Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:18:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Komodo ( KMD ) Coin Alınır mı ?  (Read 294 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 19, 2018, 10:34:08 PM

Bir miktar alım yapmayı düşünüyorum bu sene kmd usd ve btc karsısında ne olur onun yerine Neo yada zrx alabilirim yoksa kmd mi alayım kararsızım lütfen baska coin önermeyin özellikle waves.

Güncel fiyatı 5$ market 523 milyon $
1715311129
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715311129
Reply with quote  #2

1715311129
Report to moderator
1715311129
Hero Member
*

Ignore
1715311129
Reply with quote  #2

1715311129
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715311129
Hero Member
*

Ignore
1715311129
Reply with quote  #2

1715311129
Report to moderator
1715311129
Hero Member
*

Ignore
1715311129
Reply with quote  #2

1715311129
Report to moderator
1715311129
Hero Member
*

Ignore
1715311129
Reply with quote  #2

1715311129
Report to moderator
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
February 19, 2018, 10:40:54 PM

alınır, daha önce bunun konusu açılmıştı. komodo dediğimiz şey aslında gelecekte de birçok şeyi başaracağını düşündüğüm coinlerden biri ve ekip çok çalışkan

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 19, 2018, 10:44:02 PM

Komodo çok güzel bir proje zamanında Bittrex'e girdiğinde bir anda coşturmuşlardı. Sonraları güzel trendlerle kendini kanıtladı ve yerini belirli bir yerde sabitledi. Alınabilir hatta bizzat benim kendisinde küçük bir miktar yatırımım var. Ama kesinlikle tüm yatırımınızı tek çatı altında tutmayın.
Xanother
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
February 20, 2018, 07:24:30 AM

Komodo çok güzel bir proje zamanında Bittrex'e girdiğinde bir anda coşturmuşlardı. Sonraları güzel trendlerle kendini kanıtladı ve yerini belirli bir yerde sabitledi. Alınabilir hatta bizzat benim kendisinde küçük bir miktar yatırımım var. Ama kesinlikle tüm yatırımınızı tek çatı altında tutmayın.
Nisanda dIco var mart sonu yeni web site haberi var güzel atak yapıcaktır
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 20, 2018, 07:29:28 AM

KMD güzel bir koin alınmaması için bir sebep yok projesi olan her koin alınabilir ancak beklenti önemli tabi. Tüm altlar da olduğu gibi bunda da projenin kendisi kadar çevresel şartlar yani btc nin durumu da önem arz ediyor.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 20, 2018, 08:16:46 AM

bu tür coinleri öncelikle projelerini değerlendirmek lazım yapılan araştırmalar ve çevreden alınan tavsiyeler doğrultusunda cüzi bir bmiktar yatırım yapmanı tavsiye ederim

temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
February 20, 2018, 08:24:20 AM

Bitcoin stabilleşme işaretleri verdiği zaman 1-2 gün yatay seyrederse bu fiyatlardan alım yapılabilir,btc bazında kazandıracak gelişimini çok hızlı devam ettiren kripto para birimidir.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401

Presale is live!

View Profile
February 20, 2018, 08:42:30 AM

Evet alınabilir yanılmıyorsam smart contract projesi yani platform olma iddiasında bir coin. Şahsen portföye eklemek için ideal olarak görüyorum (eos, waves ve neo ile birlikte diyeyim). Fiyat da uygun.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 20, 2018, 09:15:03 AM

Valla büyük konuşmak gibi olmasın ama Komodo, Ethereum'un tek ciddi rakibidir. Merkezi olmayan borsa, atomic swap, merkezi olmayan ama güvenli ico, gizli transfer hizmeti en belli başlı özellikleri. En büyük artılarından biri de altyapısını kullanacak projeler token değil, kendilerine ait zinciri olan birer coin olacak. Bu şekilde ağı meşgul etmeden çok sayıda projeyi güvenli bir şekilde ortaya çıkarıp, özgür bırakacak.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 20, 2018, 10:57:58 AM

şu dico işini bu kadar geciktirseler de sene içinde 50 doları geçeceğini düşünüyorum.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 20, 2018, 11:04:43 AM

Komodo bendede var bir miktar. Cüzdanda durdukca belli bir miktar temettü veriyor. Proje saglam ilerliyor, iyi gidiyor... Kisa vade degil ama orta uzun vadede 10 dolar cok gecebilir bir coin. Unutulacak bir para miktariyla alim yapilabilir. Hatta ben bile biraz daha alsammi diye düsünüyorum

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 20, 2018, 11:35:28 AM

Aslında alınabilecek bir fiyatta hakettiği bir değerde değil şuanda.Komododan daha yüksek sıçramalar bekliyorum.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 20, 2018, 11:45:00 AM

Komodo güzel bir coin.Sunduğu hizmetlerle ileriye dönük umut vaat ediyor.Ama ne yapar çıkar mı düşer mi kestirmek zor.BTC'nin bile bu dönem darbe yediği bir dönemde komodo neler yapabilir.Bekleyip görmek en güzeli.Uzun vade kazandırır gibi gözüküyor.
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 01:39:29 PM

komodonun çok öveni var yabancı forumlarda da takip etmeli, ben yatrım yaptığımda yüksektek girmiş gibi oldum ama umudumu taşıyorum yükselecektir piyasa paralelinde
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 20, 2018, 01:43:25 PM

Komodo'yu öven çok projede aslında güzel bittrex'e girdiğinde bi çoşturdulardı sonradan nedense pasif kaldı. Uzun süreli alım için uygun olabilir komodo. Yatırım tavsiyesi değildir.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
February 20, 2018, 02:07:11 PM

uzun süredir takip etiğim bir coin bence alman senin hayrına olacaktır yükseleceğini düşünüyorum ama başka coin önermeyin demişsin ona bir eleştirim olacak burası bir paylaşım platformu ve birileri bir şeyin daha karlı oldıuğunu gördüğünde önermesi hepimiz hayrına yani bence daha çok kar sağlayabileceğin coinler var şu dönemde kendini kısıtlama
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 20, 2018, 02:13:01 PM

uzun süredir takip etiğim bir coin bence alman senin hayrına olacaktır yükseleceğini düşünüyorum ama başka coin önermeyin demişsin ona bir eleştirim olacak burası bir paylaşım platformu ve birileri bir şeyin daha karlı oldıuğunu gördüğünde önermesi hepimiz hayrına yani bence daha çok kar sağlayabileceğin coinler var şu dönemde kendini kısıtlama

haklısın suan binance kullanıyorum transferlerle ugrasmayım diye söylemiştim binance içindeki coin önerilerinede acıgım.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 20, 2018, 02:43:48 PM

komodo alınır çok eskiden beri takip ettiğim bir proje ve başarılı oldu, topluluk desteği yüksek bir coin. Sepette çeşit olması açısından almak faydalı
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
February 20, 2018, 04:38:04 PM

Ben bir miktar aldım ve Agama cüzdanda tutuyorum. Durduruğu yerde stake oluyor ve senelik %5 oranda KMD veriyor. Ben uzun vadeli aldım ve sene sonuna kadar tutacağım. Hem private olması, hem platform coini olması hem de PoS olması hoşuma gitti.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
February 20, 2018, 05:03:17 PM

Herkes komodoyu öneriyor ama ben o kadar güvenmiyorum. Beklenen çıkışı bir türlü yapamadılar nedense.

yobit.net is banned from signatures
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: