Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:50:14 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroplar ve imza kampanyası müzdaripleri buraya...  (Read 1280 times)
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 19, 2018, 02:54:53 PM

Hocam airdroplar tamamen tuzak olmuş durumda bulaşmamanızı öneririm, o 1000 tl kazandım şunu kazandım bunu kazandım diyenlerin çoğu yalan söylüyor, 1000 de bir yani 1 tl kazanacak gibi hayal kurun yoksa zor
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 19, 2018, 03:20:55 PM

Son 6 ayda 150 tane Airdropa katıldım.Bunlardan 100 tanesi hiç gönderim yapmadı ve başarısız olup yok olup gittiler.40 tanesi Tokenleri gönderdi ancak 35 tanesi piyasada yok ve scam çıktı.Tokenler cüzdanda duruyor ancak proje batık.Sadece 5 tanesi şu an piyasada onlarında değeri çok düşük.Birdaha hiçbir airdropa katılmama kararı aldım.Boşa zaman ve emek kaybı..
1 tane imza kampanyasına katıldım 3 aydır hergün bakıyorum bir türlü tokenleri göndermiyorlar.Yok kampanyada adaletsizlik olmuş,yok stakeler yanlış hesaplanmış,yok twitter kampanyası karışmış.Her hafta yeni bahane uyduruyorlar.Bizi köle gibi gece gündüz kullandılar şimdi gönderim yapmak istemiyorlar.İyice tiksinti geldi bu işlerden.3 ay oldu kampanya biteli herhalde artık göndermezler.Eskiden iyiymiş bu işler..
cemx (OP)
Member
**

Activity: 80
Merit: 10

https://i.imgur.com/0dgtBou.png

View Profile
February 19, 2018, 03:22:55 PM

ya neyi yakalasak sonuna denk geliyoruz zaten anlaşılır gibi değil.

legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 19, 2018, 03:35:50 PM

Aralarından adam akıllı olan çok az çıkıyor artık.
Önceden nerdeyse kayıt yapar yapmaz gönderiliyordu hesabına şimdi birçoğu göndermiyor bile.
sen bi yanlış yaptığın için değil göndermiyorlar işte.
Onca airdrop a katılıyorsun 10 tane gönderdilerse 1 tanesi belki para eder oda sakız parası. binde bir çıkıyor adam akıllı para eden ona da denk gelmek lazım. baya teferruatlı iş dışardan gözüktüğü gibi değil hocam.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 19, 2018, 03:44:04 PM

Bende bi airdroba girdim 99 bin token göndermiş ama hiçbir borsada yok o kadar çok üretilmiş ki token. Bakalım ne olacak o gelen token ya çöp olup kaybolacak yada bize birşeyler kazandiracak.

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
February 19, 2018, 03:56:51 PM

bounty anlarımda airdroptan muzdarip olunmaz kardeşim. en büyük püf noktası zamanında doldurmaktır. sen dün çıkmış formu bugün doldurursan değil 100 , 10000 tane de doldursan maalesef bir şey alamazsın.imza kampanyasında da işini garantiye almak istiyorsan hero ve legendary leri takip et . onlar hangi imzalara girmişse sende onlara gir. az gelir belki ama gelir en azından.
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
February 19, 2018, 04:06:58 PM

Scam olabilecek ve tutabilecek icoları inceleyip ona göre airdroplarına girmek gerekiyor.100 lerce airdrop yaptım lakin talebin yüksek olduğu projelere de çok başvuru yapılıyor.Tutan proje de bounty aşamasında katılımcı sayısının fazlalığından dolayı kazandırmayabiliyor.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 19, 2018, 04:09:24 PM

benimde başıma bu tür şansızlıklar geliyor büyük ihtimaığımız lle bunun neden ya sahte olduklar yada belli kuralları olduğu için bizde uymadığımızdandır

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
February 19, 2018, 04:41:00 PM

değeri olsa da 3 dolar -5 dolar geliyor uğraşılmaya değmez, ekşiciler paso refli link paylaşıyor boş beleş insan işleri bunlar.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
February 19, 2018, 04:46:19 PM

bence air droplar çok getirmiyor bountyler 15 doları geçen görmedim durum bundan ibaret bence ilerleyen zamanda bi şey getirirlermi sanmıyorum ama belki değerlenirse bişeyler olabilir

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
February 19, 2018, 04:47:47 PM

İmza kampanyaları sonlandı ve ödeme almadınız mı?
cemx (OP)
Member
**

Activity: 80

https://i.imgur.com/0dgtBou.png

View Profile
February 19, 2018, 05:21:00 PM

Hocam inanın sonlandı mı bilmiyorum ama bir ay sonra birşey gelmeyince değiştirdim imzamı.

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
February 19, 2018, 06:24:26 PM

Dostum başvuru formunu doldururken hata yapıyor olabilirsin. Ben de bir kampanyada yaşadığım sorunu anlatayım. Çoğu form bitcointalk profil linkini ister. Fakat son zamanlarda profil linkini kopyalaybilmek için  profil sayfasında show stats a bastıgımızda "User stats are disabled" yazan bir hata çıkıyor. Bunu sebebini çok merak ediyoru. Ve sayfayı bu haldeyken adres satırını komple kopyalarsanız, kampanyalar bu hatadan dolayı sizi kabul etmiyorlar. Bu sorunu çözmek için kendimden örnek vereyim, benim hatalı profil linkim

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1245866;sa=statPanel

Satırın sonunu

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1245866

haline getirip ID niz kalacak şekilde bırakırsanız, sorun çözülüyor.

Yalnız bu sorun herkeste var mı çok merak ediyorum

batux
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
February 19, 2018, 06:56:42 PM

Airdroplara katıldım bana da hiç token transferi yapılmadı diyebilirim. Şimdi bounty'lerden birşeyler kazanma peşindeyim ama emin olamıyorum. Bir de geç yatırmaları ayrı bir sorun Smiley
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile
February 19, 2018, 07:16:40 PM

Hocam inanın sonlandı mı bilmiyorum ama bir ay sonra birşey gelmeyince değiştirdim imzamı.

Bence isini iyi takip etmiyorsun.airdop bilmiyorum ama imzada iyi proje yakalarsan gelir fena olmuyor.girdigin imzanin ana sayfasina ulasip tarihlerini kontrol etmedinmi?
sejem
Jr. Member
*

View Profile
February 19, 2018, 07:17:59 PM

Airdroplara katıldım bana da hiç token transferi yapılmadı diyebilirim. Şimdi bounty'lerden birşeyler kazanma peşindeyim ama emin olamıyorum. Bir de geç yatırmaları ayrı bir sorun Smiley

4 ayi bulan var.bos zaman degerlerndirdigimizi dusunursek 4 ay sonra gelmesi sorun degil bana gore.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
February 19, 2018, 07:19:58 PM

Dostum başvuru formunu doldururken hata yapıyor olabilirsin. Ben de bir kampanyada yaşadığım sorunu anlatayım. Çoğu form bitcointalk profil linkini ister. Fakat son zamanlarda profil linkini kopyalaybilmek için  profil sayfasında show stats a bastıgımızda "User stats are disabled" yazan bir hata çıkıyor. Bunu sebebini çok merak ediyoru. Ve sayfayı bu haldeyken adres satırını komple kopyalarsanız, kampanyalar bu hatadan dolayı sizi kabul etmiyorlar. Bu sorunu çözmek için kendimden örnek vereyim, benim hatalı profil linkim

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1245866;sa=statPanel

Satırın sonunu

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1245866

haline getirip ID niz kalacak şekilde bırakırsanız, sorun çözülüyor.

Yalnız bu sorun herkeste var mı çok merak ediyorum

Eşşek değillerse sondaki hatalı değişkeni silerler diye düşünüyorum Smiley

...
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
February 19, 2018, 07:26:01 PM

Bana bi ucash gelmiştir o da borsaya aktarmadı zaten 1 hafta oldu Smiley
Onlarda kolpa çıktı Smiley 1700ucash ne hesapta ne borsada. Yolladım öyle gitti ama geçmedi. Ucashte scammiş Smiley halbuki adı sanıda güzeldi he Smiley

U.cash scam değil hocam. referans programından 4000 adet u.cash gelmişti. withdraw seçeneği ilk açıldığında gönderdim cüzdana. 5 gün bekledikten sonra Telegram sayfalarından konuşup durumu sordum. Tek tek inceliyoruz dediler. Bir ton fake ile uğraşıyoruz bu kadar tokenı saçamayız dediler, mantıklı da. adam david1 david2 david3 diye 30 tane hesap açmış ve kayıt olmuş. Bunu yapan adama kimse token göndermez. Bu anlattıklarım ucash para etmeden önceydi tabi. u.cash para edince 0.22$ civarına sattım tanesini. Sitede referansdan gelen 3000 kadar daha vardı. Onu göndermelerini bekliyorum ama 1 aydan önce gelmez. Binlerce kişi token çıkarmak istiyor ama adamlar kontrol etmekte ısrarcı. Fake olup olmadığına bakıyorlar tek tek. Telegram kanallarına girip konuşun derim. Şu ara ilgilenebilirlerse tabi.

Airdrop konusu yalan denilmiş. Valla 4700 REBL var elimde. Gelirse 3k daha ucash gelecek. 16000 equal aldım airdroptan. Bunlar piyasaya girenler. Piyasaya girmeyen 2200 wizzle, 2000 DGTX, 4000 Briskpass var. Bunların çok para edeceğini düşünmüyorum ama elimde duracak bakalım. Projeler iyi giderse para ederler. Aldığım 5,7,10,20,30,40 civarı olan tokenları buraya yazmadım. Para etmeleri düşük ihtimal. Bence siz girdiğiniz airdropları takip etmiyorsunuz hocam. Ha evet gelmeyen de çok. Bir kısmı scam oluyor zaten oraya buraya üye etmek için falan. Ama 2 ayda aldığım 20 tür civarı bedava coini gönderenlerin de hakkını yiyemem.

Son olarak şunu da yazmadan edemeyeceğim. Polymath 250 token dağıttı airdrop olarak. Kimlik fotoğrafı falan istiyorlar diye girmedim. 250 Polymath'a ilk çıktığı gün 0.5 ETH falan verenler oldu etherdelta'da.

Bu sebeplerden dolayı Airdrop olayı yalan diyemeyeceğim.
İyide usta oraya telefon onayı koymuş adam. Telefon onayı yapmış almış tokeni?
Fake kontrolü yapacaksa eğer telefon onayı yapmasın. Yapmamalı yani.
Sikime kadar onun kontrolü.
Evet arkadaşlarımın hattından onayladım kendimede yolladım. Da profillerin hepsi onaylı.
Bu aşamada yollamıyorsa scamden öteye gidemez.
Fake kontrolü yapacaksa telefon onayı istemeyecek. Ha o zaman göndermesin anlarım.
Açarım david1 den david1000e kadar. Hepsini onaylıyosam bunun karşılığını vermemek fake kontrolü değil götümüz yemiyo kendimize alıcaz bu larıda demektir. Ee nolcak o tokenler? Kendileri alıcak. Buda scam demektir. Para etmese kontrol etmezlerdi ama. İyi benim tokenleri bölsün dağıtaın o zaman onlarda almasın.
Amk sanki bana dersin üyeleri salonda toplayacakta fake kontrolü yapıyor.

Bunlar götün önde koşanı işte. Halbuki isminden bile çok kazanırdı ama bu fake kontrol ayaklarına göndermedikleri için daha kimsenin kolay kolay sikine takacağını sanmam.

...
ozcanucler
Member
**

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 19, 2018, 07:26:18 PM

1000 tane airdrop'a gireceğinize 1 tane adam akıllı airdrop'a girin ve arkanıza yazlanın derim . İllaki başka bir hatada yapaıyor olabilirsin gerçi airdropların alayıp hikaye.

brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
February 19, 2018, 07:28:30 PM

1.5 aydır çnce airdrop nedir  öğrendim ve başladım form doldurmaya. yaklaşık 150 form doldurmuşumdur. Şu ana kadar cüzdanıma 11 token yollandı ancak bu tokenlerin 3ü henüz piyasada. Diğer 8 tokendende tahminimce enfazla 2-3 tanesi piyasaya girebilecek. Hele bi tane var ki  10 milyon tane yollamış, piyasaya çıksın 1 dolar olsun hemen bozacam  Grin Grin
Ama anladığım siz pek takipçisi değilsiniz katıldığınız kampanyaların. Ben her doldurduğum formu defterime not alıyorum, takip ediyorum. Mesela kampanyaların bir çoğu Marttan itibaren dağıtım yapacaklarını belirtiyolar. Bekleyip göreceğiz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: