıran bana iost oldu bir ara -%67 gösteriyordu Sad Malesef maliyet olmadıgı için yeni coin ekleme yapamıyorum aldım bekliyorum duruma göre 2btc olana kadar bekletmeyi düşünüyorum nasip bu yıl içinde olursa benim için güzel olacak.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: